Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51751) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

ez a két új hell nem nagyon hatott meg.

(#51752) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valamrlyik Syk baby iható?Most 140huf árulják nálunk a CBA -ban.Gondoltam egy próbát megér talán...

(#51753) Phenohyte


Phenohyte
újonc

Tegnap megkóstoltam én is az új Monster Violetet, szerintem nem volt olyan gyenge mint a legtöbben gondolták. Mindenképp picit különlegesebb mint az átlag. Fel is pörgetett rendesen, ami meglepett, mert amúgy a cukormentes cuccok nem annyira szoktak ilyen téren működni nekem, azokból inkább csak 1-1 kóstolót veszek.

Az a poén hogy ezt is kb véletlenül találtam a Tescoban a sorok közt, mert amúgy sem ebből, sem a Mango Locóból nem volt nekik kirakva, és árufeltöltők se tudtak róla. Na mindegy, akkor az marad legközelebbre

(#51754) koshmar válasza ToBeY (#51750) üzenetére


koshmar
őstag

Engem abszolút nem zavarna, ha jó lett volna.. pl. a szilva-fahéjas nagyon szerettem, de azt se láttam már évek óta.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51755) ToBeY válasza koshmar (#51754) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én elvből nem veszek 15-ös energiást.Az nekem már üditő kategória,ahhoz meg sok benne a cukor és drága is.
De hát ízlések...

(#51756) ECHO2235 válasza Phenohyte (#51753) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

elmúlt alaphangon 1 hétben nem jött belőle egyáltalán raktárra pl nálunk.
most már amúgy is csak a magyar jöhet mert letelt az egy hónap
és valószínűleg azért is pörgetett fel mert taurinos is volt amit ittál még
szerintem is elég jó cucc amúgy
messze a legjobb Ultra európában
bár most ott az Ultra Blue is
kíváncsi leszek arra is

(#51757) Phenohyte válasza ECHO2235 (#51756) üzenetére


Phenohyte
újonc

Aha, köszi az infót. Akkor szerinted most nem is érdemes mondjuk jövő héten próbálkozni? Amúgy nem járok Tescoba nagyon szóval kb csak ezekért mentem.

(#51758) ECHO2235 válasza Phenohyte (#51757) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

időpontot nem akarok / tudok mondani.
elvileg az 1 hónap embargó is letelt, úgyhogy innentől kezdve bármikor bárhol megjelenhet a 2 új Monster.
de ha netán érkezik és látom akkor többet tudok :)

(#51759) SidCorky


SidCorky
senior tag

Annyit olvastam ezt a topikot, hogy kedvet kaptam import monsterezni, rákérdeztem a Tej pékárunál az árakra, bedobom a választ ha esetleg valakit érdekel:

USA import monsterek: 1790
Maxx sorozat: 1990
Übermonster és az Import 2090 (itt az import nem tudom mit takar, így fogalmazták)
Kulacs kinézetű 710ml-esek: 2290
USA Monster Hydro 750 ml: 2290
Üveges Monster Caffe: 2290
Monster Espresso 250ml extra erős: 1990
Muscle Monster: 1990

Kezdésnek szerintem bepróbálom inkább a Britishstore-t, ott olcsóbban is lehet lőni párat :D Ha azt végigittam szép lassan, jöhet ez.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#51760) DJ. Ru$y válasza SidCorky (#51759) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Monster Importra reflektálnék, van egy olyan drink, arra gondoltak "Import" alatt. Ez itt ni:

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51761) SidCorky válasza DJ. Ru$y (#51760) üzenetére


SidCorky
senior tag

Köszi a felvilágosítást. Ez azért elég állatul néz ki. Lehet mégis lesz miért bemennem. :D A lötty sima zöld Monster, csak más dizájn, vagy két különböző itóka?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#51762) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Milyen állatul néz ki ez Raze energy (véletlenül találtam googleban :B ) kár hogy idehaza nem kapható.

(#51763) #25954560 válasza SidCorky (#51761) üzenetére


#25954560
törölt tag

picit mas, de nem emlexem hatarozott kulonbsegre. olyan, mint egy ugyes marketing huzas inkabb, 'kulonleges', mert europabol importaljak papiron (amszterdam) es a visszazarhato muanyag kupakja tenyleg vagany.
de ha muszaj, csinalok osszehasonlito tesztet :DDD

(#51764) SidCorky válasza #25954560 (#51763) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ja hogy ez kupakos...egy fene, ezt akkor megveszem, így elég egy mert a polcon is bontatlannak tűnhet úgy, hogy már megittam, nem kell kettőt venni :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#51765) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ma kezembe került a Coca Energy. Hogy ez milyen hitvány lötty ez, valami hihetetlen, az egy dolog hogy semmi kóla íze nincs, de még ótvar az íze, ráadásul indokolatlanul drága (400 orbán kredit :W )

All→M8

(#51766) DJ. Ru$y válasza callmeakos (#51765) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezzel egy kicsit lőtt csak mellé a Coca úgy néz ki.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51767) sing1ep1ayer válasza DJ. Ru$y (#51766) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Úgy látom egyedül nekem ízlik. Bár az Assaultot messze nem pótolja, de szerintem rendben van. Az ára viszont nem. Talán ha fél liter menne ennyiért... de így felejtős. :N

(#51768) feri1014 válasza sing1ep1ayer (#51767) üzenetére


feri1014
senior tag

Pedig nem volt túl nagy elvárás, hogy a Coca Cola összerakjon végre egy valóban jó kólás energiaitalt. (Coca Cola megemelt koffein tartalommal)

(#51769) ECHO2235 válasza sing1ep1ayer (#51767) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

igazából én se mondom hogy sz*r az íze
de mondjuk 400-500ftért de, az
az a baj hogy aki ezt kitalálta az valami nagyon brutálisan h*lye lehetett
mert rohadtul meglennék lepve ha ez így befutna (bár ha azt nézzük hogy az Assault pont elvilegben nem ment, pedig sokan köztük én is istenitettem...), egyfelől rohadt sokan szapuljàk másfelől ha ez be is fut, akkor kb olyan lesz mint az apple mint termék
túlárazott f*s
mert a redbull se olcsó, nade az legalább jó.

[ Szerkesztve ]

(#51770) ToBeY válasza ECHO2235 (#51769) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az apple nem túlárazott f*sh,csak nem "vérpistikének" való,hogy vagánykodjon vele.
Láttam olyan grafikust aki 1,5m-os imac-et használ 8hónap alatt kitermeli az árát,onnantól pedig hasznot termel neki.2év után pedig "kidobja" mivel a lassúsága miatt időt/munkát bukik miatta

[ Szerkesztve ]

(#51771) koshmar válasza ECHO2235 (#51769) üzenetére


koshmar
őstag

Én múltkor akciósan láttam 300-ért (talán mert nem vitték 400-ért? :D), de az zero volt, mondom akkor meg se kóstolom.
De látva a hozzászólásokat most már a cukrosat se fogom :D

Annyiért már inkább RB-t, amiről tudom, hogy finom.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51772) DJ. Ru$y válasza sing1ep1ayer (#51767) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem is értem miért hasonlítja bárki is az Assaulthoz, semmi köze hozzá. A mellékíze még közel sincs egymáshoz. Múltkor is akartam írni, hogy aki az Assaultot hiányolja az a Dr. Pepperre menjen rá, ugyan nem edrink, de akinek az íze hiányzik, leginkább a Dr. Pepper van hozzá közel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51773) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#51772) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Dr Pepper a kevés üditők egyike amit szeretek. :K

[ Szerkesztve ]

(#51774) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#51773) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vaníliás Cola (nem Zero, külföldi verzió) után nekem is a Pepper a kedvencem, ja és lehetett egy időben kapni a Metroban Peppert elég jó áron.. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51775) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#51774) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Vanilliás kólát én is szerettem régen amikor bejött 2000 évek elején.Nosztalgiából lehet veszek egyet...
Dr Pepper szerintem láttam auchanban 1,5l kiszerelésben :K

(#51776) sing1ep1ayer válasza DJ. Ru$y (#51772) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Miért hasonlítom hozzá? Nem tettem. Azt mondtam, messze nem pótolja. De ha esetleg valaki mégis ezt tenné, ám te továbbra sem miért, akkor elárulom: mert mindkettő alapvetően kólás ital. Ennyire egyszerű a megfejtés. ;)

Amúgy a Pepper ugyanúgy nem hasonlít az Assaultra, ahogy ez sem, sőt, inkább még kevésbé. A Dr. Pepper inkább szimplán csak cukor ízű, az szinte mindent elnyom benne. Az Assault inkább édes kólás volt, enyhe citrusos / alap monsteres beütéssel. A Coca itala pedig szintén főként édes kóla, de kissé gyógynövényes mellékízzel. Szerintem simán lehet párhuzamot vonni.
Másrészt a Coca simán betölthette volna az Assault után hagyott űrt ezzel a drinkkel, szerintem koránt sem véletlen, hogy annak kivezetését követően dobták piacra. Szóval egész nyugodtan össze lehet őket hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

(#51777) DJ. Ru$y válasza sing1ep1ayer (#51776) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez a te véleményed. Az Assault alapból meggy / puncs beütésű kóla, semmi köze a citrushoz. A Pepper meg hát meggyes / cseresznyés kóla, és szerintem sokkal több köze van hozzá, mint a Coca Energynek, de gyanítom baj van az ízlelőbimbóimmal.

Más szerint is Cherry.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51778) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#51777) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem mind2 marcipános beütésű :DDD

(#51779) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#51778) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem szeretem a marcipánt, a Dr. Peppert meg igen, szóval ez fura lenne. :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51780) #33253120 válasza rsanyi20 (#51701) üzenetére


#33253120
törölt tag

Most ittam egyet.
Vízízű valami.... Olyan "Cola vízzel hígítva, és megdobva kicsi szőlőcukorral" ízű. A Hell Strong Cola szerintem ezerszer jobb...

(#51781) #33253120 válasza ToBeY (#51775) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ne tedd. Nem olyan. Dohányboltban vettem egyet tegnap kíváncsiságból (természetesen import, heroin áron) hát.... Régen minden jobb volt.

(#51782) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

ízlésről tényleg felesleges vitázni de a Dr Peppernek tényleg megintcsak köze nincs az Assaulthoz :D és tényleg marcipános kóla íze van a Peppernek az én véleményem és ízlelőbimbóim szerint is.

(#51783) szekra


szekra
Topikgazda

A Punched Monsternek van marcipános íze, Assault-nak nincs/nem volt. Saját vélemény..

(#51784) koshmar válasza szekra (#51783) üzenetére


koshmar
őstag

Engem sose érdekelt, milyen íze lenne papíron, annyira imádtam :D
Aztán tavaly nyáron tudtam meg, hogy valami kóla-cherry (foszforsav, szóval ja) lenne

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51785) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Vettem pár Watt-ot, ha már ennyit emlegetitek, most ittam meg a Mega-Watt-ot, hát édes ásványvíznek tudnám jellemezni, valami fel nem oldódott szörp ízesítővel, az illata kellemes trópusi. A koffeint az érzem, meg is nézem, elvileg 40mg van benne. Van még egy görödinnye-eper és egy fehér eper-guava ízesítésű is, remélem azok nagyobb sikerrel járnak.

(#51786) DJ. Ru$y válasza grizlisandor (#51785) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Görögdinnye-egres lesz az. Nekem az nem ízlik. A fehér eper - guava, az elég finom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51787) koshmar válasza grizlisandor (#51785) üzenetére


koshmar
őstag

Pár évvel korábban kellett volna, akkoriban az első szériás görögdinnye-egres/almás-körtés/fehéreper-guava mind fantasztikus ízűek voltak (és akkoriban még ilyen 130 forintért)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51788) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mostanában gondolkodtam azon,hogy az energiaital leváltam valami olyasmi italporra ami taurin+koffein+vitamin és zero. De egyelőre nem találtam csak tablettában formában...

(#51789) grizlisandor válasza DJ. Ru$y (#51786) üzenetére


grizlisandor
addikt

&(#51787) kaskader:

Görögdinnye-egres, hasonlított az előzőleg elfogyasztott Mega-Watt-hoz, csak ilyen dinnye rágós illattal.
Fehér eper - guava nem rossz.

130HUF volt, annyit talán a FE-G megéri, többi kevésbé.

(#51790) DJ. Ru$y válasza grizlisandor (#51789) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A görögdinnyésnek a legnagyobb baja az, hogy görögdinnye van ráírva, és mégis sárgadinnye íze van. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51791) koshmar válasza DJ. Ru$y (#51790) üzenetére


koshmar
őstag

Volt, az első generációnak (és ezért imádtam pont), a mostaniból már alig iszok, az íze úgy igazán semmire hasonlít, de még így is jobb, mint a legtöbb Hell.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51792) DJ. Ru$y válasza koshmar (#51791) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hát nem tudom, én sajnos vettem egy fél kartont már a rosszabbikból, és annak is dinnyés íze volt, csak valami borzalmas mellékízzel. Az, hogy minél jobb vagy minél nem, ízlés kérdése, ez az elrontott verzió nálam már semmit nem ver. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51793) koshmar válasza DJ. Ru$y (#51792) üzenetére


koshmar
őstag

Én is szerettem anno, látod :D
Már 170, akkor már inkább teszek hozzá egy kicsit és veszek egy kék Hellt mondjuk, ami kifejezetten jó.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51794) szekra válasza koshmar (#51793) üzenetére


szekra
Topikgazda

Mi az a kék hell?

(#51795) koshmar válasza szekra (#51794) üzenetére


koshmar
őstag

Asszem a kiwis.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51796) grizlisandor válasza DJ. Ru$y (#51790) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nincs baj, vettem a biztonság kedvéért egy 4-es pack RedBull-t. :B

(#51797) wertigo1984


wertigo1984
őstag


Mai gyűjtögetés a Kruidvatból, és Jumboból.

Nem tudom, hogy otthon van e már, de itt kinnt van lila Monster.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#51798) Freddycom válasza wertigo1984 (#51797) üzenetére


Freddycom
őstag

Az aláírásodban van az a kacsintó figura... Hogy tudtál olyan visszafordított 'b' betűt írni?

;]

(#51799) DJ. Ru$y válasza wertigo1984 (#51797) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ultra Violetre gondolsz gondolom, igen van, Mango Locoval együtt. Vagyis volt, jelenleg készlethiány van. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51800) koshmar


koshmar
őstag

Vettem egy ilyen Sour Twist Burn-t, szerintem 220-ért baráti áron. Más boltokban már 300, a zero meg 340!!

Remélem, legalább ennyit megért :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.