Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51901) ToBeY válasza szekra (#51900) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Így van,ízlésen nem vitatkozunk. :N

(#51902) james001


james001
veterán

Tudom nagyon off,de nem tudom máshova berakni,van csokis topik is de 2 éve halott :D
Ilyet evett már valaki? Én semmi extrát nem éreztem rajta. Normál fehér csoki ízű,zöld tea íz nuku :F

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#51903) oriic válasza james001 (#51902) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HOnann van? KELL! :C

Live-Die-Respawn

(#51904) ToBeY válasza oriic (#51903) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Már mindenhol árulják.láttam sparban,auchanban is.

(#51905) Kisadi56


Kisadi56
csendes újonc

Sziasztok! Valaki tud a régi 500ml adrenalin green apple ízéhez hasonló löttyöt? A hell apple már megvolt, de nem az igazi.

(#51906) james001 válasza oriic (#51903) üzenetére


james001
veterán

Spar-ban vettem,Auchan-ban még nem láttam (Csömöri Auchan-ban legalábbis nem.)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#51907) szekra válasza Kisadi56 (#51905) üzenetére


szekra
Topikgazda

Új almás Burn, hasonló, csak sokkal cukrosabb.

(#51908) oriic válasza ToBeY (#51904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zsír, nem kell hozatnom ilyet Japánból lakótárssal. :DDD

Live-Die-Respawn

(#51909) grizlisandor válasza james001 (#51902) üzenetére


grizlisandor
addikt

Rendeltem matcha-t, és ilyen íze volt, bár nem ilyen tömény. Szerintem nem rossz csoki. Tudod hogy van ez, nem szabad túltolni, mert akkor a csoki keresők nem veszik meg, így meg még nekik belefér.

(#51910) ToBeY válasza oriic (#51908) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azért ha megy ismerősöd Japànba én tuti hozatnék vele "pár" kitkat-et mert ott millió fajta van, és igen extrém ízekben :K

[ Szerkesztve ]

(#51911) koshmar


koshmar
őstag

Megvolt ez a strawberry-kiwi is; itt volt az, amire számítottam, köze nem volt semmi eperhez (kiwihez még annyira se), valaki írta itt, hogy olyan mint az almás, hát abszolút egyetértek.
Ha bekötött szemmel ittam volna, meg nem mondtam volna, hogy almás vagy ez az új. :C

Láttam CC Energy-t is, 340, alatta egy KETTŐ literes Pepsi 330 :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51912) Ventur@


Ventur@
senior tag

Red Bull Beach Breeze-ben mit takar a nyár gyümölcsei? Több ismerősöm is azt mondta, hogy ők barackos ízt éreznek benne. Én keresem a barack ízt, de nem találom :D . Ellenben nem sokban különbözik a kókusz-áfonyás Red Bull-tól. Nem azt mondom, hogy rossz ez a Beach Breeze, de ha Red Bull-t akarok inni, akkor csak is kókusz-áfonyás, mert az büntet.

Múlthéten ittam Pepsi Blue-t. Utoljára vagy 15 évvel ezelőtt ittam, mert ha jól emlékszem egy ideig lehetett itthon is kapni, normál áron. Nos, nem estem tőle össze :D . Semmi extra íz nincs benne, de még csak Pepsi-s íze sincs. Mint egy felásványvizezett cukros lé, ami kék színű...és ennyi. Viszon az ára az brutális volt. 0.5 l = 515 Ft :Y . Azt hittem hanyatt vágom magam :D . Annyi "egyediség" volt benne, hogy Malajziában, vagy Indonéziában gyártották. Valamelyik a kettő közül. Mondjuk a 630 Ft-os 1.5 l-es Coca Vanila is büntet...az árával, meg az ízével is :D .

Ja és az ananászos Budget e-drink az valami nagyon gáz. Ananászt hírből sem hallott. Kár pedig jó is lehetne, ilyen áron.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#51913) koshmar válasza Ventur@ (#51912) üzenetére


koshmar
őstag

Majd a LIDL-ös ananász/sárgadinnyét próbáld meg nyáron, én minden évben várom, 100 ft-ért jobb nincs (nekem).

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51914) DJ. Ru$y válasza Ventur@ (#51912) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én csak kókuszt éreztem a kék RB-ben, meg valami kifejezhetetlen édeset mellette, de barackot egyáltalán nem. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51915) szekra válasza Ventur@ (#51912) üzenetére


szekra
Topikgazda

Áfonya..

(#51916) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#51913) kaskader: Kösz a tippet. Majd figyelem akkor nyáron a Lidl kínálatát és ki fogom próbálni :) .

(#51914) DJ. Ru$y: Kókuszt én is érzek meg az áfonyát, amit szekra is írt. Na, de akkor ez egy kókusz-áfonya, de olyan már van. Vagy ez is egy Hell féle "új" energiaital, csak átdobozolva :D ? Mondjuk valami kicsi plusz ízt érzek benne, de fogalmam sincs mi lehet az. Édesebb, mint a kókuszos, egy csöppet.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#51917) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Végre sikerült piros Summer Cool Hellt szerezni... Hát epernek nem mondanám, inkább hasonlít az íze a 2 évvel ezelőtti téli kivire...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51918) Kisadi56 válasza szekra (#51907) üzenetére


Kisadi56
csendes újonc

Köszi! Majd ránézek.

(#51919) koshmar válasza DJ. Ru$y (#51917) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem is ma volt meg (először és utoljára), tényleg az almásra hasonlít, eper/kiwi még véletlenül se :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51920) DJ. Ru$y válasza koshmar (#51919) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hát hidegen én nem éreztem almásnak... Mindegy, iható kategória. Tölteléknek a többi mellé jó lesz, ha tudok venni olcsón.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51921) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Bejött ez a supernova italpor,még így elég intenzív volt (nekem),hogy dupla vízzel csináltam-azért az édesítőszer rendesen érződik...

(#51922) koshmar


koshmar
őstag

Na de ilyet: vettem egy Hell Focust (jobb híján), és csak románul van rajta minden (még angolul se, nemhogy magyarul). Az ilyen nem szabálytalan? Mert ugye USA import Fanták is mind matricásak.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51923) DJ. Ru$y válasza koshmar (#51922) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha kisboltban vetted, akkor ő a "hibás" gondolom elfelejtette, hogy szürkén vette és fel kellene matricázni. A forgalmazó kötelessége felmatricázni amúgy, a Hell például Horvátországban árul Azerbajdzsáni dobozt, de van rajta "hivatalos" HR matrica. (Ha megkérlek küldesz a dobozról pár képet nekem privátban? Köszi)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51924) grizlisandor válasza grizlisandor (#51837) üzenetére


grizlisandor
addikt

Rockstar Punched Guava
Hasonló az előző Rockstar Juiced Mango, Orange & Passion Fruit-hoz, csak nincs a bolero italporos utóíz, helyette van fogkrém utóíz. :DDD
Rockstar First Start Energy Orange & Clementine
Ihatónak minősítem, ízre mint valamelyik nagy márka saját szénsavas narancs üdítője.

Így 3 db RR energy azt mondom, hogy túl sok ízük nincs.

(#51925) koshmar válasza DJ. Ru$y (#51923) üzenetére


koshmar
őstag

Persze, kisboltból.

Ment pü

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51926) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ónahát, ide is elfújta a szél ez a szemetet :D
Kiváncsiságból vettem egyet hátha, de itt is ugyanaz a bűnroszz műkóla íze van :U

De csak most láttam hogy ebben taurin sincs.

All→M8

(#51927) ToBeY válasza callmeakos (#51926) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Gondolom biztosra mentek,így mindenhol lehet majd árulni. (bár a törököknél a koffeint szabályozták be)

(#51928) grizlisandor válasza grizlisandor (#51924) üzenetére


grizlisandor
addikt

Rockstar Revolt Killer Cooler
Végre egy finom RR Energy! :B Finom, édes eleinte, utána kellemes savanyú.

[ Szerkesztve ]

(#51929) james001


james001
veterán

Hát eljött az ideje ennek is,kisebb ház és szoba felújítások után megszabadultam a Hell és Rockstar dobozaimtól is... Már csak a Monsterek vannak. Azoktól nincs szívem igazából megválni... Sőt ez lesz az egyetlen "márka" amit még gyűjtök tovább szerintem,mert hát mégis csak a jó öreg monszta a kedvenc energiaitalom,és doboz dizájnba is ez a legjobb. A többinek nem volt értelme már,bár sajnáltam azokat is mert volt pár jó régi doboz is. :(
Van itt amúgy aki még tolja erősen a dobozok gyűjtését? Úgy érzem rég voltak már fotók teljes szobás/polcos gyűjteményekről :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#51930) DJ. Ru$y válasza james001 (#51929) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bakker... A Helleket megnéztem volna.

Én átálltam már jó pár éve only Hellre pontosan a hely hiány miatt, így is 9 kartonnyi doboz van bekartonozva, a többi polcrendszeren.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51931) tipuka


tipuka
addikt

Nekem is lassan erre az útra kéne térni, mert egy polcos szekrénybe van zsúfolva 100 doboz kb :D Lehet az ilyen aldis, teszkós, adri-s dobozokat elrakom a kukába, most hogy mondjátok.

(#51932) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nekem egy darab török 500ml RB dobozom van szuvenírként :D

(#51933) koshmar válasza tipuka (#51931) üzenetére


koshmar
őstag

Nemár, alu italosdoboz kilója 280, szerintem add le, vagy 200 forint csak összejön :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51934) james001 válasza DJ. Ru$y (#51930) üzenetére


james001
veterán

Szerintem nem volt olyan Hell dobozom ami neked nem lenne meg közülük,azért olyan extrém "ritka" nem volt meg,csak az alap magyarok :) Csak pl volt még az az itthoni lángcsóvás Hell dobozdizájn,az pl vagányul nézett ki anno,abból volt egy.

Amúgy fene se tudja mennyit kapott keresztfaterom értük,mert megkértem őt vigye el őket mert lusta voltam igazából én elvinni :D De amúgy igen 250 ft körül lehetnek,mert kb fél éve vittem egy adaggal es akkor pontosan annyit adtak értük.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#51935) #25954560 válasza tipuka (#51931) üzenetére


#25954560
törölt tag

hat en mar minden dobozt kidobok :D ha valamelyik finom volt vagy nagyon jol nez ki, egy darabig orizgetem az asztalomon v a gepemen es mondjuk ket het utan megszabadulok tole

(#51936) szekra válasza #25954560 (#51935) üzenetére


szekra
Topikgazda

Én is így vagyok ezzel

(#51937) koshmar válasza szekra (#51936) üzenetére


koshmar
őstag

2015 óta hány zsák doboz összegyűlt volna már nekem. :D

Olyan 280 kilója, vagy 2-3 ezer forint már lehet lenne mostanra :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51938) Jarod1


Jarod1
addikt

no az Aldiban megjelent az új HELL!

(#51939) DJ. Ru$y válasza koshmar (#51937) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én gyűjtöm szelektíven. Nem tudom hány literes zsákba rakom őket, de van belőle 4 tele és nem a benti 40 literes kukazsák méret, szerintem 120-as... 5-re gyúrok, ha megtelik az ötödik is, akkor leadom. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51940) koshmar válasza DJ. Ru$y (#51939) üzenetére


koshmar
őstag

Add le MÉH telepen, egyrészt újrahasznosítás, másrészt csak pár forint azért :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51941) DJ. Ru$y válasza koshmar (#51940) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért gyűjtöm szelektíven, hogy leadjam. Mivel helyben nincs, ezért zsákonként elvinni nem fogom, tárolóban egyelőre elfér. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51942) koshmar


koshmar
őstag

Ez a Hell Focus tényleg a multisra hasonlít, de valahogy annál a mangó erősebb, karateresebb ízű volt, szóval maradok annál, amikor nagy ritkán Hellt veszek :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51943) DJ. Ru$y válasza koshmar (#51942) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Focus egy átcsomagolt felextrázott (Strong) és kicsit átízesített Ice Cool Mangó. Nem titok, hogy a mangót annyian szerették és követelték vissza, hogy csináltak belőle egy fix nem szezonális terméket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51944) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Off,de vaniliás kólát milyen boltban kapok?pl auchan,lidl,penny van?(kb ezek vannak elérhető távolságban)
*dobozosra vagy 0,5L gondolok.

Ventur@:köszi az infot,annyit talán nem ér meg nekem,300-ért inkább egy monstert veszek :U
Azt gondoltam,hogy normál kóla árában megy,mivel már nem importos cucc.

[ Szerkesztve ]

(#51945) Ventur@ válasza ToBeY (#51944) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én rendszerint csak dohányboltokban találtam eddig (Miskolc), igaz eléggé horror áron. Kb. egy hónapja vettem 1.5 vagy 2L-est 630 Ft-ért :D . A 0.5-ös olyan 310-330 Ft-ért láttam pár hete. Azt hiszem lengyel importos volt, vagy cseh. Valamelyik a kettő közül. Ja, meg angol, valamint amcsi dobozosokat olyan 290-350 között, attól függően, hogy angol vagy amcsi változat volt-e.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#51946) Norbi. válasza ToBeY (#51944) üzenetére


Norbi.
őstag

Vaci uti tescoban van jó ideje, cbaban is lattam mar.
ha a magyar dobozos zerora gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#51947) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#51944) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itthon, hivatalosan, csak Zero-t, Tescoban pl. A sima vaníliás az import, azt írja Ventura.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51948) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#51947) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem pont egy zero vanilla kéne,szal benézek a tesco express-be (Bécsi útiba nem mennék el)

(#51949) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#51948) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Express... :DDD Bár lehet szerencsével jársz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51950) albert8 válasza james001 (#51929) üzenetére


albert8
addikt

Nem polcos kép és csak a fontosabb dobozok vannak rajta, de ez valami olyasmi.[link] Van még egy két dolog ami fotózásra vár, de egész naprakész. :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.