Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51451) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én csak azt nem értem,hogy egyszer osztrák,egyszer lengyel (de szerintem volt uk vagy német is) indíját az új monstereket idehaza,vajon mi ennek az oka?

[ Szerkesztve ]

(#51452) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#51451) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem volt UK és német sem legjobb tudomásom szerint, csak az osztrákot sokan németnek hitték.

Amit én el tudok képzelni, hogy túl sokat töltöttek le bizonyos országból, és elszórják ide is, leehet, hogy a doboz gyár akivel szerződve vannak nem tudott volna új dobozt gyártani.

Nagy kérdés ez, amire szerintem sosem fogjuk megtudni a választ. És itt nem is a matricázás a nagy tétel, hanem a lenyelt adó mértéke... Gondoljátok el dobozonként mennyit bukik a Coca a simához képest a taurinossal.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51453) koshmar válasza DJ. Ru$y (#51447) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem tényleg mindegy, csak legyen már bármilyen a kezeim közt :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51454) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#51452) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tényleg nem volt?Úgy rémlik pedig,hogy a sima Rehab első körben vagy angol vagy német volt.(bár a német lehet osztrák is...)

(#51455) szekra válasza DJ. Ru$y (#51452) üzenetére


szekra
Topikgazda

Csak egy emailt kéne írni egy kíváncsi fogyasztónak, nem hiszem, hogy kitérnek a válasz alól, olyan nincs, hogy "titok, nem mondjuk el". Valaki vállalkozó szellemű megpróbálhatná. :)

(#51456) DJ. Ru$y válasza szekra (#51455) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Cocanál nincs olyan, hogy valamit nem mondunk el? :DDD Jó vicc. Tolnának valami marketing sablon maszlagot és kész, de hajrá.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51457) SlayR


SlayR
senior tag

Végre valamit nem kell sokáig kutatni legalábbis itt Veszprémben gyors volt :)

(#51458) sing1ep1ayer válasza CoDWaW07 (#51448) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Hááát... ha a hazai ennél is rosszabb lesz, akkor megette a fene. Reméltem hogy a Mangós pótolja legalább a régi Rippert, de inkább az újra hasonlít, bár egy fokkal azért jobb nála. A kiesett Assaulttól meg pláne fényévekre van. Nálam ezzel végleg leírta magát a márka itthon, max a Groceryben veszem majd a tengerentúli ízeket időnlént.

(#51459) szekra válasza DJ. Ru$y (#51456) üzenetére


szekra
Topikgazda

Hidd el, ha úgy lépsz fel, nincs. Magyarázatot mindig kell adni. :) Ha maszlagot adnak is előrébb vagyunk, de ennél profibbak.

(#51460) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Hát gyerekek... Aki ivott Amcsi Mango Locot, az ne vegye meg a lengyelt... Borzalmas számomra. Keserű, mar, mintha muszáj volna az amerikai olyan finom mangó ízű, selymes volt, mint az állat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51461) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#51460) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát szerintem nem feltétlenül baj,hogy nem csináltak belőle Ripper 2.0-t
Mangót már sokszor ettem(mármint a gyümölcsöt) és az sem mindig édes,sőt inkább nem mint igen. :K
Mondom ezt úgy,hogy nincs összehasonlítási alapom és nyilván ízlések és pofonok...

[ Szerkesztve ]

(#51462) koshmar válasza DJ. Ru$y (#51460) üzenetére


koshmar
őstag

Már nagyon sajnálom, hogy &rew-tól anno nem azt kértem. :(

Most akkor hogy lesz ez? A lengyel raktárt szétszórják itt, aztán töltik majd itt is?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51463) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#51461) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha a mangó érett, akkor igenis édes. Nem kellett volna Rippert csinálni belőle, az amcsi Mango Loco is finomabb volt, mint a hazai Ripper...

kaskader
Gondolom matricáztak % mennyiséget, amíg elfogy, addig azt terítik, közben töltik a hazait, aztán egy idő után megjelenik majd a polcokon a matricás helyett az is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51464) Blaise


Blaise
veterán

Az új Coca Cola Energy van már valamelyik áruházláncnál?

(#51465) DJ. Ru$y válasza Blaise (#51464) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fornettiben és Tommarketben találtak eddig, akiket én láttam. "Nagyoknál" még nem találtak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51466) oriic válasza Blaise (#51464) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

11. Kerben meg 3. Keruletben meg nem lattam sehol.

Live-Die-Respawn

(#51467) szekra válasza Blaise (#51464) üzenetére


szekra
Topikgazda

Nem nagyon.

(#51468) Laraxior


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51469) oriic válasza Laraxior (#51468) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2. Monster balrol az milyen?

Live-Die-Respawn

(#51470) Laraxior válasza oriic (#51469) üzenetére


Laraxior
titán

Punch Ballers Blend

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51471) ToBeY válasza Laraxior (#51468) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Milyen ízű ez a kék red bull?

(#51472) Laraxior válasza ToBeY (#51471) üzenetére


Laraxior
titán

Fene tudja, kókusz biztosan van benne valamennyi, azonfelül lehetetlen megmondani :D
frisch-fruchtigem íz van ráírva, ami a friss gyümölcsöt jelenti...
Hát fene tudja. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51473) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#51471) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Beach Breeze "koktél" [link]

Laraxior
Kókusz? Akkor ez érdekes. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51474) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#51473) üzenetére


ToBeY
nagyúr

De hát ez nem is kék! :DDD
Én azt hittem swiming pool koktél adta az ihletet

[ Szerkesztve ]

(#51475) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#51474) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kókusz alapján lehet neked lesz igazad. Csak, akkor miért egy másik koktél nevét kapta?! :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51476) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#51475) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Vagy akár ez is lehetne...Ocean Breeze Cocktail

Mind1 lényeg hogy finom lehet...

(#51477) SlayR


SlayR
senior tag

Mindenesetre érdekes lett ez a Coke Energy...egyrészt mondjuk az ára miatt sűrűn nem fogok rá benevezni, néha viszont tuti iszok egyet, de szerintem sokaknak nem fog ízleni....

(#51478) ToBeY válasza SlayR (#51477) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Aha, ez ilyen nesze semmi fogd meg jól koment.Íz,ár? :U

[ Szerkesztve ]

(#51479) SlayR válasza ToBeY (#51478) üzenetére


SlayR
senior tag

Mégis hova részletezzem? Ha elkezdem hasonlíthatni egy csomó kommentet elnézve ízeket elemezve felénél sem igazán írják azt amit rálehet mondani.....így ennél is az lesz, hogy mindenkinek más lesz majd kb a véleménye róla. Szerintem a 375 Hufos árat nem éri meg.....amíg kellően hideg addig tényleg kb kóla, de bőven van egy bizonyos mellék íz ami egyre jobban kijön belőle ahogy issza az ember,...

(#51480) ToBeY válasza SlayR (#51479) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azt,hogy nagyjából kóla íz, és szerintem 375ft nem ér meg (valóban nem)
Nem kell túlspilázni csak egy véleményre lettem volna kíváncsi hogy milyen.

(#51481) ECHO2235 válasza SlayR (#51479) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

és már máshol is mondtam hogy a 375ös árat ne vegyük mérvadónak mert más fornettinél 230ba vette..
és máshol lesz az még olcsóbb is szerintem.

(#51482) SlayR válasza ECHO2235 (#51481) üzenetére


SlayR
senior tag

Hát az még tűrhetőbb....bár szerintem úgyse lennék fanja

Haverral megitattam egyet ő pl nem érzi csak a kólát ezért csodás....de bele se merek gondolni milyen lesz a lite verziója.....nyáron nagy pohár jéggel vagy koktél adalékként még eltudom képzelni, ezt is élvezhetőnek.... de máshogy nehezen.

(#51483) DJ. Ru$y válasza SlayR (#51479) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez az ízlés kérdés ez tény. Van aki azt írja, hogy ugyanolyan a lengyel Loco, mint az USA verzió, hááát... :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51484) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#51483) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez nagyon igaz! Sokaknak bejön(tt) a Ripper,szerintem meg borzalmas,ihatatlanúl édes.

(#51485) koshmar válasza ToBeY (#51484) üzenetére


koshmar
őstag

A régi tényleg embertelen édes volt, de mikor nagyon szomjas voltam, jéghidegen pont jólesett.
Azóta tompítottak rajta.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51486) ToBeY válasza koshmar (#51485) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egs! :DDD Én második nekifutásra vettem Rippert hátha valani 30%-os volt a juiced tartalom és az se ízlett...Lehet,időközben felütötték egy kis édesítőszerrel.Így hiába csökkent a cukor tartalom az alap 50%-os képest,számomra kb pont olyan borzasztó volt.

(#51487) koshmar válasza ToBeY (#51486) üzenetére


koshmar
őstag

Ha már nagyon édes, épp most ittam egy classic Burnt, 15gr per cukor per 100ml, nagyon édes volt, de még így se annyira, mint a régi Ripper (pedig abban csak 11gr per deci volt).

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51488) ToBeY válasza koshmar (#51487) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Burnből számomra a régi kék és zöld iható,btw nem tartozott a kedvenceim közé a márka

(#51489) koshmar válasza ToBeY (#51488) üzenetére


koshmar
őstag

Hát igen, a régi szériából a zerót kivéve mindet szerettem, a kéket különösen, de nyilván el kellett cseszni azt is..

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51490) Bkv Videos


Bkv Videos
csendes tag

Első sorban Budapestiek figyelmébe: a Manna abc-kben már kapható a Coca Cola Energy. Ára 325/doboz.

(#51491) james001 válasza DJ. Ru$y (#51460) üzenetére


james001
veterán

És a Violet milyen?
Amúgy az eu Monszták általában sokkal "rosszabbak" mint az origi USA verziók,ez tény :)
Holnap járok Pesten majd beszerzem őket,azért kíváncsi leszek.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#51492) DJ. Ru$y válasza james001 (#51491) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudom, még a hűtőben pihen. Amúgy sokan azt írják máshol a Locora is, hogy finom, biztos csak az én ízlésem ennyire elcseszett.. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51493) AndyPauls válasza Bkv Videos (#51490) üzenetére


AndyPauls
újonc

Volt egy ilyen megérzésem, be is mentem a Rákóczi tér mellettibe ma reggel, de nem találtam.

(#51494) Bkv Videos válasza AndyPauls (#51493) üzenetére


Bkv Videos
csendes tag

A Váci úton biztosan van még.

(#51495) koshmar válasza Bkv Videos (#51490) üzenetére


koshmar
őstag

325 Ft egy 250-es Doboz??? Az pofátlanul sok :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#51496) AndyPauls válasza Bkv Videos (#51494) üzenetére


AndyPauls
újonc

Az nekem eléggé kiesik. A Kálvin környékén van kettő, de egyikben sincs. Még a Roniban meglesem maholnap, málnás kólát is ott kaptam először.

(#51497) sing1ep1ayer válasza ToBeY (#51461) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ripper 2.0 már van - olyan is. Mára ott tartanak, hogy itthon egy darab édes Monster sincs. Nemhogy Übermonster-féle édességű, de még Ripper 1.0-ás sem. Aki savanyút és keserűt akar inni, annak viszont van miből válogatnia. Még az amcsi Monsterekre leginkább hajazó Assaultot is kivonták. :O

(#51498) ToBeY válasza sing1ep1ayer (#51497) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Huha nagyon más fogalmunk az édességről,számomra összes monster b&szott édes kb Rehabot tudom meginni,de az is édes nekem...

(#51499) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Végre sikerült vennem a lidl-be az új zero-s x-act -ból,holnap megkóstolom kíváncsi vagyok rá nagyon. :K

(#51500) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#51498) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

+1

Rossit meg a 2 Rehabot iszom Monsterből én is. Holnap délután Violetet kipróbálom, hátha bekerül a hármas mellé.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.