Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) Bulitt válasza hellxixo (#19646) üzenetére


Bulitt
őstag

Kell! :C

(#19652) callmeakos válasza hellxixo (#19646) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hinnye :Y :C

All→M8

(#19653) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Nem elég már két polc a Helleknek, pakolhatom ki a 3-at :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#19654) ToBeY válasza hellxixo (#19646) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Végre megdolgoztak a pénzükért a designerek:D Kíváncsi leszek majd az ízére,lehet már boltban kapni?

[ Szerkesztve ]

(#19655) hellxixo válasza ToBeY (#19654) üzenetére


hellxixo
újonc

Savanykás, lehetne erősebb tutti-fruttit íz benne. Még nem, de napok kérdése sztem.

[ Szerkesztve ]

(#19656) ToBeY válasza hellxixo (#19655) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor lehet nekem bejönne mert szeretem az ilyen savanykás ízű italokat.

(#19657) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#19654) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Remélem megint volt belőle egy teszt széria, aminek más a doboza, mint a végleges, és nem lehet beszerezni kb. sehonnan :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#19658) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#19657) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én a két summer editiont viszonylag könnyen be tudtam szerezni a helyi piacon,ráadásul elég jó áron.Remélem ezzel sem lesz másképpen. :K

(#19659) james001 válasza takacsbotond (#19644) üzenetére


james001
veterán

Már kifogytam én is,most iszom az uccsó narancsosat :Y :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#19660) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#19658) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem arról van szó. :) Szokott lenni minden ilyen újdonságból egy tesztkör, amit megkapnak bizonyos emberek és általában annak még változik a dobozfestése (minimálisan, de az nekem mondjuk simán elférne a gyűjteménybe) és azt általában nem lehet (nem könnyű beszerezni).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#19661) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Hazavittem kerek 100 darab RockStart!Egy ideig kitart :D Ha hazaérek majd rakok fel róluk egy csoportképet. :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#19662) X@b3e válasza DJ. Ru$y (#19643) üzenetére


X@b3e
addikt

Ha úgy alakul, jelentkezem, köszönöm a felajánlást :C

Isten ments!! A zöld nekem pont olyan, mint bikának a piros :)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#19663) adamalfabusz


adamalfabusz
csendes tag

http://energy-drinks.cz/text-novinka-cz-sk-rockstar-xdurance-lemonade-citronada-je-zpet/

Új XDurance Csehországba, és Szlovákiába ...

(#19664) takacsbotond válasza adamalfabusz (#19663) üzenetére


takacsbotond
őstag

Milyen ízű? (nem tudok csehül)
És miért nem linkelted inkább?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#19665) ToBeY válasza takacsbotond (#19664) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A Limonade felírat nem elég egyértelmű a dobozon? Vajon milyen lehet az íze? :U Én pacalpörköltösre tippelek. :)

[ Szerkesztve ]

(#19666) #25954560 válasza takacsbotond (#19664) üzenetére


#25954560
törölt tag

linkelve, nemszensavas, citromos :) nna. dvdjatekos sztajl.

(#19667) adamalfabusz válasza #25954560 (#19666) üzenetére


adamalfabusz
csendes tag

Gondolom amúgy full ugyan az lesz mint a régebben kapható volt sárga Recovery. Bár nem is bánnám. Egyik kedvenc R*

(#19668) Marzocchi96 válasza #25954560 (#19666) üzenetére


Marzocchi96
csendes tag

Valaki rendelt már arról a Cseh oldalról?

(#19669) ricsi081


ricsi081
tag

T-Unit barátomnak sajnos igaza van a reálban vásárolt lila RR-t illetően, van egy nagyon rossz mellék-, utóíze. :(

(#19670) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Van olyan kedvenc boltotok(online) ahonnan szoktatok rendelni, magyar, házhoz szállít, és ezek a "különleges" monster/rockstar-ok vannak? :K (bocs ha már volt párszor ez a kérdés...)

[ Szerkesztve ]

(#19671) Bulitt válasza Zsírkrétamen (#19670) üzenetére


Bulitt
őstag

Kereső használata ajánlott! Egyébként a British Store az

(#19672) takacsbotond válasza Zsírkrétamen (#19670) üzenetére


takacsbotond
őstag

British Store! :D
Amúgy olyankor érdemes innen rendelni, amikor ilyen ingyenes szállítási nap van.Nagyjából egy hónapban 2x-szer szokott ilyen lenni.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#19673) Zsírkrétamen válasza Bulitt (#19671) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Elnézést :B

Köszönöm, ez remek :DD (és még boltjuk is van, ahogy látom, egyszer meglátogatom :)) )

(#19674) tipuka válasza takacsbotond (#19672) üzenetére


tipuka
addikt

egy hónapban 2x ingyenes szállítási nap?? inkább 2-3 havonta 1x az. :) erősen figyelem, mert szegedre csak ingyé'szállítással szoktam csak rendelni. :)

(#19675) Zsírkrétamen válasza Zsírkrétamen (#19673) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Még az érdekelne, hogy aki kóstolta, mi különbség van a Monster Ripper és a Khaos között ízre?(csak mert hogy mind a kettő energy + juice, de árban azért van különbség :U )

(#19676) james001 válasza Zsírkrétamen (#19675) üzenetére


james001
veterán

Khaos inkább narancsos ízű,míg a Ripper inkább trópusi gyümölcsök (mangó,ananász,stb.) keveréke.
A Riiper egyébként sztem finomabb.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#19677) Zsírkrétamen válasza james001 (#19676) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Hát akkor mostmár tudom, hogy a khaos-t nem kell megkóstolni
A ripper szerintem is finom :K (és árban is a khaos fele...)

(#19678) takacsbotond válasza tipuka (#19674) üzenetére


takacsbotond
őstag

Igazából nem nagyon szoktam figyelni, hogy mikor van ilyen, én nem ez a póstázgatós típus vagyok, hanem ,ha valami kell, akkor fogom magam, és elmegyek érte...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#19679) horush válasza Zsírkrétamen (#19677) üzenetére


horush
addikt

Szerintem meg a khaos sokkal finomabb. Szóval, ha van lehetőséged, kóstold meg mindenképp. Nem érdemes ízekről mások véleménye alapján dönteni. :N

(#19680) tipuka válasza takacsbotond (#19678) üzenetére


tipuka
addikt

Jó, én több ezret nem költök utazásra 3-4 db energia italért, amikor ingyen lehozzák 1-1 napon. Örülök, hogy Te meg tudod magadnak engedni, hogy elutazz érte.

Most nézem, hogy nincs MTN DEW meg 1p-s 600ft-os Relentless energiás már.

[ Szerkesztve ]

(#19681) #90933760


#90933760
törölt tag

Egy sima Monsteren gondolkoztam, de én annyira utálom az ízét, legalábbis mikor 4 éve ittam a hányinger kerülgetett, nem szívesen adok ki érte 400-at, hogy aztán meg valószínű kiöntsem. Kétlem, hogy változott volna az ízlésem vagy az ital azóta. Nem tudom be merjem-e vállalni. Más lehetőség mondjuk nincs, mert egyszerűen nem hoz a bolt semmi normálisat már.

(#19682) horush válasza #90933760 (#19681) üzenetére


horush
addikt

Van más bolt is mondjuk... :U

(#19683) #90933760 válasza horush (#19682) üzenetére


#90933760
törölt tag

Hát nekem 15 Km biciklizést nem ér meg egy doboz edrink ami azt illeti, se annyi buszpénzt. Egy-két karton már igen. Csak nálam az egy hétig tartana. :DDD Meg általában nincs is nálam annyi pénz, hogy annyit elhozzak egyszerre.

Egy Monstert kipróbálok, adok neki még egy esélyt. De a biztonság kedvéért ha még mindig nem ízlene veszek vészöblítőnek egy valamit. Megnézem a Red Bull mennyibe kerül itt, de azt biztos nem fogok venni mert sejteni sejtem az árát.

[ Szerkesztve ]

(#19684) horush válasza #90933760 (#19683) üzenetére


horush
addikt

Itt a faluban nálunk sem túl jó a felhozatal (vagyis igazából az egyik boltban egész sok minden van, csak nagyon drágán, 200ft-okért nem fogok hellt / wattot inni), egyedül a monster 350-ért a benzinkúton, amire azt mondom, hogy annyira nem rossz ár. Bár legtöbbször Pesten / Vácon szoktam venni, a jóval nagyobb választék miatt. Ha látok valamit akciósan, akkor veszek párat, s elvagyok pár napra.

(#19685) szekra válasza Zsírkrétamen (#19675) üzenetére


szekra
Topikgazda

Khaos az Cappy multivitamin + original monster összeöntve. :) Kóstoljátok meg, nagyon állat. (Maga a Khaos is meg a házilag kevert). ;]

[ Szerkesztve ]

(#19686) ToBeY válasza szekra (#19685) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Majd ha következőnek bevezetik nálunk is,akkor meg fogom kóstolni. :K

(#19687) DJ. Ru$y válasza hellxixo (#19646) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha változik a boltokba kerülő doboz ehhez képest, akkor tudsz majd nekem szorítani egy ilyen dobozt? :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#19688) takacsbotond


takacsbotond
őstag

De egyébként a Khaost azt régen (kb3-4 éve) lehetett kapni nálunk is.Azóta mi lett vele?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#19689) Laraxior


Laraxior
titán

Ezt is felnyitottam, kicsit csalódtam, mert tök szép a doboza, többet vártam a citromos kólánál :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19690) #90933760 válasza takacsbotond (#19688) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem lehetett kapni tudtommal. Sima, Lo Carb, Ripper, Rehab és Assault van hivatalosan. Maximum úgy juthattál hozzá boltba, ahogy most a R*-hoz is.

(#19691) #90933760


#90933760
törölt tag

WOW! Vettem egy sima Monstert és basszus nem érzem azt a furcsa mellékízt. Sima tutti, kicsit édes is. Annyira nem finom, mint az Adrenalin, de simán fogyasztható, sőt. Zsír.
A RB amúgy 400Ft, a kicsi. Értelem szerűen nem vettem. :DDD Rauch barackos ice teát vettem. Ha már a Nestea szétcseszte a sztívia levéllel az ízét, akkor most vetem Rauchot. És ez is finom, Nestea jobban ízlett, de ez is jó. Kár, hogy csak ez az egy volt.

(#19692) Laraxior válasza #90933760 (#19691) üzenetére


Laraxior
titán

A havas szilva még a régi, én is olyat vettem :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19693) dragonfx


dragonfx
veterán

na akkor a lila és a narancs rockstart is ittam a kispesti coopbol.
nekem a lilabejött.
a narancsos nem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#19694) #90933760 válasza Laraxior (#19692) üzenetére


#90933760
törölt tag

Tudom, én is megvettem már mind. :DDD
Jó ez a Monster, na..... Tanulságot le lehet vonni belőle. Ami nem ízlett 4 éve, az nem biztos, hogy most se ízlik.

(#19695) ToBeY válasza #90933760 (#19694) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A 250ml exportnak is teljesen más az íze mint a 500ml-nek. Valahogy édesebb,koncentráltabb az íze szerintem.

(#19696) X@b3e válasza ToBeY (#19695) üzenetére


X@b3e
addikt

Ezt adom en is,az Export sokkal jobb

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#19697) #90933760 válasza ToBeY (#19695) üzenetére


#90933760
törölt tag

Most hogy kortyolgattam belőle többet, megütött az az íz mégis csak, de nem borzasztó inkább furcsa, idegen. De egyáltalán nem undi, mint amire régen emlékeztem. Kicsit fura, de simán iható. Venni fogok jövő héten is, mert nem rossz. És ebből most amúgy is annyi van, mint a dög.

(#19698) X@b3e


X@b3e
addikt

A szepsegek:

Es a szornyeteg :)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#19699) X@b3e válasza #90933760 (#19691) üzenetére


X@b3e
addikt

Izlesek es pofonok, az adrenalin nalam akkor is a hulladek kategoriat kepviselte, mikor taurin is volt benne. Most mar meg sem mernem kostolni, h hatasa sincs..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#19700) Zsírkrétamen válasza X@b3e (#19698) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

WoW nagyon tetszik az az übermonster. Azt honnan szerezted? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.