Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) sagesz93 válasza Sirius Black (#20398) üzenetére


sagesz93
addikt

Még mindig nem találtam Győrben.
Aki esetleg gyakran jar METRO áruházban, meg tudna mondani látott-e ott ilyet? Az első két félét ott szereztem be olcsón.

(#20402) james001


james001
veterán

Na ma végre beszereztem a két Márka energy-t a Manna ABC-ből,a Rákóczi téri villamosmegállóból vettem észre (mármint a boltot). :D
A narancsost már betoltam,nagyon finom Fanta íze van egy kis grapefruitos utóízzel.
Amúgy köszi a tippet fezlergabornak :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#20403) adamalfabusz válasza sagesz93 (#20313) üzenetére


adamalfabusz
csendes tag

Asia Centerbe van a két jobb szélső.
Nem tudom melyik szárny, de egy fehér-rózsaszínű cégtáblás boltba láttam.

(#20404) adamalfabusz


adamalfabusz
csendes tag

Asia Centerből. Ne kérdezzétek, hogy mi melyik szárnyból mert soha nem tudom megjegyezni.
Érdemes minden édességes boltba benézni, mert mindenhol van valami finomság, érdekes energia ital.

(#20405) Eflek válasza adamalfabusz (#20403) üzenetére


Eflek
tag

Az sztem a "Fantasya" a keleti szárny földszintjén ;]

(#20406) james001 válasza adamalfabusz (#20404) üzenetére


james001
veterán

Semtex mennyi volt? :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#20407) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Kiraktam egy tesztet a almás Relentlessről.Megéri pár percet ráfordítni, hogy elolvassátok! :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#20408) X@b3e válasza takacsbotond (#20407) üzenetére


X@b3e
addikt

Figyu, tényleg nem akarlak megbántani, de lehet nem kellene ezt erőltetned.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#20409) james001 válasza X@b3e (#20408) üzenetére


james001
veterán

Sztem nincs gáz azzal hogy leírja a véleményét,de azért helyesírási hibák még mindig vannak. Meg legalább egy képet csatolhatna az íráshoz alulra vagy felülre.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#20410) albert8 válasza adamalfabusz (#20404) üzenetére


albert8
addikt

NA ide el kellene megint menni, ha ilyenek is vannak! :C

JAh és a heti csomag: A legtöbbnek már annyi! :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20411) tipuka válasza albert8 (#20410) üzenetére


tipuka
addikt

Kínzol itt bennünket :DDD Amúgy a 2 középső monsterhez grat. :))

(#20412) adamalfabusz válasza james001 (#20406) üzenetére


adamalfabusz
csendes tag

250-300 Forint körül volt :)
Ja, és még zöld nyelvfestős is volt, illetve szintén itt lehet kapni cseresznyés Pepsit :)

(#20413) albert8


albert8
addikt

Angliában hol érdemes nézni a rockstarok után?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20414) callmeakos válasza albert8 (#20413) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Angilában felesleges Rockstarokat keresni. Nővéremék most költöztek ki, és azt mondták Londonban kb. csak azokat látták, amiket itthon is lehet kapni a BSben. És sajna nagyon úgy tűnik hogy ez vonatkozik a Monsterekre is (ott talán kivétel a Rojos Rehab)

All→M8

(#20415) albert8 válasza callmeakos (#20414) üzenetére


albert8
addikt

Az nekem pont elég :K és egyébként nézd csak mi van[link]
Ebben reménykedek :D +még egy rojo is jöhetne.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20416) callmeakos válasza albert8 (#20415) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Wáh ez nekem új :D
Megvan akkor mi az újabb tag, amit a karácsonyi pakkomban rendelek magamnak. :P

All→M8

(#20417) SlayR


SlayR
senior tag

Pár olyan aki jártas írjon már nekem hol érdemes még pesten szétnézni Mountain Dewilag meg hasonlók üdítők, de jöhetnek energy fellelő helyek is hangsúly a minél olcsóbbon van pluszba hátha még azért valamiről nem tudok :D

(#20418) Bulitt


Bulitt
őstag

:)

(#20419) tipuka


tipuka
addikt

Tegnap biciklizek hazafelé, látom távolról, hogy jön a mi utcánkba egy nagy teherautó. Na mondom gyorsítok megnézem, nem e hozzánk jöttek. És de. :C 1 nap alatt lejött szeged mellé a motyi. :C
Amúgy írtam nekik, hogy kiakarnám rakni őket a polcra, szépeket küldjenek, és az utóbbiakól volt 1-2 megnyomódva. Na most mindegyik tökéletes darab jött, ennyi bubit életemben nem láttam, a Zero Ultra meg külön ilyen hatalmas bubiban volt benne. :C Élvezettel téptem szét a bubikat meg nyomkodtam. :)) :B
Nem is tudtam, hogy ilyen dombornyomott vagy milyen ez a Zero Ultra, nagyon brutálisan jól néz ki és felemelő kézben tartani. :DD Na ennyit a fecsegésről, itt a kép. :D

(#20420) X@b3e válasza james001 (#20409) üzenetére


X@b3e
addikt

Mindig vannak helyesírási hibák? :D Az egész egy merő helyesírási hiba, egy általános iskolai tanár elrettentő példának mutogathatná alsó tagozatban. Fogalmazás szinten szóismétlés szóismétlést követ. Ha valaki nyilvánosan publikál ország-világ előtt, legalább visszaolvasná. Vagy Wordben automatikus helyesírás-ellenőrzéssel az alap ordító hibákat kivenné...

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#20421) callmeakos válasza X@b3e (#20420) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

No offense, de ez csak egy blog. Egy hobbioldal, ahová kedvtelésből ír, nem azért mert ez a munkája, vagy a feladata, így szerintem csak az erre érzékenyek kapják fel a fejüket. Én is kapom sokszor az ívet ahol hírszerkesztő vagyok, hogy ilyen olyan helyesírási hiba van. Ott megértem, mert az egy komoly oldal. A mobilarénán Andante is (aki a híreket teszi ki) sokszor kapja azt hogy ilyen olyan hiba van a cikkben. Ezt is megértem valahol. De hogy egy személyes blogban ezen fennakadni... :U :D
Amúgy nekem az a gondom vele, hogy felesleges a körítés, a történet. Ha már valaki energiaitalokról ír tesztet, az a cikkben azzal foglalkozzon, ne háttértörténettel, meg ilyesmivel. Illetve azt én se venném zokon, ha azért egy saját készítésű fotó lenne benne a cikkben.....

All→M8

(#20422) DJ. Ru$y válasza X@b3e (#20420) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Semelyikőtöket nem védem, mert grammernatzi vagyok én is, de neki is joga van bármihez ennek ellenére. Az más kérdés, hogy soha nem olvasok ilyen oldalakat a 32mg/100ml-en kívül. Tegyél te is így és nem lesznek ilyen problémáid. Bizonyos embereket stílusa nálam alapból kiveri a biztosítékot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20423) tipuka


tipuka
addikt

Na srácok, megittam ezt a Szuperemberes NO FEAR-t, de engem nem győzött meg annyira ízre, tutti-frutti ízű azt' kész. De hatásilag jóféle. :) Na majd a többi, azok szerintem adni fogják az ívet remélem. :))

(#20424) callmeakos válasza DJ. Ru$y (#20422) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na és ez? [link]
A béna szövegtől, az artikuláláson át, a ratyi tescós webkameráig :D :D

All→M8

(#20425) DJ. Ru$y válasza callmeakos (#20424) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Noxwill azt hittem haverok vagyunk, elvettél 2 percet az életemből, nem vagyunk haverok XD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20426) Bulitt válasza callmeakos (#20421) üzenetére


Bulitt
őstag

Valójában, ha az embert sokat piszkálják miatta előbb vagy utóbb oda figyel rá. Ennek egyszerű oka van. Ki szereti ha folyamatosan piszkálják? Senki. Én is rendszeresen kaptam az ívet itt PH!-n, hogy mennyire rossz a helyesírásom. És így van. A mai napig rossz a helyesírásom és rossz volt az iskolákban végig. Ennek ellenére megpróbálok oda figyelni, hogy az internetre publikált szövegeim megfeleljenek azért annak a szintnek, ahol már nem piszkálnak :) Persze nem mindig sikerül :DDD

Szégyen vagy sem, mindenképpen kell a helyesírás javító a böngészőbe. Ezért van kitalálva. Mikor a blogra írok tesztet meg kérem a barátomat olvassa át, és ha valahol hiba van jelezze (szó ismétlés, vessző hiánya, stb).

Még ennek ellenére is van, hogy később elolvasva a szöveget találok benne értelmezési nehézségekkel küszködő sorokat. Ezeket pedig át írom egyszerűbb, könnyebben értelmezhetővé. :)

DJ. Ru$y Köszönjük, hogy minket választottál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20427) Nova96


Nova96
őstag

Üdv, inkább csak olvasó itt, mert annyira ritka darabokkal nem találkozok, de ma találtam egy számomra ritka darabot.
Mekkora lényegében:

A rossz képért bocsi, teló volt csak közelbe. :B

[ Szerkesztve ]

(#20428) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#20426) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Le vagyok maradva, nyereményjáték van? Ühüü. Ugye nem S-es a póló?! :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20429) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#20428) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem :N

(#20430) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#20429) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor beszálltam :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20431) wertigo1984 válasza Nova96 (#20427) üzenetére


wertigo1984
őstag

De reg ittam Assault-ot, nem is emlexem az izere. :))

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#20432) Bulitt válasza DJ. Ru$y (#20430) üzenetére


Bulitt
őstag

Rendben :)

(#20433) Nova96 válasza wertigo1984 (#20431) üzenetére


Nova96
őstag

Olyan mint a sima, kicsit keserűbb és kevésbé édes. :D

Én most a Rockstarok-ra pályázok, csak mivel nem Budapesti vagyok így nehezebb.

(#20434) adamalfabusz válasza callmeakos (#20424) üzenetére


adamalfabusz
csendes tag

Huu, ennek a srácnak is hányszor mondtam, amíg nincs normális kamerája, addig ne erőltesse. De csak azért is csinálja... A Coca Cola betűtípusát is lopja, ha figyelmesen nézitek az első másodpercekben.

(#20435) callmeakos válasza DJ. Ru$y (#20425) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csak 2 percet bírtál? Gyenge ;] :DDD :DDD
Amúgy nehari, több ilyen nem lesz. Nem tudtam hogy ilyen érzékeny lelkű vagy :D

(#20434) adamalfabusz
Én is ezt javasoltam neki. Megköszönte és viszlát. Hát ő tudja. Csak majdnem lefordulok a székről a röhögéstől, amikor mondja hogy itt van az a dobozon ez meg ez és ezt érdemes a dobozon megfegyelni, én meg kommentálom a dolgot, hogy bocs, kicsit rossz a fókusz, állítanál rajta? :D ;]

All→M8

(#20436) #90933760 válasza callmeakos (#20424) üzenetére


#90933760
törölt tag

De a lényeget elmondja. A tuttit el kéne felejteni végre. Ezt itt mi is ezren elmondtuk de ha már ő is ezt mondja akkor igazán volna min gondolkodnia a Hellnek és kiadni valami merőben újat.

(#20437) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#20436) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Figyelj, szerintem ők látják a számokat, ha megy így, akkor miért ne csinálják? Nem védem őket, mert léphetnének simán R* vagy M szintű ízeket, bár ezzel az ananászossal elég nagyot léptek, csak nem nekem tetsző irányba.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20438) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#20437) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az is igaz.

(#20439) DelArco


DelArco
aktív tag

Aki esetleg keres Márka energiaitalt illetve az új(?) két fajta angry birds italt akkor ebben a reálban van mindegyik:
[link]

Youth hides the key to salvation

(#20440) Jarod1


Jarod1
addikt

na itt 1 uj...

[ Szerkesztve ]

(#20441) Eflek válasza Jarod1 (#20440) üzenetére


Eflek
tag

Honnan?

(#20442) tipuka


tipuka
addikt

Benyomtam ma a Rockstarból a kék Supersours-t. Először olyan fura íze volt, kóstolgattam és ízlelgettem még, aztán már egyre jobban tetszett. :D Kékszőlő-áfonya és olyan huba bubás rágó v milyen íze volt. :D Tetszett, fel is pörgetett éreztem, hogy jó cuccos ez is. :D

(#20443) james001 válasza tipuka (#20442) üzenetére


james001
veterán

A fekete Punched mellett a legjobb R* amit eddig ittam :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#20444) tipuka válasza james001 (#20443) üzenetére


tipuka
addikt

Olyat is rendeltem, akkor legközelebb be is tesztelem :P Bár még nem tudom, van a kék meg narancssárga NO FEAR is. :D

(#20445) callmeakos válasza tipuka (#20442) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na ja, én is flesseltem amikor felbontottam, és megcsapott az a klasszik rágóillat :DDD

All→M8

(#20446) james001 válasza tipuka (#20444) üzenetére


james001
veterán

A kék No Fear nem egy durranás sztem,de a narancs finom :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#20447) tipuka válasza james001 (#20446) üzenetére


tipuka
addikt

Én is a narancsra hajlok, ma már ittam "kéket" :DDD Gyorsan el fog ez fogyni... a fenébe. :DDD A Zero Ultrát karira akarom tartogatni. :B

noxwill: nem csoda :D

(#20448) ---gabika---


---gabika---
tag

Üdv.!

Szerintetek lenne igény egy energiaitalos boltra?
Arra gondoltam,h lehetne nyitni egy energiaitalos boltot nagyobb városokban és ritkább energiaitalokat is lehetne benne kapni.
Vagy ez spanyolviaszos lenne? :)

(#20449) Newlachka


Newlachka
őstag

Amazon.com-ról való rendelésben valaki jártas?,vennék pár energia italt

(#20450) Bulitt válasza ---gabika--- (#20448) üzenetére


Bulitt
őstag

Csak a Magyar piacra tervezve nem lenne életképes a dolog. Túl nagy az adó az italokra, valamint egy szűk réteget mozgat csak az, hogy van e itthon USA Monster vagy nincs. Az energiaitalok mellé be kell szerezni egyéb termékeket is, amik más érdeklődőket/vásárlókat vonzanak a boltba. Már is kaptál egy BritishStore üzletet például :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.