Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) #07282432 válasza malz (#300) üzenetére


#07282432
törölt tag

Több funkció van a Xiaomi.EU ROM-ban,érdemes használni,de egy AOSP sokkal jobb :)

(#302) Csatsa


Csatsa
tag

Sziasztok!
Úgy döntöttem nyitom én is a bootloadert mert érdekel a Havoc os, de még nem csináltam ilyet, olvasgattam a mélyvíz összefoglalót és az abban leírtak alapján eljutottam odáig hogy a fejlesztői menüben a Mi unlock-állapot pontban sikeresen összekapcsoltam a készüléket a fiókommal. (felugró üzenetben ez volt) Nekem itt nem írta hogy mennyi idő van hátra a nyithatóságig pedig az összefoglalóban leírtak alapján ezt kellett volna látnom.

Kérdésem az lenne hogy ez így jó vagy valamit mindjárt sikerült rosszul csinálnom? Köszi a segítséget előre is.

(#303) bbpro válasza Csatsa (#302) üzenetére


bbpro
tag

Azt a számítógépen levő MI Unlock program fogja írni, amikor próbálod nyitni. Ha letelt nyitja ha nem akkor kiírja mennyi van még hátra.

(#304) Csatsa válasza bbpro (#303) üzenetére


Csatsa
tag

Oké, köszönöm 👍

(#305) paolinho


paolinho
őstag

Bocs, a "sima" Redmi 8T-be kívánkozott a kérdésem. Áttettem oda.

[ Szerkesztve ]

(#306) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Valaki, aki járatos a témában!
rendeltem a neten mágnesen töltőkábelt a telóhoz, de most olvasom valahol, hogy a gyorstöltéshez nem használható.
Ez konkrétan mit jelent?
Nem tudja a gyostöltést ezzel a kábellel, vagy melegszik a kábel vagy tönkreteszi a telót?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#307) qge válasza csurgoi (#306) üzenetére


qge
aktív tag

Miért NE működne? Bár kábel és kábel közt is van különbség, de működnie kell(ene). Ami nekem van, nem melegszik és megy a normál gyorstöltés is (bár jellemzően 9lite készülékhez használom)
Hozzáteszem, én kezdek kiszeretni belőle...mármint a mágneses kábelből, nem elég erős a mágnes. :)

(#308) csurgoi válasza qge (#307) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Miután írtam, felügyelet alatt feltettem a töltőre a készüléket ezzel a kábellel és azt vettem észre, hogy míg a normál kábellel max egy óra alatt fullra tölti, addig a mágnesessel csak normál a töltési idő vagy még lassúbb.
Melegedést nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#309) qge válasza csurgoi (#308) üzenetére


qge
aktív tag

Ahogy mondtam, kábel és kábel közt is van diffi, az egyik tudja a 3A-t, a másik csak 2-t, vagy annyit se.

(#310) Trooper82


Trooper82
senior tag

Tudom nehéz kérdés, de jelenleg melyik az a custom rom amivel a legkevesebb nyűg van?

(#311) malz válasza Trooper82 (#310) üzenetére


malz
csendes tag

Szia, pont tegnap járt le a 168 órám. Én a legfrissebb EU romot tettem fel én nem tapasztaltam melegedést. 20 fokos szépen az akksi ha nem csinálok semmit 34 fokos töltés közben. Még csak másodlagos telefonnak használom még a Redmi 4A-thasználom intenzíven. Maximum napok múlva tudok tapasztalatokat mondani.. A 4A-n mindenféle rom volt már. Nekem tetszik a miui amiatt kezdtem meg a sort az EUval.

(#312) Trooper82


Trooper82
senior tag

Ez jól hangzik, köszi

(#313) Trooper82 válasza Trooper82 (#312) üzenetére


Trooper82
senior tag

Felraktam az eu-romot semmi gondja, de ugyanúgy akadozgat mint a global. De jók a megszokott eu romos extrák. Ez amúgy nem global rom mókolt változata? Gyanúsan egy időben töltik fel ahogy kijön az új global. Biztos kínai rom az alapja?

(#314) llaszlo


llaszlo
veterán

A bootloader nyitást már nem kell külön kérvényezni hanem "csak" az egy hetet kell kivárni? Ezen sehogy sem lehet rövidíteni?

(#315) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
3.3.1.10-es recoveryvel nem sikerül a mentés. 255-ös hibával kidob. Ez mit takar és lehet változtatni rajta?

(#316) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Fiam Samsung A5 2016 telefonját váltanám le erre.
Megéri megvenni ezt a telefont?
Ö a Samsung A51-et nézte,de szerintem 50 ezer forint többletet nem éri meg.

(#317) qge válasza Petrónius (#315) üzenetére


qge
aktív tag

Van ujjlenyomat rögzítve? Lehet, hogy emiatt titkositva van a telefon?

(#318) janakbacsi válasza Trooper82 (#310) üzenetére


janakbacsi
őstag

nézd meg van e hozzá aicp rom. tapasztalatom szerint az egyik legjobb custom rom.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#319) Petrónius válasza qge (#317) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Igen, van ujjlenyomat. Kitörlöm és megpróbálom anélkül.

(#320) Petrónius válasza qge (#317) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Így már sikerült. Köszönöm a segítséged. :R

(#321) bbpro válasza qge (#317) üzenetére


bbpro
tag

Én is köszönöm ezt a hozzászólást. Már többféle recoveryt is kipróbáltam, de egyikkel sem sikerült menteni. Most épp orangefox van fent.Kikapcsoltam az ujjlenyomatot és a jelszót ezután zokszó nélkül megcsinálta a mentést. Eszembe nem jutott volna. :R

(#322) Csatsa


Csatsa
tag

Sziasztok! Valakinek van tippje miért nincs "volte" felirat a státusz báron?
Ettől függetlenül működik csak érdekel hogy ez miért van. Köszi

(#323) qge válasza bbpro (#321) üzenetére


qge
aktív tag

Örök, hogy tudtam segíteni. Iszunk rá egyet, ha visszaállítani is sikerül majd, nekem azzal van gondom (másik készüléken), emiatt kezdem elengedni az egész romolás dolgot...

(#324) Trooper82


Trooper82
senior tag

Valaki tud válaszolni eu rom témában? Van arra megoldás, h a play áruház az alkalmazások kb harmadát nem képes frissiteni? A rendszeresen felugro ne takarja le a hangszóró feliratot ki lehet iktatni? Az app vaultban a hírek nem kikapcsolható és nem konfigurálható. Lengyel hireket nyomat pedig nem kérnék belőlük. Válaszokat előre is köszönöm. 11.07 eu stabil.

[ Szerkesztve ]

(#325) #01993216


#01993216
törölt tag

Van ötlete valakinek, hogy miért lett elérhetetlen a belső tárhelyem?

Kinyitottam a Bootloader-t, feltettem a legutolsó Xiaomi.eu-s ROM-ot, majd feltettem a Magisk-et. Aztán elindítottam a telefont, de a fájlkezelő egyszerűen nem fér hozzá a tárhelyhez. Mármint a belsőhöz.

Feltettem a Mi Fájlkezelőt a Play Áruházból, ami a Global ROM-ban is benne van. Megadtam minden engedélyt neki, ami lehetséges, töröltem a cache-t és adatait. Elindítom, még meg is kérdezi akkor is, hogy engedélyezem-e, hogy hozzáférjen a belső tárhelyhez. Mondom igen. Aztán elindul és amikor megpróbálok mappát létrehozni, kivágja, hogy sikertelen.

(#326) #01993216 válasza #01993216 (#325) üzenetére


#01993216
törölt tag

Megoldottam

(#327) kanyi51 válasza #01993216 (#326) üzenetére


kanyi51
senior tag

És szabad tudni mi volt a megoldás?

(#328) #01993216 válasza kanyi51 (#327) üzenetére


#01993216
törölt tag

TWRP-ben van az Advance alatt egy olyan, hogy Fix. Arra kell rányomni a telepítés után és aztán már látja a fájlrendszert és rendesen hozzá is férhető

(#329) #01993216


#01993216
törölt tag

A Telekom alkalmazásom nem megy a root miatt. A Magisk Hide-ban hiába pipálom ki, nem rejti el a root-ot. Van valami más megoldás a root elrejtésére?

(#330) qge válasza #01993216 (#329) üzenetére


qge
aktív tag

(#331) #01993216 válasza qge (#330) üzenetére


#01993216
törölt tag

Szóval a ganyék az alkalmazás nevét is figyelik. :D

Átneveztem, működik
Köszi :)

(#332) llaszlo


llaszlo
veterán

Hello

Szeretnék egy EU romot feltenni. Ez a megfelelő és a legújabb erre a telefonra?
xiaomi.eu_multi_HMNote8T_V11.0.7.0.PCXEUXM_v11-9.zip

Innét tölteném le.[link]

Annyi midennel bonyolítják már a xiaomiknál is a palettát meg a custom romokat, hogy az őrület. Korábban azért sokkal egyszerűbb dolgom volt a telefonokkal.

(#333) Noragami


Noragami
csendes újonc

Sziasztok srácok!
egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy telenortól vásárolt e valaki ilyen dual simes készüléket és kártyafüggetlen volt e?

elsőnek megkérdeztem egy két telefonos ügyintézőt, értetlenkedtek hogy még ők sem tudják megmondani ami elég gáz, már csak azért is mert ők forgalmazzák a telót.

én olyat hallottam egy hevesi telenoros boltostól hogyha beledobok egy telenoros simet és amellé teszem a másik pl 30as simet úgy működik benne, na most ebből nem tudom mi igaz, jó lenne tudni mielőtt megveszem a készüléket mert a céges kártyám amiről korlátlanul hívok 30as.

[ Szerkesztve ]

előre is elnézést ha a munkám végett kicsit megkésve tudom feladni/átvenni a vásárolt terméket.

(#334) Trooper82 válasza llaszlo (#332) üzenetére


Trooper82
senior tag

Megfelelő...

(#335) hcs57 válasza Noragami (#333) üzenetére


hcs57
őstag

A dual simnek simlock esetén mi értelme van? mindkettő 20 lenne?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#336) bbpro válasza Noragami (#333) üzenetére


bbpro
tag

Független! Nekem most egy t-mobilos van az 1-es slotban és egy digis a 2-esben. A mobilnet is megy mindkettőről. Nekem a telenornál azt mondták a boltban, hogy független de nekik hivatalosan azt kell mondaniuk, hogy telenoros. Kíváncsiságból felhívtam az ügyfélszolgálatukat ahol azt mondták, hogy kizárólag telenoros kártya tehető bele.Elég nevetséges. Vedd meg nyugodtan! (Egy barátom MI8-a szintén független)

(#337) Noragami válasza bbpro (#336) üzenetére


Noragami
csendes újonc

köszi a választ. :R
megvettük.
anyusnak hosszabítottuk a hűségidejét és 0ft ért megadták mellé, ő meg megkapta a redmi 6omat mert úgyis csak a szópikiniken játszik néha.
elsőre kötekedés nélkül elfogadta a 30as kártyámat. :)

nem tudsz esetleg valamit honnan tudnék olcsón rendelni 5d-s védőüveget rá ami hamar meg is jön?
aliról meg a többi oldalról kb egy hónap és csak 600ft de az kicsit sok idő na meg a koronázás még tuti rátenne egy pár plusz napot.

[ Szerkesztve ]

előre is elnézést ha a munkám végett kicsit megkésve tudom feladni/átvenni a vásárolt terméket.

(#338) Noragami válasza hcs57 (#335) üzenetére


Noragami
csendes újonc

Na ezt már csak a telenoros ügyintézők tudják.
amúgy függetlenként kaptuk meg a telót.
tehát nem értem miért esne annyira nehezükre kiírni az oldalukra hogy ez meg az a készülék független.
hát azért annak tudatában hogy független még szívesebben is megvenné az ember.

[ Szerkesztve ]

előre is elnézést ha a munkám végett kicsit megkésve tudom feladni/átvenni a vásárolt terméket.

(#339) bbpro válasza Noragami (#337) üzenetére


bbpro
tag

Sajnos nem tudok, mert én még a telefon megvétele előtt ebayról rendeltem hozzá üveget és tokot. Akkor (január) 2 hét alatt itt voltak.

(#340) qge válasza Noragami (#337) üzenetére


qge
aktív tag

Sztem elég elterjedt a készülék ahhoz, hogy bármelyik boltban tudjanak rá adni (és rá is tegyék) az üveget.

Azt gondolom, hogy a dual sim-es telefonok térhódításával a hálózati korlátozás kimegy a divatból...

(#341) Moci09


Moci09
csendes tag

Sziasztok
A miui eu rom alapban nem rootolt?

(#342) nfer válasza Moci09 (#341) üzenetére


nfer
tag

Nem.

(#343) Moci09 válasza nfer (#342) üzenetére


Moci09
csendes tag

Köszi
Közben már megoldottam

(#344) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Vajon miért nem megy vissza egy mentésem se?
255-ös hibával mindig leáll. Amugy crdroidot hasznâlok.
Van erre valamilyen megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#345) qge válasza Petrónius (#344) üzenetére


qge
aktív tag

Volt/van ujjlenyomat beallitva? Tudtommal ezzel titkosítás kerül a data partíció....

(#346) Petrónius válasza qge (#345) üzenetére


Petrónius
aktív tag

A mentés készítésénél nem volt. Viszont mikor vissza szerettem volna állítani, a telefonon volt. Ezt a titkosítást hogy lehet feloldani?

(#347) Upo válasza Petrónius (#346) üzenetére


Upo
addikt

Format data. A wipe nem elég, mert úgy titkosított marad.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#348) Petrónius válasza Upo (#347) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Format data megvolt. Mégsem állította vissza a mentést :(

(#349) Petrónius válasza Petrónius (#348) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Nem tudtok segíteni?

(#350) qge válasza Petrónius (#349) üzenetére


qge
aktív tag

Esetleg próbáld meg először visszaállítani a data-n kívül minden partíciót és aztán külön a data - t. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.