Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Lacopapi válasza papp54 (#400) üzenetére


Lacopapi
addikt

Rendben

(#402) papp54 válasza Lacopapi (#401) üzenetére


papp54
aktív tag

Én köszönöm :R . Kiprobálom javitani ha találsz.

Honor 50 5G

(#403) Lacopapi válasza papp54 (#402) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nos, tegnap feltettem, nagyon tetszene,de sajnos a Raiffeisen mobilapp nem óhajtott működni,az pedig szükséges lenne. Maga a rendszer nagyon jó,okos ötletek vannak benne, szívesen használnám,de így nem megy. Gondolom az app hibája,tán még nincs felkészítve a 10-es androidra...

(#404) Lacopapi válasza papp54 (#402) üzenetére


Lacopapi
addikt

Na megoldottam,remek ez a rom, köszönöm.

(#405) papp54 válasza Lacopapi (#404) üzenetére


papp54
aktív tag

Szia bocsi most olvastam de örülök megoldotott a probléma.

Honor 50 5G

(#406) papp54


papp54
aktív tag

Note 8 xiaomi.eu miui 12 07.09. romot átportoltam a Note 8T-re. Nfc az nem müködik minden más igen. [link]

Honor 50 5G

(#407) Lacopapi válasza papp54 (#406) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nocsak...és mi a különbség?

(#408) papp54 válasza Lacopapi (#407) üzenetére


papp54
aktív tag

Stabilitási javitásokat és jobban optimalizált alkalmazásokat irt a xiaomi.eu. szóval kisebb javitások. Probálom én is frissiteni a romot hogy hetente legyen újabb kiadva ami müködik rendesen a miénken is.

[ Szerkesztve ]

Honor 50 5G

(#409) Lacopapi válasza papp54 (#408) üzenetére


Lacopapi
addikt

Oké,teszem is fel.

(#410) Szlipy


Szlipy
újonc

Üdv!. Van egy not 8t telefonom, ami nagyon bejön. Kivéve a tárcsázót. Szeretném visszakapni a miui-s tárcsázót. Annyit megértettem, hogy romot kell cserélni, de innentől kezdve egy nagy hablaty az egész számomra. Esetleg meg tudná nekem ezt oldani valaki szabolcs megyében?

(#411) Trooper82 válasza Lacopapi (#409) üzenetére


Trooper82
senior tag

Sebességben, akku fogyasztásban, kamerában éreztek különbséget miui 11-hez képest?

[ Szerkesztve ]

(#412) Lacopapi válasza Trooper82 (#411) üzenetére


Lacopapi
addikt

Sebesség sztem azonos, bár ebben kicsit olajozottabbnak tűnik a mozgás,már-már almás. Akkuhasználat nálam enyhén rosszabb,de nem vészes, azonban ez a korábbi portolt romra vonatkozó adat. Erről a mostaniról nem tudok nyilatkozni egyelőre. Kamera nem változott, csak a kezelőfelület. Talán jobb,de ez már placebo is lehet.... :DD Összességében nekem tetszik ez a 12/10- es összeállítás.

(#413) Trooper82 válasza Lacopapi (#412) üzenetére


Trooper82
senior tag

Köszönöm, hasznos infók!🙂

(#414) papp54


papp54
aktív tag

Én ezzel a kernellel használom a miui 12es romjaim érdemes kiprobálni. [link]

Honor 50 5G

(#415) bbpro válasza papp54 (#414) üzenetére


bbpro
tag

Van valami pozitív változás vele?

(#416) papp54 válasza bbpro (#415) üzenetére


papp54
aktív tag

Én úgy vettem észre kicsit simább vele meg aksival is kicsit jobban takarékos. Csak ha valakinek nem lenne elég simulékony a rom vagy az animációk nem az igaziak ez kicsit javit rajta. de itt csak tényleg kicsit jobb.

[ Szerkesztve ]

Honor 50 5G

(#417) bbpro válasza papp54 (#416) üzenetére


bbpro
tag

Simán recovery-ből kell feltenni?

(#418) papp54 válasza bbpro (#417) üzenetére


papp54
aktív tag

Igen de lehet a root eltűnik ilyenkor után érdemes rootolni megint. Persze ha kell root.

Honor 50 5G

(#419) bbpro válasza papp54 (#418) üzenetére


bbpro
tag

Köszi

(#420) papp54 válasza bbpro (#419) üzenetére


papp54
aktív tag

Nincs mit remélem igy jobban használható a romom. Sokan irtak privátba hogy frissitsem meg javitgasam a romom meg jó hogy közé tettem. Én örülök hogy használod :R

Honor 50 5G

(#421) papp54


papp54
aktív tag

Itt egy újabb kernel a miui 12es romomhoz [link] .

Honor 50 5G

(#422) papp54


papp54
aktív tag

- Frissített rendszer alkalmazások: "Témák", "Zene", "Asztal", "Üzenetek", "Szkenner", "Böngésző", "Mi Share", "Galéria", "Óra", "Mindig a kijelzőn", " Explorer "," Dokumentumok "
- A" Hosszú expozíció "mód különféle jelenetekkel hozzáadva a kamerához
- Sok rendszerjavítás, rögzített kritikus hiba és konfliktus, amelyek a Masik korábbi verzióiban voltak
- A Vulkan grafikus API frissített verziója és az Open Graphics Library
- Hozzáadott kezelési képesség zenelejátszó a hangerőszabályzóval (Beállítások - Hang és rezgés)
- Az alkalmazás parancsikonjainak frissített képei,kibővített ikoncsomag (5750+ beépített és harmadik féltől származó alkalmazások támogatása)
- Javítva az elmosódás, amikor ikonokat rajzol az asztalon, ikonok HD minőségben
- Optimalizálás a rendszer a legjobb energiahatékonyság
- A képes enable / disable biztonsági kütyü az utóbbi feladatok menü
- Új felső határa a DPI paraméter a beállításokat a fejlesztő (Max DPI = 820) az egyes készülékek
- fix méretű asztali parancsikonok és francia között gyorsparancsait nyitott mappák
- Hozzáadott animált háttérképek "Mars" és "Earth" (Beállítások - Háttérkép)
- Megváltoztatta a témakezelő lokalizációját kínai nyelvről angolra
- A hangerőszabályzó panel rögzített megjelenítése fekvő módban
- 15% -os átlátszóságot adott a felbukkanó értesítésekhez és a zárolási képernyőn lévő ablakokhoz. Kicsit javitotam a romon. [link]

Honor 50 5G

(#423) Lacopapi válasza papp54 (#421) üzenetére


Lacopapi
addikt

Kíváncsi vagyok,mert az előző kernelt nem tudtam telepíteni érvénytelen zip formátum miatt....

(#424) papp54 válasza Lacopapi (#423) üzenetére


papp54
aktív tag

Szia ezt felfogod tudni már többen jelezték hogy az első kernellel baj volt. Ezért most ezt modositotam már jó.

Honor 50 5G

(#425) Lacopapi válasza papp54 (#424) üzenetére


Lacopapi
addikt

Igen ez már telepíthető. Majd kiderül,mit tud :))

(#426) Lacopapi válasza papp54 (#422) üzenetére


Lacopapi
addikt

A MASIK romot egy másik telón használtam régebben,akkor is tetszett,most is jó. Könnyen konfigurálható,aki a MIUI-val elvan, annak jó alternatíva, pláne,hogy 12/10-es. ( MIUI /ANDROID) Eddig úgy tűnik, hogy minden működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#427) papp54 válasza Lacopapi (#426) üzenetére


papp54
aktív tag

Köszi hogy tetszik ha van hiba ird meg és amint van időm kijavitom :R . De ha minden igaz augusztus 3 és 17 között megkapjuk az első global béta romot akkor legalább nfc is lesz.

Honor 50 5G

(#428) Lacopapi válasza papp54 (#427) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az nfc nem izgat.

(#429) papp54 válasza Lacopapi (#428) üzenetére


papp54
aktív tag

Stabilabb romok is lesznek föleg xiaomi. eu rom is lesz hivatalosan a miénkre is akkor nem kell majd átportolnom amit persze szivesen megcsinálok azért is osztom meg ha kell bárki használhatja.

Honor 50 5G

(#430) Lacopapi


Lacopapi
addikt

[link] ezt a romot bátran használhatja bárki, MINDEN működik,gyors, jól testreszabható,ikonok akár egyesével is cserélgethetők,a kamera az eddigi legjobb - gcamból sem találtam jobbat. Van néhány fordítási hiányosság,de nem vészes. Fogyasztás jó átlagos,duplakopp van,nfc van,hívásrögzítés van. Volte van,ha nálad van... mindent egybevetve eddig nem találtam hibát (persze ettől még lehet)

(#431) Lacopapi válasza Lacopapi (#430) üzenetére


Lacopapi
addikt

Annyi tévedés van a dologban,hogy a 2x -es zoom nem megy. Helyette sima fényképet csinál.

(#432) Trooper82 válasza Lacopapi (#431) üzenetére


Trooper82
senior tag

Sziasztok ki szeretném próbálni a havoc os romot.Ha van official. Csak glinko- s romot találok, valaki tudna nekem linkelni egy willow kompatipilis linket? Egyébként ajánljátok? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#433) Lacopapi válasza Trooper82 (#432) üzenetére


Lacopapi
addikt

Amit most használok, az is ginkgo,de a leírásban ott van a willow is és mire feltelepült,felismerte a telót. Emlékeim szerint a Havoc is ilyen. Nekem valamiért nem jött be,de ez semmit sem jelent...próbáld ki, azután kiderül, neked megfelelő-e.

(#434) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!
Anyukámnak ma vettünk egy ilyen készüléket és szeretnék rá neki olyan kijelzővédő fóliát rakni ami az oldalait is takarja a kijelzőnek és rásimul. Erre a keretes képernyővédő fóliára gondolok. Idehaza Budapesten nem horror áron hol lehet ilyen fóliát kapni erre a telefonra? Mert most Kínából eszméletlen lassan jönnek a dolgok.

-Norbi-

(#435) aRm1n válasza Trooper82 (#432) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Mi a baj a bezke-félével? Unofficial, de ez önmagában nem jelent sokat... lehet, én is kipróbálom hamarosan. https://forum.xda-developers.com/redmi-note-8/development/rom-havocos-3-1-t4043973

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#436) papp54


papp54
aktív tag

Masik premium willow rom miui 12 nfc nincs. Én csak megosztom [link]

Honor 50 5G

(#437) Lacopapi válasza papp54 (#436) üzenetére


Lacopapi
addikt

Remek, gördülékeny,a változatosság kedvéért most a nagylátószögű kamera nem megy - sima kép van helyette. Más hiba egyelőre nincs,de még friss nálam.

[ Szerkesztve ]

(#438) papp54 válasza Lacopapi (#437) üzenetére


papp54
aktív tag

Szia van egy javitott tőlem pár óra és felteszem.

Honor 50 5G

(#439) Lacopapi válasza papp54 (#438) üzenetére


Lacopapi
addikt

:C

(#440) papp54 válasza Lacopapi (#439) üzenetére


papp54
aktív tag

Change tőlem:
1. Előre telepített magic
2. Eltávolított titkosítás
3. Korrigált egy elemet a Mod Mifit alkalmazás képernyő feloldásakor
4. Stock ikonok
5. Javított kis dolgok a firmware (széles makro működik a kameraben)
6. Vágja le a keresést egy ujjal felfelé. Ezek javitotam ki.

Honor 50 5G

(#441) papp54 válasza papp54 (#440) üzenetére


papp54
aktív tag

Javitott rom [link] kernel én ezzel használom [link] valakinél volt hiba a multitasking ezzel javitotam [link] Én mindig telepités előtt farmat datát csinálok.

Honor 50 5G

(#442) Lacopapi válasza papp54 (#441) üzenetére


Lacopapi
addikt

Igen, ebben jó a kamera. Kernelt egyelőre még nem cserélek,majd kiderül, hogy a sajátját hogyan használja. A Masik általában takarékos alapjáraton is.

(#443) papp54 válasza Lacopapi (#442) üzenetére


papp54
aktív tag

Örülök hogy most már minden jó a romba. Gondoltam ha már megosztotam ki is javitom mert végülis én osztotam meg. De amúgy nekem is tetszik a rom igy meg kijavitotam már főleg. Ha hibát talász megprobálom kijavitani.

[ Szerkesztve ]

Honor 50 5G

(#444) papp54


papp54
aktív tag

Megjelent a RevOS miui 12 07.29. [link] Masiktól abba különbözik hogy van Superwallpaper sebesség animációk renben. Kamerával sincs gond.

Honor 50 5G

(#445) aki33


aki33
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen készüléket. Egy hét múlva lehet nyitni a bootloadert. Mik az ajánlot romok? AOSP és LOS alapúak a MIUI-t nem igazán kedvelem. Köszönöm

(#446) Stylewars_kp válasza papp54 (#444) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Jövő héten jönnek már a hivatalos frissítések is?

(#447) papp54 válasza Stylewars_kp (#446) üzenetére


papp54
aktív tag

Én ugy tudom hogy Agusztus 3 és 17 között van igérve a hivatalos frissités.

Honor 50 5G

(#448) Lacopapi válasza aki33 (#445) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nehéz dolog romot ajánlani..sokan a HavocOS -re esküsznek, LOS is van (nem próbáltam) , nekem nagyon tetszett az XTendedXQ V12 például,de elég jól el vagyunk látva custom romokkal. Próba,szerencse... :DD
papp54.... több, mint 2 giga ???? :Y

[ Szerkesztve ]

(#449) aki33 válasza Lacopapi (#448) üzenetére


aki33
csendes tag

Köszi az infót. Van miből válogatni az biztos :) csak ez az egy hét várakozás ne lenne.

(#450) papp54 válasza Lacopapi (#448) üzenetére


papp54
aktív tag

Igen 2Gb felett van. Sajnos ugy látom hogy ez felett lesz a miui romok. Van egy frissitett inception kernel újabb változata [link] .

[ Szerkesztve ]

Honor 50 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.