Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) aRm1n válasza aRm1n (#1090) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Ha érdekel valakit: a legújabb hivatalos TWRP már támogatja az A12 decryption-t!

Más: crDroid 8.8-on vagyok jelenleg (A12.1), clean install, legújabb Magisk (v25.2), és bukom az integrity tesztet (YASNAC). Mit lehetne ezzel kezdeni?

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1102) aRm1n válasza simico (#1097) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Valószínűleg sehogy. De sideload-olhatsz egy recoveryt, pl. TWRP-t, és abból menni fog. Itt találsz egy leírást, de nem ellenőríztem a tartalmát, úgyhogy jobb, ha kicsit utánajársz előtte. :)

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1103) ktmt válasza koshmar (#1100) üzenetére


ktmt
aktív tag

Hasonló problémám van csak projektorral, mi volt az alternativ app, ami működött?

(#1104) aRm1n válasza aRm1n (#1101) üzenetére


aRm1n
aktív tag

UPDATE:
forceDenyList után már megy minden simán, nincs gond a roottal!
[link]

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1105) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Újra telepítettem a windows 10-et. Kipróbáltam már vagy 6 MiFlash-t de egyik sem telepíti fel a driver-eket. Melyik verzióval próbálkozzak? Vagy mi lehet a probléma? Ami leírásokat találtam erről a témáról többnyire már nem élnek.
Légy szíves segítsetek.
Köszi

(#1106) crok válasza Petrónius (#1105) üzenetére


crok
nagyúr

Nade a Xiaomi hivatalos fastboot how-to oldalát és az ott található MiFlash-t próbáltad vagy random Google/DuckDuckGo/egyéb találatokat random helyeken? A MiFlash hivatalos helye a Xiaomi honlapján itt a Fastboot update guide-ban lesz a Fastboot update -> [Method 2.] alatt van (nem akarok a fix MiFlash-re linket adni mert érdemes mindig visszamenni a forráshoz.. így mindig a legfrissebbet fogod letölteni.. de amúgy most épp MiFlash2020-3-14-0.rar).
A kicsomagolás után ott van a driver mappa benne a zip-ben de amúgy a MiFlash-t ha elindítod ott van benne a driver install menüpont.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1107) Petrónius válasza crok (#1106) üzenetére


Petrónius
aktív tag

A driver install menüpont ki is írja hogy kész. De még sincs eredménye. :F

(#1108) crok válasza Petrónius (#1107) üzenetére


crok
nagyúr

Mivel már felpasszíroztál szerintem pár dolgot így most meg kell jeleníteni mindet és törölni, törölni, törölni. Majd utána lehet újrakezdeni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1109) Petrónius válasza crok (#1108) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Akkor elkezdem a törölgetést. Vagy újrarakom a gépet.
Köszönöm szépen a tanácsokat, majd jelentkezem. :)

(#1110) aRm1n válasza Petrónius (#1109) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Asszem mikor hétvégén csináltam, nekem is volt hasonló gondom. Letöröltem a meglévő drivereket, és az Eszközkezelőből betallózva telepítettem őket egyesével. Végül sikerült

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1111) Petrónius válasza aRm1n (#1110) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Leírnád pontosabban hogy mit, milyen sorrendbe telepítettél és honnan töltötted le a hozzávalókat. Mert azóta kínlódom vele 0 eredménnyel.

(#1112) aRm1n válasza Petrónius (#1111) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Ahogy crok írta itt és itt, erről az oldalról tudod letölteni az MiFlash eszközt. Ha ez megvan, kicsomagolod a .rar fájlt, a benne lévő Source mappa tartalmára lesz majd szükséged. Ezek után én ezt csináltam:
- megnyitottam az eszközkezelőt
- kiválasztottam a gépemet a lista tetején
- rányomtam a Művelet menü Régi típusú hardver hozzáadása gombra
- automatikus keresés beállítása után kiválasztottam, hogy egy Android telefont akarok telepíteni
- egyesével betallóztam a korábban hivatkozott Source mappából minden driverekhez tartozó .inf fájlt és telepítettem őket
Nagyjából ennyi, remélem, így menni fog :)

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1113) Petrónius válasza aRm1n (#1112) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Köszönöm de ez nem akar összejönni. :W

(#1114) tomazin válasza Petrónius (#1113) üzenetére


tomazin
veterán

Masik usb port? Nem kene, h szamitson, de nekem mar fordult elo.

(#1115) crok válasza Petrónius (#1113) üzenetére


crok
nagyúr

USB2 az ajanlott. Minden driver-t es telepitett eszkozt toroltel, az eszkozkezeloben a rejtetteket megjelenittetted es azok kozul is toroltel driver-estol mindent ami kapcsolodik akar tavolrol is?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#1116) Petrónius válasza tomazin (#1114) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Már mindegyiket, sőt másik kábelt is kipróbáltam.

crok: Igen, mindent megcsináltam amit írtál.

(#1117) Indiant


Indiant
addikt

Gyári 12.5.5-ön valaki tud WPA/WPA2 Enterprise -es wifire csatlakozni?
Nekem 2 telóval az összes lehetőséggel nem sikerül. Az crdoid alatt pedig igen. Az is 11-es android.

(#1118) imrus49


imrus49
újonc

A Redmi Note 8T telefonomon próbaképpen beállítottam, azt hogy hívásfogadás esetén egy női hang bemondja hogy ki hív. De most már zavar, szeretnék tőle megszabadulni, de nem tudok. Hogyan lehet ezt kikapcsolni?

(#1119) öregpapa


öregpapa
tag

Üdv. Annak aki erre jár! Mi lehet a baj ha hivás fogadás és indítás után is lezár a kijelző,és még el is sötétedik.A bekapcsoló gomb nyomására is csak felvillan, ezért a hivást befejezni sem lehet.

(#1120) szs85 válasza öregpapa (#1119) üzenetére


szs85
tag

A közelség érzékelő szarakodik. Lehet ügyeskedni újraindítással, -kalibrálással vagy factory resettel, de esélyes, hogy hardveres a gond és végleges sajnos.

(#1121) öregpapa válasza szs85 (#1120) üzenetére


öregpapa
tag

Köszönöm szépen a segítséget, ugy néz ki csere lessz!

(#1122) szs85 válasza öregpapa (#1121) üzenetére


szs85
tag

Befejezni úgy lehet a hívást, ha a hívas-befejezést kiosztod egy hardveres gombra:
Beállítások --> Kisegítő lehetőségek --> Bekapcsoló gomb megszakítja a hívást

(#1123) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Sziasztok.Felakartam telepiteni a telóra Samsung billentyűzetet.Minden engedélyt megadtam,de elő sem jön amikor kellene. Mitől van ez?

(#1124) aRm1n válasza hematoma1 (#1123) üzenetére


aRm1n
aktív tag

A beállítások > rendszer > nyelvek és bevitel> képernyőbillentyűzetek kezelése (vagy hasonló elérési út, ez pl. Lineage OS alatt érvényes) alatt beállítottad, hogy az új billentyűzet legyen kiválasztva?

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1125) hematoma1 válasza aRm1n (#1124) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Igen ezt beállitottam,de így sem jelenik meg.

(#1126) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Érdekes módon a német billt. engedi csak a samut nem.

(#1127) aRm1n válasza hematoma1 (#1126) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Pontosan melyik alkalmazás is lenne ez? Be tudnád linkelni, kérlek?

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1128) hematoma1 válasza aRm1n (#1127) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Pontosan már nem tudom, a play-ról töltöttem le samsung billentyűzet.De nem gond mert a német jól működik.

(#1129) aRm1n válasza hematoma1 (#1128) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Csak azért kérdezem, mert a Play Store-ban a Samsung alkalmazásai között nem találtam billentyűzetet, az egyetlen alkalmazás, amit találtam és megfelel az általad leírt névnek (Samsung Keyboard) 3,6*-os értékeléssel és nem túl biztató kommentekkel van fent, szóval lehet, hogy nem véletlenül nem működött...

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1130) hematoma1 válasza aRm1n (#1129) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Igen azt hiszem ez volt amit irtál.Lehet hogy ezért nem volt jó.Egyébként van nyűgje a telefonnak?Öcsémtől kaptam azt mondta sokszor akadozik a vonal.Mindig szóltak neki hogy nem jó.

(#1131) PCProfessor


PCProfessor
aktív tag

Hello!
Jelenleg resurrection remix van fent a telón és szeretném felrakni project elixir nevű custom romot, mert ezt nem fejlesztik és néhány cucc elég bugos vagy nem megy. Régen egy srác segített benne, hogy felrakjam a resurrection remixet, de nem tudom elérni. Valaki leírná a menetét a dolognak? Neten nagyon sok infot találtam de mindegyik ellentmondásos és nem tudom milyen opció lenne a jó, hogy ne brickeljem a telót.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#1132) szs85 válasza PCProfessor (#1131) üzenetére


szs85
tag

Ha a twrp fent van a telón, márpedig fent kell lennie, ha custom rom rajta van akkor szinte gyerekjáték.
Előtte töröld az autentikációkat és a fiókokat, majd mentsd le a személyes dolgokat, és az itt található leírás alapján sztem könnyen végig tudod vinni a folyamatot.

(#1133) PCProfessor válasza szs85 (#1132) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Twrp fent van, de mivel android 10-ről mennék újabbra azt írták, hogy kell még valamiket csinálni, csak nem tudom, hogy mit.

[ Szerkesztve ]

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#1134) szs85 válasza PCProfessor (#1133) üzenetére


szs85
tag

Hol írták?

(#1135) PCProfessor válasza szs85 (#1134) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Tessék, itt. Azt már nem írja, hogy mit/miket kéne még.

[ Szerkesztve ]

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#1136) szs85 válasza PCProfessor (#1135) üzenetére


szs85
tag

Az én tapasztalatom az, hogy a twrp-vel kell ügyeskedni, a megfelelő verziót fellelni, egyes android verzióváltásnál kér jelszót. Szerintem erre értheti az additional steppet, de ez csak az én tippem.
Mostanában a 12-es verziót bűvöltem rá egy Redmi Note 7-re, és ott volt kihívás a recoveryben matatás. De feltelepítés után már minden simán ment.

(#1137) PCProfessor válasza szs85 (#1136) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Feltettem, de nem működik. Hiba nélkül felrakta a rendszert de nem kapcsol be. Fastbootot és recoveryt sem tudom elindítani már.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#1138) PCProfessor válasza szs85 (#1136) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Végül sikerült megoldani.

Az eljárás amit alkalmaztam:
1.) Szétkaptam a telót, bedugtam gépbe, shortoltam a 2 pint, EDL módban felraktam egy gyári miui-t(V12.0.1.0 global) 12.0.1.0 firmware-vel(QFIL a program amivel csináltam és xda fórumról leszedtem egy fájl-t ami kellett hozzá), utána fastboot közben felraktam: vbmeta és twrp-t.

Bootoltam recovery(TWRP)-be:
2.) Wipe-oltam mindent, először "format data" és beírtam, hogy "yes", egyből ezután jött advanced wipe: Dalvik/art cache, cache, vendor, system,data és internal storage. Következő lépésnek pedig a legfrissebb firmware-t csaptam fel az Install menü alól (jelenleg V12.5.6.0.RCXMIXM) és teszteltem az alábbiakat: Arrow, CrDroid, RR, Lineage, Ricedroid. Android 13 rom az összes, legfrissebbek voltak(mármint amikor ezt a hozzászólást írom). Minden rom hibátlanul felment és működött. Megnéztem és szórakoztam velük, semmi problémám nem volt semmivel.

(Zárásképp azért ideírom, hogy bt, wifi egyebek hibátlanul funkcionáltak, banki appot nem használok így arról nem tudok nyilatkozni; a másik dolog pedig ami a "Nem gyári ROM-ok és telepítésük" szekciót illeti egy kalap ****-t nem ér, félrevezető és nem részletezi a dolgokat. Ez alatt azt értem, hogy pl. cmd-ben "fastboot devices" parancs után ha nem jelenik meg az eszköz, nem tér ki arra egyik "guide" sem, hogy debugot be kell kapcsolni, vagy az adb& fastboot drivereket manuálisan kell tallózni, utána újraindítani a gépet(meg nem írja ki, hogy kell az újraindítás, de mégis kellett mindig) mert nem mindig találja vagy rakja fel egyszerre. Több rendszeren[win10/11-en, több készüléken teszteltem]).

[ Szerkesztve ]

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#1139) szs85 válasza PCProfessor (#1138) üzenetére


szs85
tag

Gratulálok. Elismerésem, hogy nem hagytad annyiban.

(#1140) xabolcs válasza PCProfessor (#1138) üzenetére


xabolcs
őstag

Koszonom szepen az elmenybeszamolot!

Szerencsere nekem nem volt ennyire mozgalmas a telepites! En OrangeFox majd PBRP recovery-t hasznaltam.

Hala neked, viszont ki tudtam mindenfele Android 13-as ROM-ot probalni a willow-on.
Erdekes, hogy sok ROM csak a gingko-hoz keszitett zip-et, de miutan feltelepult, ugyanugy RN8T-t mutatott a statuszban.

A ROM-olasom celja, hogy a DIGI-s vowifi-t eletrekeltsem. Bar be lehet kapcsolni a wifi hangot, mukodni nem mukodik (csak a Telekom eseteben).
Valami "smart dual sim"-hez hasonlo dolgot lattam benne, de kiprobalni nem tudtam.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#1141) xabolcs válasza xabolcs (#1140) üzenetére


xabolcs
őstag

Android 13 alapu crDroid 9 (sf.net) beszamolo kovetkezik, masodkezbol. Nem en hasznalom a telefont, csak ROM-olom.

Banki alkalmazas, SafetyNet, root, Magisk nem futott rajta, arrol nem tudok nyilatkozni.
A hasznalat a 9.0-as verzioval kezdodott. Ket fontos probleman kivul teljesen megfelelt a minimalis elvarasoknak: google szolgaltatasok, video- es normal telefonalas, sms, ertesitesek, wifi, frissites. :K

A DIGI VoWiFi-t illetoen megprobaltam PDC-vel kapcsolodni a telefonhoz, es bar latta a telefont, kommunikalni nem tudott vele. Nem tudom, hogy csak en voltam az ugyetlen, de mukodesre birni nem tudtam.

A fenti ket panasz kozul az egyik a gyorstoltes hianya volt, a masik pedig a "veletlenszeru" kikapcsolasok.

A gyorstoltes a 9.1-es kiadassal megjavult (fel tudta venni a gyari tolto teljes teljesitmenyet: 18W), ellenben a kikapcsolasok nem szuntek meg. A beszamolok szerint mindig akkor kapcsol ki, amikor valami erkezik: nyikkan egyet a telefon es kikapcsol. Pl. sms, bejovo hivas (de semmikeppen sem a merulo akkumulator).

Mivel a 9.1-es crDroid-ra valo frissites se oldotta meg a "veletlenszeru" kikapcsolasok problemajat, ezert valtani fogok egy masik ROM-ra.
A kovetkezo versenyzo a DerpFest lesz (sf.net).

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#1142) Indiant válasza xabolcs (#1141) üzenetére


Indiant
addikt

Nálunk is kikapcsol (cr7.11) és a mai kikapcsolás után bootloopba került. A cachet töröltem, de a bluetooth nem működik.

(#1143) akey


akey
csendes tag

Sziasztok,
Lassan 3 éves lesz az asszony 8T-je és ilyenkor már főzött ROM-ot szoktam rakni minden családi telóra. Milyen napi szinten használható stabil ROM-ot ajánlanátok a 3GB-os változatra, ami elboldogul a Facebook-Viber-Pinterest appokkal is? :) Én LineageOS-t rakok amúgy mindenre, amire elérhető.
Előre is köszönöm megtisztelő segítségeteket!

(#1144) szs85 válasza akey (#1143) üzenetére


szs85
tag

Én nem nagyon szoktam más telefonján rom-olgatni, de ez én vagyok. A szülőmnek adtam most egy használt Redmi Note 7-et, és mivel megszokta a miui-t, így ide is az került (xiaomi.eu).
De több régi Redmin és Redmi Note-on nagyon szépen fut a 13-as android verziójú ArrowOs, ami az eddigi tapasztalataim szerint letisztult és példásan optimalizált rendszer, de hiányzik belőle pár miui-ban vagy más rom-okban megszokott feature.
Például nekem:
- a három virtuális gomb testreszabhatósága hiányzik (pl középső gomb hosszan nyomva a kijelző kikapcsol)
- hangerő gombok plusz funkciója
- testreszabható quick settings panel
- hangrögzítés

De a rendszer friss, pörgős és mennek az ota frissítések is.

(#1145) Bratyeszka


Bratyeszka
újonc

Sziasztok,minap szembesűltem egy számomra ....megoldatlannak tünő dologgal....
Egy Redmi 8T,gyári visszaállítást kapott +Mi fiók,de se az email címet nem tudni,a telefonszám amin volt az meg hallot,így jelenleg használhatatlan....
Próbáltam már az Unlockos verziót,próbáltam újjra is tenni hátha Fastbootmódban de eggyik se segített,Unlockos azt írja hogy : OK viszont mégse OK...az újrarakásnál meg Lock state-t kapok,gondolom mert zárt a BL azért,vagy is azt olvastam hogy azért.
Az lenne a kérdésem hogy,hogyan tudnám vissza hozni az életbe a telót?
Olvastam ezt a shortolást vagy mit,a telónak lakapni a hátúlját és ott,viszont ha nem muszály nem szeretném szétkapni.

(#1146) szs85 válasza Bratyeszka (#1145) üzenetére


szs85
tag

Sehogy, max egy másik alaplap. Nem a zárt bl az oka.

(#1147) Bratyeszka válasza szs85 (#1146) üzenetére


Bratyeszka
újonc

Akkor miért? Rendszer esetleg nem stimm,vagy más valami?

(#1148) xabolcs válasza Indiant (#1142) üzenetére


xabolcs
őstag

Szia!

Koszonom a visszajelzest! :R

Sikerult valahogy utanajarni ennek a kikapcsolos hibanak?
Nyilvan a szamitogepre kapcsolas es "adb lolcat" futtatas nem rug labdaba egy napi hasznalatu mobiltelefonnal. :))

Valamelyik ROM-ban lattam beepitve a MatLog-t. Nagyszeruen tud SD kartyara logolni, szoval akar jo is lehet. Ellenben egy ilyen kikapcsolos hibat nem tudom hogyan tud elkapni egy alkalmazas, amikor epp minden alkalmazas leall. :U
Ha meg crash torteni, akkor vajon van ideje elmenteni az utolso sorokat is SD kartyara, vagy pont a leglenyegesebb bejegyzesek tunnenek el?! ;]

Szoval csak gondolkoztam, hogy hogyan lehetne nyakoncsipni ezt a hibat, de nem jutottam sokra.

-----

Ahogy korabban irtam, feltettem a DerpFest Tango-t (A13). Nem estem hanyatt tole. :B
* ismeri a gyorstoltest: indulaskor felveszi a 16-17 W-ot, de hamar leesik ~10 W-ra
* crDroid-hoz kepest tobb leforditatlan szoveg van benne (aki esetleg magyarul hasznalna)
* OTA nincs, kezzel kell beadni a kb. havonta erkezo fajlokat
* SafetyNet attest-nel a "CTS profile match" bukik (Magisk gondolom megoldja, de nem foglalkoztam vele)
* a DIGI VoWiFi nem meglepo modon ugyanugy nem jo ... majd probat teszek az EfsTools-zal
* az alap dolgok (hivas, sms, videohivas, internetes uzenetkuldesek, ...) mennek

Tettem fel egy uptime widget-et. A crDroid 9-cel 7 nap volt a max uptime.
Kivancsi vagyok, hogy a DerpFest 13 hogyan muzsikal.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#1149) xabolcs válasza xabolcs (#1148) üzenetére


xabolcs
őstag

Ez a DerpFest Tango telepites a hetvegen tortent es most kaptam a hirt, hogy eddig nincs ujrainditasos baja! :R

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#1150) zumike


zumike
tag

Sziasztok,
van egy ginkgo telefonom, idáig lineageos volt rajta.
2 év után már elég vacak lett, gondoltam rakok fel rá pixelt.
Twrp alól próbáltam, clear data stb, majd a megfelelő romot.
Boot, majd se gsm, se wifi.
Többféle verziót próbáltam, használtam pixel recoveryt is, de úgy sem jobb.
A lineageos be sem bootol.
Ötlet valakinek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.