Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) Trooper82 válasza #72487936 (#13650) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nálam ilyen plusz névjegyek nincsenek.

(#13652) Lajos65


Lajos65
tag

Sziasztok! Van már valakinek kialakult új mobil választási döntése "KATE" után? Már a másik oldalon is kicsi sárga folt megjelent.

[ Szerkesztve ]

(#13653) yanna válasza Lajos65 (#13652) üzenetére


yanna
őstag

Sztem nagyon sokan váltottak RN5-re , és kb. senki nem bánta meg, sőt.

(#13654) Anonymus23 válasza Lajos65 (#13652) üzenetére


Anonymus23
veterán

+1 az RN5-re (4/64) vagy ha feljebb akarsz lépni egy (vagy kettő) szintet, akkor Pocophone F1

;) - The Power of the Light Side

(#13655) Lajos65 válasza Anonymus23 (#13654) üzenetére


Lajos65
tag

Köszönöm! Az eustock global verziós vagy global rom-os mobilokat árul?

(#13656) Lajos65 válasza Lajos65 (#13655) üzenetére


Lajos65
tag

A helyzet az h egyszerre 2 azonos típusú mobilt akarok venni. A "Kate" -t sem tudtam kihasználni. Bőven elég az RN5...csak kicsit nagy. Női kézben elég határeset.

[ Szerkesztve ]

(#13657) yanna válasza Lajos65 (#13656) üzenetére


yanna
őstag

Ha a RN3 nem volt nagy, akkor RN5 sem lesz, kecsesebb a Katenál.

(#13658) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
Gondolkodom én is a telefon cserén, bár semmi bajom nincs a jelenlegivel, csak jó áron hozzá tudnék jutni az újhoz, s emiatt..
Szerintetek melyik lenne a jobb választás és miért???

1 Xiaomi Redmi Note 5 4/64

2 Xiaomi Mi A2 4/64

Hosszú távra gondolok... legalább 2 év!
Előre is köszönöm!

(#13659) yanna


yanna
őstag

Viccesek ezek a kici kisz kínai miuis fiúk. Reggel értesít, hogy frissítés érhető el, 20 perc múlva mondom lássuk, de nincs elérhető frissítés. Nem először. Kezd kaotikussá válni.

(#13660) ktommy91 válasza pataig (#13658) üzenetére


ktommy91
addikt

A kérdésedet szerintem a Melyik okostelefont vegyem? topicban tedd fel.

Nincs kerítés.

(#13661) Lajos65 válasza yanna (#13659) üzenetére


Lajos65
tag

Igen. Nekem is eltűnt

(#13662) Trooper82 válasza Lajos65 (#13661) üzenetére


Trooper82
senior tag

Stabil jött amit visszavontak? Vagy béta?

(#13663) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Keresek valami jobb minusegu tokot. Mit ajanlotok?

Ot neztem, de azt irjak hajlomos letorni a hangeroallito vedo muanyag...
[link]

(#13664) yanna válasza Trooper82 (#13662) üzenetére


yanna
őstag

Stabil.
Ma is eljátszotta hogy frissítés érhető el, rábökve meg nincs elérhető frissítés.

(#13665) nOvOp válasza vampire17 (#13663) üzenetére


nOvOp
senior tag

Tok engem is érdekelne, ami ultravékony és színes. Nem fontos szilikon.

(#13666) beach head


beach head
senior tag

stabil 9.6.2.0 telepult az egyik ejszaka. benne van az osztott kepernyo mod. Gyorsabb bootolast iger es juliusi security patch tapan a ami ablegfontodabb az ujdonsagok kozt.

(#13667) yanna válasza yanna (#13664) üzenetére


yanna
őstag

Ma is szólt kétszer, egyszer sem talált... :((( hmm... biztos bennem a hiba...

(#13668) Mocsokba


Mocsokba
tag

Sziasztok!

Ma reggel óta nem tudom tölteni a telefonomat, PC-re kötve ez a hibaüzenet: Teljesítményimpulzus az USB-porton Az ismeretlen USB eszköz több energiát igényel, mint amennyit a port szolgáltatni képes. :W :W

Mit tudok gyorsan tenni?

Üdv: Mocsokba

(#13669) Trooper82 válasza yanna (#13667) üzenetére


Trooper82
senior tag

Visszavonták. Mostanság ez sokszor van. Megoldás: auto frissítés kikapcs, és ha frissitest jelez egy-ket nap várakozás, hogy visszavonják e. Sajna...

(#13670) wwenigma válasza Mocsokba (#13668) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

USB panel csere valoszinuleg vagy jo esetben csak a korabban targyalt halott zener dioda fizikai eltavolitasa.

A frissiteseknel meg vagy ranyomsz egybol hogy frissitesz amikor szol vagy lehet utana elveszi toled az idoablakot. Amig letoltheto bigota-rol, nincs visszavonva semmi.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13671) Headbang válasza Trooper82 (#13669) üzenetére


Headbang
aktív tag

Nekem ma délután települt a 9.6.2.0 stabil, egész gyors lett a teló az előző verzióhoz képest. :)

(#13672) Trooper82 válasza Headbang (#13671) üzenetére


Trooper82
senior tag

Már nekem is fent van. Először kb 10 percenként újraindult a teló, csináltam hard resetet azóta nem, csak egyszer kétszer írta ki a rendszer, hogy a miui kezdőképernyő összeomlott mikor újra belaktam a telót. Lekopogom délután óta viszont jól működik.

(#13673) Minerva


Minerva
kezdő

Sziasztok! :)
Ismét a segítségetekre szorulok. :(
Képernyőfedvény beállítás gondom van. Találtam egy videót, ami segített volna, ha a messengeremnek lenne buborékja, de nincs. (kikapcsoltam) Visszakapcsoltam, csináltam amit a video mond, de mégsem műxik. Nincs több ötletem a beállításra. Nagyon kellene egy kis segítség :)
Szóval! Ha valaki tudna segíteni, hogy mit és hogyan állítsak be, hogy a Mobizen működjön, nagyon megköszönném. :)

(#13674) Surplus


Surplus
tag

Akinek màr Oreo van a telefonjàn, megnézné, hogy a"snapdragonos" Kate igy làtja màr a Galilleo holdakat. A GPS satellites viewer progival érdemes megnézni. Köszönöm. :R

(#13675) ktommy91 válasza Surplus (#13674) üzenetére


ktommy91
addikt

Igen, működik. [link]

Nincs kerítés.

(#13676) Surplus válasza ktommy91 (#13675) üzenetére


Surplus
tag

Van elérhetö letöltési linked? Kiprobàlnàm.

[ Szerkesztve ]

(#13677) ktommy91 válasza Surplus (#13676) üzenetére


ktommy91
addikt

Ez csak akkor volt újdonság, szerintem az összes oreo ROM-ban működik. Szóval válogass kedvedre xda-ról.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#13678) KriszXxX18


KriszXxX18
tag

Sziasztok!

Ezek a problémák jelentkeztek nálam az elmúlt hónapokban, (olvasgattam visszafelé, de nem mindre találtam megoldást).

1.) Az első az, hogy időközönként nem tölt rendesen a mobil. Mintha nem lenne mindig elég neki a töltőből származó energia vagy nem is tudom, hogyan volna pontos a megfogalmazás.
Pl.: Ha abból az elosztóból töltöm, amibe a gép és monitor van is van dugva akkor nem tölt. De más telefont (nem xiaomi) meg igen.
Azonban ha közvetlenül a konnektorba dugom bele a töltő fejegységét, akkor megint jó. Több töltővel is próbáltam már.
Powerbankról egyáltalán nem tudom tölteni, miközben más telefonokat meg tölt a powerbankom.
Szóval néha tölt hálózatról, néha meg nem érzékeli.

Mostanában az a fura helyzet is előállt, hogy a telefon már akkor sem mindig tölt vagy nem csatlakozik fel a gépre, ha sima usb kábellel csatlakoztatom.
Azonban a telefon rezeg(folyamatosan) amikor csatlakoztatom, csak nem ugrik be a menü, hogy választhatok hogy tölteni vagy csatlakoztatni akarom a gépre. A jelzőfény sem világít.
S tényleg teljesen random az egész.

2.) A fülhallgató csatlakoztatási problémám. Nem tudom eldönteni, hogy hardveres vagy szoftveres a baj.
Szóval ha csak úgy simán bedugom a fülest a telefonba, akkor egyáltalán nem érzékeli.
Azonban ha elkezdek játszadozni azzal, hogy mennyire mélyen dugom bele, akkor mégis megszólal szóval van egy olyan pont, amikor működik.
Utána láttam pár fórumon, hogy próbáljam ki a SoundAbout programot.
Ha telepítem és elindítom majd úgy dugom be a telefonba a fülhallgatót, akkor normális bedugásnál is halkabb hangerőn de elindul azonnal a fülhallgatóban a zene. Ha egy milimétert picit feljebb húzom, akkor meg tökéletes.

Szóval teljes anomália számomra, hogy mi lehet a probléma.
Csak ez a két zavaró probléma jelentkezett jelenleg nálam.
Jah és mostanában az akksi is valamiért hamar merül, ha zseblámpázom. :)

Ezekre van valamilyen megoldás vagy csere? Kb. fél év és két éves lesz, azt szeretném kivárni. Amúgy tökéletesen működik, más hibát még nem véltem felfedezni.

[ Szerkesztve ]

(#13679) yanna


yanna
őstag

Frissítés óta ezzel a 9.6.2.0-val nektek nem eszi jobban az akkut? Érzése nálam olyan 25-30 százalékkal megnőtt a fogyasztás.

(#13680) Anonymus23 válasza yanna (#13679) üzenetére


Anonymus23
veterán

- másik készülék... :B

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#13681) joolaci67


joolaci67
tag

A MI Videó nem fér hozzá a videókhoz. Engedélyezze a hozzáférést a Beállításokban.
Sajna nem találom hol kell ezt, a tárolóhoz engedélyezve van, de az engedélyeknél nincs a "mi video"
Tudja valaki mit akar ez?
Köszi

(#13682) Trooper82 válasza yanna (#13679) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nálam mindenféle bug előjött, ugyhogy attertem miui 10 fejlesztőire és hasít. Hibatlannak tűnik.

(#13683) joolaci67 válasza joolaci67 (#13681) üzenetére


joolaci67
tag

Közbe megtaláltam, a telefon jogosultságaiba lehetett és kellett engedélyezni.

(#13684) tlala válasza ktommy91 (#13677) üzenetére


tlala
addikt

Érdekes, hogy a 9-es (Pie) ROM-okkal ismét nem látja a Galileo holdakat a telefonunk.

(#13685) ktommy91 válasza tlala (#13684) üzenetére


ktommy91
addikt

Ezért sem kell kapkodni az új android után, pláne egy olyan telefon esetében ami mögött már nincs akkora közösség.

Nincs kerítés.

(#13686) tlala válasza ktommy91 (#13685) üzenetére


tlala
addikt

Az az igazság, hogy már Oreo sem volt erre a telefonra, ugyanúgy portolt/mókolt verziók voltak, mint most a Pie ROM-ok.
A magam részéről szeretem az új ROM-okat próbálgatni, ez amolyan hobbi nálam. Jelenleg Pie Syberia-t használok, szerintem semmivel sem rosszabb, mint az Oreo-k voltak.

[ Szerkesztve ]

(#13687) ktommy91 válasza tlala (#13686) üzenetére


ktommy91
addikt

Én is szeretem barálni a telefonom de be kellett látnom hogy nincs értelme rohanni az új androidra váltással mert idő amíg úgy fog működni mint az előző verzió amit már egy évig javítgattak. Az a siberia pl legalább a galileo támogatás hiányával rosszabb, de biztos van még 1000 dolog amiben rosszabb under the hood vagy még nem ütközött ki a hiba. Arról nem beszélve hogy egyik sem lesz olyan mint a gyári. Bár már nincs kenzo-m, de a goodix támogatást kivéve kb továbbra is a portolt nougat MIUI lehet a legjobb ROM erre a telóra.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#13688) twine válasza yanna (#13679) üzenetére


twine
addikt

Nekem semmi bajom a telefonnal..global stabil 9.6.2.0
Ugyanúgy teszi a dolgát, mint frissítés előtt...

"Átlagos" felhasználás, 0 játék... Viszont Viber, (Chrome)böngésző egész nap...+az egyéb Google alkalmazások,, naptár , drive, fényképezés... Miegyéb..
Talán mintha tényleg egy lehelettel fürgéb lenne frissítés óta... De lehet csak placebo... Mert egyáltalán nem számottevő a gyorsulás...
Olyan mint előtte, csak más lett a verzió számom :D
De rosszabb biztos ,hogy nem lett ;) :R
0 fagyás,0hiba üzenet...

Szerk:
Témákat még mindig nem kapjuk meg? Vagy fel lehet valahogy telepíteni a miui temazos alkalmazást? :F

[ Szerkesztve ]

(#13689) yanna válasza twine (#13688) üzenetére


yanna
őstag

X akta lehetett, 4-5óra alatt merült vagy 30 százalékot úgy, hogy szinte semmit nem csináltam. Viszont a töltés is érdekes volt, 20 perc alatt töltött vagy 15 százalékot egy 1 amperes töltővel. Azóta volt ki/be kapcsolás, így most jónak tűnik.

(#13690) Degeczi válasza twine (#13688) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Vmi érthetetlen okból EU-n belül tiltotta le a Xiaomi a témázást, egyem a nagy eszüket.
Ha lehet a ROM-odban állítani a régiót, akkor vmi nem EU-sra ez kikerülhető, régióállítás nélküli Multi ROM-ban pedig a nyáron jött vissza végre.

(#13691) yanna válasza yanna (#13689) üzenetére


yanna
őstag

Úgy látszik jótékony hatással volt ez a kis malőr, töltés óta több mint 1 nap akksiról, 4 óra sot, és félig az akksi. 😌

(#13692) Zsoti90


Zsoti90
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy xiaomi redmi note 3 pro telefon, valószínű rossz már az aksija mert hirtelen merül 30%-ot és azon marad órákig vagy hirtelen kikapcsol vagy nagyon gyorsan merül. Melyik szervizben érdemes cseréltetni az akkumulátort és mennyi fáj?

Köszönöm

(#13693) F.B.I. válasza Zsoti90 (#13692) üzenetére


F.B.I.
veterán

Üdv!

Ha picit vállalkozó szellemű vagy, akkor én ezt az aksit javaslom hozzá.

Ezen videó segítségével cseréltem a gyerek telefonjában aksit.

Azóta is hibátlanul megy, így olcsón megúszod, ha nem, akkor szerviz 10-15K körül.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13694) Surplus


Surplus
tag

Üdv!
Jelenleg stabil 9.6.2.0-n vagyok, hivatalosan nyitott bootloaderrel. Ki szeretném probálni az Android Auto progit, de ehhez root kell. Másrészt Oreot szeretnék telepíteni aGalilleo műholdak miatt. A telefon (Kate) a tartalék készülékem, mostanàban alapvetően navigálásra használom. Az lenne a kérésem, hogy adjatok tanácsot melyik recoveryt és melyik romot javasoljátok használni. Meg egy kérdés: először ZCX recovery, vagy más, mint például Red Wolf. A javaslatok, vélemények jöhetnek priviben is. Előre is köszönöm.

(#13695) eddie17 válasza Surplus (#13694) üzenetére


eddie17
addikt

Miért kellene az Android Autonak root?

(#13696) Surplus válasza eddie17 (#13695) üzenetére


Surplus
tag

Mert ami nekem van, ahhoz kell.

(#13697) eddie17 válasza Surplus (#13696) üzenetére


eddie17
addikt

Okés, abból indultam ki, hogy alapvetően nem kell.

(#13698) Jazz


Jazz
veterán

A-gps-t és társait hogy lehet letiltani? A régi telefonokon lehetett külön kapcsolgatni, de az újakból már kimaradt ez az opció.

free your mind

(#13699) yanna válasza Jazz (#13698) üzenetére


yanna
őstag

Állapotsort lehúzva a ott a GPS ki/be kapcsoló.

(#13700) Headbang válasza yanna (#13699) üzenetére


Headbang
aktív tag

Nem okoskodásképpen :D , de az A-GPS nem egyenlő a GPSel. Az előbbi a mobiltornyokat használja helymeghatározásra, míg az utóbbi a mindenki által ismert műholdas helymeghatározás. Alul a képen látszik, hogy nálam is csak az A-gps aktív.
Legfeljebb itt lehet letiltani:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.