Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) duo


duo
őstag

na kérem. 8.8.16 felrakva, redwolffal. 26 alkalmazást telepítettem. és egy extreme debloat után(TiBU), unrootoltam. most így 122 app, rendszerappokkal együtt. ultralight. és mint a seggberúgott villám.(közvetlen unroot előtt egy teljes rendszermentést csináltam azért.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13552) pataig válasza duo (#13551) üzenetére


pataig
tag

Szia!
Érdeklődnék, hogy a Los 13.1-hez képest mi a véleményed a Miui 10-ről???
Hogy látod (sebesség, akku, fényképező...stb)???
Ja és ezt hogy raktad fel ??? Én azt hittem ezeket a romokat csak Mi flash-el lehet feltenni....
Megosztanád velem, hogy hogyan telepítetted (lépésről, lépésre)?
Előre is köszönöm!

(#13553) duo válasza pataig (#13552) üzenetére


duo
őstag

én ezt a kettőt váltogatom. :) most miui10. szélsebes. kezes. kényelmesebb a gombok testreszabhatósága.
mindig maxon van a térerő. akkuval kíméletesen bánik. A los13.1 meg csak simán stock. annak minden előnyével. ugyanakkor elég testreszabható. a vele szállított securadon kernel hibátlan. nem igazán tudnék dönteni. médialejátszásban pl a LOS erősebb mert a miui nem eszi meg az m4a formátumot, külső lejátszó kell hozzá, de azok közül nem mind tud beletekerni(!?) az adott m4a számba. (vlc, foobar2000 igen)
a los meg gond nélkül. de a LOSnak meg a térereje állandóan a narancssárgában van.
a miui telefonalkalmazása kényelmesebb nekem. a LOS meg többnyire nem zár be semmit a háttérben amit nem akarok, miui-n trükközni kell, és akkor az sem fogja (feltétlenül)
szóval nem úszod meg, ki kell próbálni mindkettőt és hesználni egy egy hétig aztán eldől hogy a te felhasználói szokásaidnak melyik a jobb.

miui-eu rom. twrpből telepíthető mindenféle trükközés nélkül. full wipe, rom felrakás, super su vagy magisk és reboot. csókolom.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13554) pataig válasza duo (#13553) üzenetére


pataig
tag

Na lehet akkor visszatérek a Los 14.1-ről egy kicsit a Miui-ra...
Azt hittem ez a Miui Global Dev. amit telepítettél... Én ebben gondolkodom, csak a fejlesztői néha nem az igazi, de stabil még nem jött ki...
Ez amit te raktál fel?

Vagy gha nem akkor tudsz nekem konkrét linket hozzá?? (Az enyém is Kate)

(#13555) duo válasza pataig (#13554) üzenetére


duo
őstag

igen, ez az!

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13556) pataig válasza duo (#13555) üzenetére


pataig
tag

Köszönöm!
Most látom ez a fejlesztői... azaz hetente gondolom frissül,csak nem mindenkinek jó olyankor...
Teljesen magyar?
Régebben kellett előtte global miui-t telepíteni, s még modemet is... ennél már nem??? Benne van a B20 alapból?

(#13557) Degeczi válasza pataig (#13556) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A Multi rendben van, igen, az korrekt módon magyar (a tárcsázóban az ékezetes nevű kontaktok is előjönnek a számbillentyűket lenyomva, ahogy kell, míg a Global-ban nem)

(#13558) pataig válasza Degeczi (#13557) üzenetére


pataig
tag

Értelek!
Akkor abszolút használható ez a rom is!
Lehet a napokban felteszem akkor.... kíváncsi leszek mekkora különbség lesz a most általam használt Los 14.1-hez képest... Mondjuk multim nem volt soha.....problémásabb volt a telepítése.... vagyis több mindent kellett, s így kihagytam!

(#13559) duo válasza pataig (#13558) üzenetére


duo
őstag

arra figyelj hogy redwolf, vagy official twrpből telepítsd. ZCX twrp-ből is felmegy a cucc de nem fog bootolni.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13560) pataig válasza duo (#13559) üzenetére


pataig
tag

Köszönöm az információt!
Nekem redwolf van fent egy ideje már...ezzel raktam fel a los 14.1-et is,s azóta a frissítéseket hozzá...

(#13561) vampire17


vampire17
addikt

masnak is ma jott frissites? (global dev)

[ Szerkesztve ]

(#13562) #72487936 válasza vampire17 (#13561) üzenetére


#72487936
törölt tag

Jött. 10 8.8.23 Weekly 77M

(#13563) alázógyík válasza vampire17 (#13561) üzenetére


alázógyík
őstag

:K

(#13564) Trooper82


Trooper82
senior tag

Próbáltátok a 8.8.23-at? Titkos vagy heti lesz?😀
Annyira jó lett az akku időm a 8.8.16-al, remélem az megmarad. 8-9 óra SOT rendszeresen.

(#13565) Trooper82


Trooper82
senior tag

Jó lett. Megtörtént az első teljes miui kifagyásom az új rommal. Power gomb hosszan nyomása volt a megoldás. Király

(#13566) pataig válasza duo (#13559) üzenetére


pataig
tag

Szia!
Ezt a multi MIUI 10 8.8.16 fejlesztői romot hogyan lehet a későbbiekben frissíteni?? Olyan mint a Los, hogy twrp-ből kell telepíteni, vagy ez már ota-n megy??
Holnap szeretném feltenni, de látom már érkezett hozzá heti frissítés....

[ Szerkesztve ]

(#13567) duo válasza pataig (#13566) üzenetére


duo
őstag

Ezt nem tudom, elvileg leszeded sd kártyára, cachet és dalvikot wipeolod és ráengeded twrpből (dirty flash.)
hogy ez ota megy e nem tudom. lehet, de én nem csináltam még.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13568) pataig válasza duo (#13567) üzenetére


pataig
tag

Értem! Köszönöm!! Akkor hasonló, mint a los alatt!!

(#13569) pataig válasza duo (#13567) üzenetére


pataig
tag

Szia!
Próbáltam felrakni ezt a multi miui 10-es romot...
Full wipe, majd install.... nem lett jó.... utána full wipe+data format+ install... ugyanaz!
Ez fogad az indítás során!

Mit rontok el???
Valakinek valami ötlet??
Los14.1-ről jöttem volna erre a rom-ra!

(#13570) diablo77 válasza #72487936 (#13562) üzenetére


diablo77
tag

Nekem is jött. :)
Eddig jó. :)

(#13571) dzsordzs69 válasza pataig (#13569) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Nem biztos, de az rémlik, hogy az a baj ilyenkor, hogy a régi romom be volt állítva képernyőzár. Ne kérdezd a miértjét... Próbáld visszatérni a mentést, kikapcsolni a képernyőzárat, majd úgy a miui10.

(#13572) Surplus válasza dzsordzs69 (#13571) üzenetére


Surplus
tag

Meg kilépni a MI fiokbol.

(#13573) trebrona válasza pataig (#13569) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mi fiókhoz van rendelve a telefon, csak annak a jelszavával használható MIUI rom.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13574) Thusor


Thusor
őstag

Idegesito uj feature az uj frissitessel. Zarolt kepernyo mellett kikapcsolja a wifit, mobilnetet nem erinti. Hogy lehetne beallitani azt hogy hatterben is maradjon wifire felcsatlakozva?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#13575) pataig válasza trebrona (#13573) üzenetére


pataig
tag

(#13572) Surplus - nem is voltam belépve a Mi fiókba, mert los 14.1 volt a készüléken...

Sikerült megoldanom.... bár elég hosszadalmas volt, de sikerült!! Ilyen szempontból a mi fióknak nem sok köze volt hozzá....

(#13576) trebrona válasza pataig (#13575) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor írd le kérlek a megoldást, okuljunk mi is! :D

Mellesleg a los előtt volt MIUI-n társítva a fiók nyilván.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13577) pataig válasza trebrona (#13576) üzenetére


pataig
tag

Rendben!
Szóval előtte volt valóban Mi fiókkal társítva, de mielőtt letöröltem volna a Miui-t kiléptem a fiókból.... ráadásul a számítógépen betudtam lépni a mi fiókba, de az sem segített....Ja és több rom volt rajta azóta, de most los 14.1-ről szerettem volna visszatérni multira!
A megoldás végül:
-Mi flash segítségével feltettem a jelenleg elérhető Stabil fastboot romot (az összefoglaló linkjéről szedtem le: V9.5.7.0.MHRMIFA)
-Twrp telepítése (sajnos egyben nem ment, mert valamiért nem akart bootolni, ha alapból kicseréltem a recoveryt... szóval ez külön lett flashelve a Mi flash-el. Először a ZCX-TWRP_By_DroiDMester féle, majd ezzel raktam már fel a Redwolfot, mivel ehhez a multihoz ezt ajánlották
-Full wipe
-Twrp-vel a multi telepítése!
-Újraindítás és örülök! :)
Természetesen ez lehet egy egyedi eset is.... vagy valamit én baltáztam el, s azért tudtam csak így megoldani....

[ Szerkesztve ]

(#13578) duo válasza pataig (#13577) üzenetére


duo
őstag

nos. pedig ketszer is mondtam.-> nem eleg a full wipe elotte kell egy format /data is... ezek utan ujrainditod, a vasat, ki lehet valasztani hogy recoverybe bootolj. xda-n olvast valahol. hogy kell oda egy reset. majd full wipe es aztan mehet a rom. nekem igy mindig ment. ellenkezo esetben a data particiod titkositva lesz es ez vagy ehhez hasonlo uzenet fogad. amit te csinaltal az sem rossz, a fastboot rom meszel mindent es formazza a datat is. csak utana ujra kell ra twrp meg minden. szoval az az onszopatosabb modszer. de azert orulok h sikerult. van olyan hogy amikor.megvan a baj, mint nalad akkor szinten twrpben a /systemet ujra kell particionalni. es akkor meg meguszhato a fastbootos megoldas. de az a baj hogy ott sem egyertelmu mikor mukodik ez.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13579) pataig válasza duo (#13578) üzenetére


pataig
tag

Szia!
Volt format data is, mint írtam az előzőekben, csak annyit hibáztam akkor, hogy nem volt közte újraindítás recoveryben.... meg ugye először csináltam a full wipe, s utána a format data....
Na mindegy is, mert a másik módszerrel végül sikerült!!
A gond az volt, hogy egy pici idegeskedés volt meg nyilván több idő mire rájöttem, hogyan kellene megoldani a problémát....

(#13580) duo válasza pataig (#13579) üzenetére


duo
őstag

jaja. az első mindig vakugrás.

és az is igaz hogy én az mi fiókba sosem lépek be. filekezelő pl 3. féltől származó témát gyönyörűen importál. erre akkor szoktam rá mikor nem ment a téma alkalmazás miuin.

számos megoldás van. láttam olyan youtube videót ahol ezt a lezárást úgy oldotta meg az indiai gyerek hogy a feloldó mintájához tartozó számokat ütötte be és feloldott a telefon. (pl ha fentről indulva egy L alak a mintád akkor 2-5-8-9 és ment neki. mások meg jelezték a kommentszekcióban hogy nekik nem.) szóval az élet csupa izgalom :D

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13581) Trooper82 válasza Thusor (#13574) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nalam nem kapcsolja ki...

(#13582) pataig válasza duo (#13580) üzenetére


pataig
tag

A lényeg, hogy sikerült Emlékszem, hogy nekem anno a recovery telepítése sem volt egyszerű... elég sokat próbálkoztam mire sikerült...

Más kérdés! Bedobta most nekem a telefon, hogy frissítés jelent meg .... ezt most simán fel lehet tenni úgy, hogy leszedetem ota-n keresztül, s automatikusan, vagy ebből error lesz???

(#13583) alázógyík


alázógyík
őstag

Ez a 8.8.23 nekem fagyogat, belassul...

(#13584) duo válasza pataig (#13582) üzenetére


duo
őstag

nem tudom leszedi, es kezzel belepsz a recoverybe. de ha a datum ugyanaz, meret ugyanaz akkor nem kell leszedni. redwolfbol amugy en meg nem frissitettem
@alázógyík: wipe dalvik+ cache?

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13585) alázógyík válasza duo (#13584) üzenetére


alázógyík
őstag

Azt még nem csináltam. :N

(#13586) Surplus


Surplus
tag

Valaki probàlta màr az Android Auto-t? Kell hozzà root? Ha igen, van-e olyan proramm amivel ezt meg lehet biztonsàgosan csinàlni? Stabilon vagyok és a GPS miatt nem akarok vàltoztatni.

(#13587) Lajos65 válasza Surplus (#13586) üzenetére


Lajos65
tag

Waze nem működik. Google térkép, mobil teljesen rendben van.

(#13588) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok
Olyan problemam van, hogy ha jatszom az Alto's Odyssey játékkal egy idő után nagyon meleg a telefon, elkezd szaggatni a játék , olykor szétesik a kép és kilép a játékból. :(
Állandóan ezt csinálja hs.kb 20 percig egyfolytában jatszom vele. Ezzel tudok valamit kezdeni?
Egyébként nincs baj a telefonnal.
Köszi a választ.

(#13589) Trooper82


Trooper82
senior tag

8.8.30 felment. Eddig minden ok...

(#13590) szucs2 válasza Trooper82 (#13589) üzenetére


szucs2
tag

8.8.30 - eddig -.ok.

(#13591) alázógyík válasza szucs2 (#13590) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem is minden oké vele, jobb mint a 8.8.23 volt.

(#13592) szucs2 válasza szucs2 (#13590) üzenetére


szucs2
tag

MIUI 10 Global Beta ROM 8.8.30 Letöltés Linkek

Redmi Note 3 Special Edition

Recovery 1129M

http://bigota.d.miui.com/8.8.30/miui_HMNote3ProtwGlobal_8.8.30_4ac549ec30_6.0.zip

Fastboot 1346M

http://bigota.d.miui.com/8.8.30/santoni_global_images_8.8.30_20180830.0000.00_7.1_global_818c80a557.tgz

[ Szerkesztve ]

(#13593) Csápájev


Csápájev
őstag

Nekem nem élesít be a fényképezőgép :(

(#13594) alázógyík válasza Csápájev (#13593) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem jó. :K

(#13595) Trooper82


Trooper82
senior tag

Na ezt visszavonták...

(#13596) szucs2 válasza Csápájev (#13593) üzenetére


szucs2
tag

Nálam élesít a kamera - működik ! Jóóóó.

A link működik, a Rom tölthető. Mi a baj vele ?

[ Szerkesztve ]

(#13597) Csápájev válasza szucs2 (#13596) üzenetére


Csápájev
őstag

Újraindítás megoldotta szerencsére...

(#13598) Trooper82 válasza szucs2 (#13596) üzenetére


Trooper82
senior tag

Titkos kiadás, valamiért visszavonták. Reméljük semmi komoly...

(#13599) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nincs valakinek egy betört kijelzős telefonja, amitől megválna?
Öcsém telefonja megadta magát, de a kijelzője még jó (bár be van sárgulva az ominózus helyen, és összeeszkábálnánk neki egyet ha megfelelő áron lehetne szerezni "belszervet".

;) - The Power of the Light Side

(#13600) wwenigma válasza Anonymus23 (#13599) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

NAND hiba? Minden másból éleszthető szvsz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.