Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) vampire17 válasza Bagira01 (#13438) üzenetére


vampire17
addikt

Jo kerdes... Kenzo-ra mar van Global beta, az uj lehuzhato menuvel: https://www.youtube.com/watch?v=ctYMTPLxcNA

Link http://bigota.d.miui.com/8.7.26/miui_HMNote3ProGlobal_8.7.26_c3f457ccde_6.0.zip (Kenzo!!!!!!)

viszont Kate-re konretan be sem jelentettek, hogy lesz MIUI10, mindenki csak sejti, mert ugye nagyon kicsi az elteres a Kenzo-hoz kepest...

Szoval az sem kizart, hogy nekunk ennyi volt a frissites... :( :(

[ Szerkesztve ]

(#13452) dzsordzs69 válasza vampire17 (#13451) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

8.7.26 multi dev van Kenzo-ra, és a Kate egyelőre suspended. Eszerint lesz. Meg Note3 Qualcomm-ra mondták, nem csak Kenzo-ra, és a miénk is az.:)

(#13453) dchard válasza dchard (#13444) üzenetére


dchard
veterán

Ismét érdeklődnék, hátha tud valaki kate-hez jó autós tartót. Különös tekintettela stabil tartásra (mechanika), a gombok és a bal alsó sarokban található USB port hozzáférhetőségére.

Köszi!

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#13454) yanna válasza dchard (#13453) üzenetére


yanna
őstag

Egy cd nyílásba helyezhető Maclean MC-682 nevű kütyüt használok kb. 2 hónapja, nekem az egyéb rögzítősek nem voltak opciók. Kissé útban van néhány rádió gombnak, de ki lehet bírni.

[ Szerkesztve ]

(#13455) vampire17 válasza dzsordzs69 (#13452) üzenetére


vampire17
addikt

Rakerdeztem, azt modtak nincs rola hivatalos info, de egyelore nem tudnak rola, hogy lesz Kate-re MIUI10, de persze nem kizart hogy lesz, viszont ez nem "official".

Csak a Kenzo tuti, hogy kap MIUI10-et. (meg ugy altalaban frssitest)

http://en.miui.com/thread-3397893-1-1.html

(#13456) n@p@lm válasza dchard (#13453) üzenetére


n@p@lm
őstag

Én ilyen csiptetőst használok, a gombok hozzáférhetőek.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13457) twine válasza n@p@lm (#13456) üzenetére


twine
addikt

Én is ilyen"csipeszest" használok, csak nem ezt a libanyakas fajtát, hanem a gömbcsuklosat... filléres tétel, viszont hibátlanul tart hónapok óta a kocsiban, és simán hozzáférhető minden (gomb, csati)a telefonon...

[ Szerkesztve ]

(#13458) dzsordzs69 válasza vampire17 (#13455) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Nekem a multi épp elég ofisöl lesz.:)

(#13459) vampire17 válasza dzsordzs69 (#13458) üzenetére


vampire17
addikt

Én szeretnék Globalt, ha egy mód van rá...

(#13460) dzsordzs69 válasza vampire17 (#13459) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Bízzunk.:) Mondjuk szerintem én maradok multin, ha lesz új, ha nem...:)

(#13461) csaba bacsi


csaba bacsi
tag

A global béta megérkezett a miui 10 🙃

"Botoktól, kövektől csontom megszakad, de nem sebezhetnek meg a durva szavak..."

(#13462) #72487936 válasza csaba bacsi (#13461) üzenetére


#72487936
törölt tag

Igen és én már telepítettem is. 1.1 GB a frissítés.
Marha gyors lett a teló, ráadásul nagyon jó a grafika. :))

(#13463) csubuka


csubuka
addikt

Új elem az alin. Ez akkor az USB board az SE/Kate modellbe?

Valamelyikőtök lezsírozta, hogy legyen :DD ? Ez egy friss felrakás, eddig nem volt...

(#13464) Trooper82


Trooper82
senior tag

Global betához tudta k linket küldeni? Nem találom sehol.

(#13465) Anonymus23 válasza csubuka (#13463) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért olvasd el a feedbacket, azt írják NEM az SE-hez való... :F

;) - The Power of the Light Side

(#13466) elroysk válasza Trooper82 (#13464) üzenetére


elroysk
tag

(#13467) Degeczi válasza vampire17 (#13459) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De ha jól emlékszem, a Global az, amiben nem megy rendesen a magyar éketes karakterek kezelése a tárcsázó számbillentyűin, nem?

Tehát ha el kezded írni, h 8, 6, 7 (mint T, O, R) akkor minden korrekt rendszer (összes korábbi Androidos telefonom is) nem csak a "Torkos", "Tornyos" kontaktokat dobja föl, hanem a ékezetek lecsapásával a "Török", "Tőrös" neveket is.

Ezt viszont asszem csak a Multiban oldották meg, ha jól rémlik a Global tárcsázójában nem, ami nálam ki is zárja, mert rendszeresen így keresek ki vkit, a tárcsázó számbillentyűkkel.

(#13468) Anonymus23 válasza Degeczi (#13467) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem is Global van, a tegnap felfrissített 10-es. Kipróbáltam amit ide beírtál és az összes Török nevű ismerősömet felhozta.

Szerk.: Bár az árnyalja a képet, hogy én már évek óta a PixelPhone alkalmazást használom, a gyári tárcsázóban nem működik...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#13469) Degeczi válasza Anonymus23 (#13468) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi! :(
Multiban a gyári tárcsázó is "tud magyarul"

(#13470) dzsordzs69 válasza Degeczi (#13469) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Nálam az utolsó előtti multi dev TOR-re mutatja a Török nevet.:)
Ha holnap nem jön 10-es multi Kate-re, felrakom a globalt.:)

(#13471) csubuka válasza Anonymus23 (#13465) üzenetére


csubuka
addikt

Ejj, akkor korán örültem sajnos...

(#13472) Trooper82 válasza elroysk (#13466) üzenetére


Trooper82
senior tag

THX! :)

(#13473) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,
szerintetek tényleg kilehet küldeni a teló képét BT-on egy ilyen eszközre? (az eszköz specifikáció azt írja alkalmas rá. No de a tel3fon is?) [link]
Thx

free your mind

(#13474) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Na, végül nem bírtam ki, feltettem ma a globalt.:)
Ha lesz multi, biztos azt fogom feltenni, továbbra sem tetszik ez a rakat felesleges gugli alkalmazás, nem is értem... Ráadásul nincs benne a multi féle keresés, pedig az jobb, mint a guglis, keres pl. az Evernote-ban is, a névjegyekben a jegyzetek alapján is, stb. Én sokat használom, ezért (is) váltottam multira. De ha nem lesz, maradok ezen.:)
Ja, és nem tetszik az sem, hogy a nem gyári ikonoknak nincs kerete. Bár ez nyilván multin is így lesz.

És nincs az időjárásban hely alapú előrejelzés, csak előre beállított városok vannak. Vagy esetleg, ha kimozdulok, akkor vált? Holnap megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#13475) trebrona válasza vampire17 (#13459) üzenetére


trebrona
nagyúr

http://miui.dedyk.gq/8.8.2/xiaomi.eu_multi_HMNote3SE_8.8.2_v10-6.0.zip

Szerk: félrement (#13474) dzsordzs69-nek ment.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13476) Degeczi válasza trebrona (#13475) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi, ebben a tárcsázó az alább tárgyalt módon működik ékezetes kontaktokat keresve - viszont nem túl biztató, h a beállításokban nekem az értesítési fény menüpont csak hibát dob, nem működik

(#13477) dzsordzs69 válasza trebrona (#13475) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Hm, köszi. Érdekes, hogy a multi oldalon fenn van, hogy a Kate elérhető, de linket nem találtam. Úgyhogy még egyszer köszi.:)

(#13478) dzsordzs69 válasza trebrona (#13475) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Fenn is van.:)
Keresés fain, az időjárásban is van helymeghatározás.
Nálam a jelzőfény a beállításokban megy rendesen.
Ami érdekes, hogy feldobta frissítésnek ugyanazt a verziót...

(#13479) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

De, hogy mi lehet a hangbeállításoknál a "@2131563989" opció, arról fogalmam sincs...

(#13480) Degeczi válasza Degeczi (#13476) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Unknown color" exceptiont dob az értesítési fény menüpont, vagyis gondolom a MIUI 10 nem támogat vmi olyan LED-színt, ami a régiben be volt állítva (pedig ha jól emlékszem csak piros és zöld volt beállítva nálam)

(#13481) Trooper82


Trooper82
senior tag

Nálam értesítési fény rendben. Nálam a gyári naptár képtelen az exchange fiókot szinkronizálni. Fel kellett raknom egy másik appot. Sőt ugy ahogy van hianyzik a beállításoknál a naptár szinkron. Gmail-nel rendben.

(#13482) Degeczi válasza Degeczi (#13480) üzenetére


Degeczi
nagyúr

wipe-oltam mindent, így már nem rohad le nálam sem az értesítési led menüpont - csak persze elment minden beállítás és alkalmazás, a Mi Cloud backup meg egyelőre azzal szórakoztat, h nem lehetséges a visszaállítás a tegnapi mentésből: ha ez így marad, szuper, lehet kézzel telepítgetnem és újraállítgatnom az összeset

(#13483) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Én eleve más naptár appot használok, úgyhogy nálam ez nem volt gond. Ahogy az újra telepítés sem, mert wipe-oltam mindent előtte. Úgyhogy lakhatom be újra a rendszert...:)

(#13484) zohen


zohen
csendes tag

Sziasztok

Van valakinek működő fastboot romja?
Gyári oldalról már levették a kate romokat.

(#13485) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Szerintetek hogy lehet beállítani, hogy a zenelejátszás megjelenjen a képernyőzáron? És most nem az értesítésre gondolok, hanem a teljes képernyős megjelenítésre.

(#13486) Degeczi válasza Degeczi (#13482) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Végül ugyan beindult a Mi Cloud-ból a restore - hogy aztán ugyanúgy lerohadjon invalid color exceptionnel a jelzőfénybeállítás (tehát egyértelműen vmi értesítési színbeállítás nem kompatibilis a Miui 10-el), szuper... úgyhogy marad a teljes wipe után kézzel újratelepítés és beállítgatás: tudom imádni a Xiaomi szoftvereseit... :W

(#13487) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Nekem egyelőre nincs problémám (nyilván majd hétköznap, normál használat közben lesz az igazi teszt...), egyedül az ikonok nem tetszenek, hogy nincsenek keretben. Bírtam, hogy egységesek.

(#13489) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Valaki esetleg próbált már Magisk-ot feltenni? Nincs vele gond?

(#13490) Degeczi válasza Headbang (#13398) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És itt felejtettem el, h a Multi ROM-ban nincsen régióállítási lehetőség - így a témázó alkalmazás sem érhető el... :(

(#13491) dzsordzs69 válasza Degeczi (#13490) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Viszont nálam valamiért lehet témákat letölteni. Nem is értem.:)

(#13492) Degeczi válasza dzsordzs69 (#13491) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nyilván arra gondolsz, h a beállítások alatt van Témák - de az nagyon beszűkölt, nem ugyanaz mint a témázó alkalmazás sajnos...
(a legfontosabb, h utóbbiban lehet külön állítani, összeválogatni mindent, így nem vagy fixen hozzákötve egy szép színösszeállítású téma hülye ikonjaihoz pl, mert azokat választhatod máshonnan)

Nem igazán világos, miért nincs alkalmazás, mert a Multi ROM kínain alapul, és valahol azt írták, h fixen indiai régió van beállítva - akkor viszont lennie kellene, mégsincs

(#13493) dzsordzs69 válasza Degeczi (#13492) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Persze, tudom, hogy itt nem lehet összeválogatni a dolgokat, de 9 alatt letölteni sem engedett semmit. Kár érte, mert ezek a szanaszét ikonok...
Más: tegnap írtam, hogy a hangbeállításoknál van egy olyan opció, hogy @(akármilyenszám), illetve, hogy ez mi lehet. Továbbra sem tudom, de a fejlesztői lehetőségekben lehet ezt a @(akármilyenszám)-ot bekapcsolni. De még mindig nem tudom, mi a túró ez.:)

(#13494) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Embörök!
Mi az a titkos kiadás?

(#13495) Degeczi válasza n@p@lm (#13494) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem tudom, nekem nem jelzi - ellenben folyamatosan figyelmeztet, h "új verzió érhető el, a 8.8.2" - noha már 2 napja az van rajta... :Y

(#13496) #72487936 válasza n@p@lm (#13494) üzenetére


#72487936
törölt tag

A kínai titkosszolgálat keze lehet benne. :DD

Top-secret.

(#13497) dzsordzs69 válasza Degeczi (#13495) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Igen, ezt én is írtam már. Egyszer ráengedtem, hátha abbahagyja, de nem.:)

(#13498) Jazz


Jazz
veterán

A wifi hot-spot-al az internetkapcsolat megszűnik ha a telefon hívásban van. Van erre valami gyógyír?

(Az usb hotspot megoldás lehet de iszonyat laggol a betöltés, minden hálózati műveletre órákig homokórázik a PC (win10 x64). Valami nem stimmel a telefon hálókártya emulálásával.)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#13499) wwenigma válasza Jazz (#13498) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hogy ne szunne meg amikor nem dual active a keszulek igy vagy beszelsz vagy netezel?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13500) Jazz válasza wwenigma (#13499) üzenetére


Jazz
veterán

1 sim van a telefonban, ugyan arról a kártyáról beszélünk.

A telefonon érdekes módon működik. Beszéd közben simán indítok akár letöltést is, és működik közben a böngészés stb.

free your mind

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.