Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) alázógyík válasza beach head (#13199) üzenetére


alázógyík
őstag

Régiót váltsd át mondjuk Szerbre, és már lesz is téma letöltés.

(#13202) dzsordzs69 válasza alázógyík (#13201) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

én mondjuk multin vagyok, de nem engedi a régió váltást (nincs választható menü, fix a hungary).

(#13203) baitsee23 válasza alázógyík (#13201) üzenetére


baitsee23
őstag

A 9.5.4.0-ás stable-ön nem kell régiót váltani, simán megy a Témák - az régebbi ROM.

小米 12 - 8/256GB

(#13204) beach head válasza baitsee23 (#13203) üzenetére


beach head
senior tag

magyar regioval csak az eddig letoltotteket latom, nem enged letolteni ujat. de nem is ertem.egyebkent h. mi ennek az oka... az elmult 3 stable frissites csak rontott a helyzeten. hasznos dolgot nem hozott de elronrotta az ikonokat (feher kitoltes), a klonozott viber nem latja a kontaktlistam, mostmeg nem latom ha csatlakozik a wifihez mert nem rakja ki az ikont... uj funkcio meg nem jutott bele sem 7es alapu android....

(#13205) Trooper82 válasza baitsee23 (#13203) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nem, nem régebbi rom, hanem a legfrissebb stabil. Régiót kell váltani...

(#13206) baitsee23 válasza Trooper82 (#13205) üzenetére


baitsee23
őstag

Igen, a legfrissebb! De régebbi, mint mikor a Xiaomi elkezdett variálni a Témák-kal!
Nálam nem kell régiót váltani, működik rendesen!

小米 12 - 8/256GB

(#13207) Trooper82 válasza baitsee23 (#13206) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nálam kell.

(#13208) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Használt már valaki ehhez a telóhoz ilyen adattárat? Működőképes lenne vele?
SAMSUNG 500GB T5 :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#13209) wwenigma válasza makoss (#13208) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Radugod és kiderul. :D Egyebkent egy atalakitoval barmelyik pendrive vagy sd kartyaolvaso mukodik. Mondjuk en 56ezret nem adnék egy ilyenért, hagyomanyos 1terás noti hdd + haz megvan 11ezerből, telón használathoz meg ha nagyon kell a nagy tarhely 19e egy 256gigas pendrive esetleg egy nagyobb SD kartya is szoba johet.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13210) makoss válasza wwenigma (#13209) üzenetére


makoss
addikt

Az a baj, hogy ezzel több probléma is van:
1. SD kártyaolvasót próbáltam nem jó.
2. Kis méretű hordozhatós változat kellene, HDD sosem jutna eszembe több okból is (nehéz, külső táp, feltűnő stb)
3. külföldi boltból sosem veszek.
Ami a lényeg, hogy biztos jó legyen hozzá, átalakítóval használnám mert a legtöbb OTG pendrive veszett lassú, könnyű, valamennyire ütésálló legyen, (bírja a hurcolászást)
Jelenleg egy Sandisk extreme 3.0 pendriveot használok csak a 32GB :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#13211) wwenigma válasza makoss (#13210) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sincerity/Courtesty trading csak a legmegbizhatobb forras, volt hogy csutortokon rendeltem es kovetkezo het szerdan adta a kezembe a postas a cuccot. :) Jó, mondjuk en árérzékeny vagyok.

mod: OTG maga csak egy fizikai átalakitas szoval barmilyen pendrive jo ami gyors egy OTG adapterrel. Inkabb az a problema hogy sok ember megveszi utanaolvasas nelkul a nagy es olcso Sandisk Cruzer szériat, na az tetu lassu.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13212) makoss válasza wwenigma (#13211) üzenetére


makoss
addikt

Háát, ha az egész megrendeléses procedúra nem tartott volna nekem legutóbb két és fél hónapig akkor meg lennék elégedve, így egyáltalán nem. Csak 3 hétig tartott míg rájöttek endelni akarok :F
Ha meg kiszámoljuk a pendrivenál, hogy ami kb 27e forint amit néztem ismerek sandisk extreme 128 gigás, megnézzük kb 500gigánál az kb 110e forintra jön ki ami rosszabb mint a Samsung T5 nem? ;)

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#13213) wwenigma válasza makoss (#13212) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Helyes de rossz árral számolsz. :) 128GB-ból 12e a 790-es Transcend (buffer letelés utan 25MB/s iras) és 15e a 810es Transcend (40MB/s iras). Persze ha extreme kell, az extreme áron lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13214) duo


duo
őstag

nnnnna. Kollégák. kipróbáltam az orochi féle miui am prot. fontos hogy am (van sima is) ez a multilang eddig nagyon pozitív. gyors mint a fene. miui9 nougat.
kicsit heggeszteni kell. kell egy volte patch. (mellékelve) és én a kate modem zipet is feltettem. addig nem értelmezte a sim kártyát. illetve bénázott az ujjlenyomatolvasó is. a reset screenlock zip megoldotta.
egy porthoz képest nem volt nagy etwas ezeket meglépni. még lakom befelé, de valami rohadt kényelmes.

zcx twrpből felment gond nélkül. telepített méret alig nagyobb mint egy Nitrogen os.

még tesztelem.

[link]
ott a leírásban a link. én a 4.27-est szedtem le.
tükörszervereket próbálgatni kell, nekem azt hiszem a texasi mirorról jött le végül.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13215) dzsordzs69 válasza duo (#13214) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Szia!
A "reset screenlock zip" hol található? Illetve egy Kate modem zip-et tudnál linkelni? Sorrend a rom után mindegy?
Köszi

(#13216) duo válasza dzsordzs69 (#13215) üzenetére


duo
őstag

rom, volte patch supersu, modem. Ha pedig szarakodik az ujjlenyomatokkal, akkor.reboot a recoberybe és install reset screenlock zip. Este ha lesz erőm keresek linket, valamikor a leírások között találtam azt hiszem.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13217) dzsordzs69 válasza duo (#13216) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi. :) Elvben modemet találtam, de a reset screenlock zip-et nem leltem...

(#13218) duo válasza dzsordzs69 (#13217) üzenetére


duo
őstag

NOS xda oldalán a legutóbbi múlt heti frissítés után volt hogy nem sikerült feloldani a készüléket. ott is tárgyaláték többek közt. elvileg egy agni kernel aroma telepítőjében is benne van az hogy alapra állítja a képernyőzárat, de lehet h ott linkelte valaki a sima reset screenlock-ot.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13219) dzsordzs69 válasza duo (#13218) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Rendben, köszi, ránézek majd. Azért biztos ami biztos alapon, légyszi nézz egy modem linket.:) Köszi szépen.

(#13220) makoss válasza wwenigma (#13213) üzenetére


makoss
addikt

Az extremet azért hoztam fel mert az talán a leggyorsabb pendrive ami közelébe érhet az SSD-nek

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#13221) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok!

Lenne nekem egy Redmi Note 3 Special Edition telóm aminek pókhálósra tört az előlapi üvege mondjuk ettől függetlenűl tökéletesen működik s használható csak hát nem igazán esztétikus.... Szeretnék rendelni hozzá komplett kijelzőt találtam is itt : [link]

Kérdésem az lenne hogy ez jó lenne hozzá? Kicsit bezavarodtam abban hogy ugye a Special Editionhoz 150 mm es kijelző kell de van ahol 152mm írnak de gondolom az a kerettel együtt mért adat mint a linkelt hirdetésnél is... Valamire kell figyelnem még vagy valaki aki már rendelt kintről,tapasztalat? Válaszokat előre is köszönöm :R

(#13222) zekk007 válasza zekk007 (#13221) üzenetére


zekk007
aktív tag

Bocsánat ez a helyes link

(#13223) Thowra123


Thowra123
tag

Üdv!
Egy ideje nem volt lehetőségem követni a változásokat. Jelenleg 7.11.23 / beta van fent
hivatalosan nyitott bl, root nélkül.
Pár napja elkezdett szórakozni, hívás közbe fekete képernyő és csak hosszú poweres újraindítás után tér magához. Az aktuális hívás gond nélkül megy, csak semmire se reagál közbe. Letenni se tudom power gombbal. Ha leteszi a másik fél akkor se változik a helyzet. Cache törlés megvolt.
Gondoltam felrakom a legújabb romot de érdekelne előtte a tapasztalatotok (hibák, üzemidő...).
Van esetleg valami újabb trükk a rom felrakásnál vagy simán mehet twrp alól (majd utána kilépés előtt a twrp is vissza, hogy megmaradjon)?

(#13224) yanna válasza zekk007 (#13221) üzenetére


yanna
őstag

A sima note 3 150, a special edition 152 mm.

(#13225) zekk007 válasza yanna (#13224) üzenetére


zekk007
aktív tag

De gondolom kerettel együtt mondod... Mert keret nélkűlire 150mm írnak SE-re a pro-ra 147mm...

(#13226) yanna válasza zekk007 (#13225) üzenetére


yanna
őstag

Igen, ezek a két készülék fizikai méretei.

(#13227) csonka


csonka
tag

Sziasztok!

Lányom telefonja tegnap óta kb 10-12 perc alatt indul el. Eddig rendesen működött. Találkoztatok már ilyennel? Vajon segíthet egy gyári állapotba visszaállítás?

(#13228) dzsordzs69 válasza duo (#13216) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

no, feltettem a romot, de el sem indult... a mi logónál nem jutott tovább, negyedóra múlva meguntam. megpróbáltam még egyszer, aztán visszatettem a mentést.

(#13229) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
Van egy selfie botom és ki akartam próbálni, de 3 kamera alkalmazással próbálva nem működött egyikkel sem! Nekem egy kábeles verzióm van amit a fejhallgató helyére kell csatlakoztatni (3,5 jack).....
Most Nitrogen os 8.1 (2018.04.19) van fent Agni kernellel!
Miuin működött....
Tud valaki erre valamit mondani?? Vagy csak valami beállítás lehet a gond?? Vagy esetleg ez a rom nem tudja kezelni??
Előre is köszönöm!

(#13230) duo válasza dzsordzs69 (#13228) üzenetére


duo
őstag

milyen recoveryvel? (illetve volt előtte format data és recovery reboot? aztán újra full wipe és úgy?) elvileg mennie kellene. (nézegetem különben majdnem tökéletes a rom, csak pár olyan dolog hiányzik nagyon ami már tök megszokott a Nitrogenben. (LTE kapcsoló meg ilyenek.) plusz ez id dobott néha wifi jelet ha gyengébben szór a router távoli szobában. még nem döntöttem el mi legyen vele.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13231) dzsordzs69 válasza duo (#13230) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

wolf reco van a telón. telepítés előtt cache, dalvik, system, data wipe volt, utána újraindítottam recoban, majd a végén cache, dalvik wipe. nem tudom, hogy nem rossz modem.zip-et találtam, és a miatt nem indult el...

(#13232) Surplus válasza dzsordzs69 (#13231) üzenetére


Surplus
tag

Telepités elött data wipe helyett data format.

(#13233) moma


moma
őstag

Elég basic kérdés: arra van valami egyszerű beállítás, hogy csak hívások rezgőn legyenek és minden más némítva?

we all deserve a bit of luck.

(#13234) duo válasza dzsordzs69 (#13231) üzenetére


duo
őstag

jaja data format kell.

amúgy az instant választól eltekintve*, abszolút semmit nem ad pluszt a rom. kisasanya féle nitreogen port jobb. csak az meg régi és kipicsázták az xdaról sanyát a moderátorok mert elkezdett pénzt kérni a frissítésekért.
ami van az meg régi. talán februári rom még januári security patch-el.
de abban eszetlen sok tweak volt.

ez az AM rom nagyon jó, de a 04.19-es multi rom ami a legfrisebb developer jelenleg. ugyanazt tudja. szóval jelenleg nem is az hogy nem éri meg használni, csak ugyanaz.

*főleg hogy az instant válasz tök rossz helyen van. csak egy gomb a jobbszélen. én balkezes vagyok ha az üres sávba böktem baloldalt, akkor bevitt az appba. nem gond csak na.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13235) dzsordzs69 válasza duo (#13234) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, de akkor nem rakom fel. A kisasanya félét használtam, már ha a miuipro-ra gondolsz, az tényleg baró volt, csak nekem dobálta a wifit, és be is lassult. Most a 04.12-es multin vagyok, nekem a 19-ben nem ment a felfelé simításos keresés, és én sokat használom, nekem az kell.:)

(#13236) duo válasza dzsordzs69 (#13235) üzenetére


duo
őstag

Végül visszaraktam a NOSt és van egy tarcsi mentésem a multi 04.19 devből. nálam ment a felfele húzva keresés. bár ez meglehet h téged nem vigasztal különöseben :3

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13237) dzsordzs69 válasza duo (#13236) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

:) hát nem. de jól elvagyok a 04.12-vel is.:)

(#13238) timbookedtwo


timbookedtwo
csendes tag

Sziasztok!

Az utóbbi időben a MiBand2-vel történő zárolásfeloldás megbízhatatlanul működik.
Van, hogy órákon keresztül működik, aztán néhány órát nem, majd ismét. Korábban (közel másfél évig) ezzel nem volt gond.
A Bluetooth ki/be, valamint a MiFit elindítása sem segít ilyenkor (tehát a kapcsolat létezik a karkötő és a telcsi között, de mégsem oldja fel a képernyőt, csak mondjuk 2 óra múlva).
Vajon a mobil beállításaiban kell keresni az okot, vagy a karkötőben/MiFit-ben van valami elállítódva?
Tapasztalt már valaki hasonlót?
Utolsó Global Stabilon vagyok.

(#13239) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok. Inkább csendes figyelő voltam, de kicsivel több mint egy év után elhagyom a fedélzetet. Jó volt, szép volt de elég is volt. :)

(#13241) #32577792


#32577792
törölt tag

Nekem is megjött az utód egy Mi mix 2s személyében.
De azt gondolom ez marad tartaléknak egyenlőre :)

(#13244) jUUh


jUUh
addikt

Huh, azért most így este 10 fele egy miniszívroham meglátogatott majdnem...Messengerezek, közbe töltöm, picit meleg a telefon, mondom ahh, mindjart feltöltöm 80%ra, aztan hagyom is (72% körül gondoltam ezt). Egyszer csak a telefon kikapcsol, újraindul. Bootloop. Mondom ez remek, csak a pin kódos képernyőig enged be, utana egybol kikapcs. Semmit nem mókoltam...Gondoltam felhevült a kicsike, de kikapcsoltam nagynehezen, es utana se javult...gyors cache / dalvik cache törlés és máris jó minden, de azért megijedtem... :(

Samsung Galaxy S23+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.