Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) Trooper82


Trooper82
senior tag

Köszi a válaszokat. Én is feltettem, eddig minden jónak tűnik.

(#13402) yanna válasza Headbang (#13400) üzenetére


yanna
őstag

Újratelepítettem az appot, úgy tűnik elmúlt az akadozás.

[ Szerkesztve ]

(#13403) Paci27


Paci27
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is felajánlotta a rendszerfrissítést, azonban a múltkori visszaállítás bekavarhatott, mert újraindítás után kiírja, hogy a frissítés sikertelen és megint felajánlja a frissítést.Van tippetek arra, hogy hogyan tudom visszaterelni a normál kerékvágásba, hogy frissítsen a későbbiekben.

Előre is köszi a segítséget!

(#13404) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Sajnos leesett a mobil és berepedt a kijelzője, ezen helyzet elhárításában kérném tanácsotokat.

-Házilag kicsi tapasztalattal ne lássak neki pl. egy képernyő cserének? Nehéz szerelni ezt a példányt?
-Itt egyben kell venni fém merevítéssel a kijelzőt nem, ha jót akar az ember magának? A Kate verziónak spéci a kijelzője a Kenzo "normál"-hoz képest?

Arra gondoltam, hogy javítom, de akkor bekapcsgomb mikrokapcsoló+USB aljzat+kijelző+akár akksi kombót egyszerre kellene cserélni, ha már egyszer szétszedi az ember, akkor bírja még a szerkezet a jövőben is.

Vagy alkatrésznek, más által feljavításra eladom. Szép állapotban van, hátlap alig karcos, mindene megy. Mennyit érhet jól megrepedezett, de még érzékelő kijelzővel (LCD ép)? 20k körül lenne elfogadható nem?

Köszönöm tanácsaitokat! :R

(#13405) beach head


beach head
senior tag

hali. a gyari zene appv eltavolitottam a frissiteseket, de most nem latja az alkalmazas frissiteset a rendzseralkalmazas frissiteseknel. mi lejet ennek az oka? 9.5.7.0 stabil. esetleg valakinek megvan a legfrissebb apk? 2.10.1400i a zene app jelenlegi verzioja nalam igy most.

[ Szerkesztve ]

(#13406) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok

Elkezdett kicsit haldokolni az aksi.
Látom sokan vesztek újat.
Mennyibe kerül az új aksi?
Mennyire macerás ezt kicserélni egy laikusnak?
Illetve ha ehhez szervizes kell,akkor tokkal vonóval mennyi egy ilyen művele. Az aksival együtt!

(#13407) MolnarZolee


MolnarZolee
tag

Sziasztok! Tudnátok linket adni a legújabb 9.5.7.0 stabil romhoz?
Mobilon egyszerűen nem találom :(
Update : bocs, megvan :)

[ Szerkesztve ]

(#13408) Degeczi válasza Csápájev (#13406) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Akár erősebb körömmel (vagy persze inkább műanyag "gitárpengetővel") is könnyen lekapod a hátlapot, alatta pedig egyszerűen cseréled az akkut, amit Aliról vagy Ebayről beszereztél

(#13409) Anonymus23 válasza Degeczi (#13408) üzenetére


Anonymus23
veterán

Van ahol könnyebben megindul?

;) - The Power of the Light Side

(#13410) Degeczi válasza Anonymus23 (#13409) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem a fejhallgatócsatlakozóhoz közelebbi sarokban

(#13411) Csápájev válasza Degeczi (#13410) üzenetére


Csápájev
őstag

Köszi
Tudnál linket adni az aksihoz? :R

(#13412) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

Nekem is megszűnt a töltésem ma reggelre, olvastam, hogy Markovocsi Laci tudja javítani, tudtok adni hozzá elérhetőséget?

(#13413) trebrona válasza T 1000 (#13412) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13415) Csápájev válasza trebrona (#13413) üzenetére


Csápájev
őstag

Tudnál nekem linkelni egy aksit,ami ebbe a telóba kell? :)

:R :R

(#13416) T 1000 válasza trebrona (#13413) üzenetére


T 1000
aktív tag

Köszi! Felhívtam, voltam a szervizben, de nincs alkatrészük. Vettem ma egy másik telót, mert nekem a telefon munkaeszköz (note 5-öt vettem), de szeretném ezt is megcsinálni. Jól értem, hogy egy ilyen portot kell cserélni benne?

(#13417) Degeczi válasza T 1000 (#13416) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Sajnos ha igaz, nem pont ilyen a mi típusunkba való a 800 MHz miatt
Azt nem könnyű beszerezni

(#13418) T 1000 válasza Degeczi (#13417) üzenetére


T 1000
aktív tag

Az létezik, hogy most meg van töltés? És nem is melegszik a teló.

(#13419) ktommy91 válasza Csápájev (#13415) üzenetére


ktommy91
addikt

Nohon BM46 battery

Nincs kerítés.

(#13420) Csápájev válasza ktommy91 (#13419) üzenetére


Csápájev
őstag

:R

(#13421) Anonymus23 válasza Csápájev (#13406) üzenetére


Anonymus23
veterán

Neked mit jelent az akksi haldoklása?
Nekem 2016 novemberi a teló, a kezdetekben 3 napot simán kibírt, most ez lecsökkent 2 napra, nem túl sok használat mellett (képernyőidő 3-4 óra max).

;) - The Power of the Light Side

(#13422) Csápájev válasza Anonymus23 (#13421) üzenetére


Csápájev
őstag

Nemrég csinált egy olyat,hogy 20 százaléknál kikapcsolt és vissza se tudtam kapcsolni,csak miután rátöltöttem.
Azóta nem volt ilyen ,de érezhetően gyorsabban merül.
Nem olyan nagyon vészesen,de eddig nem kellett powerbankot magammal vinni,most már biztos,ami tuti viszek.
Plusz,mintha lassabban öltene fel, az autós töltőmnél vettem észre először,hogy alig pár százalékot kúszik fel. Azt hittem az autós töltő a rossz,de ezek után úgy gondolom nem az romlott el,inkább az aksi töltődik lasabban. A tévedés jogát azért fenntartom. :)

(#13423) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!

Frissült az opera böngésző és nem a jó irányba.
Vissza szeretném vonni a frissítést. Nem találtam ilyen opciót, csak adatok törlését és eltávolítást.
Ha van ilyen hol találom?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#13424) wwenigma válasza < CyberBob > (#13423) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sehogy, innen leszeded a regebbi verziot es kezzel felrakod. Automatikus play frissitest kapcsold ki.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13425) beach head


beach head
senior tag

sziasztok. valaki megnezne hogy 9.5.7.0 gyari stabil romon mi a legfrisebb zene app verzioszama?

(#13426) nOvOp válasza beach head (#13425) üzenetére


nOvOp
senior tag

3.3.02i

(#13427) yanna válasza beach head (#13425) üzenetére


yanna
őstag

3.3.10i

(#13428) beach head


beach head
senior tag

nem vagom miert nem dob fel nekem frissitest, pedig ma factory resetet nyomtam, de a rendszeralkalmazasok kozt nem talal frissitest miutan multkor adatot toroltem es eltavolitottam a frissitest rola. nem ertem miert nem dob ra frissítést..... olvastam mas forumokon hogy mas is eltavolitotta a frissitest a music approl es azutan nem talalt ra magatol frisitest a telefon. Vagy factor reset utan nala is visszallt2.1re a zene app es utana szinten nem talalt frissitest a rendszeralkalmazasok frissitese menu. De megoldast sehol se irtak ra. valakinek van otlete?

[ Szerkesztve ]

(#13429) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,
a dual sim működésével kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

1. a működtetéséhez egy nano és egy micro sim kell?
2. Az egyik lenne a normál telefon (mondjuk az 1. sim hely) a másik csak mobilnet (2-es sim). Mindegy melyik megy az egyes foglalatokba?
3. Ha az 1.es sim beszélgetés közben van, a 2-es sim adat le fog kapcsolódni?
4. Ha a 2-es sim-el épp letöltés zajlik, és bejövő hívás jön az 1-esre, akkor a letöltés meg fog szakadni, vagy a hívott félnek foglaltat fog jelezni?

Köszi!

free your mind

(#13430) yanna válasza Jazz (#13429) üzenetére


yanna
őstag

1. Igen.
2. Mindegy.
3-4. Passz.

(#13431) Jazz válasza yanna (#13430) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi.

3-4-esre valaki?

Thx!

free your mind

(#13432) Anonymus23 válasza Jazz (#13431) üzenetére


Anonymus23
veterán

Elvileg így működik:
Ha bármelyik kártyán adatkapcsolat van, attól még a másik kártyán hanghívást tudsz fogadni, de ahogy hanghívás jön az egyik kártyára, akkor a másik kártyán addig nem lesz se hang/se adat.
Nekem korábbi másik telefonomon így működött. Azaz az adat használat közben nem volt inaktív a másik kártya, mert tudtak hívni. Szerintem ez azóta sem változott.

;) - The Power of the Light Side

(#13433) Jazz válasza Anonymus23 (#13432) üzenetére


Jazz
veterán

Igen, most hogy mondod nekem is így rémlik, csak már nagyon régen használtam így dual sim-et, és az egy másik telefon volt.

Ha jól emlékszem prioritást is belehet állítani, hogy az adatkapcsolat vagy a hanghívás legyen a prio. Tehát a normál működés az ahogy írtad, adat közben bejön a hívás, de belehet valahogy azt is állítani, hogy ha akarom az adat legyen a prio, és ne szakítsa meg a bejövő hívás.

Van ilyen opció?

free your mind

(#13434) Anonymus23 válasza Jazz (#13433) üzenetére


Anonymus23
veterán

Őszintén nem emlékszem, nem mostanában volt, hogy így használtam, egy ideje nincs céges telefon, és most is inkább azt mondtam, hogy kösz nem kérek (jobb a nyugalom, mint az az 500 Ft amit spórolnék vele :DDD )

;) - The Power of the Light Side

(#13435) Jazz válasza Anonymus23 (#13434) üzenetére


Jazz
veterán

Majd zaklatnak a magán számodon.:D

free your mind

(#13436) Anonymus23 válasza Jazz (#13435) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha tudnák :DDD
Még a főnököm is az irodai vonalas számomat szokta hívni, ha nincs benn az irodában :K

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#13437) Jazz válasza Jazz (#13435) üzenetére


Jazz
veterán

Viszont ha egy simről megy az adat és hang hívás, az tud egyszerre menni. De mitől lehet az hogy wifi hotspot megosztása közben bejövő hívás szakította az adatkapcsolatot? (Egy simen adat és voice)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#13438) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok! Várható még ebben a hónapban miui 10 a készülékre mert igencsak honap vége van :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#13439) Jazz


Jazz
veterán

Volt valakinek hasonló tapasztalat?:

Usb megosztással olyan mintha magas lenne a késleltetés játék alatt.

Érdekes módon wifi hotspot-al jobb a helyzet. Pedig pont fordítva kéne lennie.

Viszont a pingelések közel azonos értékek mutatnak.

Ping USB:
Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 199, Received = 199, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 19ms, Maximum = 88ms, Average = 23ms

Ping Wifi:
Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 234, Received = 233, Lost = 1 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 19ms, Maximum = 229ms, Average = 29ms

Ezen felül usb megosztás esetén minden hálózattal kapcsolatos művelet a win10-ben (mondjuk kapcsolatok megnyitás, egy jobb klikk menü előhozatala a hálózatok beállításainál), iszonyat lassú.

Hogy lehetne ezt megszüntetni? Vagy van valami driver amit felkéne tenni?

Köszi

free your mind

(#13440) wwenigma válasza Jazz (#13439) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem ez nem telofuggo hanem az usb megosztás okozza hiszen emulal egy hálózati kártyát szoftveresen. Maradj a normál tetheringnél.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13441) Jazz válasza wwenigma (#13440) üzenetére


Jazz
veterán

Már mint? Maradni a wifi hotspot-nál? Vagy bluetooth tethering? Vagy esetleg USB tethering mondjuk myphone explorer-en keresztül? (kihagyva agyári sub megosztást)

A wifi egy plusz késleltetés forrást jelent sajnos ami a gyors játékoknál érezhetően jelentkezik.

free your mind

(#13442) wwenigma válasza Jazz (#13441) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az usb pedig azt okozza amit irtal. Dontsd el melyik a kisebb rossz. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13443) beach head


beach head
senior tag

úgy tűnik nekem is megdöglött az usb, mert nem akar tölteni, valahogy lemerném fogadni, hogy a gyenge akku időhöz is lehet köze ennek.

(#13444) dchard


dchard
veterán

Érdeklődnék, hogy tud-e valaki ajánlani jó autós tartót (elsősorban szélvédőset) ami jól használható a Katival? Jól hasznáható alatt azt értem, hogy nem esik le egy kátyútól és a gomjai is relatíve hozzáférhetőek.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#13445) beach head


beach head
senior tag

az itt látható dolgot produkálta a teló.Érdekes jelenség, most rádugtad a gépre a telót, mtp módba tettem, ott töltött stabilan, illetve a másolás is ment gépre kábelen keresztül. Visszadugta a gyári töltőre gyári kábellel és azon is tölt most, nem ugrál másodpercenként a töltés/ megszakítás. Nokia töltővel is megpróbáltam, azzal is tölt. Mi okozhatja ezt? Érdemes ettől függetlenül szervizbe küldeni?

[ Szerkesztve ]

(#13446) dchard válasza beach head (#13445) üzenetére


dchard
veterán

Nekem ilyen kizárólag a gyári töltővel fordult elő, a 1.5 Amperes régi Sony Z-s töltőfejjel tökéletesen, és az aksi kapacitásnak megfelelő sebességgel tölt.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#13447) beach head válasza dchard (#13446) üzenetére


beach head
senior tag

nekem a gyarival is es egy nokia butatelo toltovel is ... nem orulok neki de amig meg garis gondolom jobb szervizbe küldeni.... bar mikozben ezt irom radugtam a gyarira, mozgatom a kabelt de most meg semmi.... tolt rendesen... melegedes lehet az oka esetleg ilyen forrosagban?

(#13448) dchard válasza beach head (#13447) üzenetére


dchard
veterán

Náalm egyértelműen nem melegedés volt, egyébként a töltésvezérlő figyeli a hőmérsékeltet (is), de ahhoz azért elég melegnek kell lennie, hogy látványosan lassuljon a töltés. Konkrét példa: ez a telefon 1.2 Amperes töltőfejjel a töltés első szakaszában (amikor fel is vesz 1.2 Ampert), sem forrósodik fel, maximum kézmeleg egy 25 fokos szobában.

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy én 95%-nál nem töltöm fel jobban a telót (vélt vagy valós) aksi kímélési szempontból. Eddig bevált.

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#13449) Degeczi válasza beach head (#13447) üzenetére


Degeczi
nagyúr

a butateló töltője gondolom nem tud 500 mA-nél többet leadni, azt nem célszerű használni

(#13450) beach head válasza Degeczi (#13449) üzenetére


beach head
senior tag

csak probakent hasznaltam, higy azzal is szakadozott e a toltes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.