Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:17

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 2 Extended Edition

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) .DLL


.DLL
veterán

Nekem szerencsém van, mert a gyári csúszósságát is megszoktam és ráállt a kezem, sosem csúszkált még, valójában az Ipaky tok hátlapját még csúszósabbnak is éreztem, plusz a batár méret miatt esetlenebb, bizonytalanabb, veszélyesebb volt a telefont tornáztatni a tenyeremben. Gyári hátlap + védőüveg a kijelzőn, valóban ez a legkompatabb és elegendő védelemmel rendelkező felállás.

Ha megnézzük milyen vékony anyagból van amúgy a gyári hátlap, akkor belátható, hogy minden más kompozit hátlap (műanyag+üveg, műanyag+műbőr, stb) csak vastagabb lehet, annak az iPhone 4 kinézetű hátlapnak ráadásul a széle is élesebb, mint a gyári, a műbőr hátuljún pedig látszik, hogy mennyire mélyen ül a LED a kamera mellett, ami a gyári hátlappal teljesen szintben van... Magyarán a legkompaktabb méretet sajnos csak ezzel a papírvékony egyszerű műanyaggal lehet elérni. :/

(P.H.)

(#4152) tomy86 válasza .DLL (#4151) üzenetére


tomy86
addikt

"Magyarán a legkompaktabb méretet sajnos csak ezzel a papírvékony egyszerű műanyaggal lehet elérni." :K
Korábbi telefonomnak (Xperia Ray) ugyanilyen vékony műanyag hátlapja volt. A fehér, arany, stb. ugyanilyen csúszós volt, mint a Redmi hátlapja. De létezett olyan verzió (a gyári fekete ilyen volt), amin gumiszerű bevonat volt. Ezért bíztam abban, hogy a Redmihez is van olyan - a gyárival teljesen megegyező - hátlap, amin valami jobban tapadó bevonat van.

[ Szerkesztve ]

(#4153) keke69 válasza tomy86 (#4148) üzenetére


keke69
őstag

Nyugodtan megveheted, semmit nem növel méretben, mint ahogy mondtam is minőségi érzetet kelt a telefonban, kényelmes a fogása. Nekem személy szerint annyira tetszik, hogy rendeltem még egyet. Ipaky volt nekem is rajta valóban kényelmetlen, itt pihen az asztalon. Eladó :) azután egy megváltás! Váci vagyok ha itt laksz a környéken szívesen találkozok veled, hogy megnézd, kipróbáld!
Félre érthető volt az előző hozzászólásomba a csúszósság, mivel én nem fogásra hanem asztalon fektetve gondoltam. Sorry!

.DLL : Igazad van, de nagyon minimális az eltérés, érzetre meg annyi, hogy ennek nem íves az alja mint a gyárinak, ezáltal nem is annyira csúszós.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#4154) csurdongulos válasza keke69 (#4153) üzenetére


csurdongulos
tag

Azért a mérete annyit változik, hogy pl a redmi2-höz készített bebújtatós-kihúzható tokba már nem fér bele a szögletes oldalak miatt.
Rendeltem is egy huawei p8 lite tokot hozzá, azzal tökéletes.
Amúgy én az edzett üvegekkel nem vagyok kibélkülve, sosem a legolcsóbbat vettem, de mindegyikkel van valami. Az első fellevegősödött egy idő után a második pedig rettenetesen gyűjti a koszt és ez is kezd fellevegősödni. Pedig cellux-szal pozicionáltam és teljesen megtisztítottam a kijelzőt előtte.
Ja és az alsó és felső harmadban valamiért teljesen más a textúrája (olyan mintha nagyon sok pici apró buborék lenne alatta), mint középen. Lehet nem bírja a hőterhelést?

(#4155) bunnyhu válasza .DLL (#4151) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Szerintem a telefon vastagság növekedése nem annyira gáz, mint amikor a szélessége nő. Utóbbi miatt kényelmetlenebb a fogása a telefonnak, vastagság ezt nem annyira befolyásolja szvsz.
Én szívesen rááldoztam volna még +1mm-t hogy ne csússzon a hátlap. De végül is mindegy, ez van ezzel főzünk. A redmi3 vonalon mi a helyzet ilyen téren?

https://divecenter.hu

(#4156) .DLL válasza bunnyhu (#4155) üzenetére


.DLL
veterán

Szerintem legalább annyira csúszós, mint a 2 gyárié, én a rombusz mintásat fogtam, a minta nem emelkedik ki a hátlapból, csak fényes, a terület nagy része pedig matt alu.

(P.H.)

(#4157) tomy86 válasza keke69 (#4153) üzenetére


tomy86
addikt

Ok, amit írtatok a hátlapról meggyőzött. A próba lehetőségét köszönöm, de budapesti vagyok. De mert nem egy nagy összeg ez a hátlap, így rendelek egyet, mivel olyat nem találtam, amire én gondoltam az ali és az ebay többnapos feltúrása után sem.
Eladó ipaky tokom nekem is van (egy bontatlan és egy alig használt). Vagy nagyobb kézre cserélném őket :)

[ Szerkesztve ]

(#4158) cidalain válasza csurdongulos (#4154) üzenetére


cidalain
veterán

Az eredeti bebujtatos-kihuzhato redmi tokhoz nem tudsz valami ebay linket?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4159) csurdongulos válasza cidalain (#4158) üzenetére


csurdongulos
tag

Azt nem, de ali-sat igen:
tok

Amúgy minőségre teljesen okés, csak nekem egy nagyon picit kicsinek tűnik, kilóg a teteje. Ha kell eladom az enyémet, nekem már úgysem kell majd. (BP. északi részén megoldható)
Elég jól lement az ára, én még 4 EUR-t fizettem érte, postával együtt, most meg a posta ingyen van.

(#4160) .DLL válasza cidalain (#4158) üzenetére


.DLL
veterán

Én Bruno Banani bőr tokot vettem MM-ban 1200,- volt akciósan. Színek elég neccesek: volt zöld, sárga, pink. Legalább megtalálom, mert virít... :U
Pont méret, és még az értesítő led-nek is van kivágás. :D (valójában ott lehet kihúzni a telót)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4161) SárkánySzív


SárkánySzív
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek melyik opcióval, illetve hol lehet
törölni a sim kártyán csücsülő telefonszámokat?
A jó égnek sem jövök rá! :W

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#4162) Sziahomi válasza SárkánySzív (#4161) üzenetére


Sziahomi
tag

Telefon ikon/ névjegyek/ menügomb/ névjegyek redszerezése/ sim kártya kezelés/ na ott.

(#4163) Nkboy válasza SárkánySzív (#4161) üzenetére


Nkboy
senior tag

Beállítások - Rendszer alkalmazások - Kapcsolatok - Névjegyek rendszerezése - SIM kártya kezelés.

Beolvassa a számokat, kijelölöd az egyiket, akkor már lesz olyan opció, hogy mind kiválasztása.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#4164) cidalain


cidalain
veterán

Koszi a tokos valaszokat. Csak kivancsi voltam ti mit hasznaltok.
Asszonypajtinak olyan kipattintos teteju univerzalis tokja van, en sima madzagos kotos szutyot hasznalok hozza.

De ahogy a sport toknal tapasztaltam, iphone 6 meret, igy akar azok a tokok is jok lehetnek hozza, ha valakinek kellene.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4165) SárkánySzív válasza Sziahomi (#4162) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

:R :R :R

Nkboy !

:R :R :R

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#4166) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Sziasztok!

Az ismerősöm Redmi-jének záróképernyőjén, az óra mellett jobb oldalt van egy kör alakú ikon négy cseppel (azt hiszem...). Nem tudtam rájönni, hogy mi az, valaki kisegítene esetleg? :D

Előre is köszi!

(#4167) cidalain válasza -Valinas- (#4166) üzenetére


cidalain
veterán

Random hatterkep generalo beallitasa.
Azt megnyomva lehet engedelyezni, hogy naponta mas hatteret kipakol neked oda a telo. Teljesen random, valami Xiaomi szerverrol szedi a kepeket. Egyebkent szep kepek, de en egy ido utan kikapcsootam.

(#4164) cidalain
Rendeltem probabol iphone 6 tokot kb 500 forintert Ebayrol. Ha megjon, beszamolok.
Hasonlo mint (#4159) csurdongulos uzeneteben. Es mivel az almas telo 4 mm-rel magasabb, igy velhetoen ebbol biztos nem fog kilogni

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4168) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Rendeltem egy ilyent: Mágneses kábel.
Röviden: Kjó! :)
Töltő ÉS adatkábel, redmi2-vel zökkenőmentesen együttműködik, egyedüli hátránya, hogy a tokot ha van szinte biztos kicsit meg kell faragni mert nyilván szélesebb mint a kábel fej, de ennyit nagyon megér, most amúgy is akciós. Adatátviteli sebesség szerintem simán annyi mint a rendes kábel, töltést nehéz mérni, de ránézésre kb. ugyanúgy tölt.
:C :K

https://divecenter.hu

(#4169) .DLL válasza bunnyhu (#4168) üzenetére


.DLL
veterán

Számomra csak az a para, hogy ilyenkor az érintkezők szabadon vannak, és mivel a telefon OTG képes, ezért ott 5V feszültséget is tud kiadni, így aprópénz, kulcs, stb. rövidre zárhatja.
Oké nem nagy erre az esély, mivel általában távol tartjuk ezeket a telefon kímélése érdekében, de elég egy szerencsétlen eset...

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4170) bunnyhu válasza .DLL (#4169) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Aham, erre nem is gondoltam. Mondjuk az ipaky tokban elég jól el van süllyesztve, ott ennek még kevesebb az esélye. Meg rá kéne mérni, kóborol-e ott tényleg áram.

https://divecenter.hu

(#4171) Upo válasza .DLL (#4169) üzenetére


Upo
addikt

Tápfeszt akkor ad ki, ha otg dugó kerül bele, azaz a 4-es láb gnd-t kap. Kicsi az esély hogy rövidre záródjon olyan spéci módon, az 1-es, 4-es, 5-ös lábaknak kéne összezáródnia folyamatosan. De ki az az egységsugarú aki beteszi a telefont kulcsok/fémpénz közé?? :( Az az almásoknál szokás, aztán meg csodálkozunk, hogy jé, megkarcolta... :W

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4172) hpeti2 válasza bunnyhu (#4170) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Azért nem olyan kicsi annak az esélye, hogy egy mágnes csatlakozóhoz fém kerüljön, tekintve, hogy vonzza magához a mágnesezhető fémeket.

Egyébként kollégám vett ilyet és a kábelen asszem rugósak a tüskék. Kb. 2 hónap után elromlott. De lehet h ez egyedi eset.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#4173) cidalain válasza hpeti2 (#4172) üzenetére


cidalain
veterán

ha volt 2 percnél több belefeccölt tervezési idő, akkor a mágnes a madzagos oldalon van ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4174) Upo válasza cidalain (#4173) üzenetére


Upo
addikt

Igen, ott van. A telefonban maradó az nem mágneses.
Fiamnál már vagy fél éve mennek ilyen kábelek, ami nagy szó, mert a simák 1 hétnél tovább nem bírták, a microusb fém részét mindig kitörte a dugóból. Ebből csak 1 ment tönkre, rátolta a szék görgőjét a kábel végére, és ripityára tört a műanyag háza és a panel benne, de a többi azóta is működik. Elég sok pénzt megspóroltam volna ha előbb észreveszem a terméket, már tele volt a tokom a forrasztgatással és kábelvásárlással, szerintem költöttem annyit havonta microusb kábelre mint egy rendes dohányos a cigire, ez a mágneses kábel egy főnyeremény. Minden készülékéhez van fix dugó, az asztalánál lógnak a kábelvégek, bármelyiket azonnal tudja tölteni, és nem törik! :C

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4175) lac14548


lac14548
aktív tag

Vezeték nélküli töltőt próbált már valaki?
Nyilván olyat ami a hátlapra ragasztható és kilóg a szalagkábel amit be kell dugni a microusb-be a telefonon...

Szóval van már ilyen tapasztalat?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#4176) helixP válasza lac14548 (#4175) üzenetére


helixP
nagyúr

Az utólagosak nem igazán hatékonyak, biztonságosak, vagy esztétikusak, általában.

(#4177) SárkánySzív


SárkánySzív
aktív tag

Tisztelt GURUK !
Segítenétek... ?
A telóm Redmi 2 Pro 2014813, és a MIUIHU 6.3.17 Rom van rajta.
A build.prop fájl szerint a szoftververzióm SW S88047A1.
Melyik Multi Rom lenne jó az enyémre?

xiaomi.eu_multi_wt86047_6.3.31_v7-5.1.zip ez, vagy,

xiaomi.eu_multi_wt88047_6.3.31_v7-5.1.zip esetleg ez ?

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#4178) tomy86 válasza SárkánySzív (#4177) üzenetére


tomy86
addikt

Jó kérdés, mert a build prop alapján a 88047-es kellene, de a xiaomi.eu-n például ezt írják:
wt86047 = HM2014813
wt88047 = HM2014811

Tehát az alapján meg a 86047 kellene.
Az én telefonom pl. HM2014813 és wt86047-es (Redmi 2 2/16).

[ Szerkesztve ]

(#4179) SárkánySzív válasza tomy86 (#4178) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a választ ! :R :R :R
A tiszta telepítés az rendben lesz, hiszen mindig így raktam fel a
MIUIHU verziókat is, hogy rendben legyen mindig; és ne kavarodjanak a dolgok.
Valszeg a legújabb TWRP- vel rakom fel, nem a gyári recóval.
Miért is kérdeztem ?
Elég nagy a kavarodás bennem a MIUIHU lillóval kapcsolatban a verziószámok miatt.
Már kisilabizáltam, hogy abból is melyiket kellene felrakni a telómra, de még vannak problémák.
Aki a Multit felrakta, azoknál rendben van minden működésileg.
A MIUIHU -s lilló esetében meg pont ezt a Romot kellene felraknom
MIUIHU V7 6.3.31 teljes ROM HM2014813(wt86047_pro) 2/16, holott a verziószám nem egyezik.
A verziószámom esetében a józan ész ezt diktálná MIUIHU V7 6.3.31 teljes ROM HM2014811(wt88047_pro) 2/16 (1/8) felrakásilag, de mégsem ezt kell.
Ebbe aztán teljesen belekavarodtam, amivel nem vagyok egyedül, és már napok óta átnyálaztam ott a fórumot több esetben is.
Szerintem a hétvégén teszek egy kirándulást a MULTI Rom esetében.

Később...
Valszeg csak az első kell a WT86047, mint a MIUIHU esetében is.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#4180) Bocsidee válasza SárkánySzív (#4177) üzenetére


Bocsidee
tag

Találtam egy módot, amivel ki lehet deríteni, hogy mi a sw verzió biztosan.
Hangerő fel + powerrel bekapcsolod a telót. Itt elő jön menü (PCBA test, HW info, fastboot recovery stb...) Kiválasztod a Hardware info menüt és keresd a Board ID-t.

NekemS86047A1 van, a miui meg a 88-asat írja. Szerintem amikor kipróbáltam a rossz 5.1-es romot, akkor vmit átírt vagy elrontott nekünk. De lehet gyárilag fura valami.

(#4181) SárkánySzív válasza tomy86 (#4178) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Hogyan a túróban lehetséges az, hogy párónknak a verziószám WT88047,
és 2014813 2/16 a telónk, míg a többieknek ennél a típusnál pont a WT86047 a verzószám.
Hogyan a fenében fordulhat ez elő, és vajon miért ?
Egyszerűen szinte képtelenség kitalálni mi a jó rá, de bolondbiztosra szeretnék menni.

Bocsidee !
Ezt mindjárt kipróbálom ! ... de sebtiben... :C

Bocsidee !

Board ID:S86047A1 :Y :Y :Y

Minden kivilágosodott !!!
Hálám örökké üldözni fog... :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#4182) Bocsidee válasza SárkánySzív (#4181) üzenetére


Bocsidee
tag

Szegény én :D
Amúgy szívesen, én is szívtam vele eleget. Ezt majd szerintem leírom a magyar miui-s fórumba is.

(#4183) SárkánySzív válasza Bocsidee (#4182) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Érdekes dolog, mert ha beállítások/telefonról ott a kernelverziót hülyére nyomkodva,
teljesen a másikat mutatta mint verziószám.
Sőt!!!
A total commanderrel megnézve a system mappában a build.prop fájlt,
ott is a WT88 -t mutatja.
A hétvégén hülyére olvasva, és elképedve olvastam a MIUIHU fórumot, szinte pánikrohamot kaptam, hogy hogy lehetek ennyire bolond, mert nem értem.
Szembesültem vele mennyit szívtatok, szegény czlaci is, meg még többen is.
Légyszíves írd be a fórumba !
Mégegyszer... :R :R :R

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#4184) Bocsidee válasza SárkánySzív (#4183) üzenetére


Bocsidee
tag

Amúgy a build.prop-ba azt írsz be amit akarsz, a kernelverziós böködős módszer is innen szedi. Ezért kerestem valami miui mentes módszert. A kövi az lett volna, hogy szétkapom a telót :D Egyszer már úgy is forrasztanom kellett a sim slotot.
A két 5.1es redmi2 topicba beírtam erre a kis talányra a választ. :DDD

(#4185) Sziahomi válasza SárkánySzív (#4183) üzenetére


Sziahomi
tag

Nekem ez a szám mindenhol helyesen jelenik meg. Még a hátlapon is rajta van belül.

(#4186) SárkánySzív válasza Sziahomi (#4185) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Fura...
nekem semmi nincs a hátlapon, ezt írtam a MIUIHU -n is,
mert valaki berakta lefényképezve a teló hátlapját.
EUstock -os telóm van.

Bocsidee !

Láttam, hogy beírtad; és reagáltam is rá :))
Megtudja tréfálni az embert ez a verziószám, és aztán jön a szívás !

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#4187) Sziahomi válasza SárkánySzív (#4186) üzenetére


Sziahomi
tag

Szétkapod a telot darabokra , és ott is meglátod.
A hangszóró alatt meg az alsóó panelen belül.

(#4188) Bocsidee válasza Sziahomi (#4185) üzenetére


Bocsidee
tag

Nekem GearBest-es a telóm és nincs semmi a hátlap belsejében. De most már van egy tuti biztos módszer.

SárkánySzív (Raszputyin): Láttam :DD

(#4187) Sziahomi Úgy látszik akkor, a 811 és a 813 sokkal jobban eltér mint gondoltam, ha már a hardver elemek is eltérnek, a modemen memórián és a RAM-on kívül. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#4189) tomy86 válasza SárkánySzív (#4181) üzenetére


tomy86
addikt

Ami a build.propban van ez nem feltétlenül helyes infó. Én pl. a Wayteq tabletemen írtam át a build.propban a tablet típusát Xpperia Tablet S-re, mert nem akart működni rajta a TV GO alkalmazás. Build.prop módosítás után pedig vígan fut. Tehát a Wayteq tab a build.prop szerint egy Sony tablet. :)

[ Szerkesztve ]

(#4190) SárkánySzív válasza Sziahomi (#4187) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Hát hallod...
Inkább lelövetném magam, mint hogy szétszedjem :DD
Ámbár kitudja, összerakásnál lehet hogy űrjármű sikeredne... :Y

tomy86

Én azt hittem, hogy az egy szentírás, de még jó hogy ma este itt kérdeztem.
Te jó ég!
De megszívattam volna magam, ha hétvégén elkezdek romolgatni, és ha visszahoztam volna a telót nem értettem volna miért történt.

[ Szerkesztve ]

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#4191) Bocsidee válasza SárkánySzív (#4190) üzenetére


Bocsidee
tag

Ez is csak egy sima eszköz csavarokkal, egy laptop szétszedése nagyobb szívás. (Pedig nagy üzemben tolom azt is.) Nem kell parázni az ilyenektől :DDD Max űrjármű lesz belőle. :DD

A build.prop-ról meg annyit, hogy aszerint üzemel a telefon, de tényleg azt állítasz be amit akarsz. Pl alapértelmezett csengőhang, legyen-e szoftveres navigáló gombok, vagy épp milyen szintet képviseljen a telefon a google play szerint. Jó pár infós program innen tájékozódik. Ez egyfajta config fájl.

[ Szerkesztve ]

(#4192) Sziahomi válasza SárkánySzív (#4190) üzenetére


Sziahomi
tag

Én végül is felraktam a 5.1-es lollipopos romot. A verzió szám stimelt. 86047 2/16 813-as a telcsi.
KB 1 órát maradt rajta, valahogy nem volt az igazi. Visszatérés volt kicsit nehézkes az eredeti romra. Szivtam vele rendesen. Végül is összejött. Most 6.2.25 xiaomi.eu-s rom van rajta , ezzel nagyon meg vagyok elégedve.

(#4193) SárkánySzív válasza Sziahomi (#4192) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Szerintem még várni kell egy kicsit ezzel az 5.1 -es lillóval, van még mit fejleszteni rajta.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#4194) helixP válasza Bocsidee (#4191) üzenetére


helixP
nagyúr

Szétszedés oké, én az összerakásnál szoktam elbaszni :)

(#4195) SárkánySzív válasza helixP (#4194) üzenetére


SárkánySzív
aktív tag

Mondom Én, hogy előbb, vagy utóbb, de fluxus kondenzátor válik belőle
valamelyikünk kezében ! :Y
Boccs az off miatt!

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#4196) trebrona


trebrona
nagyúr

Kicsit későn ugyan, de hátha valaki még tud vele élni:
Ma éjfélig Redmi2 2GB 109€

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4197) cidalain válasza trebrona (#4196) üzenetére


cidalain
veterán

Meg most is annyi ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4198) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

A mágneses kütyü befaragásakor kicsit túltoltam a moddingot :) IPAKY tok, rájöttem, hogy a merev keret simán lepattintható róla. Marad egy vékony szilikon körbe plusz a hátlap, ami miatt az egészet használom (ugye nem csúszik mint a gyári). Nézegettem, tapiztam és rájöttem, hogy így a keret nélkül sokkal keskenyebb és kézreállóbb. Egyeten baj, hogy van 2 perem, ami a helyén tartja a keretet. Úgyhogy fogtam egy tapétavágó kést, és levágtam róla.
Hogy ronda-e? Hát nem szép. Viszont így most kellemesen keskeny, és megmaradt a hátlap csúszásmentessége plusz némi védelmet így is ad, ha leesik. Szóval ha valaki nem akar beruházni új tokra és van kedve kicsit farigcsálni ... ez is egy opció :)

https://divecenter.hu

(#4199) .DLL válasza bunnyhu (#4198) üzenetére


.DLL
veterán

Szvsz kár volt szétvágni :D vehettél volna egy olyan tokot 1$-ért, ami eleve csak szilikon és vékony, az Ipaky-t meg eladod és 0-ban vagy, esetleg elteszed tartalékként. :)

(P.H.)

(#4200) jUUh válasza bunnyhu (#4198) üzenetére


jUUh
addikt

Ha egyszer van időd, egy képet dobsz róla? :DDD

Samsung Galaxy S23+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.