Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:17

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 2 Extended Edition

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) Sziahomi válasza AndrasG (#4800) üzenetére


Sziahomi
tag

(#4802) sanzi89 válasza Upo (#4791) üzenetére


sanzi89
addikt

Tudnál esetleg adni egy eBay-es linket egy olyan cucchoz, ami biztosan jó minőségű és kerettel együtt van a könnyebb szerelhetőség kedvéért? Van nekem is egy betört kijelzőjű Redmi 2 Pro a fiókomban.

Köszi!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#4803) Upo válasza sanzi89 (#4802) üzenetére


Upo
addikt

Redmi2-höz még nem vettem, de engem is érdekelne jóféle, mert a fiam megzúzta az övét. Nem vagyok se bolt se vállalkozás, csak saját részre kell, de a fiam sajnos elég termelékeny... :N

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4804) AndrasG válasza Sziahomi (#4801) üzenetére


AndrasG
újonc

Köszönöm! Ezt a multitool-t használni viszonylag veszélytelen? Nem akarom még jobban elrontani a dolgokat... Ha a MiFlash-et használnám egy gyári ROM-mal, az működne? A TWRP telepítése után is?

(#4805) herdsman12


herdsman12
őstag

Az eddig (MIUIHU 6.3.17) rendesen működő hívás szűrés MIUIHU 6.6.23-on elromlott. A beépített 4 profil jó, de, ha csak a számnélkülieket tiltanám, akkor csörög.
Tapasztalat? Esetleg kipróbálná valaki?
(Így kell beállítani.)

(#4780) Sziahomi
Az elromlott hívásszűrés miatt kipróbálnám az EU (Multi) ROM-ot. Garázdálkodhatok a TWRP 3.0-val?
Egyáltalán miért van a 3.0.0-1?

[ Szerkesztve ]

(#4806) user112 válasza herdsman12 (#4799) üzenetére


user112
senior tag

Már tettem fel ROM-ot, tiszta telepítéssel és vissza is tudtam tenni nagyjából mindent.

Névjegyek, naptár és egy-két progi a fontos (vcf, Titanium Backup). A beállítások->rendszer->mentés illetve a Twrp mentés (rendszer, adat, boot esetleg firmware,efs,persist) nem tudom mennyire szükséges. Ahogy azt sem, hogy Multi vagy magyar ROM jobb e?

Szóval mentés után letöltöm ([innen]) valamelyiket és a teló gyökerébe teszem update.zip néven.

Mivel most Twrp van, gondolom a tiszta telepítéshez a Törlés-speciális-ban ki kell jelölni a Dalvik/ART gyorsítótár; Rendszer; Adat; és Gyorsítótárat de a Belső tárhely-et nem, majd újra indítás recoverybe és a Telepítésnél a update.zip fájl kell kiválasztani.

Ezt a Supersu-t nem nagyon vágom.

(#4807) herdsman12 válasza user112 (#4806) üzenetére


herdsman12
őstag

Elméletileg a magyar a jobb, jobban ki van takarítva, kevesebb nyelv, pár spec átalakítás, stb. Ráadásul ott a multi már régebbi, azt az eu fórumról lehet letölteni.
TWRP-nél lehet az SD-n is a ROM, akár az eredeti névvel is.
Mivel van TWRP, akár csinálhatsz is egy mentést a mostani rendszerről, így pár perc alatt visszaállítható.
Biztonsági mentés - bejelölve a Rendszer, Adat és Boot (ennyi elég is), Válasszon tárolót - itt MSD.
A csúszkával indítod a mentést, visszalépni a bal alsó háromszöggel lehet.
Törlést jól írtad, rendszeresen olvasom, hogy telepítés után újból Dalvik és Gyorsítótár törlést javasolnak, ezért megcsinálom én is.
Fentebb írtam, hogy az első indítás nem sikerült, 10-15 perc múlva ki-bekapcs és működött minden.
SuperSU-val ne foglalkozz, majd, ha tudod, hogy miért kell, akkor felteszed.

(#4808) user112 válasza herdsman12 (#4807) üzenetére


user112
senior tag

Akkor a belső tárhely is törölhető, ha sd-n a zip?
Vagy inkább az ne.

(#4809) herdsman12 válasza user112 (#4808) üzenetére


herdsman12
őstag

Ha biztos, hogy nincs rajta semmi fontos, fotó, call rec, stb, akár törölhető is, de, ha hagyod abból nem lesz baj. Ezt még soha nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#4810) user112 válasza herdsman12 (#4809) üzenetére


user112
senior tag

Felment szépen a ROM.
Telepítés után ott volt a újabb Dalvik és Gyorsítótár törlés, amit meg is csináltam.
Újraindításnál nálam is megállt a 8-as logónál. Párszor megnyomtam kicsit a bekapcsoló gombot és egyszer csak indult tovább.
Remélem minden vissza tudok hozni és működni is fog minden.

Köszönöm a segítséget (tomy86-nak is)!

(#4811) user112 válasza herdsman12 (#4809) üzenetére


user112
senior tag

Még annyi, hogy Supersu is megvolt.
Most viszont nincs root. Hogyan lehet elővarázsolni?

(#4812) user112 válasza herdsman12 (#4809) üzenetére


user112
senior tag

Kamera sincs: kamera indítás nem sikerült. Mi jön még?

(#4813) tomy86 válasza user112 (#4812) üzenetére


tomy86
addikt

Végül melyik romot és milyen twrp alól telepítetted? TWRP3.0.0-1_LP TWRP-t tettél fel vagy a sima 3.0.0-t? Utóbbi nem jó Lollipop alapú romokhoz.
A rom telepítésének végeztével, még a recoveryben rákérdez, hogy akarod-e rootolni a rendszert és ott mit választottál?

(#4814) herdsman12 válasza user112 (#4812) üzenetére


herdsman12
őstag

Nálam van kamera és 39 telepített akalmazás. Eddig csak a számnélküli hívásszűrés nem működik.
Tedd fel mégegyszer, tuti jó lesz.

(#4813) tomy86
Az én tanácsomra a 3.0-val rakta fel, mint én is.
Kicsit fentebb már kérdeztem ezt a 3.0.0-1 kérdést, de semmi válasz nem volt. Honnan van ez az infó?

[ Szerkesztve ]

(#4815) tomy86 válasza herdsman12 (#4814) üzenetére


tomy86
addikt

Elvileg jó a 3.0.0. is, de a rom telepítés után elvileg úgyis frissül 3.0.0.1-re. Több helyen olvastam, hogy 3.0.0-s twrp alól hibás volt a telepítés. Azért is linkeltem az LP-hez ajánlott TWRP-t, mert akkor ez a hibalehetőség ki van zárva.

user112: "nálam is megállt a 8-as logónál. Párszor megnyomtam kicsit a bekapcsoló gombot és egyszer csak indult tovább" Nem tudom, hogy mennyit vártál, de ez sem feltétlenül a legjobb ötlet. Első indítás után akár 5 percig is tarthat a betöltés. Ha 5-1 perc után sem történik semmi, akkor van valami hiba, bár akkor a nyomkodás sem szokott segíteni.
Én a helyedben újratenném a romot.

[ Szerkesztve ]

(#4816) user112 válasza tomy86 (#4815) üzenetére


user112
senior tag

6.6.23-at (magyar) fettem fel, most már harmadszor. 3,0,0-0 TWRP (arról volt szó nem jó a 3,0,0-1). Ez telepítés után sem frissült. Továbbra sincs kamera és root. Település közben írja, hogy MD5 ellenőrzés kimarad, mert nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#4817) herdsman12 válasza tomy86 (#4815) üzenetére


herdsman12
őstag

Ok, eredetileg azért szóltam közbe, mert gyanús volt a kolléga tipus meghatározása és a Te ajánlatod pont nem arra a telefonra való.
Ezt a TWRP kérdést már a másik fórumon is próbálom egy hete kideríteni.

(#4816) user112
Nincs más hátra, S86047A1-re való TWRP 3.0.0-1 és újra fel a ROM.
Az az ellenőrzés üzi nem érdekes, mindíg ott van.

(#4818) user112 válasza herdsman12 (#4817) üzenetére


user112
senior tag

Nem akar működni a TWRP csere. Fastboot nem indul újraindítással és gomb kombinációkor tiszta kínai menü van. A pc HM2LTE-CMCC-nek látja. Frissítéssel sem megy fel. Hogyan lehetne feltenni a 3,0,0-1-t?

(#4819) Sziahomi válasza user112 (#4818) üzenetére


Sziahomi
tag

Kék kínai menü hangerőfel/ bekapcsgombra teljesen normális. Ha itt a recovery alatti gombot megnyomod angol lesz. Próbáld ki a multitoolt. [link]

(#4820) herdsman12 válasza user112 (#4818) üzenetére


herdsman12
őstag

Még az éjjel megpróbáltam feltenni a TWRP 3.0.0-1-et, sikertelenül. Telepítési hibaüzi lett a vége.
Innetől minden törlés, telepítés és visszaállítási kisérlet hibaüzenettel zárult.
Következett egy Win10-es gépről a miuihu Antitégla program. PC-re telepített mindent, amit lehet, de a telefonnal nem boldogult.
Akció közben látom, hogy az Antitégla is TWRP 3.0 felrakásával próbálkozott.
Ma még ránézek, hogy pontosan mi van ezzel a helyreállító programmal, mert láttam ott kétféle jelőlését is a telefonomnak (w86xxx és xxx813?).
Mikor feladtam, akkor telefon kikapcs, akksi, kártyák kiszedve, majd 5-10 perc után visszaraktam. Bekapcsolás után kis idővel TWRP-t látok (?), SD-n két régebbi és az új ROM.
Megpróbáltam a 6.3.17 telepítést és sikerült, gyors próba, majd vissza az egy hetes Backup és most működik minden, még a hívásszűrés is rendben van.
Az a HM 2LTE-CMCC rendben van, az enyémnek is ez a "Modellszám"-a.

Segítség lenne, ha valaki leírná mit lát a TWRP Csatolás gomb alatt.

[ Szerkesztve ]

(#4821) tomy86 válasza herdsman12 (#4820) üzenetére


tomy86
addikt

(#4822) herdsman12 válasza tomy86 (#4821) üzenetére


herdsman12
őstag

Köszi, nálam is ez van.

(#4818) user112

Mindent végig próbáltam, ha van win10-es géped + net, akkor megy a Recovery csere.
Fogalmam sincs, hogy kell-e, de mivel a sorban előrébb volt, ezért telepítettem a PC Suite, majd a MiFlash programokat.
Következett a TWRP Recovery telepítés.
A HM2014813 választása a TWRP 3.0.0-0-t telepíti.
A wt86047 választása a TWRP 3.0.0-1-et telepíti.
Nem ezeket a verziókat írja, de ez a végeredmény.
Még egyszer megpróbáltam a TWRP 3.0.0-1 és MIUIHU 6.6.23 párost, de a hívásszűrés így se jó, ezért visszapakoltam volna a TWRP 3.0 és a régebbi MIUIHU 6.3.17 mentést.
A TWRP még csak felment, de jöttek a hibaüzik, nem látta a régebbi Backup-ot, stb.
Akksi ki, Recovery reboot vagy mitől, de egyszer csak látja az SD-n lévő ROM-okat, gyors telepítés, majd innen már látja a Backup-ot is, így pár perc és működik minden.

Soha nem volt gondom a TWRP-vel, most valami nem normális helyzet lehet a 4.4.4 - 5.1 váltás miatt.
Egy darabig nem erőltettem ezt a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#4823) herdsman12 válasza user112 (#4818) üzenetére


herdsman12
őstag

Nem egyértelmű, ezért pontosítom:
Fentebb a Sziahomi ft által linkelt MultiTool (Antitégla) programról írtam.

(#4824) user112 válasza herdsman12 (#4823) üzenetére


user112
senior tag

Kicsit elkeseredtem.
Csak win 7-em van. Holnap próbálok valamit. Nem lenne jobb a multi rom? Vagy már mindegy?

(#4825) herdsman12 válasza user112 (#4824) üzenetére


herdsman12
őstag

Ne keseregj, most nézem, van ott win7/8 verzió is.
Kipróbálom a multit én is, de most pár nap szünet következik.
Ha ADB Sideload problémába akadsz semmi pánik, én is vagy háromszor kezdtem neki.

[ Szerkesztve ]

(#4826) user112 válasza herdsman12 (#4825) üzenetére


user112
senior tag

A multira küldenél nekem való linket?

(#4827) tomy86 válasza user112 (#4826) üzenetére


tomy86
addikt

Ha jól olvastam vissza, akkor végülis 86047-es telefonod van?
Arra ez a multi rom való (én is ezt használom). Forrás xiaomi.eu.

[ Szerkesztve ]

(#4828) user112 válasza tomy86 (#4827) üzenetére


user112
senior tag

Végül is sikerült feltenni a TWRP 3.0.0-1-et. A 6.6.23 magyar ROM ugyanazt produkálja (nincs kamera és root). Feltettem a multi ROM-ot (ez nem a 8-as logónál várt, hanem az android feliratnál). Itt sincs kamera (kamera hiba, a kamera indítás nem sikerült). SuperSu frissült Play-ról de itt sincs root. Újraindításnál nincs Recovey választás. Mit rontok el? Nem kellene a belső tárolót is törölni?

[ Szerkesztve ]

(#4829) tomy86 válasza user112 (#4828) üzenetére


tomy86
addikt

Az, hogy telepítés után az android feliratnál (vagy magyar rom esetén a logonál) percekig áll, az normális. Fogalmam sin, hogy miért nem megy.
Így telepítetted:
- twrp megvan, ott törlés - dalvik, cache, adat, rendszer
- a twrp képernyő bal alján levő vissza nyíllal visszalépsz, majd újraindítás recoverybe
- ha újraindult recovery módban, akkor telepítés. Kiválasztod a korábban sd-re másolt romot és elindul a telepítő.
- ha ezzel végez, akkor kérdez rá, hogy akarod-e rootolni a rendszert (a pontos szövegre nem emlékszem)
- ha ez megvan újraindítom a rendszert (nem kell újabb wipe) és ennyi.
Pontosabban jelezni fogja, hogy elavult a supersu, úgyhogy azt majd frissíteni kell.
De itt egy leírás (bár angol TWRP-vel). Ha mindent így csináltál, és nem hibás a letöltött rom, akkor nem tudom, hogy mi lehet a probléma.

"Újraindításnál nincs Recovey választás"
Ha arra gondolsz, hogy a power gomb megnyomására előjövő lehetőségek között nincs olyan, hogy "újraindítás recoverybe", akkor tényleg nincs.
Ehhez válaszd a "frissítés" alkalmazást, és annak a jobb felső sarkában levő menüjében (három pötty) van olyan opció, hogy "újraindítás recovery módban"

[ Szerkesztve ]

(#4830) hybe


hybe
csendes tag

Sziasztok!

Készülékemen az állapotsorból az óra ikonja annak ellenére nem tűnik el, hogy nincs semmilyen aktív funkció bekapcsolva rajta (ébresztő, stopper stb.) A háttérben sem fut.
Restart nem segít, van esetleg valamilyen ötletetek?

Köszönöm.

(#4831) DRPCDoki válasza user112 (#4828) üzenetére


DRPCDoki
tag

Root-hoz ezt telepítsd TWRP-ben, meg legyen fent valamelyik superSU app pl. ez.

A kamerahibának megpróbáltam utánanézni, de egyelőre nem világos számomra, hogy a kameramodullal lehet-e ne adj isten hardveresen gond (miután utánanéztem, azt tapasztaltam, sajnos nem egyedi eset, hogy a kameramodul nem érintkezik megfelelően, aztán erre egyesek azt írják, hogy óvatosan ütögetni kell, hogy helyrerázódjon, vagy "helyrenyomni" vagy szervíz) vagy pedig a kamera app nem működik megfelelően (ez esetben ki lehetne próbálni a playről egy tetszőleges kamera appot, hogy az működik-e). A hardveres hibánál képernyőképet is lőttek, viszont mivel angol, ezért nem tudom, hogy nálad is ez lehet-e a gond.
Hardveres hibához pár link:
képernyőképes (ezt érdemes lenne összehasonlítani a tiéddel, mert ha ugyan ilyen hibaüzeneted van, akkor sajnos esélyes, hogy hardveres a hiba, többen írják ennél a konkrét gondnál, hogy újratették a romot 2x és semmi változás)
megoldás1
megoldás2
A "megoldás2"-ből a lényeg:
Magyarul tehát, ha velünk szemben van a kamera, akkor a jobb oldalán van egy "chip", aminek érintkeznie kell az alaplappal és azt írja, hogy ehhez szétszedte a telefont és ezt a "chip"-et a helyére nyomta, hogy újra megfelelően érintkezzen és lehetségesnek tartja, hogy a telefon szétszedése nélkül, levéve a hátlapot a kamerától jobbra levő részt nyomva hasonló hatás érhető el és megszűnik a kameraprobléma.

(#4832) user112 válasza tomy86 (#4829) üzenetére


user112
senior tag

Minden úgy csináltam, ahogy írtad. Most nem is töröltem a telepítés után csak újraindítottam. Ugyan az minden.

(#4831) DRPCDoki
Ugyanez ez a superSU van fent (nyomkodtam is a fejlesztőihez a miui verziónál).
Próbálom ezt a BETA-SuperSU-v2.74-2-20160519174328.zip-et, meg nézem a többit is, amit írtál.
Nem tudom, számít e, de korábban szervizes kameracserém volt a fókusz miatt.

(#4833) user112 válasza DRPCDoki (#4831) üzenetére


user112
senior tag

Próbálgattam az "ütögetést", de továbbra is alul fehér keretben: Kamera hiba, indítás nem sikerült.

Z Camera: sem indítható.

Fura lenne, ha az eddig jól működő kamera rendszer telepítéssel romlana el.

Root sincs sajnos a biztonság - engedélyeknél nem látszik.

Gondoltam, megpróbálom visszatenni a régi rendszert. Csináltam mentést a 0-ás TWRP-vel, de most visszaállításban nem látszik csomag.

(#4834) DRPCDoki


DRPCDoki
tag

Biztonság/engedélyeknél nem kell látszódnia, bár régen ott volt, most viszont nincs ott, ezért kell pluszban a supersu app is (és twrp-ben telepíteni a linkelt zip-et). Root checker appal pedig ellenőrizheted, hogy működik-e a root (mikor ellenőriztetsz root checkerrel, fel kell jönnie a supersu app dialógusablakának, ahol engedélyezhető a root hozzáférés adott app számára). Én így csináltam, elsőre fura volt, hogy már nincs a biztonság appban root kezelő.

[ Szerkesztve ]

(#4835) Lantee92


Lantee92
újonc

Sziasztok!

Egy problémám lenne, feltettem a Redmi2-őmre a legújjabb ROM-ot, MIUI 8, de valamiért nem tudok bejelentkezni a google szolgáltatásokba. Se gmail. se chrome, semmit nem tudok használni, mindig oda jut, hogy ellenőrzés, és az e-mail címemet be sem tudom írni, hogy legyen mihez csatlakoznia. Ez azért probléma, mert oda van elmentve az összes telefonszámom mindenem:(

Tud valaki segíteni, hogy mitévő legyek?:)

Köszönöm

(#4836) user112 válasza DRPCDoki (#4834) üzenetére


user112
senior tag

Root pipa. TB is látja

(#4837) herdsman12 válasza user112 (#4833) üzenetére


herdsman12
őstag

Mizu, mi van fenn, mi nem működik?
Az a kamera nem garis?

(#4838) user112 válasza herdsman12 (#4837) üzenetére


user112
senior tag

A telo novemberig garanciális, a kamerát februárban cserélték.Igazából a kamera csak a gond (root segítséggel megoldódott; gps is van; ébresztő kikapcsolt állapotban nem működik, de ez nem olyan lényeges). Próbálgatok más, régebbi romokat de nem változik a helyzet. Most NX-et keresgetek. Nem tudom, ettől megjavul e. De mivel még nincs belakva, gondoltam még ezt kipróbálom.

(#4839) herdsman12 válasza user112 (#4838) üzenetére


herdsman12
őstag

A gariztatásig ne pakolj rá mást. Mindennek működni kell MIUI rendszerrel.

(#4840) user112


user112
senior tag

Még mindig foglalkoztat ez a "belső tároló". Nézegettem és tele van régi appok szemétjével.Nem lenne célszerű ROM csere esetén ez is törölni? Esetleg hol lehet eldugva lényeges dolog? Mondjuk a hívóképek biztos ott tárolódnak valahol. Szóval nem érdemes néha ezt is törölni?

(#4841) herdsman12 válasza user112 (#4840) üzenetére


herdsman12
őstag

Úgy saccolom, hogy SD és a megfelelő (!) beállítások nélkül ide pakol minden mentett dolgot a rendszer. Az utóbbi időben (MIUIHU 6.3.17) hiába állítom a "Tárhely beállítások"-nál a "Külső tárhely"-et, van pár dolog amit csak a belsőre hajlandó menteni (Screenshots, Call_rec, böngészők, programok letöltései, stb, amiket nem lehet, vagy nem állítunk be rendesen.
Ha biztos vagy benne, hogy nincs ott semmi lényeges, akkor törölheted.
Nem rémlik, hogy olvastam volna belső tárhelyre hivatkozó hibáról.

(#4842) user112 válasza herdsman12 (#4841) üzenetére


user112
senior tag

A gyári adatok visszaállítása mit töröl és állít vissza rootolt telon?

(#4843) herdsman12 válasza user112 (#4842) üzenetére


herdsman12
őstag

Az adat partíciót törli, az összes telepített programot és a beállításokat, elméletileg a belső táron lévő képek, call_rec, stb megmaradnak.
Marad az utoljára telepített rendszer.

(#4844) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

Sziasztok!

Redmi 2 pro készülékem kicsit beteg lett. pár napja indult a probléma: Először naponta 1-2 alkalommal csak úgy kiírta hogy médiaeszközként csatlakoztatva. Azóta töltéskor nem villan fel a töltésjelző led és a villám az akkumulátornál. A töltéssel is vannak gondjai (nem mindig tölt ami ugye nem derül ki visszajelzés hiányában). Ma egy ilyen üzenetet adott: Your battery is over voltage, please remove battery!
A telefon a fentiektől eltekintve tökéletesen működik.
Gondolom az akksi beteg. Rendeljek újat? Addig használhatom tovább?

http://shrimpland.hu/

(#4845) herdsman12 válasza Shrimplandhu (#4844) üzenetére


herdsman12
őstag

Megkérdeznék egy szervizest, az az over voltage nem valami biztató.
(Ha nincs jobb ötleted, miuiszerviz.)

(#4846) Shrimplandhu válasza herdsman12 (#4845) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Köszi. holnap megy szervízbe. Akkumulátor gyors és jóárú beszerzési forrásra akinek van ötlete az kérem irjon vagy privátba ha reklámnak minősülne.

http://shrimpland.hu/

(#4847) user112 válasza herdsman12 (#4843) üzenetére


user112
senior tag

MEGJAVULT A KAMERA.
Magától. Már épp gondoltam, elküldöm szervizbe; véletlenül rányomtam a kamerára és elindult. Most éppen MIUIHU 8 6.6.30 van rajta. Úgy tűnik minden rendben. Fogalmam sincs most mitől javult meg. Gondolom szoftver nem töltődhetett be.

(#4848) herdsman12 válasza user112 (#4847) üzenetére


herdsman12
őstag

Az jó hír, de figyelj rá, mielőtt lejár a gari.

(#4849) cidalain válasza user112 (#4847) üzenetére


cidalain
veterán

Vagy kontaktos, es most pont erintkezik.
Nezegetnem naponta tobbszor a kamerat, ha ujra elromlik mehet gariba.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4850) zaphod78


zaphod78
tag

Üdv mindenkinek!
Találkozott már valaki olyannal, hogy hívás közben elmegy a hang a telefonról?(oda vagy vissza) Konkrétan feleségemnek ilyen típusú készüléke, és mikor beszélünk kb másfél perc után nem hallom őt, vagy ő engem. Visszahívás után már nem jelentkezik ez a probléma. Szoftverre gondoltam, így tegnap feltettem rá a 6.6.30-as rom-ot, de a hiba megmaradt. Mivel főverzió váltás volt tiszta telepítéssel csináltam. Esetleg valakinek valami ötlete?
Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.