Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:17

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 2 Extended Edition

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) #65675776 válasza sajo13 (#4076) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ehhez képest már kettő is kimaradt, de apróság.

(#4102) cidalain


cidalain
veterán

Uvegfolia felfakasara van valami jo tipp, vagy metodus?
Eddig meg csak sima foliat tettem fel telora, nem tudom ezt mikent kellene jol...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4103) tomy86 válasza cidalain (#4102) üzenetére


tomy86
addikt

Én ezzel a módszerrel szoktam megoldani.

(#4104) cidalain válasza tomy86 (#4103) üzenetére


cidalain
veterán

Zsír koszi. Ez a ragasztos pozicionalas király tipp. :R

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4105) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Nincs ötletetek, hogy lehetne a miui naptárban a "napirend" nézetet alapértelmezettnek tenni?
Szerintem az a legjobb, de csak menüből érhető el, még gyorsgomb sincs rá mint a napi/heti -re.

https://divecenter.hu

(#4106) coal56 válasza coal56 (#4095) üzenetére


coal56
csendes tag

Senki nem rendelt még kijelzőt ehhez a telefonhoz?

(#4107) petuk


petuk
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki itthoni beszerzéssel üvegfóliát, vagy kintről honnan érdemes? A mostani sajnos eltörött. :(
Köszi.

(#4108) cidalain válasza petuk (#4107) üzenetére


cidalain
veterán

én aliról vettem 99 centért. de még nem tettem fel, nem volt időm.
itthon biztos nem kapsz ilyen olcsón

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4109) CoolBoy323 válasza petuk (#4107) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Eustock-nal nincs mar?

(#4110) petuk válasza CoolBoy323 (#4109) üzenetére


petuk
csendes tag

Sajnos nincs már, az előzőt onnan vettem.

(#4111) tigipuf válasza petuk (#4107) üzenetére


tigipuf
senior tag

üvegfólia :W

Így jött meg az ali-ról:

így meg a gearbestről:

Kénytelen voltam újra az ebay-ról rendelni onnan legalább normálisan,2 jó vastag nikecell közé berakva érkezett meg a múltkor.
Igaz kb háromszoros áron :Y ,és se törlőkendő se más extra :(

Hozzáteszem semmi gubanc, az aliról visszautalták az árát,a gearbesten meg levásárolhattam.
Valahogy ők is sejtik,.hogy nem egészen biztonságos szaros kartonpapír közt küldeni üvegfóliát :U

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#4112) Bocsidee válasza tigipuf (#4111) üzenetére


Bocsidee
tag

Sok embernek én rendelem az aliról a temperált üveget, de még sosem jött törötten. Mindig a legolcsóbbat választom. Még a 8"os tabletes se tört el.

(#4113) tigipuf válasza Bocsidee (#4112) üzenetére


tigipuf
senior tag

És akkor?
Gondolod én törögetem szórakozásból :Y ?Vagy a postásom,mer az se nyert :N ezernyi kütyümet kiszállított már lelkiismeretesen,,,,
Az egyik csomagolásán tisztán látszik,hogy rábasztak valahol egy nagy csomagot.
Hidd el elég sok fószernak összetört már,nem egy példát olvastam róla.
Azért érdekes,ahogy reklamáltam az eladó egyből sűrű "szorrizás", közepette megkért,hogy csak javítsam át a "törötten érkezett" reklamációt, "nem tetszett a termékre",és azonnal jön is a pénz vissza.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#4114) Bocsidee válasza tigipuf (#4113) üzenetére


Bocsidee
tag

Arra próbáltam utalni, hogy teljesen mindegy honnan jön. Szerencse kérdése az egész. Nyilván egy eladó sem küldi szatyorban az adott terméket.

(#4115) tigipuf válasza Bocsidee (#4114) üzenetére


tigipuf
senior tag

Oké,semmi gond,igazad van.
Erre felbuzdulva rendeltem +1-et az aliról,ez az eladó állítólag szintén vastag nikecell lapok közt postázza "atombiztosan".
DE! Van olyan korrekt,hogy leírja,még így sem garantált a sérülés nélküli szállítás a termék üveg törékenysége miatt.Ezért sérülés esetén újraküldi(állítása szerint)
google:
Az üveg törékeny terméket még ez volt edzett, mi megpróbáljuk a lehető legjobban becsomagolt, jól van, de még mindig van lehetőség törött a közlekedésben. ha volt törve, ha kap, forduljon hozzánk. mi elküldjük neked egy újat, vagy visszatéríti pénzt.

Na ez így már korrekt,téma lezárva,bár úgyis pang a topik :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#4116) cidalain válasza tigipuf (#4115) üzenetére


cidalain
veterán

En mult heten kaptam meg. Alirol legolcsobb helyrol 99 cent/db. Kartondobozban kuldte, nikecell nem volt, csak bubis tomes. Egybe maradt. Orultem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4117) .DLL válasza cidalain (#4116) üzenetére


.DLL
veterán

Szerintem is úgy kéne, hogy kartondoboz, azon belül puha tömés, és az egészet mégegyszer kötbevenni bubis fóliával. Az Ipaky tok dobozába rejtett védőüveg is kibírta, a doboz merevsége sokat számít, azt nem lehet csak úgy hajlítgatni, mint egy levelet.

(P.H.)

(#4118) DavidQ


DavidQ
tag

Én ezt az eladót ajánlom: [link]. 2db vásárlása esetén a második 50% kedvezménnyel van. Hungarocell tokban küldi, mindenféle törlőkendővel. :)

Nem minden kínai szirszar szar!

(#4119) petuk válasza DavidQ (#4118) üzenetére


petuk
csendes tag

Köszi szépen, már meg is rendeltem. :)

(#4120) petuk


petuk
csendes tag

Ha már vásárlás:)
Tudtok ajánlani bevált, jó minőségű autós mobiltartót a telefonhoz?

(#4121) sanzi89 válasza petuk (#4120) üzenetére


sanzi89
addikt

Ez engem is érdekelne.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#4122) cidalain válasza sanzi89 (#4121) üzenetére


cidalain
veterán

az ablakcuppantós karosokat én eleve kizártam, nem akartam a látótérbe tenni.

én most vettem egy szellőzőre csippenthető tartót 300 Ft-ért (air vent holder néven fut).
bár annyira nem jó mert a szellőző nem bírja el, és lefittyed, alá kell támasztanom, de tudom úgy rakni hogy a műszerfal megtámasztja egy kicsit a telót. ennyit megért.
(láttam olyat is egyébként amin van alsó kitámasztóláb, így nem tud a súlytól elforogni a szellőzőrács.)

de lehet majd átalakítom ezt, mert egy műanyaggömbfejen van a tartó, ha szerzek akkora csapágygolyót, akkor azt rögzítem valahogy a műszerfalon, és arra pattintom át a tartót. 300 Ft-ért belefér, hogy nem tökéletes (az én autómhoz) és kell kis alakítás :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4123) sanzi89 válasza cidalain (#4122) üzenetére


sanzi89
addikt

Én valami kész megoldást keresnék az általad említett vételár tízszeresével bezárólag.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#4124) cidalain válasza sanzi89 (#4123) üzenetére


cidalain
veterán

akkor csak az ablakcuppantós megoldás jöhet szóba szerintem, mint a GPS-eknél. abból a normálisabbak kb annyiba is kerülnek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4125) tomy86 válasza petuk (#4120) üzenetére


tomy86
addikt

Én kizártam az öntapadós megoldásokat. Mert nem akartam, hogy amiatt nyomja fel az autót valami agytröszt, mert látja a telefontartót vagy annak a helyét a szélvédőn. Úgyhogy én egy ilyet vettem. Egy mozdulattal le tudom kapni, ha nem kell. Két hátránya van. Nem minden szellőzőrácsba passzol és a az alsó rész (ami a telefon alját támasztja meg) részben takarja az usb csatlakozót. Így csak némi barkácsolás után lehet a töltőt csatlakoztatni, ha álló módban akarod a telefont használni.

(#4126) keke69 válasza sanzi89 (#4121) üzenetére


keke69
őstag

Én ilyet rendeltem. Műszerfalon is megragad, bár csak egyszer :) Utána 3M-s (kétoldali)ragasztóval tudtam másodjára rögzíteni. Ez a hűtőrácsost nem tartottam valami megbízhatónak, de látom már a hozzászólásokból nem hiába, a cd helyére való meg eltakarja a rádiót, így ez mellett döntöttem. Nekem muszáj volt olyat vennem ami a műszerfalon is megragad mert waze-t használok a szélvédőre szerelhető fix messze van, hogy kényelmesen elérjem aminek meg szára van az meg beremeg! Majd ha egyszer le kell szednem remélem nem hagy nyomot, bár valamilyet biztosan fog mert a nap a korong alatt nem fogja érni a műszerfalat!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#4128) havri1


havri1
félisten

Tavaly októberben rendeltem az Eustock-tól a készüléket, ma lefüstölt a töltője, vitt magával egy Xiaomi powerbankot.
Aki ilyet használ, ajánlom, cserélje le minőségire!
Fogok írni az Eustocknak, ilyen hulladékkal ne árulják a készülékeit.

Képek

havri

(#4129) bunnyhu válasza havri1 (#4128) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én eleve nem szavaztam neki bizalmat, amikor megláttam az ugyanilyen töltőt. Egyébként a második telót már nem is ilyennek kaptam, szerintem leszoktak már róla.

https://divecenter.hu

(#4130) cidalain


cidalain
veterán

Asszonypajti telója idén év elején már Doogee töltővel jött. Bár nem használjuk.
Blitzwolf töltővel nyomunk mindent. 3000 Ft, és 2 db 2,4A USB portja van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4131) Sziahomi válasza havri1 (#4128) üzenetére


Sziahomi
tag

Három telefont is rendeltem már az emlitett boltból. A hozzá kapott töltök teljesen jók a készülékekhez.
Nem lehet, hogy az volt a baj powerbankhoz használtad? Mivel irtad az füstölt le abból gondoltam. Lehet ott nagyobb az áramfelvétel. Powerbankhoz érdemes minőségi töltőt venni.

(#4132) havri1 válasza Sziahomi (#4131) üzenetére


havri1
félisten

Természetesen ez nem azt jelenti, hogy minden egyes ilyen töltő szar, de ez ami nálam volt, lefüstölt. Összeteszem a 2 kezem, hogy nem égett le a lakás éjjel.
Az, hogy Nálad mind a 3 működik, szuper dolog, használd egészséggel. Én nem teszem többet.
Csak zárójelben kérdezem, mikortól működik az a 3?

A bolt korrekt, máris írtak, hogy küldenek egy másikat, másik fajtából, ezt már nem forgalmazzák. :R

Egy töltőnek teljesen mindegy, mit töltesz vele. 1A tud leadni 5V-on, hogy azt egy telefon, vagy egy powerbank veszi fe, nem oszt nem szoroz.

havri

(#4133) cidalain


cidalain
veterán

miért lefüstöl? mindketten így használtátok többször is, így gondolom nem elgépelés...
én eddig csak az elfüstöl verziót ismertem :F

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4134) havri1 válasza cidalain (#4133) üzenetére


havri1
félisten

A lényeget ragadtad meg látom.
Én igazából egyiket se ismerem, szleng.

havri

(#4135) #65675776 válasza cidalain (#4133) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor most már ismered a másik verziót is.

(#4136) cidalain válasza havri1 (#4134) üzenetére


cidalain
veterán

volt érdemi hozzászólásom is kettővel azelőtt.
gondoltam rákérdezek milyen szleng már ez.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4137) tomy86


tomy86
addikt

Talált valaki ehhez a telefonhoz a gyárinál kevésbé csúszós hátlapot (nem tokot, hanem hátlapot)? Tokkal továbbra is kényelmetlen számomra a használata a méret miatt. Viszont tok nélkül még épp elviselhető a mérete.

(#4138) cidalain válasza tomy86 (#4137) üzenetére


cidalain
veterán

most jött meg kedden 2 db hátlap kínából.
az egyik (piros) kb ugyanolyan csúszós mint a gyári, a másik (sötétkékesszürke) érdesebb rücskösebb festés, talán kevésbé csúszik.

nem egy nagy cucc, fehér fröccsöntött műanyag, csak a külső fele van festve (emiatt valószínűleg egyszer le fog kopni), kb annyit ér amibe kerül (én 2,65 $ áron vettem még darabját, nem 4.82-ért)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4139) cidalain válasza cidalain (#4138) üzenetére


cidalain
veterán

esetleg opció lehet sima fehéret venni (gondolom mivel anyagában fehér, így nincs külön festve), majd azt valami spéci festékkel "házilag" lefesteni (már ha van modellező, airbrush, vagy ilyesmi ismerős)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#4140) jUUh válasza tomy86 (#4137) üzenetére


jUUh
addikt

Én ezt használom pár hónapja. Nagyon kényelmes fogássa lesz tőle, és a minőségib hatást ad. Viszont alig láthatóan, de karcolódik.

Samsung Galaxy S23+

(#4141) tomy86 válasza cidalain (#4138) üzenetére


tomy86
addikt

Ezt én is néztem pár napja, de képek alapján (ezek szerint a valóságban is) kb olyannak tűntek, mint a gyári. Azzal meg egy párszor sikerült majdnem megreptetnem a telefont, úgyhogy visszakerült rá az ipaky tok.

(#4140) jUUh: Köszi, de az a baj, hogy ez nem hátlap, hanem tok. Én meg hátlapot keresek, ami nem növeli a telefon méretét.

(#4142) keke69 válasza tomy86 (#4141) üzenetére


keke69
őstag

Nem tok, hanem hátlap, én is ilyet rendeltem és használok,alu a kerete de mivel üveg a lapja ezért legalább annyira csúszik mint a gyári hátlap! Újlenyomatot meg annyira gyűjti, hogy a rendőrségi adatbázisba nincs annyi, de ez fóliával kiküszöbölhető. Ami biztos tényleg egy minőségi hatást kölcsönöz, kicsit hajaz az iphonra :)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#4143) tomy86 válasza keke69 (#4142) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem nem ugyanazt értjük hátlap alatt.
Én most ilyen ipaky tokot használok. Amit jUUh ajánlott, a terméknél levő képek alapján szintén tok. De lehet, hogy benézek valamit.
Nálam a hátlap azt jelenti, hogy leveszem a gyári hátlapot és kicserélem egy másikra. Ettől e telefon méretei nem változnak, sem szélességben sem vastagságban. Tehát olyan, mint amit cidalain linkelt. A lényeg, hogy a telefon fizikai méretei nem változnak tőle.

(#4144) #65675776 válasza tomy86 (#4143) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pedig nem tok, hanem hátlap. De legalább a legkisebb ütésre is képes törni, hamár egyszer üvegből van a háta.

(#4145) csurdongulos válasza keke69 (#4142) üzenetére


csurdongulos
tag

Csúszik?! Nekem is ilyesmi van, de pont azért cseréltem le erre, mert ez tapad, a gyári hátlap katasztrófa ilyen szempontból, meg recseg-ropog. Ezzel azt is kiküszöböltem.
Valóban gyűjti az ujjlenyomatot, de a képernyő is és azt még nézed is. :)

hátlap

[ Szerkesztve ]

(#4146) tomy86 válasza #65675776 (#4144) üzenetére


tomy86
addikt

jUUh és keke69
Elnézést mindenkitől, ez alapján tényleg az. Mindenkitől elnézést, de ezt a képet nem láttam eddig :B
De a kérdésem lényege ez volt: telefon fizikai méretei nem változnak tőle és kevésbé csúszós, mint a gyári hátlap?

[ Szerkesztve ]

(#4147) jUUh válasza tomy86 (#4146) üzenetére


jUUh
addikt

Nekem ez abszolút nem csúszik. Az ipaky tok után megváltás :DDD Sokkal kompaktabb, jobb fogása van. Nekem megéri, hogy gyűjti az ujjlenyomatot, és a karcot. Párszor áttörlöm naponta, ennyi. Párszor már ejtettem le, mindig az elére, de lekopogjam, jól bírja. :C

Samsung Galaxy S23+

(#4148) tomy86 válasza jUUh (#4147) üzenetére


tomy86
addikt

Ujjlenyomatok nem zavarnak. Ipakynál jobban kézre áll szerinted? Meg tudnád mérni, hogy így milyen széles és vastag a telefon? Sajnos egyetlen tok vagy hátlap esetén sem találtam sehol méreteket, legfeljebb vastagságot). Ipaky "nagyon" megnöveli a gyári méretet. Vastagságban majdnem 2 mm, szélességben pedig 4,2 mm a plusz.

(#4149) bunnyhu válasza csurdongulos (#4145) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Ugyanonnan ez?
[link]

Nem világos sajnos a képek alapján, de ha ez is hátlap akkor ez ránézésre elég anti csúszós lehet.

https://divecenter.hu

(#4150) csurdongulos válasza bunnyhu (#4149) üzenetére


csurdongulos
tag

Ja, ilyet is rendeltem, csak barnában, de ezzel jóval szélesebb lesz a teló és a gombok nyomáspontja szar, de lehet csak az enyém selejtes.
Kicsit gagyi az oldala is, a másik nekem jobban bejön és tényleg egyáltalán nem csúszós.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Redmi 2 Pro
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.