Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#171) Richie86


Richie86
senior tag

Olvasgatva ezeket a csörtéket (nem csak itt, hanem szinte minden topikban) nem értem, hogy tudtok ennyire "ölre menni" ilyen piszlicsáré véleménykülönbségek miatt. Én pl. olyan ember vagyok, aki szereti az iOS-t is, Androidot is, mikor épp melyiket, az hangulattól függ. Látom mindkettő előnyét/hátrányát. Ezen túlmenően az a típus vagyok, aki kiveszi a telefonját a dobozból és használja. Lusta vagyok bármit is "mókolni". Nem hülye vagyok hozzá, csak sajnálom rá azt a kicsi időt is. Ennek ellenére tökre megértem azokat, akik szívesen rászánják az időt, mert tetszik úgy nekik/valamit kapnak ezáltal/megéri nekik. És azt sem zárom ki, hogy a jövőben kerülhet olyan funkció bármely telefonba, ami miatt én is ráveszem magam a "mókolásra". Azokat sem ítélem el, akik nem értik mit/hogyan kell állítani. Szvsz inkább a hasonlóságokra kellene a fókuszt helyezni, és nem a véleménykülönbségekre. Mindannyian kütyübuzik vagyunk, aki tagadja az hazudik :DDD
Ha ezen a vonalon indulunk el, hogy "egy csónakban evezünk" és nem foglalkozunk azzal, hogy ki miben és miért tér el (véleményben, használati szokásokban, bármiben) akkor talán kevesebb lesz a felesleges vita. Remélem senkit sem sértettem ezzel a kis off hsz-szel, nem volt célom, és igyekeztem úgy fogalmazni, hogy senkinek se lépjek a tyúkszemére :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.