Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  XCOM 2

Hozzászólások

(#991) Cadal válasza Djuree (#990) üzenetére


Cadal
őstag

Jó a psi operative is, tegnap pl mikor próbálgattam mit tud, indítottam egy void riftet két ellenfélre, egyrészt sebezte őket, és disorientek lettek. Ettől az egyik elszaladt és kritikált lőtt a képernyőn még nem is látszódó alienbe. Ez mondjuk priceless volt! A másik csak missedet lőtt a haverjára. De ugye a psi-nek is ki kell fejleszteni a megfelelő stukkert PSI Amp-ot, mert különben kicsit sebez.

Amit viszont egyre inkább látok és kezdek használni is, az a napokban már említett Sniper képesség a kill zone. Brutális mészárlást tud csinálni, mindenre lő a sniper ami megmozdul a kijelölt sávban. Sokszor előfordul, hogy belefutok egy nagyobb csoportba, azok meg szétszaladnak fedezékbe, stb. Na ilyenkr szoktam mosolyogva visszatölteni kill zone ráállítani és berongyolni újra. Szem nem marad szárazon... :D
Persze +aim (superior scope) + esetleg talon rounds legyen a távcsövesen. :)

Ami még tettszik, robotokra dead eye és blue screen töltény kombó. Simán 17+ sebzést bevisz crittel 20+ is lehet. Előfordulnak dög nagy robotok armorral sok hp-val, ellenük kihagyhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  XCOM 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.