Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  XCOM 2

Hozzászólások

(#1601) tisn


tisn
addikt

help

WOTC (alapjatekot xboxon toltam vegig tobbszor is), szoval felkuzdottem a wotc-t, elso kuldi (power conv) sikeres, emberkeket promotalom, csaj betolja a power convot a szobaba, bejon az enginering szoba, tudnek gyartani shaped chargest, de piros mivel nincs supplim es innentol sehogy sehova tovabb. probaltam ujrajatszani a missiont, utana megint ez jott.

(#1602) KISDUCK válasza tisn (#1601) üzenetére


KISDUCK
addikt

"shaped charges" ez milyen item? Én nem rég kezdtem a wotc-ot, de ilyen itemet még nem láttam 20 óra után a játékban. Ha rákeresek akkor a long war 2 modos fórumokat dobja fel nekem.
Ezt most xbox-on játszod szintén vagy pc-n modokkal?

(#1603) tisn válasza KISDUCK (#1602) üzenetére


tisn
addikt

pc, modok

LWOTC, bocsanat, tehat long war mod WOTChoz valo verzioja.

(#1604) KISDUCK válasza tisn (#1603) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát sajnos a long war kapcsán nem tudok nyilatkozni, mert még nem próbáltam és nem tudom hogy milyen módosításokat eszközöl a játékban, de alapesetben havonta jön supply drop és minél több területet szereztél meg és minél több rádió tornyod van annál többet ad. Küldetések is vannak amik adhatnak supplyt mint pl.: a supply raid és a fedett akciók is adhatnak amit a resistance ring-ben lehet végrehajtani.

(#1605) tisn válasza KISDUCK (#1604) üzenetére


tisn
addikt

koszi, ezeket tudom, a sima jatekot es a chosent is tobbszor vegigtoltam.

de ez olyan, hogy vege a csatanak, ott vagyok az avengeren, csak az engineering nyilik meg*, ott eloszor bejon a kiscsajos video a power convval, aztan jon a gyartosablak es mar sehova se lehet lepni, meg nem is tortenik semmi.

szoval ennyi, nem tudom folytatni.

*mert a jatek elejen ugye szep lassan mutogat meg mindent

(#1606) KISDUCK válasza tisn (#1605) üzenetére


KISDUCK
addikt

Akkor gondolom belefutottál sikeresen egy bugba, ha jól tudom egy ideje a long war se volt frissítve a játék pedig kapott updatet az elmúlt pár hónapban, lehet valami gubancot okozott.

(#1607) tisn válasza KISDUCK (#1606) üzenetére


tisn
addikt

igen, ezert irtam ide, hatha valaki tud megoldast :)

mert ugy ket eve mikor megvettem, akkor vegigtoltam mind a kettot. aztan jott a mittomenmi (gamepassos xcom klon), aztan a phoenix point (masik gamepassos xcom klon), most megint vegitoltam az xc2-t es a chosent is es nincs mivel jatszanom :)

(#1608) KISDUCK válasza tisn (#1607) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ha más mod is be van töltve akkor lehet azokat kikapcsolva kéne megpróbálnod újból a long wart ha ugyse megy akkor anélkül az alapjátékot.
Amúgy most steamen az alső rész akciós, ha ott megvan az xcom 2 collection akkor az első részt dlc-kel + a chimera squad-dal kb.~ 1000 forintért meg tudod venni ha az ultimate xcom collection veszed meg.

(#1609) tisn válasza KISDUCK (#1608) üzenetére


tisn
addikt

csak a longwarhoz szukseges modok vannak fenn (kellett vagy 10, hogy rohadjanak meg miert nem lehetett egy packba rakni)

pc-re nem szoktam jatekot venni :) (az ingyeneseket azert epicen, steamen "megveszem")

csak gondolom fapados az xcom1 a 2 utan.

(#1610) KISDUCK válasza tisn (#1609) üzenetére


KISDUCK
addikt

"csak gondolom fapados az xcom1 a 2 utan."

Hát ezt sajnos nem tudom, mert a 2.-vel kezdtem a szériát és ha befejeztem a wotc-ot akkor állok neki az első résznek és utána tervezem a chimera squadot.

Neked az 2. rész melyik áruházból van meg pc-re? A modok támogatása a steamesnél a legjobb, az epices nem működik mindennel, nekem ott az alapjáték el se indult a long warral akármit csináltam a steames elindult vele gond nélkül, de majd valamikor később próbálom csak a játékot vele.

(#1611) tisn válasza KISDUCK (#1610) üzenetére


tisn
addikt

epices van meg, de csak az alapjatek, ugyhogy valtottam kicsit kevesbbe legalis boltra :) (ha mar xboxra megvettem, nem fogom pcn is kifizetni)

chimerat mar probaltam, lehet az lesz, ha nem jon ossze a longwaros

(#1612) KISDUCK válasza tisn (#1611) üzenetére


KISDUCK
addikt

Gondolom a törés is bekavarhat. Manuálisan töltöd a modokat és rakod a mod mappába?

(#1613) tisn válasza KISDUCK (#1612) üzenetére


tisn
addikt

Igen, jo sokat szívtam mire elindult egyáltalán. Lehet valami hiányzik az a gond.

(#1614) tisn válasza tisn (#1613) üzenetére


tisn
addikt

ujrakezdtem easyn, most jonak tunik.

(#1615) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Szeretnék 1 kis segítséget kérni... Hátha játszik még valaki, vagy emléxik vki erre a missionre...
Elakadtam, küzdök egyetlen 1 küldetéssel... Mentsek ki 1 VIP személyt egy Advent járműből. De azt a bizonyos járművet nem tudom megközelíteni, ez a piros "határ" miatt... Sem gremlinnel, sem emberrel... Kikapcsolni nem tudom ezt a piros sz@rt... Mi ide a megoldás? :F

(#1616) Aku-Aku válasza forras2 (#1615) üzenetére


Aku-Aku
tag

Én betölteném a küldetés előtti utolsó mentést.

Két egyenes közt a legrövidebb pont az út.

(#1617) forras2 válasza Aku-Aku (#1616) üzenetére


forras2
őstag

Azt már próbáltam... Ugyan ezt a küldit, ugyan így adja be, csak a kezdő pozícióm más, és ugyan úgy ott van az a piros valami... Vagy ez direkt ilyen "bukós" küldi lenne? :U

(#1618) tisn válasza forras2 (#1617) üzenetére


tisn
addikt

nem. xboxon ugye 4x vegigjatszottam, nem volt ilyen. ez bug. gondolom oda granatot se tudsz dobni, hogy a kocsi felrobbanjon es kinyirja a vipet.

(#1619) Aku-Aku válasza forras2 (#1617) üzenetére


Aku-Aku
tag

Én megpróbálnám még egyszer. Mi baj történhet belőle?

Két egyenes közt a legrövidebb pont az út.

(#1620) forras2 válasza Aku-Aku (#1619) üzenetére


forras2
őstag

Igen, ez lett a megoldás... Betöltöttem 1 olyan mentést, ami még 1 ez előtti küldi eleji mentés volt... Lejátszottam újra azt a missiont, utána jött az 50-es, és az meg már rendes küldetés volt, velem volt alapból a VIP vendég...

Köszönöm a segítséget :R

(#1621) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Tegnap én is belefutottam egy kis bugba, de szerencsére nem tette tönkre a játékot. Advent commandert kellett volna megölni és közben még egy choosen is felbukkant. A choosent megoldottam és közben meglett az idegen hajó landolási pontja, mondom szépen kivárom ott az érkezést. A számláló lejár, az animáció jön a hajó landolásáról, de a hajó nem szállt le. Én meg nézek hogy wtf? Mondom akkor bejárom az egész mapot és közben kaptam a jelzéseket az idegen mozgolódásról és el is indultam az irányába és pont elértem a pálya szélét, de semmi. Utána az ellentétes irányból én meg nézek megint hogy mi van. A pálya amúgy úgy nézett ki hogy középen vasúti sínek kocsikkal rajtuk konténerrel és két szélen pedig épületek. Mondom felrobbantok egy ilyen konténert mert a többszöri jelzés alapján arra kellett volna lennie a célpontnak. Durrantom is bele a gránátot, konténer robban és ott volt az advent commander benne. A játék belespawnolta egy olyan zónába amiből kispotolni nem lehetett és el se tudta hagyni.
A 2k azért még kicsit ösztökélhetné a firaxist hogy javítsa ki a bugokat, mert pár év eltelt a kiadástól és még mindig AAA játék árában megy a játék békeidőben. Még ha a map generátortól el is tekintek van bőven bug a felülettel: a kameraállás sokszor rossz helyen van, van hogy ha hackelek nem látom az ablakot a hack indítása után csak az enemy robot lábait, overwatchnál sokszor szintén rossz helyen van a kamera.

(#1622) Aku-Aku válasza KISDUCK (#1621) üzenetére


Aku-Aku
tag

Én mindig beállítom, hogy kamera ne legyen action módban. Az sokat tud segíteni. mert egyébként ha úgy hagytam, akkor sok fontos részletről elmaradtam amikor hirtelen rántott egyet rajta. Mer' ugye eksön...

Két egyenes közt a legrövidebb pont az út.

(#1623) KISDUCK válasza Aku-Aku (#1622) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi ezt majd kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#1624) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Tudok valaki olyan mod-ot ami squad selectnél ilyen részletesen mutatja a loadout-ot? Mint pl.: írja hogy miylen armor van rajt és mutatja a fegyvert és a modificationt rajt?
Egy másik modhoz volt betéve ez a kép "squad select any time", de az a mod nem tudja ezt a funkciót.

(katt a képre nagyobb méretért)

(#1625) Aku-Aku válasza KISDUCK (#1624) üzenetére


Aku-Aku
tag

Sok YT-on látható xcom sorozatban leírja az illető, hogy milyen modokat használ. Ott érdemes keresgélni. Marbozir (majdnem) mindig leírja és azt hiszem Christofer Odd is le szokta.
És még sokan mások.

Két egyenes közt a legrövidebb pont az út.

(#1626) KISDUCK válasza Aku-Aku (#1625) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi, Marbozir modlistája alapján elvileg megtaláltam és ez a "WotC: robojumper's Squad Select" mod, majd később kipróbálom.

(#1627) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Van aki "win trade"-elne linux verzióból a steames achievement-ért?

(#1628) CPT.Pirk válasza KISDUCK (#1627) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez pontosan mit jelent? Még sosem multiztam xcom játékkal, lehet megnézném. Viszont legkorábban maximum vasárnap este, mert addig minden dolgom van.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1629) KISDUCK válasza CPT.Pirk (#1628) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát konkrétan ugye hogy megyünk 2 meccset és lebeszéljük hogy melyiket ki nyeri hogy meg legyen az achievement mindenkinek. Nekem a héten a vasárnap este szerintem megfelelne, ha benne lennél. Ma néztem annyiból áll a multi hogy össze kell dobni a csapatot egy listából és annyi, nincs túlbonyolítva az egész, csak hát üres a lobby, nem igazán nyomják.

szerk.: privben küldök egy barát meghívót steamre

[ Szerkesztve ]

(#1630) CPT.Pirk válasza KISDUCK (#1629) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah ok. Küldtem invet, majd megbeszéljük az időpontot. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1631) Aku-Aku válasza KISDUCK (#1627) üzenetére


Aku-Aku
tag

Miért Linux verzióból? Nálam az fut, de ez miért fontos?

Két egyenes közt a legrövidebb pont az út.

(#1632) KISDUCK válasza Aku-Aku (#1631) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mert pc-n windows alatt leállították a multiplayert és csak linuxon illetve macen él még.

(#1633) Aku-Aku


Aku-Aku
tag

Tudtok olyan magyar videósorozatot ahol xcom 2 long war van?

Két egyenes közt a legrövidebb pont az út.

(#1634) Aku-Aku


Aku-Aku
tag

Nektek is lopkodja az XCOM 2-ben az advent a már irányításotok alá került területeket?
WOTC-ben nem csinált ilyent. De ez a DLC rendszeresen lopkodja a területeket. Nem volt retaliation sem semmi, egyszer csak azt látom, hogy újra fel kell venni a kapcsolatot. Ami súlyos intel mennyiségbe kerül. Azt nem tudom, hogy az adótoronnyal ilyenkor mi a helyzet, de már ez is eléggé nagy kicseszés.
Szóval enyveskezű az advent nálatok is?

Két egyenes közt a legrövidebb pont az út.

(#1635) KISDUCK válasza Aku-Aku (#1634) üzenetére


KISDUCK
addikt

1-2 hónapja már nem játszottam, de úgy emlékszek hogy volt nálam is olyan hogy egy zónát visszaszereztek és utána lehetett küzdeni a területért még építgetni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  XCOM 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.