Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Kalacskepu: R.I.P. Aláírások
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Vegán? Nem vegán?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Candy: Fogadj örökbe egy szervert, avagy hogyan építsünk otthoni labot II. (Avagy miért
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
-
l.skywalker
Topikgazda
(rögzített hozzászólás)
Úgy néz ki hivatalos formában itthon egy darabig nem lesz kapható Series X.
A hazai forgalmazás hiányában a következő módon lehet a hivatalos MS store külföldi oldaláról konzolt rendelni:Ha nem megy, akkor próbáld ki ezt:
* KIEGÉSZÍTÉS *Köszönjük a megosztást ndomokos
Új hozzászólás Aktív témák
-
sting2
addikt
válasz
Krissz1983 #73650 üzenetére
Ez nagyon nagy!
-
hitvanyalak
senior tag
válasz
Krissz1983 #73650 üzenetére
Nekem mindig azt mondja: "mindegyikre azt mondod milyen szép" de a legjobb az volt amikor elmesélte a leánybúcsús kérdéseket rólam. "Dávid kedvenc játékai? - A döglött bálnás(dishonored) meg a rusnya macskafejű(skyrim)"
Mondjuk a szépségnél nálam is fontosabb maga a sítlus,mint a hiperrealisztikus grafika, de azért az az igazi, ha a kettő nagyon találkozik. Régen a SW Battlefront volt, főleg az endori pályákkal amikötl elájultam, meg a Battlefield 1,V. A Halo tegnap nekem a fém pályáival elég steril volt, remélem kijutok mielőbb a legelőre, mert a REACH-et is azért hagytam abba, mert meguntam a fémplatformokon szaladgálást -
persil
nagyúr
válasz
Krissz1983 #73650 üzenetére
Pedig a diablo 3 kifejezetten szep jatek.
De parom is ezt csinalja. Ami nem tps/fps, hanem izometrikus/2d-s/felulrol latod stb, az "meguszos, eleg benan nez ki". Nem ert hozza. 🤷 Szerinte az ascent is csunya.
Lanyok ilyenek. Bezzeg a sims 4 az szep...
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
KONZOL beárazás
- BESZÁMÍTÁS! Nintendo Switch Lite 32GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Sony Playstation 5 Slim Lemezes 1 év garancia (Eladva)
- Lenovo Legion Go eladó
- XBOX Series S 512GB, dobozában, 6 hónap teljeskörü garanciával, üzletből eladó!
- Nintendo Switch Lite Grey 32GB+Ajándék 32GB Kingston MicroSD
- CJ Jung könyvek egyben eladóak
- Apple iPhone XR 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Új/5 Ciklus APPLE MACBOOK AIR 15,3"- M3 Chip ,8GB/256GB - MRYM3MG/A- 2,5 év garancia -asztroszürke -
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf FX506H Gamer laptop! I5 11400H / RTX 2050 / 16GB DDR4
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest