Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58005) Guitar14


Guitar14
senior tag

Új jövevény, régi álom.

Sajnos 0110 kódos RRoD, videóchip reball kellene. Viszont ez 2007-es Zephyr lapos, a legrosszabb, egyik legkoraibb konstrukció. MS itt még nem oldotta meg a red ring problémát mivel még nem volt új alaplap kisebb chipekkel. Viszont már próbálkozott és fellelhetők benne a próbálkozások (jobb GPU hűtőborda, chipek körül "ragasztó" szerűség)
Totál bontatlan gép volt [kép] (mint a fehér is amiről hamarosan beszélek)
Belül a fém burkolat el volt színeződve a nagy hőtől amit leadott egykor ez a gép, poros volt, 100 éves paszta. Viszont egyre nehezebb már reballozót találni hogy javítsam a RRoD-t és valószínű akkor se lesz tartós a chipek méretéhez mért elégtelen hűtés miatt így alaplapcserével szeretném "megmenteni". (természetesen minden gyári belsőségét megőrzöm a dobozában)
A donor gépet ismerősömtől kaptam csupaszon, jobb Falcon alaplapos szintén bontatlan
porfészek. Burkolata kopottas volt, előlapja hiányos. Megtörtént a bontás és az alaplapcsere [kép] [kép] . A bekerülő alaplap teljes ecsetes pucolást kapott és új pasztát a bordák alá. [kép] Kapott egy pucolást a burkolat is, olvasó is igényelte nagyon a figyelmet mert ki se szeretett nyílni de gumicsere és fejtisztítás követően már szereltem is össze, pár órás próbálgatás után pedig bekerült a többi közé. :D

Lehet vadászni hozzá kontrollert meg HDD-t. Na az lesz egy jó játék.
(ha valakinek van akkor igen, érdekel :DDD )
Előbb utóbb egy zöld/átlátszó Classic-kal és egy Halo Infinite-es Series-szel szeretném még bővíteni a polcot.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.