Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46151) Crazyman33 válasza manoli.94 (#46147) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nem. Rakhatsz bele mást is, de nem mindegy hogy milyet.
EZT eszi, de jó hozzá a VT végződésű is.
Veszel egy üres házat (kb.4ezer és tök könnyű összerakni) és belerakod.
Persze előtte le kell formázni úgy hogy a Box is lássa.
(Na én itt tartok.)
Aztán egy transfer kábellel (vagy pc-n) áthúzod rá a cuccokat és kész.

Ebben nincs semmi furfang ez egy külső egység, ettől nem vész el a garancia, stb.
Csak sokkal olcsóbban kijössz.

Xirtam!

Te erre gondolsz, erről volt szó az Xmedia-n.
Helyesbítsünk, nem szart sem érnek, hanem átverés. Tehát mondjuk előfordulhat hogy a 120-ba 80-as van. Amúgy vannak pozitív vásárlások is. Aki bevállalja az meg tudja.
Elég sok mindent rendeltem már én is Hong-Kong-ból és fogok is. Figyelni kell utána olvasni, és nincs baj, nekem eddig minden rendben volt, korrektek voltak.

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#46152) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Még egy - két kérdés: Lejátszik a gép AVI, MKV, DVD filmeket? Továbbá tud hálózatról is filmet lejátszani?

Köszi!

mobal,

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#46153) Djuree válasza Xirtam (#46146) üzenetére


Djuree
félisten

olyan jó hogy ugyanazt megkérdik ezredjére is, 2 mp-ig tartana megnézni az 1.hsz-t :U :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46154) Crazyman33 válasza Djuree (#46153) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Úgyis panaszkodott a múltkor, hogy kihalt a topik!
Muhahahaha

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#46155) Def26 válasza mobal (#46152) üzenetére


Def26
félisten

PS3 MEDIA SERVER -t ajánlom streameléshez. Mindent tud. (működik xbox -al is)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46156) ToBeY válasza Crazyman33 (#46151) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pedig én is gondoltam rá hogy ebay-ről veszek vinyót mert elég olcsók.
De ezek után nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet..

[ Szerkesztve ]

(#46157) RexpecT válasza ToBeY (#46156) üzenetére


RexpecT
addikt

Egyébként mennyire könnyen döglik be a box olvasója?Bírja a strapát?

(#46158) Xirtam válasza Djuree (#46153) üzenetére


Xirtam
veterán

Ne is mondd...

(#46159) Gebriel válasza Xirtam (#46146) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem fáradtál még bele? :U

(#46160) Djuree válasza RexpecT (#46157) üzenetére


Djuree
félisten

bírja. nekem ami boxom leghosszabb ideig volt 1,5 év és semmi baja nem volt a meghajtónak, pedig pörgött mint rosseb :K
most sem másolgatok winyóra. minek? bírja ez jól, 1 évnél tovább úgysem lesz meg ez a box sem, vagy 3led vagy eladom és cserélem újabbra :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46161) RexpecT válasza Djuree (#46160) üzenetére


RexpecT
addikt

Igen végülis nem rossz megoldás ez sem :K .

(#46162) manoli.94 válasza Crazyman33 (#46151) üzenetére


manoli.94
csendes tag

"Persze előtte le kell formázni úgy hogy a Box is lássa." mivel kell leformázni? és m.o on hol lehet rendelni csak keretet? (vagy inkébb pécs környékén).
Ezekszerint laptop hdd kerül bele...
Az eredeti microsoft os hdd be is wd-s vinyó van?
hol találtál erről az egészről infót?
ill mekkora hdd-t ismer fel az xbox maximum?

(#46163) Xirtam válasza Gebriel (#46159) üzenetére


Xirtam
veterán

De picit. :U De hülyékkel kár harcba szálni :D

manoli.94 Erről már volt szó ott a kereső vissza is tudsz keresni. :U

[ Szerkesztve ]

(#46164) Crazyman33 válasza manoli.94 (#46162) üzenetére


Crazyman33
senior tag

TESSÉK
Persze regelni kell, hogy lásd a tartalmat.
Ezt is megtalálod ha azt írod a gugliba Hdd modding vagy ilyesmi.

Hogy hol lehet házat venni?, csak keresni kell. Persze így egyszerűbb ha én keresek neked.

ITT
és
ITT

"Bolygónk intelligenciájának végösszege állandó. Népessége folyton növekszik."

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#46165) Xirtam válasza Crazyman33 (#46164) üzenetére


Xirtam
veterán

Most nézem a filmet amit mondtál!

(#46166) FefeeX


FefeeX
veterán

Mega monday a zavvi-nál... 16font a forza3 (kb 5000 forint)!!!
Még nem néztem végig a teljes listát, csak hogy tudjatok róla Ti is :)

Páff, végignéztem, nem olyan hosszú sajna a lista, de a Forza3 megérné, ha nem lenne meg... :)

[ Szerkesztve ]

(#46167) Djuree válasza FefeeX (#46166) üzenetére


Djuree
félisten

game.uk-n már 2 hónapja 15 font a forza3 :U
én vettem is...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46168) FefeeX válasza Djuree (#46167) üzenetére


FefeeX
veterán

innen viszont csak 1 font a pk :)

(#46169) Xirtam


Xirtam
veterán

Fuck meglenne már a boxom, rendelném is....Na ezen a héten pénteken ballagok! :D Végre meglesz a pénz! :D Aztán május 7. én :D Remélem este már LIVE! :D:D:D

(#46170) RexpecT válasza Xirtam (#46169) üzenetére


RexpecT
addikt

Arcade géped lesz? :)

(#46171) Def26 válasza FefeeX (#46168) üzenetére


Def26
félisten

Tudom, hogy qrva nagy off, meg jól le leszek hurrogva de azért csak berakom. Megvan a "vas" Gyuri. :DDD

Mellesleg, a régi kártyámat boxra cserélném. Esetleg akit érdekel.

FefeeX: Bocs Gyurinak ment volna.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46172) Djuree válasza Def26 (#46171) üzenetére


Djuree
félisten

nade melyik az? :DDD gondolom a felső, az újabbnak látszik :DD
brutál :K milyen a régi karid? gondolom az is jobb mint az enyém :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46173) Xirtam válasza RexpecT (#46170) üzenetére


Xirtam
veterán

Mért lenne Arcade? :U Super Elite-ről nyávogok már egy ideje! ;)

Def b+ :D

[ Szerkesztve ]

(#46174) dunc válasza Def26 (#46171) üzenetére


dunc
nagyúr

Grat a faxa vga-hoz .... :R

(#46175) Benji21th


Benji21th
tag

Hali
Vki tudna mutatni linket, hol lehet venni olyan kábelt, amivel rá tudom kötni jack dugós hangcuccaimat boxra?
Köszi

(#46176) FefeeX válasza Benji21th (#46175) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha 5.1 akkor az drága mulatság lesz... Valami 16ezer forint a toslink (digitális) to RCA (6 analóg csatorna) adapter

(#46177) Djuree válasza FefeeX (#46176) üzenetére


Djuree
félisten

Benji21th: media markt pl. igaz itt drága. bármilyen elektronikai bolt...vagy a jobb számtech boltok...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46178) FefeeX válasza Djuree (#46177) üzenetére


FefeeX
veterán

Olyan jó hogy mindenki nekem válaszol, de mégis másnak, úgy örülök, hogy beszélget velem valaki, aztán kiderül hogy mégsem :P

MM-ban és hasonlókban még sosem láttam ilyen analóg/digitális 5.1 csatlakozót, valaki múltkor linkelt egyet neten, de nem a leggyakoribb, elég nehéz is beszerezni.
A 2.0 az más, ahhoz elég a normál AV kábel, abból kijön 3 RCA. MMban ahhoz valóban lehet kapni 3-500 forint környékén RCA - jack átalakítót. Azt nem is érdemes máshol keresni, 50 forintért keresztülgyalogolni a várost... :)

Pár percet gugliztam, de nem találtam digit to analóg 5.1 átalakítót, csak toslink to analog2.0 RCA-t 50 dollárért...

(#46179) hdman


hdman
őstag

Gyerekek, beszereztem az új Splinter Cell játékot! Hát ez überzsirfeka, nem birom letenni :D

A hangtompitós kispityu a legjobb barátom:)

Sopron city :)

(#46180) Benji21th válasza FefeeX (#46178) üzenetére


Benji21th
tag

Tudom hogy nem egy nagy was ist das, de ahol voltam eddig ott nem találtam, vagy nem tudtak segíteni, mert ők sem tudnak róla. Viszont mikor még vettem a boxot, olvastam talán logitech vagy hasonló márkánál egy 2.1es hangrendszernél, hogy mellékelnek hozzá egy átalakítót, amivel könnyen csatlakoztathatom a hangfalat a boxhoz. Ami ugye tök jó, csak nem találok sehol ilyet:/

(#46181) Djuree válasza FefeeX (#46178) üzenetére


Djuree
félisten

én ilyenre gondoltam: ez

ezzel is rá tudja kötni 5.1-re, csak nem lesz igazi 5.1, a többi hangszóróra csak kikeveri a jelet, de nagyságrendekkel jobb mint a tv-s hangszóró, nekem is így van megoldva. ha igazi 5.1-et akar akkor csak erősítő jöhet szóba...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46182) Benji21th válasza Djuree (#46181) üzenetére


Benji21th
tag

A kettő eléggé hasonló, mindkettőnek a jack-es részére bemenet kéne és meg is lenne. Az a logiteches meg már úgy volt. Nekem a ti verziótok is tökéletes lenne, csak épp még ilyet se tudnak adni a környéken:) Ciki vagy nem ciki, ezvan:D

(#46183) hdman


hdman
őstag

Splinter Cell

SPOILER

LOL, kaptam egy mini EMP-re képes hátizsákot :) Milyen sugárzást kaphat az emberke :D

Sopron city :)

(#46184) FefeeX válasza Benji21th (#46182) üzenetére


FefeeX
veterán

Közben én is rájöttem, hogy jackből is anya kéne. Olyan kábel valóban nincs. Viszont van RCA anya-anya.

plusz az említett csatlakozó/kábel ellentétes irányban:

És így meg is kapod mindegyiket, akár a Médiában is.

(#46185) Benji21th válasza FefeeX (#46184) üzenetére


Benji21th
tag

Köszi szépen, akkor már csak anya-anya kell, a másik megvan véve 20perce:P

(#46186) FefeeX válasza Djuree (#46167) üzenetére


FefeeX
veterán

20 font a forza3 a game.co.uk-n de nem ezt kerestem, csak belebotlottam. :)

(#46187) FefeeX


FefeeX
veterán

Xirtam!!! Direkt hagytátok ki az első HSZből a használt játékokat meg úgy teljességében a játékokat?? Benne volt a használtat keress a 365gameren...
Meg bele kéne rakni a game.co.uk-t és a zavvi-t mint olcsó beszerzési lehetőségek... Már ha ilyet lehet :)

(#46188) Xirtam válasza FefeeX (#46187) üzenetére


Xirtam
veterán

Mindenre én se gondolhatok! ;)

Elkövetkezendő időbe lesz egy frissített faq oda majd bekerülnek ezek. Mellesleg nem is értem mért törjük magunkat. Úgy összintén úgy vetted észre mintha ezeket elolvasná valaki? :U :W

[ Szerkesztve ]

(#46189) Djuree válasza FefeeX (#46186) üzenetére


Djuree
félisten

mikor én vettem még 15 volt csak :))

Xirtam: sztem leszarja mindenki :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46190) Xirtam válasza Djuree (#46189) üzenetére


Xirtam
veterán

Ezaz! :U Tipikus magyar mentalitás.

[ Szerkesztve ]

(#46191) Crazyman33 válasza Xirtam (#46188) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Hidd el van aki elolvassa! Én is így kezdtem anno mikor rátaláltam a fórumra, és még sokan vagyunk. Az hogy jönnek emberkék akik lusták elolvasni, hát...

Mindig is lesznek ilyen emberek, ez ellen nem tudsz tenni semmit.

Én ha ilyen kérdéssel találkozom akkor átlépem, de az is megoldás hogy csak egy linket dob az ember válaszban ami az első hsz-re vezeti.

Ezen ne idegeskedj szerintem, felesleges időpocsékolás.

Szóval nagyon köszönjük az első hsz-t, és így tovább! VAN ÉRTELME!!!!

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#46192) Djuree válasza Xirtam (#46190) üzenetére


Djuree
félisten

majd ha ráérek én is megpróbálok hozzátenni az 1.hsz-hez, megnézem mit kéne még beleírni :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46193) Xirtam válasza Djuree (#46192) üzenetére


Xirtam
veterán

Jólvan de elötte mutasd meg! :DDD Nem mellesleg az Xbox borítékomba ma belecsusztattam 20 ezer magyar forintot! :) Kiváncsi vagyok péntek estig mennyit tudok még belecsúsztatni! :D

Crazyman33 Igazad van :R

[ Szerkesztve ]

(#46194) Sanyix


Sanyix
őstag

Cső

újra elgondolkoztam egy x360 vásárlásán, viszont lenne kérdésem:
volt-e mostanában gyártástechnológiai váltás (mert haver tavaly nyáron vett újonnan egy arcadet, és még vinyó beszerelésével is elviselhetetlen (nekem) a hűtés hangja önmagában dvd nélkül is), viszont az rrod-ozásra sincs szükségem.
Jár-e hozzájuk vga kimenetes adapter is?

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#46195) FefeeX válasza Xirtam (#46188) üzenetére


FefeeX
veterán

Én ott kerestem a 365gamer címét :) De már nem volt ott, mondjuk nem kellett sokáig keresnem :)

#193: FefeeX borítékjába is csúsztass majd pár tízezrest :P

[ Szerkesztve ]

(#46196) Xirtam válasza Sanyix (#46194) üzenetére


Xirtam
veterán

Cső :U

F.A.Q

Frequently Asked Questions = gyakran feltett kérdések mielőtt hülyeséget kérdezel ;)

1. kérdésedre megtalálod a választ! ;)
2. kérdésedre meg első hsz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#46197) FefeeX válasza Sanyix (#46194) üzenetére


FefeeX
veterán

A japsernek állítólag sokkal kisebb zaja van, mint a korábbiaknak, azonban még ez is messze hangosabb, mint a Corsair VX450em... (Ami a PCmben kb a leghangosabb talán, vagy a Zalmi minimumon...) Tehát azért ha hang nélkül játszol, vinyóval, akkor is van hangja a cuccnak, ha hanggal játszol, akkor nem észrevehető. A lemezről olvasás viszont kegyetlen...
Most már az elithez is csak normál AV kábel jár, de jó helyről 2ezer körül lehet venni VGA-s kábelt...

(#46198) FefeeX válasza Xirtam (#46196) üzenetére


FefeeX
veterán

Még jó, hogy az Xbox-ot nem az ASUS gyártja... :P

(#46199) Xirtam válasza FefeeX (#46198) üzenetére


Xirtam
veterán

Micsoda? :F :D

(#46200) Sanyix válasza FefeeX (#46197) üzenetére


Sanyix
őstag

Milyen az a "normál" av kábel?
Ha jól látom ez a jasper már régóta elterjedt, és akkor szinte biztos hogy a havernak is ilyen volt, és hát nem éppen az állítólagos konzolos kényelemnél elvárható zajszintje volt, főleg a pc-m hez képest, aminek hangját teljesen elnyomta a box mikor áthozta :) Na mindegy majd megkérdezem pontosan milyen típus, mert ha mind ilyen akkor inkább 4 magos procira költöm a pénzt, és csöndben játszom pc-n :D

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.