Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85003) Mister_X válasza DopeBob (#84996) üzenetére


Mister_X
nagyúr

4. generációs i5 + RX570 Nitro van az én gépemben. Nem fázok :DDD 8/10 és 10/10 között variáltam egy-két beállítással, mindenhol stabil 60FPS 1080p-n, mondjuk nekem a main hubom Dazar'alor és nem Boralus :N

Most jelenleg azon fáradozok, hogy minél több "kompetitív" karakterem legyen, mert jelenleg csak a warlockom, amit tudok progress raidre vinni (375 ilvl), paladinnal be sem néztem heroicra (360), hunterrel meg el is felejtem inkább a raidezést, mert alliance (363). Death Knightot hoznám szívesen és lehet jobb segítség lenne egy-két boss alatt, de 345 ilvl még normalra is kevés. DH és shaman meg éppen csak lvl120.

Ez az egy hónap tökéletesen elég lesz arra, hogy feltornázzam mindet.

Amúgy az új 8.1 videót láttátok? Már alig várom, hogy elpicsázzam a csaj mágust.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.