Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42651) csaabz válasza Atlantis (#42645) üzenetére


csaabz
őstag

Arra gondolok, mikor az összes játékos, összes eredménye benne van adott időszakra.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#42652) Snooker válasza Flatron710 (#42650) üzenetére


Snooker
senior tag

Én is ezt tapasztalom. Nekem tegnap 10 meccsből 1 volt sikeres...

(#42653) Arpee78 válasza csaabz (#42651) üzenetére


Arpee78
senior tag

(#42654) Fel válasza Flatron710 (#42650) üzenetére


Fel
addikt

Mit vagytok úgy odáig?! Akár egy ilyen jóképességű játékost is kifoghattok, top tankban...

E-75-tel volt az előző csatában. Rögtön az elején felfigyeltem rá, mert a kezdőből elindulva nem tudott kikerülni egy T30-at... :U

(#42655) athomi


athomi
veterán

KV-val nem is rossz (igaz premiummal, de tier 8-asok is voltak) :)

Győzelem!
Csata: Province 2012. április 14. 10:14:18
Jármű: KV
Szerzett tapasztalat: 10 875 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 52 641
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász

[ Szerkesztve ]

(#42656) D.Orion válasza athomi (#42655) üzenetére


D.Orion
veterán

:C

MÁS: Vicces ez az IS3... Nagy bajom a játékkal, hogy mire én eljutok valamelyik jó tankhoz, addigra már mindenki tudja, hogy hol kell lőni az adott tankot. IS3 tankom elejét bármi átlövi a testen a három weak spot valamelyikénél. És hiába forgatom, ha nem egy szikla mögött állok, akkor bizony bármelyik T8 tank átlövi. Obj-ről már ne is beszéljünk 450 méterről kaptam tőle 900hp-s dmg-t, elől bement, hátul meghalt a motor... Ferdinand meg szintén ott lő át ahol akar. Elég faca, hogy pl egy Tiger II is kihívás eme tankkal míg nem fullos... Mert tulajdonképpen az IS3 BL9 nélkül csak egy IS.

(#42657) Dobi 562 válasza Fel (#42654) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tudod mit nem értek? Ilyen statokkal mi adja neki a játékélményt? Hogy nem unja meg a sok kudarc után? 58%-os vereség arány, 35%-os találati...

(#42658) Viper26


Viper26
nagyúr

Csatlakoznék csapathoz, ha lehet így kezdőként, TS van. :)

iPhone 15 Pro | AW S9

(#42659) D.Orion válasza Dobi 562 (#42657) üzenetére


D.Orion
veterán

Egy 12 évesnél szerinted ez jelent valamit??? Kb annyi lehet az életkora.

(#42660) Fel válasza Fel (#42654) üzenetére


Fel
addikt

Hétvégi taktikai felállás Prokhorovkán:

Nem mi nyertünk. Többet nem is fűznék hozzá...

(#42661) L-e-f-i-e válasza Dobi 562 (#42657) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nem mindenkinek ugyanazt jelenti a játékélmény. Vannak itt akik a statra vannak rábuzulva, meg mindenféle eff értékekekt néznek napról napra, meg vannak akik csak játszanak, és pont nem érdekli őket milyen a stat, láttam én már olyat hogy valaki körbelőtte a pályát, kezdéstől kezdve foylamaosan lőtt, fára, házra, mindenre, néha tankra is, megkérdeztem miért csinálja, mire válasz, mert fun... :D

Persze van köztes állapot is aki ésszel játszik többnyire de néha nyilván csak fun...talán ez az arany középút :)

=^-^=

(#42662) Iron Funeral válasza Fel (#42660) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Üdv a klubban :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42663) Orlin válasza L-e-f-i-e (#42661) üzenetére


Orlin
addikt

Tényleg nagyon sokan csak játszani szeretnének talén semmi nagy cél nem is vezérki őket max,hogy 10-20 percre játszanak :K
Pont tegnap beszéltem egy srácal aki nem is vágta,h miért van 5-ös szorzó ;)

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#42664) D.Orion válasza Orlin (#42663) üzenetére


D.Orion
veterán

10-20 perces napi játékkal nem lehet eljutni egy év alatt T9be.

CactuS: Más néven LEMMINGS!

[ Szerkesztve ]

(#42665) CactuS válasza Fel (#42660) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sün formáció! Avagy kicsi a rakás...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42666) homeless09 válasza Iron Funeral (#42662) üzenetére


homeless09
őstag

Mostanság én is javarészt veszítek, mert a kedves csapattársak vannak olyan profik, hogy egymás hátán kupacban lódulnak meg, az a pláne szokott lenni mikor középen. Egy nagyobb tank még ha a célzott mellé is lő szétdurrantja valakinek a seggét, aztán mikor kihulltak a nagyobb Tier-es tankok, már cseszhetjük az egészet, mert T4-es tankokkal T6,7-esek ellen lópélóra se megyünk.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42667) bullseye válasza Orlin (#42648) üzenetére


bullseye
addikt

miért lenne az USA? Majd angol lesz esetleg, kicsit gyengítve talán.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#42668) D.Orion válasza homeless09 (#42666) üzenetére


D.Orion
veterán

További jellemző, hogy hiába nyomod az F7-et! Csak akkor hajlandóak odajönni mikor már lesebezted az ellenfeledet 20-30%-nyi életpontra, addig csesznek megmozdulni. ÉS rendszerint az ember meg is döglik mire odaérnek... :W Most az előbb is Stock IS3-al levertem 400hpra az IS4-et a méltóságos Tiger II csak akkor jött oda mikor már megdöglöttem...

(#42669) homeless09 válasza D.Orion (#42668) üzenetére


homeless09
őstag

Hát igen ez így szokott lenni :( Semmi taktika, semmi segítőkészség, aztán már szopok egy hete a PzIV-ért...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42670) freelancer válasza D.Orion (#42659) üzenetére


freelancer
tag

Gondolom te, meg a tobbi verprofi kocka (vicces mert kb nagyobb noliferek vagytok paran mint a wow-osok*) arra meg veletlenul sem gondoltok, hogy emberek ezzel a JATEKKAL esetleg csak jatszanak es nem akarjak felvagni az ereiket ha esik az eff ratinguk.
Elarulok egy titkot, a legtobben nem a statra verik, nem modokra vadasznak, nem a sebzest/ghost shelleket stb vadasszak/szamoljak hanem jatszanak a jatekkal ahogy nekik tetszik.
Ha ez a kockaknak nem passzol, nos arra van a CW, de nem az a jatekos a szanalmas aki esetleg kimegy Malinovka kozepere meghalni (ha azt akarja csinalni megteheti, mert semmi nem tiltja) hanem az aki annyira szellemi nyomorek, hogy nem tudja elfogadni, hogy mindenki azt csinal ami akar amig nem szeg szabalyokat
A normalis emberek egy adott jatekkal jatszanak mivel a jo szorakozas a cel, ti meg ;]

*a jatekosok kis szazalekara gondolok

(#42671) homeless09
a felesegemtol tanultam a magyart, vannak hianyossagok, sry.

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#42671) homeless09 válasza freelancer (#42670) üzenetére


homeless09
őstag

szabály

Az addig oké, mert én is lazulás szinten megyek fel játszani, meg ha már nagyon unom az agyam, és persze, azt csinál mindenki amit akar, de ha már mi megtiszteljük azzal, hogy megmentjük a seggét folyamatosan a hazárd akciói után, akkor mikor nálunk rezeg a léc, legalább dugja oda a pofiját.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42672) Gyuri27 válasza freelancer (#42670) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hű te aztán. Nem füznék hozzá semmit.
Max annyit, hogy mikor 8-10-12 ilyen "csak" játszani szerető leming csapatba futok bele (bár nem értem mi ezen a játék, vannak iratlan szabályok taktikák, mint pl a biliárba. ott se áll fel az asztalra rugni a golyót, mert ő csak játszani akar és szarik a taktikára) akkor elborul az agyam. Akkor viszont megy a tk. Miért? Mert ha más megengedheti, hogy hülye legyen és elrontsa mások játékát. Akkor ugyanezt én is megengedhetem.

Ja és a stat nem érdekel. De szeretek játszani. Ami nálam nem abból áll, hogy egy tankot 10+ meccsből tudok leduplázni. Miközben megalázó vereségeket szedek/szedünk össze.

Még mielőtt jön fsb és leolt. A tk téma lezárva. Mivel már számtalanszor leirta mindenki ki mit gondol.

Amd - Radeon - Ryzen

(#42673) D.Orion válasza freelancer (#42670) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt az idióta hsz-ed inkább csak annyival kommentálom, hogy: Abban mi a játék ha nem lősz semmit csak gubbasztasz egy épület mögött és elveszted a csatát. Legközelebb tedd sebességbe az agyad mielőtt elkezdesz írni.

Nézzed már meg a statom! Szerinted engem érdekel, hogy hányat lövök ki vagy, hogy mennyit találok el? Ha így lenne, akkor nem lenne olyan alacsony a battle survive %-om... Legközelebb inkább gondolkozz és utána írj ide.

(#42674) homeless09


homeless09
őstag

~2 csata választ el a PzIV-től :DD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42675) athomi válasza D.Orion (#42656) üzenetére


athomi
veterán

én szeretem az IS3-at, pedig nekem sincs rajta a BL9 :) hajtok az IS4-re a patch előtt, és nem fér bele h kifejlesszem..

(#42676) Rém válasza freelancer (#42670) üzenetére


Rém
tag

Azért egy játékhoz tartozó fórumon általában azok gyűlnek össze, akiknek ez a játék egy kicsit a szenvedélyük is. Akik meg csak úgy játszanak, azok nem foglalkoznak mélyrehatóan a játékkal, ezért nem is jelennek meg itt a fórumon.

(#42677) freelancer válasza homeless09 (#42671) üzenetére


freelancer
tag

En nem sokat jatszottam eddig, fel ev alatt kb 2000 csata, de nem porgetem fel magamat a lemmingeken meg a 50 csatas Love/KV5 harcosokon, ha van idom es kedvem jatszom, azert mert ez egyfajta kikapcsolodas.
Ha valakit annyira bosszant a jatek mint itt par embert akkor ez esetleg nem nekik valo szorakozas, vagy valami nincs naluk rendben.

Fenntartom azt a velemenyem, hogy egy jatekot jatszani kell se tobb se kevesebb, mivel az a lenyeg (az en esetemben), hogy csapathatok par kort Tiger 1/2 tankkal.

(#42676) Rém
Vettem a lapot, ez kocka forum, ahol lehet anyazni a normalis embereket. Tovabbi jo nullsebzeses penetration szamlalast.

(#42680) homeless09
en Tiger-eket irtam :)

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#42678) Gyuri27 válasza athomi (#42675) üzenetére


Gyuri27
félisten

Márpedig bl9-l jobban jön az xp és a kredit. Azon a tankon minden más ágyú szar.
A patchig van min 2 hét. A teszt szerver bejelentése után és még teszt szerver sincs.

Amd - Radeon - Ryzen

(#42679) Timyyy válasza athomi (#42675) üzenetére


Timyyy
őstag

Áúúúú eeezzz szíven ütött :O BL9 nélkül IS4-re menni tejóégadjatokvizet........

(#42680) homeless09 válasza freelancer (#42677) üzenetére


homeless09
őstag

Ja csak nekem annyira nem élvezet már T4-es könnyű tankal T9-esek ellen menni :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42681) virkir válasza Dobi 562 (#42639) üzenetére


virkir
veterán

Nem nagyon szoktunk meglepődni már semmin de ez tegnap ütött

Itt a statja az embernek.
De ha ami látható még nem lenne elég a kör nagyrészét a bázison töltötte majd amikor már nyerésre álltunk elindul de amint feltűnt a látóterében egy piros pötty azonnal megállt és szépen megvárta amíg eltűnik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42682) CactuS válasza Timyyy (#42679) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Főleg, hogy fognak örülni a csapattársak, ha BL9 nélkül megy be egy IS4 a csatába top tiernek. ;]

virkir: Ott a nevében: "sniper", nem értesz hozzá. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42683) Murder3 válasza Simulacrum (#42634) üzenetére


Murder3
addikt

csatából hülyeség ezt megitélni ezt h milyen túlsúly van régebben én is ezt vettem észre de pl most már eggyre gyakoribb az olyan csata ahol orosz túlsúly van vagy nagyon kevés német, de azért nem lehet mert attól h vki most mivel játszik az nem azt jelenti h csak az a nemzet tankja van.

E-75-re mk stabilizártort érdemes rakni vagy célzásgyorsítót?

(#42684) homeless09 válasza freelancer (#42677) üzenetére


homeless09
őstag

Tudom , hogy azt írtad, de én attól még messze vagyok, és a nooboktól nem tudok fejlődni.

Közben megvan a PzIV :))

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42685) emre válasza freelancer (#42677) üzenetére


emre
veterán

ja, mindenki hülye, csak én vagyok helikopter

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42686) Murder3 válasza D.Orion (#42656) üzenetére


Murder3
addikt

is3 az a tipikus orosz hülyék tankja, nem kell vezetői tapasztalat...
igazából midn1 h forgatod mert mindig a rá lövő tankon van a hangsúly h épp a 2 első lemez közül melyik áll neki szögre és ha azt lövi akkor átviszi.
régen én is midnig hullt lőttem, ott bezzeg nem viszi át....

(#42687) D.Orion válasza Murder3 (#42686) üzenetére


D.Orion
veterán

Jelenleg IS3-al ott tartok, hogy biztos nem fogom megtartani ha meglesz az IS4. Tényleg gáz eme tanknak a páncélja. T34-el és T32-vel már észrevettem, hogy ott verek bele szemből 450dmg-t ahol akarok. De gyanítom, hogy az elite KT-val is rommá fogom lőni ezeket az ócskavasakat. Lehet, hogy jó ágyú az a BL9, de míg újratölt, addig még a T34 is belever még egyet az IS3-ba, T32 meg megeszi reggelire.

(#42688) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az előbb CptMisi-vel dobott az MM egy csatába Lakeville-n.

Ő egyedül tartotta a középső átjárót T-20-al, én párduccal egy kv-3-mat támogattam a városban.

A többiek?

Úgy tűnik ezen a kupaktanácson beszélték meg a taktikát, mert végül is nyertünk. :D

(#42689) Murder3 válasza Orlin (#42663) üzenetére


Murder3
addikt

csak az a baj h ez a játék egm egy nagyon csapat orientált játék..ergó így ezek ahogy vna tönkrevágják azoknak a játékát akik meg nem csak iylen mezei fun-ért játszanak és vagy fizetnek egy csomó pénzt a játékba..
ez olyan mint a cod vs bf..cod-ba el elhet lövöldözni tdm-be aztán ott tényleg csak az számít ki mennyit öl..
bf-be modnjuk squad dm-be is de ott már azért kell egy minimális csapatmunka...de még élvezhető..na de pl rush-ba,conquestbe vagy bármi olyan játékmódba ahova alap h a csapat összedolgozzon és ne a killeket gyűjtse csak an ott már haza is vágták az egészet, de ott megvan a lehetőség h kikerüld ezt ugye a privát szerókkal és clan warokkal, itt nincs.
illetve lenne csak még sincs mert a cw az csak t10-re alkalmas a companykba meg kb csak 1-2 tankról szólnak a dolgok..

(#42690) Fel válasza virkir (#42681) üzenetére


Fel
addikt

Most mit szapulod? Ő is csak egy NORMÁLIS ember, aki csak JÁTSZANI szeretne. :DDD

(#42691) homeless09


homeless09
őstag

Egyellőre két fillért nem érnek a lövegek a pzIV-en.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42692) Remus389 válasza Gyuri27 (#42678) üzenetére


Remus389
veterán

A patchig van min 2 hét. A teszt szerver bejelentése után és még teszt szerver sincs. hogy lehet a teszt szerverbe majd regisztrálni, és az lesz hogy több tapasztalat pontot kapunk?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#42693) virkir válasza Fel (#42690) üzenetére


virkir
veterán

Ja én meg a hozzám hasonlók meg a NEM NORMÁLISAK akik nyerni akarunk.

freelancer
Tudod mivel kel "csak" játszani?
A csattogós falepkével meg a homokozó vödörrel vazze.
Imádom akik megmagyarázzák, hogy nekik élvezet ha folyamatosan szarrálövik meg bukja a körei nagy százalékát.
Nem, nem tehetségtelen kretén esetleg aki mégy egy ilyen fakocka bonyolultságú dologba sem képes legalább átlagos szintet elérni. Á... dehogy, Ő csak játszani akar.
Azért ne vedd magadra nem akarlak bántani.
De azt azért tudomásul vehetnék az ilyen emberek, hogy elbaccák a többi 10-14 ember játékát.
Már egy másik fórumon írtam, hogy az ilyen "csak játszani akarok" emberekkel szívesen leülnék kártyázni. Beosztanánk, ők játszanának és élveznék én meg nyernék

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42694) Murder3 válasza D.Orion (#42687) üzenetére


Murder3
addikt

Azért képes az pattogni rendesen meg lehet azért olyan szögbe kerülni vele h pattanjon csak nehezebb..mellesleg én már megszoktam h átlőnek ergó nekem sztem kt,vk45,tigris...stb után még tetszene is mert messziről pl lutri h hol kapja el és jó sok lövést képes elnyelni mivel orosz tank...
én az is-el így voltam h eladom, msotanra h már maxos(csak a rádió nincs) meg már úgy vagyok h nem akarom eladni mert az a brutális ágyú az mindent megér+a fejlesztett az kb 10mp-s relaoddal rendelkezik ami meg nagyon jó.

nem értem mondják ezt az oroszok pontatlanok, kv-val meg olyan 3-400m-eres killeket szedek össze hogy rossz nézni h ezt egy ruszki tankal lövöm..

(#42695) vbbb


vbbb
őstag

Ahogy ígértem pár kép a tankmúzeumból:

Bovington Camp

Nekem egy lényeges dolog tűnt fel amúgy, hogy ezek igazából milyen hatalmasok is voltak. A másik meg, hogy az USA tankoknál a lánctalpra "gumibevonatot" raktak. Érdekes.

Jó szórakozást!

(#42696) D.Orion válasza Murder3 (#42694) üzenetére


D.Orion
veterán

IS-t én is szerettem. Ha gondolod nyugodtan kipróbálhatod sz IS3-mat az acc-omon. :DDD

vbbb: Ide én is el akarok menni egyszer. :B Köszönöm a képeket.

[ Szerkesztve ]

(#42697) CptMisi válasza Dobi 562 (#42688) üzenetére


CptMisi
őstag

Jó csata volt. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#42698) Murder3 válasza vbbb (#42695) üzenetére


Murder3
addikt

jó képek:)

hát igen amibe nagyon xar a wot az a méretek érzékeltetése...
kb babakocsinak tűnik sok tank nagyon aránytalanok...
pl company of heroes-ba egy marder 3,slugger,hellcat,tigris minden tank igazi bestiának tűnik ezekhez képest...

(#42699) D.Orion


D.Orion
veterán

Szégyen-nem szégyen:

Elindítottam a csatát majd kimentem ebédelni:

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. április 14. 12:52:30
Vehicle: IS-3
Experience received: 471
Credits received: 11 301

Meg se mozdultam itt se voltam. Se javítás se lőszer költség.

[ Szerkesztve ]

(#42700) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ugye akkor is megértőnek kell lenni, mikor tier 6-10 csatába behoznak egy tier 3 tankot, mert az nekik "fun"? Ők "csak" játszanak...

Igaz, hogy ez csapatjáték (lenne) és a győzelemről (kellene) hogy szóljon, de hát ha nekik ez a "fun", akkor nincs mit tenni...

Én amúgy is csak egy kocka vagyok, a kemény izzadságszagú győzelmeket szeretem. Meg a statjavítást. Meg a német tankokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.