Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42551) D.Orion válasza vhw (#42548) üzenetére


D.Orion
veterán

Oks. Én mondjuk azt nem értem, hogy miért nem lehetett úgy programozni az MM-et, hogy pl. IS4 ellen IS4-et tegyen be. T34 ellen T34-et. Ki a szart érdekelne, hogy ha 20sec-et kell várni egy csatára.. senkit. És akor ott aztán eldőlne, hogy ki a jobb játékos.

[ Szerkesztve ]

(#42552) Fel


Fel
addikt

Ez a gép eszméletlen jó :))

Victory!
Battle: Swamp 2012. április 13. 19:40:57
Vehicle: Churchill
Experience received: 10 770 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 47 176
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class

(#42553) marked one94 válasza D.Orion (#42551) üzenetére


marked one94
őstag

óóó ilyen nagy dolgokról ne is álmodj :D 1. jussunk el oda hogy heavy ellen heavy tankot rakjon. Nem vicces mikor 1 db t9es top tank van és az is egy med míg a másik oldalt egy heavy van.

You'll Never Walk Alone

(#42554) vhw válasza Fel (#42552) üzenetére


vhw
addikt

Na ja, igen OP cucc ez a Churchill :D
(Viszont ennyi xp-ért csak I class kitüntetést kaptál? Én tegnap a prem Shermannel egy 6000-es 5x-es körért már Ace Tanker fokozatot kaptam :F )

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42555) Remus389 válasza marked one94 (#42553) üzenetére


Remus389
veterán

azt bírtam mikor a P-38nA-val szenvedtem, tigrisek ellen vonultam harcba a cseh trabantommal :D

a végén már csak bekapcsoltam a tempomatotot(és kimentem kávézni) és neki az ellenségnek, arra kaptam 100 tapi pontot, így nagy nehezen lecserélhetten

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#42556) KaLeun


KaLeun
senior tag

No ma aztán minden idióta megtalál... Egy szar nap után a melóban, otthon van egy kis feelgood családi ebéd/beszélgetés. Erre szinte miden meccsen megtalál egy hülye..

-13 90 társaságában kipucolom a kampinovkai dombot, erre odaér egy IS-3 akinek sikerült úgy beparkolnia, hogy meg se tudtam moccanni... Kapok egy csomó találatot és alig marad 200hp-m, aztán leadok egy figyelmeztető lövést. Jön a sírás németül, hogy miért lőttem rá, mert anyád szeret azé' b+... :(((

-Province, a nyerő oldalra valahogy felkeveredik egy T110. Jönne tovább, de egy rakás 1500+ effes játékos rátámad a nyílt terepen. Mindet leszedik a túlolalról... :W Odamegyek és egy T95 társaságában eliminálom. Kiürül a tár és éppen újratöltök, amikor megtalál a T95. Izé fucking AMX camp blabla, nem mintha a többiek nem ezt csinálnának... :U Izé go scout tard blabla... Megjegyzem, hogy éppen töltök és nem szeretnék üres tárral elindulni, amúgy meg mindenki kempel és én voltam az egyetlen aki odament segíteni. T95 tovább hergeli a népet, az én türelmem meg elszáll és a friss tárat belepumpálom, még megígérem ue.-t a másik hangadónak (T32) is ha nem fogja be. Lemegyek leszedek 2 IS-3-at és egy Pattont és minden oké... ;]

-Prokhorovka, a vasút felé megyek és egyedül maradok a faluban egy pz38NA-val. Ellenféltől csak 2 med ment fel a hegyre, így nem kell tartanom a fentről való támadástól. Jön egy KV-1S, T30 duó, tökéletes a pozícióm és alig ússza meg a KV, de a T30 is kap. Visszahúzódom tölteni és megtalál a pz38NA, hát egy blokkoló kis fkalap volt.. Több hónapja nem találkoztam eggyel se (aki így direkt szántszándékkal csinálja), persze bekapok egy csomó lövést, de még sikerült levinni 78hp-ra a T30-at. Kilőnek, mert még mindig blokkol a hülyéje. Jön egy vk36 (közel teljes hp-n van) rátámad a T30-ra, kap 1 lövést és túléli. Beírom neki, hogy használjon HE-t... de hasztalan... Erre megkérdezi, hogy mi az a HE...................................... :U Eljutott ide és fogalma sincs az egyik alap dologról.

Lehet, hogy még ma bekékülök. :U

Cila

(#42557) Fel válasza vhw (#42554) üzenetére


Fel
addikt

Igen, 2154xp és csak Class I... Szerintem a Churchill népszerűbb, mint az M4A2, így többen, több kört mentek vele, így magasabb lehet a max xp is. Meg ugye a kedvezőbb MM besorolás miatt is jobban lehet vele hepajkodni, sanszosabb a sok xp-s csata.

(#42558) pimpi00


pimpi00
csendes tag

sziasztok.miért van a tankok egyes legénysége,sárgával kiemelve,és egy kis sárga háromszög mellette?

(#42559) Fel válasza pimpi00 (#42558) üzenetére


Fel
addikt

Bekapcsolt "Gyorsított fejlődésnél" az a tag fogja kapni a legtöbb xp-t a következő csata után.

A 7.2-vel jött:
"Added an icon (triangle) to a crew member's image, which denotes what crew member will get experience for a battle at accelerated training."

[ Szerkesztve ]

(#42560) pimpi00 válasza Fel (#42559) üzenetére


pimpi00
csendes tag

Köszi.közben változik a jelölés,mikor melyik a legjobb a csatában, az alapján megy a dolog.?

(#42561) fsb1000 válasza Napfénysüti (#42503) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hát... nekem kedvencem volt a Pz4.
Multkor valaki panaszkodott rá, erre gondoltam megyek vele pár jó kört... de 5 után feladtam...

(#42562) Fel válasza pimpi00 (#42560) üzenetére


Fel
addikt

Az kapja akinek a leginkább szüksége van rá :) Akinek a legkevesebb az xp-je.
Ha jobb klikkel megnézed, akkor láthatod, hogy a jelölt tagnak kell a legtöbb tapasztalati pont az aktuális képesség következő %-ának eléréséhez.

----------------------------------------
Más..

Ha már Churchill... Remélem a majdani brit techtree bemutatásakor valami módon szerephez jut majd a Black Prince is... Churchill + Ordenance QF17-pounder :) . Akár prémium tankként is jöhetne.

[ Szerkesztve ]

(#42563) alpihun


alpihun
senior tag

Khmmm, khmmm.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#42564) CptMisi válasza alpihun (#42546) üzenetére


CptMisi
őstag

Su85, KV, KV3... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#42565) jahrn válasza Fel (#42562) üzenetére


jahrn
senior tag

Black Prince lessz a tier 6 brit hvy az alpha-tree szerint.

Mondjuk mar valtozott, a Tortoise tier 8 lessz valoszinuleg.
Meg a Sherman Firefly sem premium tank lessz hanem kifejlesztheto.

[ Szerkesztve ]

(#42566) virkir válasza Viper26 (#42529) üzenetére


virkir
veterán

Majd elmúlik... de addigra már késő lesz :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42567) bozont válasza CptMisi (#42564) üzenetére


bozont
veterán

A KV3 helyett inkább VK3601 vagy M4. Én most ezt a kettőt érzem a legjobb farmoló tanknak.

(#42568) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Amit délután mondtam a t59ről az tárgytalan... Most pattantam 4x egy ilyen vacakról BL10el... 1x 200 méterről, 3x kb 50 méterről... Mondjuk csak a tornyára láttam rá, de akkor is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42569) vhw válasza jahrn (#42565) üzenetére


vhw
addikt

A bökkenő az, hogy ez nem hivatalos, hanem egy játékos által összeállított tech tree. Olvasható is a felirat a kép tetején.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42570) alpihun válasza CptMisi (#42564) üzenetére


alpihun
senior tag

Most komolyan, elolvastad?
50k körüli pénzfarmolót keresek nem 500 k körülit. Most csak 130k pénzem van.
Amúgy BT-2 jobban hoz a konyhára mint a BT-7. Előbbivel top tank vagyok lövök szét mindenkit. Utóbbival legkisebb tank vagyok és ilyen KV-kal tesz össze (nekem 185 hp, neki minimum 560 és egy lövéssel kiszed). Ezért kéne farmolós tank, hogy könnyebben jöjjön pénz, tudjak nagy tankot venni. Most ezzel a 2 tannkal kb 3 ezer kredit jön meccsenként. Abból meg nehezen lesz félmilliós tank.
Várom a további véleményeket, javaslatokat, tanácsokat.

bozontEgy nullással kisebb tank kéne. Félrenézte misi kolléga.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#42571) jahrn válasza vhw (#42569) üzenetére


jahrn
senior tag

Itt az "eredeti" WGs verzio: LINK , ugyanaz, csak kulturaltabb a megjelenese...

(#42572) Fel válasza jahrn (#42565) üzenetére


Fel
addikt

Nagyon jó, pont tier 6-ra képzeltem volna a BP-t. A T9-re tervezett Conqueror is tetszik és a Mk III. Crusader is (L7 gondolom..). Viszont mi a fityfenét csinál az a FV215b T10 heavyként ott? Remélem ez nem fog megtörténni..

(#42573) bozont válasza alpihun (#42570) üzenetére


bozont
veterán

Nem, tényleg ezek az igazi farmolós tankok (a premiumokat most ne nézzük), de az elején még tök mindegy melyikkel farmolod össze. Ha kicsit belejössz akkor összelehet hozni 5-8k creditet is azokkal a tankokkal. De jobb ha felkészülsz, végig pénzszűkében leszel, főleg ha több ágat is viszel egyszerre. Nekem most kellene vagy 4-5m credit vagy több, de csak 50k van. :D
Igaz most vettem meg a T-43 és PzIV tankokat, amíg akciósak. Meg nem ártana pár modult is betárazni.

[ Szerkesztve ]

(#42574) jahrn válasza Fel (#42572) üzenetére


jahrn
senior tag

Gondolom az Mk3 Centurion-ra gondoltal :) Jaja, en is arra varok a legjobban (mondjuk az MkV jobb lenne) meg persze Comet+Firefly.
Az FV215b meg hmm, a britek terveztek hozza egy 183mm-es AT loveget, pancelvadasz lett volna a dog. De az mind1, ha tenyleg megkapja azt az agyut akkor az sem erdekel ha minden mast szennenerfelnek rajta :D

Mondjuk kinezetre is teszetos szerintem:

[ Szerkesztve ]

(#42575) Rém válasza alpihun (#42570) üzenetére


Rém
tag

Ha igazán farmolós tank kell akkor kénytelen leszel venni egy prémium tankot. :D
Addig meg kell elégedned azzal, amit kifejlesztesz, ugyanis hiába van meg egy tankra a kredited, ha nem fejleszted ki nem tudod megvenni. A tier 5-ös tankoknak van a legnagyobb kreditszorzójuk, úgyhogy addig kell elverekedned magad!
De sokat segít kezdőként, ha elolvasod az első hozzászólásban a segítséget.

(#42576) Fel válasza jahrn (#42574) üzenetére


Fel
addikt

Igen, igen, Centurion..
Gondolom a Tier 10 heavyvel voltak/vannak gondban. A Chieftain már túl modern, a Conqueror meg nem elég erős*. Kíváncsi leszek mit hoznak össze..

*Azért így is merném előre boritékolni, hogy jobb lesz, mint az M103 :) A löveg ugyanaz, a páncél meg jobb.

(#42577) jahrn válasza Fel (#42576) üzenetére


jahrn
senior tag

A Chieftain prototipus meg szerintem beferne, ha jol emlekszem 1956-57 kornyeken keszult el. Inkabb az lenne gond h mit kezdenenek egy olyan hvy tankkal aminek az effektiv front hullja 380mm koruli, torony front meg 400...

M103? Nem akarok korai velemenyt nyilvanitani rola, de ha megis megtennem akkor azt mondanam h WG aprilis 1-i vicce.

(#42578) homeless09 válasza Balesz1899 (#42495) üzenetére


homeless09
őstag

rosszul néztem a római számokat sry :B

de a lényeg a lényeg, már a közepes tankok ellen is édes kevés, egy KV-t 25lövésből 1 maximum ha megsebez. az meg engem jobb esetben 2 lövésből szétküld.

Rém: már csak pár k xp aztán megvan a panzer iv :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42579) bozont válasza homeless09 (#42578) üzenetére


bozont
veterán

Mondjuk a scout tank nem is igazán arravaló, hogy jól leölj vele mindenkit, hanem hogy derítsd fel az ellenséget, hogy merre vonulnak vagy campelnek. És ha ügyes vagy akkor az arty-t is, azokat még sebezni is lehet vele, csak el kell jutni hozzájuk. De ha túl jutsz rajta akkor a PzIV és a VK3601 (ha erre mész) már megváltás lesz, persze szigorúan maxra fejlesztve, általában a legtöbb tank csapnivaló a stock ágyúval.

(#42580) Viper26
A TD vonal elég jónak tűnik, de most már a heavy ág is korrekt lett szerintem. A T29-től felfelé biztos.

[ Szerkesztve ]

(#42580) Viper26 válasza L-e-f-i-e (#42540) üzenetére


Viper26
nagyúr

USA tree-vel érdemes foglalkozni?
Ha igen, mi legyen ott a cél?

iPhone 15 Pro | AW S9

(#42581) CptMisi


CptMisi
őstag

Victory!
Battle: Mines 2012. április 13. 21:16:10
Vehicle: T20
Experience received: 1 888 (fine for causing damage to allies: 46)
Credits received: 26 482 (fine for causing damage to allies: 4 840)
Battle Achievements: Oskin's Medal

IS7, Maus, IS4, GW Typ E, Lorraine
A büntetés egy félreértés miatt volt. :DDD :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#42582) homeless09 válasza bozont (#42579) üzenetére


homeless09
őstag

én szeretem a kis pz38na-t, a vele egy osztályú tankokat elég szépen szét küldöm, a lövéseket is bírja, pontos az ágyúja.

Bobyjack: Sikerült rájönni, a billentyűzet paneljét a felső fedélről még el kell távolítani, csak még ügyködnöm kell rajta, hogy hogyan :DDD :)

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#42583) D.Orion


D.Orion
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#42584) Fel


Fel
addikt

Találtam egy képet az új, T10-es IS-4-ről: [link] Gondolom szupertesztes..
Úgy látszik a páncélzat nem fog változni. 2300 hp-ja lesz, nagyobb végsebesség (43km/h), erősebb motort kap (750LE). A löveget meg már láthattuk korábban.

A modell sem változik, igaz, pont a 7.2-ben méretezték át, de legalább egy géppuskát biggyeszthettek volna a tornya tetejére :)

[ Szerkesztve ]

(#42585) Eagle16 válasza Fel (#42584) üzenetére


Eagle16
addikt

Ebben van benne:

[link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#42586) whatnot


whatnot
őstag

(#42587) D.Orion


D.Orion
veterán

IS3-mal az 5. csatában meglett az X5:

Victory!
Battle: Malinovka 2012. április 13. 21:54:24
Vehicle: IS-3
Experience received: 3 515 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 18 985

:W

Azon gondolkozom, hogy eladom ezt a tankot... Ötből egyszer dobott be top tanknak többi alkalommal a lista alján voltam, csak az arty-k voltak kisebbek nálam. Ama egyetlen alkalomkort valami rejtélyes oknál fogva fél percnél is több volt a töltési időm, lehet volt némi pingem???

Egyébiránt ez mégis milyen MM fail? Az ellennél mindenki szakaszban van... Ha nem tudják beleírni, akkor minek rakták bele???

(#42588) Bingisz válasza Eagle16 (#42585) üzenetére


Bingisz
addikt

Hmmm....

Ez a kv4 igen bejövős tank :K
Lehet hogy leváltom az is3-mat majd.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42589) Fel válasza Eagle16 (#42585) üzenetére


Fel
addikt

Hmm... KV-4-re nem lesz BL-9? Az a ZiS-24 lesz a top lövege? Kb. egálnak tűnik a KT hosszabb 10,5 cm-esével, végülis lehet nem lesz rossz..

És a KV-2 mégis csak marad T5... Eldönthetnék már mit akarnak :U

[ Szerkesztve ]

(#42590) D.Orion válasza Fel (#42589) üzenetére


D.Orion
veterán

Hol olvastad, hogy T6 lesz? :F Én sehol...

(#42591) Eagle16 válasza Fel (#42589) üzenetére


Eagle16
addikt

A KV Tier 6 lesz, csak nem fér úgy bele a tech-fába :D

A videóban is Tier 6-ot mond a fejlesztő, és 4:22-nél látszik hogy 850 HP-ja lesz. Az Tier 6-os szint.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#42592) scu


scu
tag

Hali, ilyet lattatok mar ? Jott egy leopard, belem lott 3-at, mogem kerult, ra akartam fordulni, es az eredmeny ez :)

[ Szerkesztve ]

scu

(#42593) Fel válasza Eagle16 (#42591) üzenetére


Fel
addikt

3:53-nál jelenik meg a fán. Oké, hogy nem fér el máshogy, de a téglája bal felső sarkában akkor is egy 'V' van :) Meg utána is 660 hp-val láttam.. Csak most újra megnézve derült ki, hogy az a mostani KV. Tovább nézve már megvan a 850 hp is.

(#42594) jimmy74


jimmy74
őstag

Gyerekek a VK 3601 H-ról mi a véleményetek? :)

WoT:jimmbo

(#42595) D.Orion válasza jimmy74 (#42594) üzenetére


D.Orion
veterán

Nagyon jó tank. Egy hátránya van: KV-3 amint meglátja az oldalát nagy eséllyel BLOW UP-olja.

zalman90: Én azért azt a T150-et megvárnám. Plusz ott van még a jó öreg KV-1S, és a régi új KV-2 is tartogat meglepetéseket.

[ Szerkesztve ]

(#42596) zalman90 válasza jimmy74 (#42594) üzenetére


zalman90
őstag

az hogy századozni legjobb lesz ha a kv3 átkerül t7 be

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#42597) jahrn válasza zalman90 (#42596) üzenetére


jahrn
senior tag

Azert ne irjuk le a T-150et amig nem probaltuk ki ;)

Viszont az az M62 gun nekem egyre tapabbnak tunik. Plane ha az IS-4 megkapja a vastagabb hull frontot (vmi ilyesmit irtak).

(#42598) zalman90 válasza jahrn (#42597) üzenetére


zalman90
őstag

hmm télleg jó hogy mondod

de már látom előre mi lessz században: 10db arl 44 vagy 10db VK

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#42599) Tesi


Tesi
tag

Szurtátok az IS-4 2300HP-val? A páncélzat ugyan az ami volt. A motor lett még erösebb.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#42600) jimmy74


jimmy74
őstag

Az IS-nek melyik löveggel lehet jól keresni illetve sikeresnek lenni?85-100-122?Vagy melyik vált be nálatok?

WoT:jimmbo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.