Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11401) vbbb


vbbb
őstag

Elég hurka ma a játék...mindig én vagyok a leggyengébb...vagy minimum alulról a 4....kösszzz

(#11402) Gyuri27 válasza vbbb (#11401) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt én már megszoktam. De hogy a csapat semmi supportot nem nyújt az vicc.
Elindul 2 heavy, 2 med, 1 td az erdőbe és ott szednek gombát. Se az ellen bázisát nem támadják, se a miénket nem védik. Csak ők 5-n maradtak meg. Mert okosok ugye. Aztán őket is szépen kilőtték mikor jöttek vissza a bázisra. Ott volt 3 td, meg némi arty támogatás.

A legjobb az mikor nehéz tankal körbe megy. Lopakodik a pálya szélén. LOL

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#11403) L-e-f-i-e válasza marked one94 (#11400) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Naja, én kb hasonló cipőben járok csak eggyel lejjebb :D

Ma végre meglett a BL9, hát végre a nagyobb pennel, meg a jobb pontossággal már tudok kezdeni valamit, a D-25T-t már nagyon untam.... :)

Már csak sacc 160k xp kell az Is4-re de úgy érzem ide már muszáj lesz egy kis prem, 80k még ok volt de 160k.. azzal ellennék egy darabig.

=^-^=

(#11404) marked one94 válasza L-e-f-i-e (#11403) üzenetére


marked one94
őstag

Én a is-4et prémiuom nélkül csináltam meg:) (kb 2 hét volt) kicsivel több mint 500 csatám van az is-3al és sajnáltam eladni mert szerintem a legjobb 8as tank de hát kellet a pénz. Én mikor felraktam rá a BL9-est mintha egy új tankot kaptam volna olyan köröket mentem vele hogy csak lestem. Most is ezt érzem a is-4en:)

You'll Never Walk Alone

(#11405) diegho


diegho
nagyúr

Mi a jó abban, ha valaki egy ház mögött áll 15 percen át, fél percenként kinéz, majd vissza. Egyet sem lő, egy ellenfelet sem spotol, semmit nem csinál. Ha 1 ilyen van a csapatban még elmegy, de amikor 4, az már gáz. 1-et ölök, lőttem egyet egy is7-be, volt 2 jt, azokba is lőttem, patton-ba is, mind 50% alatt volt és áll az összes tankunk 100%-on valami fedezék mögött és semmit nem csinálnak. Döntetlen... De minek játszanak az ilyenek? Egy nyamvadt lövést se tudtak leadni 15 perc alatt. Miért jó ez?

(#11406) vbbb válasza Gyuri27 (#11402) üzenetére


vbbb
őstag

Na jah...én meg előre megyek egy másik csávóval zászlót foglalni amikor már túlerőbe vagyunk, Hátul 3db arty akik kb nem csinálnak semmit se...Ott vagyunk, foglalunk..errre jön egy PzIV akinek már alig van élete és kicsinál mindkettőnket mert még karcolni se nagyon tudjuk....egyetlen egy lövést se adtak le közben az arty-k....fasza...na meg amikor két tigris a bokorban kemplel nálunk mert hatalmas szükség van ám erre...az arty meg előre megy scoutolni.... :N

[ Szerkesztve ]

(#11407) Iron Funeral válasza grunge (#11390) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Venti az egyik legjobb cucc a KT-ra :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11408) Paul119 válasza Iron Funeral (#11407) üzenetére


Paul119
addikt

e75ön is elég jó :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11409) Stauffenberg válasza Paul119 (#11408) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Feltéve ha tudják is használni! :D Ma délután tökre örültem, hogy két E-75 vezette nálunk a támadóéket... de az öröm nem tartott sokáig mert egy szál IS-3 simán szétkapta mindkettőt, pedig csak két perce indult a kör... Na jó az egyik kapott egy csúnya találatot egy artytól is.

(#11410) Paul119 válasza Stauffenberg (#11409) üzenetére


Paul119
addikt


1 kill kellett volna a witman medálhoz

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11411) joergie válasza L-e-f-i-e (#11403) üzenetére


joergie
őstag

Nekem alig több mint egy hét volt t44ből a t54 ugy, hogy a motorra még kellett 10-15k xp :))
prem nelkul ugye, s azért közben meglett még gwtigerre a nagy cső, amire 20-25k xp hiányzott, maradék 2 tankkal meg a duplákat húztam. Bár tény, hogy 500as átlagxp fölött lehoztam t44el prem nélkül, amiért enyhén Qvajó vagyok ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#11412) Levin01


Levin01
őstag

Minap jót röhögtem: 300méterről oldalba lőttem Ferdivel, 128-assal egy Pz38na-t és LEPATTANT róla :Y :Y :Y
Azt hittem rosszul látok :F

(#11413) Wasp91 válasza Levin01 (#11412) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Vannak ilyen anomáliák. Amikor T29el 2x pattantam szemből az m3 leeről. Biztos efektív 350mm a páncélja ha beforgatja a tankot. :DDD :DDD

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#11414) Cooper911 válasza vbbb (#11406) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nem tudom mi ez az új mánia de én is néhány meccsen láttam arty-t scoutolni. Az egyiken 2 is nyomult előre mintha pzIII lenne :O
Aztán felderitett 3 tankot akik jól ki is lőtték...

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#11415) smisa


smisa
őstag

nekem a múlt hét elejétől nagyon megszaporodtak a 0hp sebzéssel járó critek ami nagyon elveszi a kedvem legjobb amikor a vk3601-el 4x egymás után critelem a M6-ot, Ő meg 4x betalál nekem marad 50 hp-m Ő meg még full :W - mit csinálok rosszul?

(#11416) diegho válasza smisa (#11415) üzenetére


diegho
nagyúr

6-os med-el ez nem is annyira lehetetlen szerintem, de amikor IS-7el frontban állok egy sima IS-nek és kétszer lövöm hull-on, mindkétszer critical és 0dmg. Na az bosszantó. A rekordom 6db 0-ás critical egymás után.

(#11417) emre válasza Wasp91 (#11413) üzenetére


emre
veterán

Én meg tegnap sebeztem 916hp-t egy T29-ről, SU152 152-es lövegével hátulról.
Állt mellettem egy IS, a gyerek rám is nézett miután kilőttem. Szerintem egyik sem értette. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11418) diegho


diegho
nagyúr

T-44 és T-54 mennyire hozza a kreditet? Lehet mégis nekiállok a T-43nak, T-44 ami necces lesz, mert kell hozzá a talp meg a torony első körben, de azt free xp-ből is meg tudom venni.

(#11419) virkir válasza diegho (#11418) üzenetére


virkir
veterán

A 44 még csak hoz valamicskét de az 54-et felejtsd el credit ügyileg, jó ha nullásba kihozod még prémiummal is kivéve ha nagyon jól nyomod vele.
Annak már durva a lőszerára viszont gyors az ágyúja simán el lehet vele lődözni 20-30k-t körönként plusz csapd hozzá a 10-20k javítást.
Bétában nem egyszer volt mínuszos köröm vele úgy, hogy nyertük a csatát prémiummal.

Ja ha még nem mondtam volna szeretem a Hummel-t :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11420) diegho válasza virkir (#11419) üzenetére


diegho
nagyúr

Én az állítólag nagy nullázós IS-4, IS-7 párossal is csinálok napi 500k pluszt, ha a T-54 is hasonló, akkor nem rossz. Mennyi bele a lőszer? Amúgy néztem a statokat, hát az az ágyú nem valami acélos, többi 9-es med nagyobbat sebez, viszont kisebb az armoruk. Nem tudom eldönteni melyik ág lenne a legjobb.

Malinovka KV-3 betöltéskor kilép a játék. Visszalépek 13:08 és már 2-9re megy az ellenfél!!! Komoly csapatom lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#11421) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megvettem az M10 Wolverient, egyenlőre alap ágyú van rajta, hát, valami borzalmasan sz...

Viszonylag kevés xp a 105-ös ágyú rá, igaz nem valami pontos, de az alap ágyúnál csak jobb lesz majd. :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11422) belaazallat válasza CPT.Pirk (#11421) üzenetére


belaazallat
addikt

Még az alapágyúnál is pontatlanabb, ráadásul lassabban lő a 105-ös.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11423) GrooveHero válasza emre (#11417) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az úgy sikerült, hogy átütötte a páncélt a HE lőszer, és olyankor 100%-ot sebez, ezért volt ennyi az annyi. Amennyiben nem megy át a páncélon, akkor 50%-ot sebez, plusz minusz 25%.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#11424) Paul119


Paul119
addikt

ez most komoly hogy e100 hoz he meg heat lőszer van :F

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11425) CPT.Pirk válasza belaazallat (#11422) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Akkor mit javasolsz? Az alap ágyúval elég keserves lesz a 4000 xp összeszedése az első 76-os ágyúra, ugyan tellene rá a freeből, de azt meg a KV számára tartogatom.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11426) grunge válasza Iron Funeral (#11407) üzenetére


grunge
addikt

Akkor az lesz. Mondujk elég sok tankra felpakoltam, remélem itt is jól fog működni :K

159 SW 1.9 jtdm <3

(#11427) belaazallat válasza CPT.Pirk (#11425) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem nem tűnt olyan vészesnek a 76mm-es ágyú elérése. 4duplázós kör alatt meg van, rosszabb esetben 12 meccs alatt. Az alapnál is meg a 76mm-es ágyúknál is majd figyelembe kell venni, hogy a 3. lövést akármilyen tiszta is a célpont, elvéti. Ez alol majd a Slugger 90mm-ese lesz kivétel. Ugyan ezt tapasztalom a teszt szerveren is.

A T25 az meg nagyon durva lesz. Tesztszerveren tegnap lett meg rá a a 105mm-es ágyú. Az vmi brutál Megfelelő helyen eltalálva a Löwe, KV-5 -250HP. Pontos ágyú, gyors tank.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#11428) virkir válasza diegho (#11420) üzenetére


virkir
veterán

1230 az AP bele.
Ha te így nyomod akkor nosza vágj bele a bétában a T-54-el mentem a legtöbbet 700+ köröm volt vele jó pörgős csaták voltak.
Szerintem még mindig a legjobb T9-es med a mozgékonysága miatt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11429) Levin01


Levin01
őstag

Ez mi a tököm? :F :Y

Egyébként egész parti alatt egy arti találatot sem kaptam és megnyertük :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11430) diegho válasza virkir (#11428) üzenetére


diegho
nagyúr

Jó lenne valami mozgékony tank, de mindig mikor megyek egyet az IS-7el elvetem az ötletet. Múltkor 2 T54, 1 T44, 1 Panther2 és egy Pershing állt velem és egy KT-val szemben. A KT meghalt én túléltem 60+ találatot kaptam, nagyon sokat pattogtak, megkerülni nem tudtak, mert az artyjaink meg a KT fedeztek. Kár hogy az IS-7 nem olyan lapos, mint az IS-4, akkor lenne igazán jó tank.

(#11431) grunge válasza Levin01 (#11429) üzenetére


grunge
addikt

Ez a röhej definíciója :) 2 max 3 még elmenne ezekből az artistákból. Manapság egyre több van belőlük sajna :(

159 SW 1.9 jtdm <3

(#11432) OgreImre


OgreImre
senior tag

Pz38na-val berakott E-75-höz. Ez hány tier különbség? Tier4-től Tier8(9)-ig? Mines pálya. És akkor modják, menjek scout-nak. ("light, go scout" "light go kill arty") Én voltam egyedül light. A tenger felöli részen vártam míg az ellen Tigrise elhúzza a belét a szigetről aztán mentem, kiszedtem egy artyt, nyertünk. Mondjuk éjfél után volt, lehet kevés volt a player. Na de akkor is.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#11433) smisa válasza grunge (#11431) üzenetére


smisa
őstag

Szerintem ami miat egyre több az arty az az, hogy T7-10 rendesen bukó premium nélkül ezért kell egy arty ami hozza a pénzt, nekem is csak emiatt van Hummel és Su- most, hogy 8 vonalon megyek 2 arty rendesen finanszírozza a dolgot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11434) Dictator^ válasza smisa (#11433) üzenetére


Dictator^
veterán

Ezzel egyetértek. Én csak most kezdtem ráállni a heavy ágra, de a Tiger már veszteséges, föleg amig nincs meg a nagyobb penes 8.8as...
Addig GW Panther és Hummel hozza a pénzt, illetve a csodaKV :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#11435) vbbb


vbbb
őstag

A minap találkoztam szemtől szembe egy Stug III-al...én lefele álltam a dobról a kis alap Hertzer-el ő meg felfele. Összeért az elejük a tankoknak és 1-1 lövést adtunk le a másikra, rólam 2x is lepattant a lövedék meg volt, hogy el se talált(!), én meg szarrá lőttem... :DDD

(#11436) Iron Funeral válasza smisa (#11433) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem tudom, pl. Jagdtigerrel nem nagyon kell erőlködni, hogy nullásba kijöjjek, nagyrészt jön a pénz is (3-8k plusz), és most hétvégén volt 3 kör zsinórban ahol az E-100 komával csináltam 28k profitot(igaz volt olyan, hogy 32k veszteség volt :DDD ). Persze prémium nélkül. :)) Ferdinand meg leginkább hozza a pénzt ha nem lőnek ki nagyon az elején és olyan 7+ találatot bevittél.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11437) CactuS válasza emre (#11417) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én tegnap éltem át hasonlót pár tierrel lejjebb. KV, 152mm-es kicsikével. Egy "WHAT? OMG!" volt a jutalmam. :D

Sokan szidják a külföldi fórumokon a 152es ágyút. Nekem nagyon bejött. Sokáig céloz, még tovább tölt, viszont szinte visz mindent, ha egyszer betalál.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11438) grunge válasza CactuS (#11437) üzenetére


grunge
addikt

Szerintem is poén. Pláne ha top tier vagy :D igaz iTrollcannon, ez van nekem is fenn rajta.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#11439) diegho


diegho
nagyúr

Kaptam egy olyan társat. Object. Bement a pálya közepére és megállt. Senkit nem ölt meg. Nem ment támadni, nem jött védeni, csak nézelődött. 230hp-val megöltem egy JP-t, meg egy 1100hp-s IS-4-et face to face mindegyiket. Meglőttem a capelőket ez még mindig a pálya közepén áll. Mikor szólok neki fel van háborodva. Megnézem a statját 55% win, de! ISU 68% win, Object 36%! Na ez is egy vett acc lesz.

(#11440) Gyuri27 válasza diegho (#11439) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van pénz. Többi nem számit.

Most toltam egyet. Megy az adok kapok. Erre be áll elém. Annyira, hogy ne lássak rá a cp-re. Engem viszont osztanak. Nevetséges.

A rush-ról nem beszélek. Elindul az óra és teljes gázzal nyomja mindenki. Majd a csapat 1/3-a megy a levesbe 1 perc alatt. Azt nem értem, hogy ezzel a taktikával 100xp alatt lehet hozni. Miért jó ez?

Amd - Radeon - Ryzen

(#11441) diegho


diegho
nagyúr

Megint találkoztam egy gyanús emberrel. VK aufs B-vel áll az ellenfél bázis körétől 50m-re. Az e100-unk capel, már 70%-on. Az ellenfélnél él még vagy 7 tank, nálunk 4. Mindenki ordibál, hogy capeljen már a VK. Az meg lövöldöz 600m-re egy IS-re. Megöli. Közben meglövik az e100-at. Cap ower. Majd a VK elindul bele a pusztába és kinyíratja magát. E100 újra felment 80%-ra mire lelőtték. Egyszerűen nem is reagált a VK arra amit az egész csapat írt, csak ment mint egy agyatlan barom. Szintén áltag 55% statos emberke, de érdekes módon a VK-val már csak 47%.

(#11442) Stauffenberg válasza CPT.Pirk (#11421) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az M4 Sherman ágon tovább haladva simán ki lehet fejleszteni a Sluggert is! Miért szenvedsz az M10-el?

(#11443) Stauffenberg válasza Levin01 (#11429) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Múltkor én is beszámoltam már ilyenről! :D Csak akkor az összes nem-arty tank elpusztult 2 percen belül és a meccset utána már csak az artyk vívták.

(#11444) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Tegnap reggel óta elég érdekesen viselkedik a játék. Eddig szokott lenni olyan 80-100 fps-em, most van 0-tól 30-ig. A játék eléggé darabos, a hang úgyszintén. Szinte játszhatatlan. A proci nins terhelés alatt, a videokártyának semmi baja, vírus nincs.Nem tudom mi lehet a gond. Tegnap a jelenség után kikapcsoltam a gépet, majd újra be, és a hibajelenség megszűnt. Ma újra kezdte. Tapasztalt vki hasonlót mostanság?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#11445) diegho


diegho
nagyúr

Valamit módosítottak az S-70-en? Mostanában 100m-ről se lehet eltalálni vele semmit. 50m-re, max zoom-al nézek egy álló tankot, nézem a hull-ját és a torony bal felső sarkába megy a lövedék. 50m-ről. Ez elég vicces.

(#11446) vhw válasza GrooveHero (#11444) üzenetére


vhw
addikt

Ne mondd mar h neked kell magyarazni mekkora programhiba ez a jatek :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11447) GrooveHero válasza diegho (#11445) üzenetére


GrooveHero
addikt

A béta óta eszméletlen, hogy mit butítottak az IS-4-esen, meg az ágyúján is. Bétában 1vs1ben egy is7 nem volt ellenfél, mert pattogott az IS-4 eleje, most meg akármi átlövi. A másik meg, hogy az S-40 átlagsebzése 490,de többször sebzek vele 322-t, meg 360-t, mint 612, az a max. Itt valamit nagyon elqrtak.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#11448) GrooveHero válasza vhw (#11446) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem ugyan nem kell megmagyarázni, de egész idáig jó volt, most meg játszhatatlan ez egész, mert annyira laggol, hogy hihetetlen. Azért nem ezt szoktam meg. Ti meg gyertek már:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#11449) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Biztos azért olyan "gyenge" (lol), hogy ha 10-es tank lesz, majd kap egy kis buffot és akkor talán, jó tank lesz... ;]

=^-^=

(#11450) vbbb válasza GrooveHero (#11448) üzenetére


vbbb
őstag

Lagol? Én is játszom már vele pár hónap óta, de még egyszer sem tapasztaltam semmi lagolást. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.