Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9391) Patrick76496 válasza Taragas (#9368) üzenetére


Patrick76496
őstag

Eddig még nem nagyon mentem a 140-essel (a ready-nem ready bug miatt), de az után, hogy összevetettük haverommal a két tankot gyakorlóban, az újabb biztos jobb. Gyorsulásban lehagyja a T-62-t, a hull front páncélja erősebb (az FTR szerint még a T-54-nél is) (a Panther sem mindig lőtte be az UFP-t, pedig az azért magasabb, ergo kedvezőbb szögből lövi). Egyedül a tornya teteje a gyengébb a T-62-nél, de igazából oly mindegy, mert kicsi a weakspot, és ilyen gun depression-nel úgy sem alkalmas a hulldown pozícióra. Én ettől a tanktól várom a megváltást a T-62 után, szívesen mennék már vele pár kört. :)

(#9371) Enzolord: Annyira én sem használom szarul, de akkor is néha idegbajt kapok tőle. :P [Pikcsör] Még az IS-4, IS-7 duóval is jobb a találati arányom, pedig azok sokkal pontatlanabbak papíron, ezzel csak 87%, rengeteget lő mellé. :O Arról meg ne is beszéljünk, hogy milyen drága az alap lőszar, + CW-re a gold is, és a nagy árért alig sebez. A többi szidást már 60x elmondtam.

(#9372) Bingisz: Századra szerintem nemigen fogok járni, viszont CW-ben így 4-5 csatából nem olyan rosszak.

(#9373) Antonius1978: Nekem is sniperkedésre van kihegyezve, de én sajnáltam a helyet a kabátolt optikának.

8.8 teszt szerver tapasztalatok:
- rengeteg tankot nem lehet használni a ready-nem ready bug miatt
- a Super Pershing a teszten nagyon jó, de csak azért, mert mindenki papír T-34-3-makkal és 112-kkel járkál és nem tudják hol kell lőni
- hiába van kivéve az encounter és az assault, még így is berak olyan csatákba
- a VK3002M (Mini Panther) jóféle gép - ugyan ezt el lehet mondani a nagytestvérről is
- így elsőre Komarin és Swamp nem olyan rossz, Serene Coast-on és Tundra-n még nem voltam randomban
- a táras lövegek mostantól részletes leírást kapnak
- mostantól 2x is meg kell erősíteni a tank eladását és a komplex modul felszerelését és a legénység pakolását is "biztonságosabbá" tették
- szvsz a két kínai prém nem nagy szám, mindkettő lövege hulladék, a T-34-3 olyan kicsivel jobban gyorsul a Type-nál, a páncélja a T-44-é és a Type 59-é között van, ez is tud néhány szépen pattintani - a T-34-3 a saját ikonján 100 mm-es löveggel van ábrázolva:

Vajon azzal akarták eredetileg felszerelni? :F Szerintem fényévekkel jobb tank lenne azzal a csővel.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.