Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#930) reelc válasza rumkola (#928) üzenetére


reelc
veterán

Nem. Ez más játék.
Ha túl hasonlónak tartjátok a PoEhoz, akkor pláne nem kell ezt megvennetek, hiszen ott van az.
Nézd, akár a PoE, akár a Diablo 3 a téma, teljesen biztos vagyok benne, hogy sokan vannak akik váltanának már róluk, ha lenne hasonló módú játék (multi, nem coop. Szezon rendszerrel, frissítésekkel). Eddig nem volt.
A megszokás is nagy úr. Akár 4-5 évig tolni egy játékot, durva dolog.
Semmilyen cég nem tudta összehozni a tutit a 2012-es Diablo 3 ás a 2013-as PoE óta, amiknek szintén megvoltak a kezdeti nehézségeik.

A Wolcen még nem bukott meg, ha minden igaz, kiderül, mit képzeltek szezonális dolgok alatt, de ugye a bugok írtása és a szerverek stabilitása lenne az Nr1.

Most akkor megint arról van szó, hogy mindennél jobb egy 2013-as játék 2020-ban.
Mert egy most 7 éves kiforrott játék üti azt ami még másfél hete sincs a piacon.
De az elképesztő játékosszámból gondolom láttad, van rá igény.
88,160 ennyi ember van most belogolva. A szerverek most korlátozva vannak, de volt már 127,542 fő is. Ezek kb. a PoE azon számai amiket a Steamen keresztül belogolók adnak a Steamcharts alapján. Szóval megvan az érdeklődés az ingyenes PoE mellett is (tudom, a mostani liga a vége felé jár már, de 2 játék megférhet egymás mellett).
Csak sajnos még sokat kell dolgozniuk rajta, ahogy írtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.