Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) csimav


csimav
senior tag

Úgy tudnátok segíteni,ha Everest el csinálnák 1 riport ot és ide belinkelném? Akkor todna vki a dolgaimhoz drivereket gyűjteni?
pl:
Hangkari driver: link..
Very big thx és respect annak aki megcsinálja majd. :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#19552) csimav


csimav
senior tag

Nah itt a report:
Itt :DD
Vki driverek szerint gyűjtse össze és linkelje be h mien drivereket kell leszednem Pl: Videokari: link..
THX

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#19553) Polllen válasza csimav (#19552) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem is újonc vagy, de még hiszel a mesékben? :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19554) csimav válasza Polllen (#19553) üzenetére


csimav
senior tag

pssszzzt!!!! :(( :W :DD :DD :))
Vki csinálja meg tényleg!! pls pirospöttyöt is kap:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#19555) Lenry válasza csimav (#19552) üzenetére


Lenry
félisten

videókártya driver
hangkártya driver
chipset
hálókártya
nyomtató

na de ilyet nem játszunk többet :) ha összefutunk, lógsz egy üveg édes vörösborral :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19556) csimav válasza Lenry (#19555) üzenetére


csimav
senior tag

Te egy isten vagy!!!!! :R kapsz ha találkozunk

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#19557) Gorneck


Gorneck
titán

Létezik olyan, hogy
Lexmark driver sima Vista-ra telepíthető és megy...SP1 telepítés után is.
Lexmark driver Vista SP1 telepítés után nem hajlandó feltelepülni.

Gorneck#1239

(#19558) Lauda


Lauda
félisten

Nagy nulla, szar, hulladék ez a vista most is, sp1-estől, mindenestől. Leszedem, kiírom, feltelepítem, majd az nvidia oldaláról leszedett vista driverrel kapok egy fekete képernyőt, ami a huszadik újraindítás után is megmarad. Egyszerűen elveszi a monitorjelet. Mondanom se kell, hogy ugyanezen driver xp-n tökéletesen működik továbbra is. Hát b@ssza meg a k@rva anyját a ms ezzel a vistával. XP a legjobb, ezzel nincs semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#19559) Gorneck válasza Lauda (#19558) üzenetére


Gorneck
titán

Ezt szedted le?

Gorneck#1239

(#19560) Lauda válasza Gorneck (#19559) üzenetére


Lauda
félisten

Igen! :)

(#19561) tkesy válasza Lauda (#19560) üzenetére


tkesy
őstag

A Vista-ban lévő "beépített" driver-el volt képed? Mert ha igen, akkor szerintem nem az MS programozóit kéne szidni... :U

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#19562) pok.tom válasza Lenry (#19555) üzenetére


pok.tom
aktív tag

akartam már neki írni h. tegyen fel Vista az megoldja a problémáját,
nem tudok szavakat találni.. te ennyire ráérsz? :DDD
édes vörös?igyal szörpöt ;]

(#19563) Morden24 válasza Lauda (#19558) üzenetére


Morden24
nagyúr

Elevált módban telepítetted a drivert? Külön monitor drivert próbáltál keresni?

Mellesleg nem valószínű, hogy az MS hibája, hogy nVidiáék még 2008 közepére sem tanultak meg tisztességesen drivert írni... :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19564) Depression


Depression
veterán

Vettem egy külső vinyót. Vistával partícionáltam 2 részre, a második partícónak nem adott betűjelet, hiába adtam meg, hogy úgy csinálja.
Át kellett állítani elsődleges partícióra, majd ismét hozzá kellett rendelni.
(Csak gondoltam megosztom veletek)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19565) csimav


csimav
senior tag

És ezen a 64 bites vistán elmennek a 32 bites progik? Pl: Steam, Team Speak, Ventrilo, Nero 7, AVG...
és amin Xp-n Microsof Office az vistán mi?? mert nekem kell majd a world...:)

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#19566) Morden24 válasza csimav (#19565) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mennek, bár valamelyik komm. programból, talán a Team Speak-ből csak az újabb verzió jó, de az nem a 64 bit, hanem a Vista miatt van.
Vírusirtókból és ilyen rendszerszintű szirszarokból olyat keress, ami vagy natívan 64 bites, vagy támogatja a 64bites rendszereket is.
Nero 7 helyett használj 8-ast, vagy leginkább mást (ez csak szvsz).

Azért az egész világ ne kelljen neked. Elég World helyett Word is. Most is Microsoft Office-nak hívják, és az Office Xp megy Vista alatt is, az újat pedig Office 2007-nek hívják.

Sectumsempra - For Enemies

(#19567) csimav válasza Morden24 (#19566) üzenetére


csimav
senior tag

És Vista 64 bites Ultimate ra meiket érdemes letölteni?
Microsoft Office 2007 Enterprise Hungary vagy
Microsoft.Office.Professional.Plus.2007.SP1.Hungarian.Integrated.May.2008-STV vagy
Microsoft Office 2007 Enterprise Hun SP1 Integrated ?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#19568) Mr.Grincs válasza csimav (#19567) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Teljesen jó a 2003as verzió is nekem is az van fent a Vista Ultimate 64 bit Sp1en.
Felraktam a 2007et és csak designben találtam változást eléső ránáézésre. Biztos van benne belül is változás, de azt nem nézegettem meg annyira.

Miért van az hogy a vista nem 5.1ben játsza le a nótáimat., míg az xp simán egyből szétosztja az 5.1re a hangokat. És itt csak az első 3 hangfalam szól jobb bal, center, meg a mély is alkalmanként. Mit hol állítsak be hogy normálisan szóljon. Videóknál van amikor csak egy szól. Előre is köszi. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#19569) Morden24 válasza Mr.Grincs (#19568) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha sztereó zenéid vannak, akkor teljesen normális, hogy sztereóban játssza le őket (5.1-ben hallgatni sztereó zenét? :F ).

Egyébként használsz valami hangkártyát, vagy a P5K-nak az integráltját nyomod?

Sectumsempra - For Enemies

(#19570) Barthezz2 válasza Mr.Grincs (#19568) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nemtom nálad hogy mükszik ez, de alapban nekem sem nyomja ki 6ch-ba, de a hangkari progjában(realtek Hd audio) van egy olyan nekem hogy hangszóró kitöltés, és úgy megy mind

de csatlakozva az előttem szólohoz, egy sztereó zene miért is kel hogy 5.1be szóljon? Az már más hogy a filmnél bajos ha csak egy szól...

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#19571) Mr.Grincs válasza Morden24 (#19569) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Sajnos a P5Knak az ótvarját, de be akarok újjítani pont emiatt. Attól fosok, hogy meghal, az integrált hangkari a nagy teljesítménytől, mondjuk nem ekkora hangfalra találták ezt ki, de redetileg is kissebbet akartam, de így jött ki a vétel.. De nemtudom milyet vegyek. SB 5.1 live volt az előző gépemben, az kibajóvolt:), de ugyenebből az SB ből van most 7.1es annak az ára is jó. És van az asusnak a sonar verziója vagy mi a bánat az meg 35 körül van, szerintem egy kicsit sok érte, de 7.1es. Genius SW-HF5.1 5000 hangfalam van, nagyon faintos, xpvel nagyon csodásan szól. De genius karit nem szívesen veszek. Előre is köszi a választ.

XP vel minden hangot kiad az összes hangfalon, meg plusz a mélyet.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#19572) Barthezz2 válasza Mr.Grincs (#19571) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

ha creative cuccot akarsz venni akkor meg ajánlom hogy előtte jól nézd meg mit veszel, mert elég sokan szenvedtek a vista+creative párossal már itt a fórumon..

Everybody lies.

(#19573) Morden24 válasza Mr.Grincs (#19571) üzenetére


Morden24
nagyúr

Feltételezem, hogy az integrált hangkarinak is van egy beállítóprogija, de attól még nézd át a Control Panel\Hardware & Sound\Sound menüjét is, mert könnyen lehet, hogy ott is be kell állítanod a dolgokat.

Filmet nem tudom, mivel játszol le, de mivel hangcsúszás és szarakodás simán lehet codechiba miatt, azt ajánlom, hogy tölts le egy VLC-t, ahol szabadon tudod váltogatni, hogy hány hangsávot használjon a lejátszásnál, és nézd meg, hogy egy tutira 5.1-es film mit csinál, ha 5.1-re állítod (merthogy ott aztán tuti kéne szólnia az összesnek).

Zenénél az a normális, ha a két front + a sub szól (a centernek sem kéne), már amennyiben sztereó hangfelvételről beszélünk.
Ezeket a baromságokat (mint pölö sztereó kinyomása 5.1-ben) vagy a driverbeállítások között találod meg, vagy az adott lejátszóalkalmazásban tudod bekapcsolni (bár szvsz, de továbbra is mondom, sztereót 5.1-ben hallgatni ordenáré baromság, jobb nem lesz tőle, max rosszabb, esetleg hangosabb).

Ha nem ragaszkodsz az egyébként rendkívül korrekt, júzer-frendli és megbízható Creative cég produktjaihoz, én bátran ajánlanám neked ezt a cuccot.

Sectumsempra - For Enemies

(#19574) FireShadow válasza Core2duo6600 (#19491) üzenetére


FireShadow
senior tag

elmentett jelszavakat lehet vele csekkolni meg törölni igy ujra megkerdezi loginkor a user/pass-t a halozati helyekbe!

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#19575) Mr.Grincs válasza Barthezz2 (#19572) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ennyire öreg vagy fapados hogy nincs hozzá vista driver?

Morden24: Bátran elfogadom, az ajánlatot. Nem ragaszkodom a creative cucchoz. Nem is rosz az ára, és akkor gondolom ez atomra biztos vista kompatibilis. :R

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#19576) Morden24 válasza Mr.Grincs (#19575) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem az a baj, hogy öreg, hanem az, hogy a Creative kicsikét "kiskirályosan" kezeli ezt az egész Vista-driver dolgot. Normális és relatíve problémamentes támogatás az X-Fi karikhoz van (bár a "normális" miatt szerintem lenne egy-két sokat szenvedett ember, aki ezért leb*szna nekem egy pofont :D).

Én ennek a karinak a nagytesóját használom, és bár a legutóbbi RC driverekkel anyáztam egy sort (életem első kékhalála Vistán :U ), alapban tökéletesen és problémamentesen működik, ezért mertem ajánlani :)

Sectumsempra - For Enemies

(#19577) Mr.Grincs válasza Morden24 (#19576) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Eredetileg ezt néztem ki, a többi kreative mellett. Sokkallom érte ezt az árat. De ha binisor működik akkor már érdemes pénzt áldozni rá.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#19578) Morden24 válasza Mr.Grincs (#19577) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sorry, dupla :(

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19579) Morden24 válasza Mr.Grincs (#19577) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem tagadom, hogy k*rva drága volt, csak mivel hangrendszert is újítottam, és nem egy-két évre terveztem megvenni ezeket a dolgokat, ezért gondoltam, hogy hadd szóljon, egyszer lehet erre is áldozni.

Igaz, csak EAX5-ig van támogatás (amúgy az egész EAX nagyon nem a szívem csücske, szóval ezt nem sajnálom), de az legalább úgy van megoldva, hogy benyomok a driverprogin egy nyamvadt gombot, nem pedig az ALchemy-vel kell szarozni, ami mellesleg csak X-Fi karikhoz van ingyen, egyébként fizetős (éljen a Creative, ugye :) ).

A hangminőségre meg aztán nincsen panasz. Én X-Fi Gamer Pro-ról váltottam, és bőven nem bántam meg. Jó karik ezek, a PCI-express csati miatt meg aggódni sem kell, hogy egyszercsak kiszorul a gépből :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19580) Mr.Grincs válasza Morden24 (#19579) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Attól én sem félek hogy kiszorul:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#19581) Lauda válasza tkesy (#19561) üzenetére


Lauda
félisten

Igen volt. :)

(#19582) Lauda válasza Morden24 (#19563) üzenetére


Lauda
félisten

Mi az, hogy elevált módban? Az nv oldaláról szedtem le a hivatalos drivert. Ezután már nem tudtam keresni semmit, mert nem volt képem se. :DDD

(#19583) Barthezz2 válasza Lauda (#19582) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Csinálj egy rendszervisszaállítást vista dvd-ről! ha a vista driverével volt kép akkor az nvidia a ludas...
illetve nincs véletlenül egy TV a karira kötve? Mert akkor ott keresd az asztalt!
egyébként érdekesség, hogy az nvidia driver feltelepítése után nekem a tv-out lett az elsődleges, pedig mindent ugy telepítettem(vista, driver) hogy a tv nem volt bekötve.. :F

Everybody lies.

(#19584) Morden24 válasza Lauda (#19582) üzenetére


Morden24
nagyúr

Úgy, hogy a driveren jobbklikk, és "run as admin", vagy ha magyar Vistád van, akkor "futtatás rendszergazdaként" paranccsal indítsd el. És adott esetben lehet, hogy inkább az EVGA honlapjáról kéne leszedni a drivert, nem az nVidia félét, bár nem tudom, zöldéknél ez hogy megy.

Amúgy milyen monitorod van?

Mellesleg eléggé kétlem, hogy egy globális problémaként a 8800GTS alá szar lenne a Vista driver. Nálad lesz ott valami elszúrva. A Vistád egyébként eredeti, vagy valami kokányolt szemét?

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19585) Lauda válasza Barthezz2 (#19583) üzenetére


Lauda
félisten

Már nem tudok bootolni, mert legyilkoltam a vistát. Egyébként össze van kötve a tévével, de nem volt bekapcsolva (a tv). Lehet ez volt a gond, mert hallottam a felállási hangot is, csak kép nem vót. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19586) Lauda válasza Morden24 (#19584) üzenetére


Lauda
félisten

Nem így futtattam, hanem nyomtam egy duplaklikket, ahogy szoktam. Mindjárt feltelepítem újra és megpróbálom akkor így telepíteni.

Egyébként ezt a verzsönt szedtem most le: Microsoft Windows Vista Ultimate SP1 32 Bit (X86) HUN OEM + Vista SP1 Loader 3.0.0.1 to All x86 and x64 Versions [by fotzegeil].nrg :DDD

Több mint ezren leszedték és dícsérik, szóval nem hiszem, hogy ezzel lesz a gond.

Leszedett egyébként 32 féle frissítést is, majd reboot és utána telepítettem az nv drivert.

(#19587) Morden24 válasza Lauda (#19585) üzenetére


Morden24
nagyúr

Talán húzd le addig a tv-t, ameddig felállítod a rendszert.

Leszedett egyébként 32 féle frissítést is, majd reboot és utána telepítettem az nv drivert.

És megnézted, hogy milyen frissítéseket telepített? Mert lehet, hogy pölö letöltött valami nVidia drivert, és amikor rátelepítetted az újat, megkavarodott a cucc.

Mellesleg nekem mindegy, kik és hányan szedték le a krekkelt akármit, a tény az, hogy nekem/sokaknak jól megy, nálad meg nincsen kép. Ha nem júzer error, és nem hardverhiba, akkor marad a szar telepítő :DDD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19588) Barthezz2 válasza Lauda (#19585) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor tutira az a gond :)) hogy mit szívtam ezzel én is multkor :DDD de mint írtam az sem biztos hogy megoldás hogy lehúzod addig a tv-ről, mert legutóbb vista telapítés alatt én is lehuztam, felraktam a drivert és nem volt kép, aztán bekötöttem a tv-t és láss csodát azon volt..nem értem egyébként mért :F
jah és ezt nekem a 175.19-es driverral csinálja, a többivel nem...

Everybody lies.

(#19589) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem mert még csak 1 napja használom a vistát.
Hogy lehet azt kikapcsolni, hogy mindenre rákérdez?
Van nekem egy Nod32-m, felraknám és azt írja ki, hogy nem kompatibilis, az ilyeneket kerüljem? Esetleg milyen vírusírtót ajánlanátok letöltési lehetőséggel együtt?

(#19590) Morden24 válasza spyduck (#19589) üzenetére


Morden24
nagyúr

Rakj fel új nodot, letöltési lehetőség: www.eset.com
Esetleg AVG-t, ha free cucc kell.

A rákérdezős dolgot UAC-nek hívják, a Control Panelben, a User Accounts beállítások között találsz egy olyat, hogy "turn user account control on or off". Mellesleg ez egy biztonsági szolgáltatás, és elég hasznos, gondolom most még nagy telepítgetések meg beállítgatások közepette vagy, de utána úgy sem találkozol vele.

Sectumsempra - For Enemies

(#19591) Core2duo6600 válasza Barthezz2 (#19530) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Igen használom
Bár igaz nem most telepítettem fel.
Valami tuzfal foghatja meg nálad szerintem

(#19537) csimav
64 bites vistat rakjál fel, neked a home premium megfog felelni.
Hogy a haverok mit mondanak az egy dolog, nem azért teleitunk egy ost mert a haverok így - ugy, hanem azért, hogy nekünk jó legyen.
Ha elég erős a gépet, akkor mehet a vista.
De ne kokányolt telepítőt használj.
mert abból sok jó nem lesz.
ha 4 gb ramod van, akkor 64 bites kell feltenni, hogy ki is tudja használni.
XP ből nem javaslom a 64 bitest, mert elég gázos, azzal indít pl, hogy vagy 500 megát leszed elsőnek frissités gyanánt.
ami nem baj.
Előnye ugyanakkor, hogy csak corporate kiadás létezik belőle, és nem kell szemvedni a törésekkel, kodot neki, és megy szépen.
Vistánál, én 1 féle törést ismerek ami muködik, itt az a legtutibb ha megveszed.

(#19542) ateszm
Ha belegondolsz abba, hogy pl a vga driver is 64 biten fut, ami akár gyorsabb is lehet mint 32 biten, máris megvan a különbség még akkor is, amikor 32 bites maga az alkalmazás.

(#19546) csimav
Mindenhez, jobban nem tudom leírni.
Csomo dolgot feltesz magától, de a külsö perifériákhoz kell.
Nyomtató, scanner /Ellenöriizd, hogy van - e 64 bites/
Hangkari
Vga kari.
Chipset.
Hálókari.
még biztos lehetne soroni, ezek a legfontosabbak...

De ha ennyire nem tiszta, akkor tényleg kérj meg valakit.

(#19552) csimav
Gyüjtsd össze magad, tudod, hogy milyen lap van a gépedben /Gigabyte/ felmégy az oldalra, kikeresed a letöltések közül, és leszedsz mindent

És így jársz el a többi hw el is.

(#19558) Lauda

Ez bizony user error amit csináltál, mert pár napja telepítettem egy szüz gépet, és semmi gond nem volt.

(#19564) Depression
1 hdd én jobb elsődleges particiokat használni abból 4 lehet max annyi elég is én is idétlenledtem a logikaival, meg amikor linuxot telepítettem meg is lett a következménye ....

(#19565) csimav
El de mindenből frisset használj avg ét dobd ki
Nero 7 et szintén, ösküvület az már, 8 akárhányasnál tart azzal nincs gond.

(#19567) csimav
Érdemes elenni a boltba megvenni, de ha már vista akkor office 2007 hadd szokjad :)

(#19573) Morden24
Amikor frissen telepítettem, akkor csak a left right szolt még a mély sem.
Most szól, valamit feltettem azóta de nem tudom mi volt az.
Mostmár a MCE vel nézett tv nek is szól a mélyhang.

Korábban az sem szólt

Ezért fosok ujratenni a rendszert, mert félek, hogy nem lesz jó, pedig már nagyon megérne a reinstallra.

(#19584) Morden24
EVGA is a NV re linkel.

(#19588) Barthezz2
NA ez jó, mert nálam pl tv sincsen, tehát még azt sem tudom megmézni, akkor hogy mi lesz.

(#19589) spyduck
Szerintem az avastot használd antivirnek, free.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#19592) Lauda válasza Morden24 (#19587) üzenetére


Lauda
félisten

Morden24 és Barthezz2

Igen, ez lehetett a gond. Most úgy telepítettem, hogy kihúztam a tv-ből a kábelt és gyó minden. :D Azt nem néztem, hogy miket telepített, csak láttam, hogy jelez 32 frissítést én meg engedtem had telepítse őket.

Régen nem foglalkoztam már a vistával és most meg láttam ezt az sp1-es cuccot, mondom kipróbálom, bár nem hiszem, hogy hosszú életű lenne a dolog. Még játékot nem próbáltam, azzal is volt gondom régebben. XP-n faszán futottak, vistán meg akadoztak, pedig a gép nem lehet gyenge láncszem.

A firefox azért sz@rakodik kicsit, ha rányomok a kezdőlapra, akkor az üres lapra is betölti emellett nyit egy új lapot és oda is. :DDD

(#19593) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Melyik a legjobb kodek pack a vista ultimate 64bit sp1 hez?
Torrent kliensből ti mit használtok? Én utorrentet használok csak a beállítása kész rémálom. Okés hogy felrakom és megy csak a mappabeállítások nem jelennek, nem hullanak le mint az xpnél. Ott csak egy Asztal man nekem a vistánál, meg és azt ki kell trükközni.
Power dvd-t használok dvdzésre. :R :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#19594) Barthezz2 válasza Core2duo6600 (#19591) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tüzfalam csak a vista tüzfala van, azt kikapcsolva is próbáltam de ugysem megy, vírusirtó még fent sem volt... Próbáltam ugy hogy a telepítőn kivül nem futott semmi, UAc kikapcsolva, ugy sem megy :W már kezdek ideges lenni hogy mi a ...ért nem megy...
Ezt az üzit dobja ki kb ötödénél:

I[I]nstall unsuccessful!

yahoo! Messenger for Vista did not correctly install. this may have been to other open applications or incomplete installs. please try the install again after restarting your computer.[/I]

namost nem vagyok valami jo angolos, de ez azt jelenti elvileg hogy nyitva van valami más program vagy befejezetlen telepítés ami miatt nem megy, de ugy hogy bezárok mindent és csak a telepítő fut sem települ fel... :W

Everybody lies.

(#19595) Lauda válasza Mr.Grincs (#19593) üzenetére


Lauda
félisten

Minek kódek pakk? Mpc és kmplayer pakkok nélkül is játtszik mindent. Utorrentet használok. Mi a gond a beállítással? Igaz nekem a letöltő gépen xp van és az is marad.

[ Szerkesztve ]

(#19596) spyduck


spyduck
nagyúr

Vistán hol kell beállítani a touchpadot? (notebook)

(#19597) Morden24 válasza Lauda (#19592) üzenetére


Morden24
nagyúr

Driverekkel voltak gondok, nem a Vistával.
A Firefox is csak nálad szarakodik. Ha ennyi gondod van, mi a francért erőlteted? Tégy vissza XP-t, aztán annyi.

Ha nekiesel, mint tót az anyjának, leszarozod, aztán kiderül, hogy júzer error, annak sok értelme nincsen, te is csak idegeskedsz. Miért nem maradsz a tuti jól működő, megszokott dolognál?

Sectumsempra - For Enemies

(#19598) Morden24 válasza Mr.Grincs (#19593) üzenetére


Morden24
nagyúr

Amiről emberieket szoktam hallani, az a Vista Codec Pack, de szerintem egy VLC player is elég neked :)

uTorrentet használok én is, és nem teljesen értem, mi a gondod... milyen mappabeállítások nem jelennek meg? Ha a letöltési...stb. dir-ekre gondolsz, vígan be lehet állítani, nincs azzal semmi gond (melyik verziót használod?).
Amúgy legtöbb kliens megy már Vistán tudtommal, nyugodtan kipróbálhatsz mást is, hátha jobban bejön vagy valami. Nekem sok ismerősöm Azureusra esküszik (én mondjuk nem szimpatizálok vele).

DVD nézésre meg WMP. Tök jó, telepítsen ezért 3rd party fizetős szoftvert, akinek 2 anyja van :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19599) Lauda válasza Morden24 (#19597) üzenetére


Lauda
félisten

Csak várjuk ki a végét, most próbálgatom majd a játékokat. Ha gond lesz velük, megy is vissza az xp. Nem erőltetek én semmit, csak próbálkozom. :D

(#19600) Morden24 válasza Lauda (#19599) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mielőtt megint nekiesel, azért a DX9 legújabb verzióját telepítsd fel, mert ezt még jellemzően el szokták felejteni.

Sectumsempra - For Enemies

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.