Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) Lauda válasza Morden24 (#20497) üzenetére


Lauda
félisten

"az tényként kezelendő, hogy az XP "simán fut"-ásától még lehet hardverhiba."

Egy hardver vagy jó vagy rossz, nem? De ha még ez igaz is, akkor megint csak az xp nyert. :)

(#20502) Lenry válasza Sanyix (#20492) üzenetére


Lenry
félisten

Vistából is van 64 bites... én is azt használom.. 3GB-nál több RAM esetén gondolkodni sem szabad a 32 bites OS-en

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20503) Sanyix válasza Morden24 (#20497) üzenetére


Sanyix
őstag

de írtam, hogy a telepítőnek semmi baja, mert ugyanott hal be ahol a telepített rendszer. Mert a telepítő is betölt egy alap vistát, és azzal telepíti magát. Volt egy régebben feltelepített ott volt a kékhalál. Leszedtem egy másik telepítőt, annál is a telepítés kezdésekor mikor az alaprendszert indította, ugyan pontosan az a kékhalál jött be. Nincs tuning semmi, most az xp úgy megy simán hogy nem fagy, nem kékhalálozik, nem indul újra, pedig ment ám rajta az oblivion is mindenbekapcsolva maxon hiperszuper maxbeállításon nem keveset, meg il2 is, meg l2 is.

vindózt ismerem már annyira, hogy tudom hogy tele van random hibákkal, amik egyszer előjönnek egy gépen, aztán ugyan azon a gépen többé nem. pl régen a meghajtó/modem eltűnedezés az xp-nél 2 tök különböző gépen, úgy hogy egyszer csak eltűntek ezek a hibák, de még sorolhatnám.

Az esetek 95% nem a hardver a hibás egy hibáért, hanem a szoftver ami rajta fut ;)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#20504) Sanyix válasza Lenry (#20502) üzenetére


Sanyix
őstag

64bites volt, de 32bitesnek se kellene semmi baja legyen vele.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#20505) Sanyix válasza Morden24 (#20497) üzenetére


Sanyix
őstag

És így lesz egy kevésbé ismert esetből egyedi.
Ugyanis van a kb927777 valamennyi update. Az tudjátok mit javít? Egy hibát, hogy 3 gigánál több rammal bootnál kékhalállal elszáll a vista 64 bizonyos sata vezérlőkkel, vagy raiddel. Ezt tartalmazza az sp1 de volt ilyen, és itt senkinek nem jutott eszébe hogy esetleg ez kéne. (egyébként nem megoldás, mert sp1-em volt, ide vezérlő van csak, és nincs raid) Akkor lehet hogy az enyém se egyedi?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#20506) Morden24 válasza Lauda (#20501) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez nem egészen így működik.

Pölö van egy memóriahiba, ami XP alatt a tetves életben nem fog előjönni, mert nem használja az egész memóriát, ellenben ha mondjuk elindítod a Premiere-t, és éppen DV-t vágsz, akkor dobálja a bluescreen-eket. Mint nálam anno a Civ4 :)

Amúgy az tény, hogy ósdibb, szarabb, régebbi hardware-en az XP nyerőbb. Ennek elég sok oka van.

Sectumsempra - For Enemies

(#20507) Morden24 válasza Sanyix (#20505) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nézd, a Creative 64bites driverei pl. fagyásokat dobáltak Vista alatt, 4+ rammal. Akkor most a Vidóz a szar, vagy a driverek?

Az meg egy külön tetves szerencse, hogy az MS néha a többi fasz hibáit is javítja. Félre ne érts, nem mintha nem lenne elég hibája a Win-nek is, csak éppen az esetek kilencven százalékában az "egyéb" szoftverek a fosok.

Sectumsempra - For Enemies

(#20508) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Hi @ all

Valami gáz van a vistámmal, bárhogy takarítom a C:/ meghajtót, valamitől egyfolytában televan, szabad hely 75mb - 1.5 Gb, de inkább már csak 175mb szabad helyeket ír ki, ha megnézem akkor 8Gb kellene, hogy legyen szabadon :O

Ez mitől van, hogy valami telerakja a C:/ meghajtót, hiába takarítók róla :F

C:/ amúgy 60Gb van, ahová a rendszert telepítettem :U

:R

[ Szerkesztve ]

(#20509) Morden24 válasza HoReSz1975 (#20508) üzenetére


Morden24
nagyúr

Rendszervisszaállítási pontok, hibernálófile, temp mappa, SoftwareDistribution\Download mappa, ilyenek?

SP1 backupját is le tudod szedni egy adminisztrátori parancssorból indított "vsp1cln" paranccsal.

A 60 gigából az egészet a Vista ette meg?

Sectumsempra - For Enemies

(#20510) HoReSz1975 válasza Morden24 (#20509) üzenetére


HoReSz1975
őstag

a C:/ -re semmit nem szoktam felrakni

úgy néz ki igen, nincs valami normális takarító progi, mert ez a CCleaner nem sokat ér :F

[ Szerkesztve ]

(#20511) Morden24 válasza HoReSz1975 (#20510) üzenetére


Morden24
nagyúr

Próbáld ki a TuneUp utilities 2008-at, bár nem ingyenes, az elég jó.

meg persze tudod te is törölgetni a dolgokat... c:-n nyomsz egy jobklikket, tulajdonságok, ott meg disc celanup, és az "all users"-es opciót válaszd.

Computer-en jobbklikk, properties, advanced system settings menü/system protection fül alatt meg törölheted a visszaállítási pontokat (egyszerűen szedd ki a pipát a c: elöl, ekkor törli az összeset... de ha használni akarod [ajánlott], akkor utána pipáld vissza)

Windows mappa\SoftwareDistribution\Download\... CSAK A Download mappa tartalmát töröld, máshoz ne nyúlj!

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#20512) HoReSz1975 válasza Morden24 (#20511) üzenetére


HoReSz1975
őstag

SoftwareDistribution\Download hol találom meg :F

(#20513) harry3 válasza HoReSz1975 (#20508) üzenetére


harry3
őstag

Tudja valaki, hogy miért nincs netem? előre írom, mert senki nem válaszol, pedig biztos hogy van megoldás.
Nekem is így van. Semmit nem csináltam, és hirtelen odalett 1GB, majd később néztem és 2GB szabad hely lett. A Vista szokott készíteni telepítés előtt különböző biztonsági, illetve árnyékmásolatokat, de lehet hogy ebben az esetben nem ez a baj.

(#20514) Joshi


Joshi
titán

Megoldódtak a Vista problémáim: visszaraktam az XP-t. :B
Valahogy a jelenlegi konfigom és a Vista utálták egymást, így nem volt mit tenni végérvényesen meg kellett szabadulnom a Vistától. Talán a következő konfigommal már jobban fog működni, addig is mindenkinek sok szerencsét a Pistához. ;)

(#20515) HoReSz1975 válasza Joshi (#20514) üzenetére


HoReSz1975
őstag

én is elgondolkoztam már rajta :O

(#20516) Edween válasza HoReSz1975 (#20512) üzenetére


Edween
őstag

Windows mappa\SoftwareDistribution\Download\

(#20517) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

most 3.22Gb szabad érdekes :U

de mindjárt lesz rosszabb is, ich denke :((

(#20518) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

TuneUp Utilities 2008 v7.0.8002 mindjárt futtatom, kíváncsi vagyok, mi lesz, mit talál :U

(#20519) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Sziasztok!
Mekkora rendszerpartíció kell egy vistának? Van itt egy gép, amin 15 Gb, de folyton szól hogy megtelt.

Megoldható valahogy újratelepítés nélkül, hogy a "raktár" partícióból átcsoportosítsak a rendszerpartícióhoz?

(#20520) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv!
Ismét kellene egy kis help.
Van 2 vista a gépen. Kicsit félreinformáltak,és amit megvettem az egy upgrade verzió.
Nem is az a gond,csak ugye a C meghajtón figyel egy még nem aktivált "próbaverzió",a D-n pedig a normál verzió,amit használni akarok.
Hogyan tudnám letakarítani a C-n lévőt? Formázni nem engedi. Próbáljak meg pl. egy winXP telepítőlemezt?
Thx

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#20521) Sanyix válasza Morden24 (#20507) üzenetére


Sanyix
őstag

annál a hibánál, semmi fos driver nem volt, mert el se jutott a betöltéséig. Ahogy az enyémnél sem.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#20522) Core2duo6600 válasza spyduck (#20499) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Még az avastot érdemes használni, megy x64 en is, és a
prevx.com ról lekapható cuccot.

(#20513) harry3
Konkrétabban ?
Mert hogy nincs neted ez kevés, hiszen írkálsz tehát van

(#20519) Chesterfield
Legalább 40 - 50 giga
De ha sok alkalmazást használsz akkor akár több is.

(#20521) Sanyix
Kokányolt telepítőt használsz ?
Vagy gyárit ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#20523) localhost válasza harry3 (#20513) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Persze, hogy senki nem válaszol, mert az általad folyatott párbeszéd a következő hasonlattal írható le:

- Jó napot! megnézné a kocsimat? 130-nál berezonál a kormánykerék.
- Az biztosan az ABS-től van.
- Nem lehet, mert ebben a kocsiban nincs is ABS.
- Akkor valószínűleg az első futómű csapágyazása
- Az nem lehet, mert állás közben nem rázkódik.
- Nem lehet, hogy kifogyott az ablakmosófolyadék?
- De lehet, de attól nem rezeg a kormány 130-nál...

Én többedszer nekifutottam, hogy segítsek...., mindannyiszor lepattantam rólad. :o

KÉREM, ülj neki és a lehető legrészletesebben írd le, hogy mi a pontos hiba, mikor, hogyan....
Milyen gépen, milyen net, milyen oprendszer stb...és akkor TALÁN többen meg tudjuk mondani a MIÉRTET is.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20524) localhost válasza remejan (#20482) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hát Téged sem szeretnélek vásárlóként nálunk a boltban, az már biztos! :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20525) Davey7


Davey7
senior tag

Hogyan kell kikapcsolni az automatikus lejátszást??? próbáltam a vezérlőpult->automatikus lejátszásnál,de akkor is indította....és emiatt nem az itunes,hanem a win akarja az ipodot elindítani.

(#20526) Morden24 válasza Chesterfield (#20519) üzenetére


Morden24
nagyúr

Verziótól függ, de legalább 25-30 gigát tolj neki.

A mai merevlemezárak mellett ne kelljen már ezen problémázni. Főleg egy olyannak, aki amerikai cigit szív. Cseszterfild :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#20527) harry3 válasza localhost (#20523) üzenetére


harry3
őstag

Már elnézést egyszer normálisan leírtam, de mindenki csak piszkálódott, ezért gondoltam, ha tudnak kötekedni, akkor elolvasták és nem kell még egyszer. :o :(((
A netet kábel TV-ről kapom. Ami a következőt jelenti. A kábel TV dugaszából megy egy vezeték egy modembe, ami össze van kötve a géppel. Amikor reggel bekapcsolom a gépet van net, de ha újraindítom nincs. Ha kikapcsolom a gépet és mindent kihúzok a konnektorból és várok pár percig majd mindent bedugok, bekapcsolok akkor van. Azt mondta egy rendszergazda, hogy a MAC címemet változtatja meg:
00-15-A4-...nem írom végig, nehogy valami legyen belőle. egy pendrive féleséget bedugott a gépébe és megnézett valamit és mindig más címen csatlakoztam, pedig nem lehetne csak eggyel. Azt mondta hogy MAC cím amit az előbb írtam pedig nem IP annyira azért értek hozzá, hogy ne keverjem mással az IP címet. Azt is mondta, hogy ez egy fizikai cím és nem szabadna változnia. Azt is írtam, hogy a gép új, a net most lett bekötve és XP-n minden ment.
Remélem nem kell még 1x leírnom. Legelőször is kb. így írtam le.
Net: 1024=256
Vista Home Premium van a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#20528) Morden24 válasza Sanyix (#20521) üzenetére


Morden24
nagyúr

Amik 2006 végén bekerültek driverek a Vista telepítőibe, nyilvánvalóan nem voltak tökéletesek. Sokak tapasztaltak pl. AHCI-ben teljesítményingadozást ich9r vezérlővel, ezért szoktuk itt a fórumban is azt ajánlani, hogy AHCI használta esetén a legújabb drivereket tessék beadagolni install alatt, mert szimplán jobbak.

Na most persze csóri end user-t kurvára nem vígasztalja, de sokszor egyszerűen arról (is) van szó, hogy fos drivereket szállítottak az MS-nek anno - emiatt aztán inkompatibilitási hibák, fagyások, bármik lehetnek (megvolt ez anno az XP-nél is, csak ezek szerint túl sok az IT-ben a 6-7 év).

Sectumsempra - For Enemies

(#20529) Core2duo6600 válasza harry3 (#20527) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Legális az a vista ?
Érdemes lenne egy féreg keresést megcsinálni.
Meg virus után kutatni.

Ha jól értem akkor bedugod az utp -t a gépbe és már megy is.
Semmi pass meg semmi egyéb.

Részletezd, hogy a vistaban a hálózat hogy van beálíltva
Milyen protokolok, stb....
Milyen egyéb progit használsz ?
Cfosspeed pl ?

Ekkor talán okosabban leszünk.
HA 2 lan kari van a gépben a másikkal is próbáltad ?
Másik géppel próbáltad -e ?

Mert ebből nem sokat tudunk kihozni, mivel rendszerint a kábelnetes emgoldások olyanok, hogy dugd be és használd.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#20530) harry3 válasza Core2duo6600 (#20529) üzenetére


harry3
őstag

Már újra is lett telepítve, Amúgy nem , de fél évig nem volt semmi baja és még azóta sem.
Igen csak annyi.

[ Szerkesztve ]

(#20531) Chesterfield válasza Morden24 (#20526) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Ok, köszönöm mindenkinek a választ, tehát rendszerpartíció méretet kell növelni, ez egyértelmű.
De ez megoldható anélkül, hogy minden adat elveszne?

(#20532) #65675776 válasza Chesterfield (#20531) üzenetére


#65675776
törölt tag

Erre már a Vista lemezkezelője is képes. [link]

(#20533) Lauda válasza Morden24 (#20506) üzenetére


Lauda
félisten

Ok! ;)

A 20528-ra: érdekes, elég sokáig az alap xp volt fent, Tesómmal ketten nyúztuk a gépet, de nem voltak fagyások és egyéb problémák. Egy pillanat volt megszeretni ezt a rendszert, ellenben a vistával mindig csak a szenvedés megy. Most mondhatjátok megint, hogy én vagyok a balfasz, de elég csak 1-2 oldalba beleolvasni és látni, hogy rengeteg a probléma mindenfelé. :D

[ Szerkesztve ]

(#20534) tkesy


tkesy
őstag

Kérdés: hol lehet beállítani a Vista-ban, hogy bejelentkezéskor automatikusan felépítse az internetkapcsolatot? (ADSL, közvetlenül a gépre kötve)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#20535) Morden24 válasza Lauda (#20533) üzenetére


Morden24
nagyúr

2002-ben vettem egy (akkor még) Compaq laptopot Xp-vel, és használtam gyakorlatilag hiba nélkül, annak ellenére, hogy közben soksok önjelölt IT-szakértő fikázta, hogy "naneszopass, tuti fagy, használj 98-at vagy 2000-et" (koliban laktam, volt sok fasz :DDD ). Aztán amikor vettem desktop-ot, azon is XP volt, újfent gond nélkül (igaz, én kimaradtam az 1-2 évig tartó drivermizériából, a notihoz meg akkor igencsak minőségi cuccok voltak... ja, meg nem kellett havonta Catalyst-ot vagy nV drivert telepíteni azért, hogy valami fos optimalizálatlan játék 10%-al többet tudjon kiköhögni magából).

Amikor 2007. márciusában Vistára váltottam, az egyetlen gondom a Terratec hangkártyámmal volt... nem volt driver. Lenyeltem a békát, vettem másikat, és szartam bele. Gondom azóta sincsen semmivel :)

Sectumsempra - For Enemies

(#20536) Lauda válasza Morden24 (#20535) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor Neked bejött, jó dolog ez. ;) Engem valójában csak a kíváncsiság hajt, hogy ezt is kipróbáljam, mert elégedett vagyok az xp-vel, semmi gondom vele és nem érzem úgy, hogy a vista bármivel is többet adna nekem.

Tegnap kaptuk a tippet azbest kollégától a vista egyharmada xp topikban, hogy érdemes átállítani a memóhasználatot a rendszergyorsítótárazásra. Át is állítottam és k@rvára bejön. Ha már egyszer megnyitottam, akkor bentmarad a memóban és utána egy villanás alatt betölti. Ez a megoldás nekem jobban megfelel, mint a vista előre betöltős megoldása, mert sokszor csak 10 percre kapcsolom be a gépet, vagy egy hétig nem indítom a nérót, de a vista minden lószart betöltögetne minden indításkor, legalább felét tök feleslegesen. ;) :P

(#20537) front3r


front3r
őstag

Sziasztok!

Mitől lehet az a probléma hogy 64 bites Vista alatt, egyszer csak eltűnt a DVD meghajtóm, de a DT-s eszközzel együtt és azt írja ki az eszközkezelőben hogy sérült vagy nem tudta betölteni az illesztőprogramot. Próbáltam törölni és újratelepíteni, de nem tudta megoldani a windows. Chipset driver meg nagyon nincs ehhez az ULI chipsethez, de előtte tökéletesen működött. Nem tudom mi lehet vele a gond. Reggel felraktam a Sony Ericcson k550i-t a PC Suite programmal, nagyon sokáig telepítette a drivereket, de minden felment szépen, Nem az kavarhatott be?
Próbáltam a DT-s eltávolítani, és újrarakni, az SPDT driver nagyon szépen felmegy, de így is a legújabb volt fent, a legújabb DT-vel. Szóval tanácstalan vagyok.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#20538) tkesy válasza Lauda (#20533) üzenetére


tkesy
őstag

Halkan jegyezném meg, végigolvasva kalandjaidat a Vista-val,hogy: Igen, te vagy a ******* és igazunk is lenne... :U De nem mondjuk... ;)

Ha az XP startolásakor is minimum ennyi probléma volt, (ha nem több) a különbség csak annyi, hogy manapság a médiafelhajtás a Vista körül nomeg sokkal szélesebb réteg internetezik mint anno... Arról nem is beszélve, hogy az idő megszépíti az emlékeket... :U

Zárszóként meg csak annyit, hogy én személy szerint már több mint 2 éve használok Vista-t valamilyen formában, első pillanatban "beleszeretem" és annak ellenére használom az XP-vel ellenben, hogy néhány cég a mai napig nem tudod normális drivert írni hozzá...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#20539) McKane


McKane
senior tag

Hali Mindenkinek!

Mit gondoltok ezen a konfigon futna a Windows Vista? Ha igen, melyik verzió/kiadás?
Fujitsu-Siemens Amilo Li1705

Intel Celeron M520 /1,6GHz/
1Gb RAM /az integrál VGA miatt csak 768MB/
80Gb HDD
VIA P4M900 chipset
VIA Chrome9HC IGP VGA /a rendszermemóriából levesz 256MB-ot/

Nem játékra kell, koleszba, tanuláshoz, filmezéshez..

A válaszokat elöre is köszi! Tapasztalatok is érdekelnek!

Üdv.: McKane

[ Szerkesztve ]

(#20540) Morden24 válasza McKane (#20539) üzenetére


Morden24
nagyúr

Futni futna, de ezen a gépen én maradnék az XP-nél. Ha gondolod, bepróbálkozhatsz, de legjobb esetben is ugyanolyan, mint az Xp, gyorsabb tuti nem. Lassabb is lehet.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#20541) Lauda válasza tkesy (#20538) üzenetére


Lauda
félisten

Ahogy Neked jólesik. :P N ézz csak meg pár oldalt itt, vagy más fórumokon bárhol. Mindenhol a szenvedés megy.

Olvasd végig a kalandomat, érdekelne, hogy én hol hibáztam szerinted? Mit nem csináltam jól?
Elárulom, hogy xp-vel még bolhafingnyi gondom nem volt, gondolom a vistához se kell 10 diploma meg 600-as iq. :D

(#20542) Morden24 válasza Lauda (#20541) üzenetére


Morden24
nagyúr

N ézz csak meg pár oldalt itt, vagy más fórumokon bárhol. Mindenhol a szenvedés megy.

Te se menj piackutatónak, mert még szarabb adatokat fognak kiköhögni magukból. Ha megállsz egy garanciairoda előtt, akkor furcsamód mindenki valami problémával jön, nem igaz?
Na, kb. ilyen fórumok alapján ítélkezni. Vagy jó lenne, ha a topic mondjuk 70%-ban azzal lenne tele, hogy "hééé, srácok, a Vistám ma is pont úgy működött, ahogy kell neki!" ? :P

a vistához se kell 10 diploma meg 600-as iq

Nem elsősorban rád vonatkozik, de az átlag 100 + a józan paraszti ész azért elvárható lenne sok esetben. A baj az, hogy sokszor a józan meg az ész hiányzik... :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#20543) Sanyix válasza Morden24 (#20528) üzenetére


Sanyix
őstag

Nemérted? El sem jut mind2 hibánál a driverek betöltéséig! Már az alaprendszer betöltésekor meghal. Nem a driverek hibája...

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#20544) Polllen válasza Lauda (#20536) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem, ha neked xp sokkal jobban bejön kár vistát használnod...ergo kár ide írni... :DDD
És ne félj, nem elnyomni akarlak, csak sok ember olvasva a hszeid még a végén hibás következtetéseket von le...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20545) Morden24 válasza Sanyix (#20543) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tudom, hogy hihetetlen, de nem a te problémádról beszéltem, hanem általánosságban. Nálad már megszületett a diagnózis: a Vista fos.

Sectumsempra - For Enemies

(#20546) Polllen válasza Sanyix (#20543) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem anno egy idő után win98 csinálta ezt...csak se-t tudtam probléma nélkül felrakni gépre...mondjuk én nem csináltam belőle ekkora ügyet... :) amúgy sejtelmem sincs miért csinálja...(99%-ban vmi hardver ütközésre gondolnék)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20547) Polllen válasza Lauda (#20541) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hál' Istennek ez így nem igaz...itt is a kérdések túlnyomó része nem szenvedés, csak egyszerű érdeklődés...miért van ez, hogy lehet kikapcsolni azt, hogy tudom megoldani azt, stb...a hozzád hasonló szenvedés szerencsére minimális.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20548) Polllen válasza McKane (#20539) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hi!

Ha jól tudom ez a celeron csak egy magos, uh én a helyedben max egy vista home basicet tennék fel...(asztali 1,7 duron-n egy vlites verzió szépen futott, egy próbát megér...30 napig biztosan :DDD )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20549) Polllen válasza front3r (#20537) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szervusz!

a megjelenés után úgy rémlik többeknek is volt ilyen gondja, nézelődj a topic elején/használd keresőt. Sajna többet nem tudok róla.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20550) Sanyix válasza Polllen (#20546) üzenetére


Sanyix
őstag

Most még jó az xp de ha jönnek a tényleg dx10-et használó cuccok akkor az szopás lesz. Ok jön a vindóz 7 talán az megy majd, de az is a vistára épül, és nemtudom hogy hogy fog sikerülni, mert szarra nehéz várat építeni :)
hardver meg nem ütközik, jól elvan az magában.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.