Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60401) WinPho válasza viewdetails (#60395) üzenetére


WinPho
senior tag

Az a baj, hogy egyet kell értenem vele.

bogyo112
Németben asszem macskabordélyok vannak. :DDD Beteg dolog.

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#60402) Pttypang


Pttypang
veterán

Ma meg akartam irni egy excel tablaban egy listat tetelkodokkal, de rajottem, hogy a mostani verzioval ez lehetetlen.. Like :D Egyszer akartam valamire hasznalni, rekt.

Everybody lies.

(#60403) Glenda válasza cattus (#60394) üzenetére


Glenda
addikt

Én szeretem őket, főleg amikor elkezdenek "böld"-özni :D

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#60404) Glenda


Glenda
addikt

Ez a faszi hülye

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#60405) polonic válasza Glenda (#60404) üzenetére


polonic
félisten

Totalisan. Persze o mindenhez ert. Hihetetlen irritalo. Kepen torolnem kb.

(#60406) Воланд válasza Glenda (#60404) üzenetére


Воланд
titán

aha, szoval az en gepem ssd helyett sima vinyoval es linuxal ugyan olyan gyors lenne (sot, gyorsabb!!!!), mint most ssd-vel es windows-al? jo tudni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#60407) viewdetails válasza Воланд (#60406) üzenetére


viewdetails
addikt

De csak ha elég memória van benne. :DDD

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#60408) Anász


Anász
tag

Az megvan, hogy a felnőttek Androidot vesznek? :C

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#60409) Воланд válasza viewdetails (#60407) üzenetére


Воланд
titán

akkor azt meg veszek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#60410) Воланд válasza Anász (#60408) üzenetére


Воланд
titán

jaj, ezt nagyon birom, hogy az android az, amit a google a nexus-okra tesz, a tobbi mar nem az. erted, a sok tucat gyarto fejlesztomernokei pancserek, mert egyik gyarto sem tud normalis termekkel eloallni. persze azt nem tudom, hogy mi van olyankor, amikor nexuson szar a rendszer. az biztos a gyikemberek miatt van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#60411) Integrale válasza Glenda (#60404) üzenetére


Integrale
veterán

:C

"Bad reklám is reklám too"

(#60412) Glenda válasza polonic (#60405) üzenetére


Glenda
addikt

Jómúltkor azzal vicceskedett, hogy a streaming zene sávszélpazarlás. És másnak nem jut net.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#60413) negyedes válasza Anász (#60408) üzenetére


negyedes
addikt

ezeknek semmi de semmi mas dolguk nincs csak egymas rendszeret szapul.... irigylem oket..... :W

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#60414) Anász válasza Воланд (#60410) üzenetére


Anász
tag

+1

És/vagy nem megfelelő számsort használtak összerakás közben.

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#60415) negyedes


negyedes
addikt

most en vagyok nagyon hulye vagy tenyleg nem lehet avart valtoztatni mar?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#60416) mukibuci válasza Glenda (#60412) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ne is nagyon streameljetek, mert nem akarom a minőséget visszább venni spotifyn, kell a sávszél ;]

negyedes: te, akár uj egyedit is kérhetsz már

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#60417) Melack


Melack
veterán

Ez talán nem sért alapelveket

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#60418) Integrale válasza Glenda (#60412) üzenetére


Integrale
veterán

Totalcaron volt pár éve egy cikk, a karosszéria merevségről, hogy fejlődött az évek alatt, mondván, hogy a régiben még volt anyag.

Az ő reakciója erre az volt a fórumán, hogy az ő Vectrája kurva merev, mert ha megemeli egy kicsit az egyik oldalát, akkor egyből emeli a kereket is, amelyik autónál ez nem így történik, annak tekeredik a kasznija. :DDD

Véletlenül sem a rugóút a rövid, pontosabban a gátló.

"Bad reklám is reklám too"

(#60419) Pttypang válasza Воланд (#60409) üzenetére


Pttypang
veterán

tolts le inkabb

Everybody lies.

(#60420) catroot válasza Anász (#60408) üzenetére


catroot
veterán

Ez a csóka egy ordas nagy fasz amúgy. Sosem csodálkoztam azon, hogy miért kenték el a száját.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#60421) polonic válasza mukibuci (#60416) üzenetére


polonic
félisten

En kerhetek?

(#60422) Воланд


Воланд
titán

na, wp-re lehet javaban irni alkalmazast, az mdm meg wab a virusok ellen kell.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#60423) negyedes válasza Integrale (#60418) üzenetére


negyedes
addikt

hogy mi a fasz? :Y ha megemeli a jobb oldalata akkor a bal oldali kerekek emelkednek? vagy mi van?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#60424) Oppenheimer válasza catroot (#60420) üzenetére


Oppenheimer
veterán

ráférne mégegyszer :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#60425) Melack válasza Anász (#60408) üzenetére


Melack
veterán

Hát, elfogult, az tuti. Betöltés felirat? 520-on még láttam/látom is, de másik újabb telókon már nem. Az iOS-sem csak telefonálásra van, az biztos.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#60426) Integrale válasza negyedes (#60423) üzenetére


Integrale
veterán

Nem ugy. Hanem emeli pl a jobb elejet akkor gyakorlatilag egy emelo pumpalassal mar emeli is a kereket a Vectranak, mig mas autonak (pl az o elozo autojanak) ha emelte, akkor csak a sokadik emelo pumpalassal emelte meg, aminek az oka szerinte, hogy csavarodik a kaszni. :DD

"Bad reklám is reklám too"

(#60427) kátú válasza Integrale (#60426) üzenetére


kátú
őstag

Van egy Toyota Rav 4 a családban, az átlagos autóemelő nem birja felemelni, akkora a rugóút és nem a kaszni csavarodik xd

It still works!

(#60428) Integrale válasza kátú (#60427) üzenetére


Integrale
veterán

Na ez az, de ezt ott akkor hiaba magyaraztuk neki, nem engedett, az a kaszni merev mert, a masik pedig gyenge szar azert mert.
Ja es ezt itt is elsutotte mar egyszer, meg egyeni avatar nelkuli idejeben.

"Bad reklám is reklám too"

(#60429) mukibuci válasza polonic (#60421) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

persze

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#60430) kátú válasza Integrale (#60428) üzenetére


kátú
őstag

Vannak ilyen emberek, akik nem értik meg a dolgok működését

It still works!

(#60431) negyedes válasza Integrale (#60426) üzenetére


negyedes
addikt

ja hogy ja..... ja tiszta logikus hogy a rugo es a teleszkop ugyan olyyan pozicioban marad mikor nincs terhelve. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#60432) Pttypang válasza negyedes (#60431) üzenetére


Pttypang
veterán

Fizika? En nem tudom, milyen allat az.

Everybody lies.

(#60433) negyedes válasza Pttypang (#60432) üzenetére


negyedes
addikt

ahhh neki sem ismeros, pedig regebben voltak normalisabb megszolalasai....amugy kommentel a voros haju lanyok blogra. :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#60434) negyedes


negyedes
addikt

Szomoru ezt latni. :( :O

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#60435) Glenda válasza negyedes (#60434) üzenetére


Glenda
addikt

Sajnálom én is. Viszont a jó a rosszban az, hogy mást nem lehet hibáztatni miatta.
Neweynak konkrétan a Senna baleset miatt hullott ki a haja, mert az olasz hatóság szerint az autó tervezésével voltak bajok. Itt most evidens, hogy Bianchi hibázott. Nagyon drága hiba volt, de legalább másnak nem kell azzal számolnia, hogy megölt valakit.

Másrészt most remélem befejezik ezt a "forma1 unalmas, egy csimpánz is el tudná vezetni ezeket az autókat" marhaságokat.

Harmadrészt én csak attól félek, hogy ez miatt puhulni fog a sport, ahogy régen rajtnál voltak bulik, esőben mehettek (Spa 98 vagy 99!; jó, tudom, nem szabad időmérő után a hasmagasságon változtatni), nem minden koccanás után hívtak be biztonsági autót, most tényleg túl van párnázva. És nyilván nem működik, mert a kiscsapat bizonyítani akaró pilótája nyomja a duplasárgánál, hogy pozíciót fogjon.

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#60436) dejaris


dejaris
addikt

(#60437) cattus válasza dejaris (#60436) üzenetére


cattus
őstag

Édes Istenem. :W

Do the thing!

(#60438) ZavaBalazs válasza Glenda (#60435) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát pedig sosem lehet "elég biztonságos" a sport, úgyhogy részemről addig párnázzák, amíg csak lehet (feltéve, hogy nem megy a sport kárára, lásd sóderágy helyett tesco parkoló a kanyarkijáratokon). ami szerintem hülyeség (és pont a minap beszéltem egy pályabíró ismerősömmel, ő is így látta), az a dupla sárga, és az újonnan behozott virtual SC. ha valahol komolyabb veszély van, de nem SC szintű (teszem azt bukózónában autómentés, vagy pályáról rakat törmelék felszedése), akkor csak dupla sárgáznak, és "lassítani kell", na most ha ez nincs konkretizálva, akkor ez lesz belőle, mint most Bianchival, mert a versenyző nem fog lelassítani, ha teheti. a másik a VSC, ezt ugye idén vezették be, de hogy miért ezt sikerült, amikor a WEC-ben (le mans + egyebek) ott van a sokkal hatékonyabb slow zone... ugye a különbség az, hogy az f1-ben meg van szabva, hogy mondjuk egy durván 30 mp szektort VSC esetén teszem azt 45 mp alatt kell megtenni. hogy azon belül te hol, és mennyire lassítasz, az totál rajtad múlik, nem egységes, na most érezze magát így biztonságban a pályabíró... míg a WEC slow course arról szól, hogy a baleset mellett mindeni boxutca limiterrel megy el, nem marad mozgástér, még Maldonado sem lenne egy kiszámíthatatlan vadbarom.

a majom is elvezetné duma már 30 éve is ment, érdemes megnézni. :C

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#60439) viewdetails válasza dejaris (#60436) üzenetére


viewdetails
addikt

Ez az eredménye a tudásfájapontkom meg a szabadonébredők tevékenyéségnek.

BTW, azt tudtad, hogy a citromlé gyógyítja a rákot és birkavesével földrengést lehet megelőzni, továbbá a Föld banán alakú...?

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#60440) dejaris válasza viewdetails (#60439) üzenetére


dejaris
addikt

Nem akartam ennyire belemenni. Van egyfajta víz , ami hosszú láncú oxigén atomokból áll. Nem sima csapvíz. Ez a víz , ha magas hőmérséklet éri megbomlik az atomi kötés. Ez sokkal dúsabb mint az ózon. De ez most nem is számít.Nővéremnek talán ezzel van még pár jó hete , hónapja.

(#60441) viewdetails válasza dejaris (#60440) üzenetére


viewdetails
addikt

De ha az érintésvédelem kimerül egy FI relében, lehet annyi sem... :(

Egyébként aranybányára bukkantál. ;)

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#60442) Bogyó bá' válasza viewdetails (#60441) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Egy haveromnak 30 évvel ezelőtt volt egy házibarkács fűnyírója: félbe vágott gyúródeszka 4 sarkán 4 babakocsi kerék, a közepán meg valami mosógépmotor, vagy hasonló. Na, az kettős szigetelésű volt, gumikesztyűben és gumicsizmában volt szabad csak használni. :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60443) dejaris válasza viewdetails (#60441) üzenetére


dejaris
addikt

Teszunk kettot, ezen ne muljon a dolog.

(#60445) Glenda válasza ZavaBalazs (#60438) üzenetére


Glenda
addikt

Én pedig abszolút a párnázás ellen vagyok. Illetve a pilótát párnázzák, de az ilyen VSC butaságokat felejtsük el. Amit még kiszednék, az a sok ostoba sikán, ami csak azért van, megóvják a pilótát saját magától. A királykategóriában. Érdekes látni, hogy a versenyzés hőskorában milyen pályák voltak (Monza a sikánok nélkül, a mexikói pálya az oválrésszel, IMS pl), na azokon megnéznék most is egy futamot.

Mondom, a pilótát párnázzák, a futamot ne.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#60446) Lall


Lall
veterán

Bocsáss meg uram, vétkeztem! :R :D A Passortot hátrébb küldtem egy sorral, céges telefonnak, elsődlegesnek pedig beújítottam egy Z3 Compact-ot. Egyszerűen most nyáron, kibebaszott nehéz kezelni a Passportot a mérete miatt. Majd meglátjuk mit hoz az ősz MS szempontból, remélem tényleg letesznek az asztalra valami csudiszép csúcstelót, normális (értsd pl. Böngésző, Messenger...) szoftverrel. Borzalmas ez a Sony GUI :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#60447) Воланд válasza Lall (#60446) üzenetére


Воланд
titán

"Egyszerűen most nyáron, kibebaszott nehéz kezelni a Passportot a mérete miatt. "

hazucc, a passport merete pont jo, egy kezzel is lehet kezelni. szvsz nincs is passportod.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#60448) Lall válasza Воланд (#60447) üzenetére


Lall
veterán

Valóban nincs, de láttam, hogy másnak nagyon nehéz. :DDD

Egykezes használatra szerintem alkalmatlan, de nem is ez a bajom, hanem, hogy a zsebemben, gyaloglásnál, bicajnál össze vissza nyomkodom a gombjait, fel akar oldani a kijelző, kényelmetlen. Nem úgy van mint a többi évszakban, hogy beteszem a kabátom belső zsebébe, azt go...

Egyébként tényleg remélem, hogy az MS összetöketlenkedik valami értelmes mobilt.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#60449) Bogyó bá' válasza Lall (#60446) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Erre nincs mentség, fiam! :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60450) legiaap


legiaap
nagyúr

Hát nekem most jól jött volna egy tepsi a nyaralás alatt. Ezen a 4 colon semmit nem látok olyan kicsi.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.