Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59051) legiaap válasza Oppenheimer (#59048) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pontosan
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#59052) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

uhhh :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#59053) Воланд válasza Oppenheimer (#59052) üzenetére


Воланд
titán

:DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#59054) kolosanyi


kolosanyi
veterán

(#59055) catroot


catroot
veterán

És mennyi ilyen volt, aki így vette fel a műsort. Szerintem engem néztek hülyének. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#59056) Oppenheimer válasza catroot (#59055) üzenetére


Oppenheimer
veterán

:W

Ettől kivagyok.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#59057) Pttypang válasza catroot (#59055) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez olyan, mint a vezetes kozben kihangositott telefonon valo beszelgetes, de a telefont tartjak maguk elott? :D

Everybody lies.

(#59058) ZavaBalazs válasza catroot (#59055) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Az okostelefon-ipar legnagyobb előrelépése lenne az érintőképernyő óta, ha minden oprendszer szoftveresen tiltaná a vertical videófelvételt. :R

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#59059) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintetek miért van az, hogy eddig alig volt olyan telefonom, amit ne akartam volna lecserélni fél éven belül? A 630-at már most legszívesebben lecserélném, pedig december elején vettem. Egyszerűen unom a hülyeségeit. A rossz kamerát, a nem létező multitaskingot, az IE bugot és sok más marhaságot. A Nexus S-t anno két évig használtam és nem akartam lecserélni, csak ellopták. Abban az időben az egy jó kis telefon volt, a konkurencia se nyújtott többet. Lehet, hogy legközelebb tényleg valami prémium cuccot kéne vennem és akkor azzal nem lennék így, kitartana tovább is.

(#59060) junior11 válasza kolosanyi (#59059) üzenetére


junior11
veterán

No és mire fáj a fogad? Mi jön a 630-as után? ;]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59061) Lall válasza junior11 (#59060) üzenetére


Lall
veterán

M9 2.0 :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#59062) kolosanyi válasza junior11 (#59060) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem fogok váltani, mert júliusban költözök el otthonról, kisebb bajom is nagyobb lesz annál, hogy milyen telefonom van. Be kell rendezni a lakást, bele kell rázódni a munkába, közben az edzéseim is szeretném folytatni, szóval szerintem örülök majd, hogy luk lesz a valagamon, nemhogy még telefonvásárláson törjem a fejem. Majd talán karácsony környékén, ha nagyon nem tudom hova tenni a pénzem, beszerzek egy új készüléket. Fogalmam sincs, hogy milyet kéne, de a legközelebbi vásárláskor tényleg olyat szeretnék, amivel a lehető legkevesebb probléma van és nem akarom kivágni az ablakon fél éven belül. Valószínűleg valamelyik csúcstelefon lesz, kis szerencsével flottában el is hozhatom jó áron. Viszont ha az se válik be, akkor eladom a fenébe, veszek egy 3310-est és tojok az egész kütyüzésre. :D

(#59063) Oppenheimer válasza kolosanyi (#59062) üzenetére


Oppenheimer
veterán

iPhone 6S. Ha Dániában kapok munkát - ahogy néztem kevés esélyem lesz, hogy dán nélkül, fél évre bárhol is alkalmazzanak :O -, első fizetésemből azt veszek. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#59064) Lall válasza Oppenheimer (#59063) üzenetére


Lall
veterán

Mer az jó lesz? Semmi edge, semmi újratöltögetés?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#59065) Integrale válasza kolosanyi (#59059) üzenetére


Integrale
veterán

Jo, hogy birod fel evig. A 920-at mar most meguntam, hamarosan utodlasra is kerul. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#59066) kolosanyi válasza Oppenheimer (#59063) üzenetére


kolosanyi
veterán

De az is szar, itt több fórumtársnak is van és mindenki említett már valami idegesítő bugot. Kivéve Lall az útlevéllel, de neki nem hiszek. ;]

#59065) Integrale
Komolyan mondom, ha tudom, hogy a 200 rugós telefon tökéletes lesz 3-4 évig és nem kapok agyf*szt tőle, akkor kiadnék annyit érte. Ha félévente veszek telefont 40-50-ért, nagyjából egálban van az összeg, amit kifizetek. De mi a garancia arra, hogy az iPhone például nekem meg fog felelni és nem feleslegesen dobok ki ennyi pénzt az ablakon? :N

(#59067) Oppenheimer válasza Lall (#59064) üzenetére


Oppenheimer
veterán

pls 2 giga RAM :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#59068) Integrale válasza kolosanyi (#59066) üzenetére


Integrale
veterán

Ezert vettem egy 5-ot hasznaltan 50-ert, abbol lejott az, hogy tetszik-e a rendszer vagy sem.
Sok funkcio elkepesztoen jo, a multitasking pelda nelkuli (szerintem), de apro butasagokkal az agyamra ment.

Ezt ajanlom Neked is, ha van ra lehetoseged, akkor probalj ki egy hasznalt, akar leelt szart is, azzal nem buksz ha nem jon be.

"Bad reklám is reklám too"

(#59069) kolosanyi válasza Integrale (#59068) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez nem rossz ötlet. :R

(#59070) Lall válasza kolosanyi (#59066) üzenetére


Lall
veterán

Én is. A kamerát. Tiszta szívemből gyűlölöm. Nem sokat fotózok vele, mert minden egyes alkalommal felbasz.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#59071) catroot válasza Integrale (#59068) üzenetére


catroot
veterán

Dehogy jó a multitasking. A szifon növeli a felbontást topikban a sok droid huszár megmondta, hogy szifonom egy szar, mert nem lehet online rádiót hallgatni és YT videót nézni egyszerre. És röhejes, hogy 2014-ben kimertek adni egy 1 gigás telefont.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#59072) kolosanyi válasza Lall (#59070) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor mondjatok már egy olyan telefont, aminek jó a kamerája, jó a multitask, hosszú az üzemideje, nem laggol és a legfontosabb alapdolgok elérhetőek rá (navi, netbank stb). Van egyáltalán ilyen? :DDD

(#59073) Integrale válasza catroot (#59071) üzenetére


Integrale
veterán

:D
Azt pont olvastam.
Nekem nagyon tetszett, hogy felbehagytam egy SMS-t, es ugyan olyan hasznalatot folytatva, 3 nap mulva meg tudtam volna folytatni. Azonnal megjelenik, nincs loading.

"Bad reklám is reklám too"

(#59074) Lall válasza kolosanyi (#59072) üzenetére


Lall
veterán

A rendszert viszont tényleg imádom. Példaértékű a multitasking, üzemidő csúcs, nem lagol. Appok nagyrésze is elérhető az amazon és play miatt. Egyébként ha sikerül fókuszt találnia jó képet csinál, csak néha ez türelem játék. Ilyen tekintetben nem egy szifon ami abban a mp-ben éles képet lő.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#59075) polonic válasza Oppenheimer (#59063) üzenetére


polonic
félisten

FUCKYEAH VÉGRE :DDD

(#59076) kolosanyi válasza Lall (#59074) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tényleg szifont kell vennem, pedig nem akarok. :N :DDD

De várjuk ki a végét. Lehet, hogy a W10 megváltást hoz és akkor veszek egy 930-at.

[ Szerkesztve ]

(#59077) catroot válasza polonic (#59075) üzenetére


catroot
veterán

Ha Oppi megy szifonra, akkor kinyílik a Pokol kapuja... vagy ilyesmi. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#59078) Integrale válasza kolosanyi (#59076) üzenetére


Integrale
veterán

Azt inkabb ne! :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#59079) kolosanyi válasza Integrale (#59078) üzenetére


kolosanyi
veterán

940!!44! :DD

____________________________________

Unokatesóm - megrögzött almafanboy - vett egy Acer W1-800-at olcsóért. (Ilyet szól, "vettem egy olcsó kínai tabletet.") Tegnap megvette, ma már fikázza, hogy szar, mert akadnak rajta a desktop win játékok, kényelmetlen Excellezni 8 hüvelyken és kevés az 1 giga RAM... slow clap

[ Szerkesztve ]

(#59080) legiaap válasza kolosanyi (#59059) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem tök mindegy milyen telefont vesz az ember előbb-utóbb megunja. Így vagyok az 5S-el. Csak azért van bajom vele, mert látom hogy más készülékek jobbak nála, de ezt nem róhatom fel hibának. Szerintem nem is fogom eladni. Megtartom majd bulitelefonnak.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#59081) catroot válasza legiaap (#59080) üzenetére


catroot
veterán

Na, majd amikor a droidot fogod fikázni... ;] :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#59082) kolosanyi válasza legiaap (#59080) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én inkább a telefon hülyeségeit untam meg. Tudtam ezekről, amikor megvettem, de egyrészt nem volt jobb vétel (de, Galaxy Ace akárhány), másrészt meg azt hittem, hogy hosszú távon is együtt tudok élni velük és elleszek a 630 hiányosságaival. Sajnos nem, ameddig csak az asztalon tartom és néha telefonálok vele, nincs baj, de ha normális okostelefonként akarom használni, kevésnek bizonyul.

(#59083) legiaap válasza catroot (#59081) üzenetére


legiaap
nagyúr

A felső kategóriában annyira nem vészes a helyzet. Most épp az S6 topikon röhögök. Olyan lett, mint egy iPhone topik. Kihozott a Samsung egy premium készüléket erre mindenki hibátlan telefont vár el. Lilul, sárgul a kijelző ha forgatják... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#59084) catroot válasza legiaap (#59083) üzenetére


catroot
veterán

Ja, meg gyakorlatilag nincs multitasking.

Azért az elég durva bug.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#59085) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

mindennapi problémák:

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#59087) Blyan válasza catroot (#59084) üzenetére


Blyan
félisten

Milyen multitasking??? :DDD

[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#59088) catroot válasza kolosanyi (#59086) üzenetére


catroot
veterán

A háttér miatt nem is szólok (mondjuk ezt említeni felesleges is), de pl. a kamera gui full ios koppintás egy az egyben.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#59089) Blyan válasza catroot (#59088) üzenetére


Blyan
félisten

Az volt az első amit a videó thumnail képén kiszúrtam, full iOS GUI :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#59090) kolosanyi válasza catroot (#59088) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én azt nem néztem, csak a telefon kialakítása tetszik. :)

(#59091) mukibuci válasza Blyan (#59087) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

itt amugy mit kell nézni? nem azért van a ram, hogy használd? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#59092) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na kicsit körbenéztem. Az van, hogy normális telefont 100 környékétől lehet kapni, az igazán jók 120-tól indulnak. Ha meg már annyit kifizetsz, miért ne fizetnél ki 150-160-at egy csúcsmodellért? Onnan meg már egy kicsi csak a legújabb iPhone, azt azzal még villantani is lehet. Ha meg iPhone, tűrhető csomaggal 20 körül elhozható a 4S, picit drágább az 5C. Nem csoda, hogy ennyi iPhonet látni mindenhol az embereknél.

Viszont okosabb nem lettem, nem tudom mit vegyek karácsonykor majd. Kiderül, hogy mi lesz flottában jó áron aztán majd azok alapján választok. Addig legalább a W10-ről is kiderül, hogy megváltja-e a világot.

(#59093) emvy válasza kolosanyi (#59092) üzenetére


emvy
nagyúr

> azt azzal még villantani is lehet

Marmint ki elott? Komolyan kerdezem. Egyszeruen nem ismerek senkit a barati vagy munkahelyi koromben, aki elott barmilyen telefonnal villantani lehetne.

while (!sleep) sheep++;

(#59094) kolosanyi válasza emvy (#59093) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ismered ezt a gondolkodásmódot, sokakra jellemző. Nekem eszembe nem jutna, első dolgom lenne egy olyan tokot keresni, ami letakarja az alma logót. Nehéz dolgom lenne, mert majdnem mindegyik ki van ott vágva.

(#59095) gzbotii


gzbotii
veterán

Integrale, dejaris..

Ki mit tud a Barchettaról, kivele! :D Volt itt nektek téma régebb.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#59096) dejaris válasza gzbotii (#59095) üzenetére


dejaris
addikt

Nalam csak celtablan van, kicsit olvasgattam forumokat rola.

Nagy pozitivum: puntora epul, sok alkatresz kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#59097) Oppenheimer válasza mukibuci (#59091) üzenetére


Oppenheimer
veterán

hát, nem azért van, hogy egyedül az a OS 92%-át elfoglalja. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#59098) Integrale válasza gzbotii (#59095) üzenetére


Integrale
veterán

Megbizhato, kiforrott technika, ami egyedul nagyobb koltsegu kiadas lehet, az a vezerlesmodosito.
Hobizoli az autos topikban ugy irta, hogy a Lancia Kappa vezerlesmodositoja jo bele (igy igaz) es azzal nincs gond, na ezt en ugy fogalmaznam, hogy az uj cikkszamos valtozattal nincs problema, a Lanciak pedig mar azt kaptak, Alfakba es Fiatokba meg a regi is van, illetve sok joeletu felvasarolta a regit olcson, es az uj araban arulja, pl.: Hahu, igy ovatosnak kell lenni vele.

"Bad reklám is reklám too"

(#59099) mukibuci válasza Oppenheimer (#59097) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nálam nincs ilyen gond :P

btw bulányi képén is a system and apps foglal 92%-ot, az a 34 app akármennyi is lehet kb :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#59100) Blyan válasza mukibuci (#59099) üzenetére


Blyan
félisten

Nyuszomuszo, jól látszik képen, hogy egy alkalmazás van a task váltóban.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.