Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#433) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Szép napot!

Az egyik ismerősöm megkért, hogy segítsek neki, mert használja a Onedrive-ot, de az most nem akar működni. Ideadta a laptopját, hátha meg tudom oldani. Kezdetben, ha a képekre kattintottam a Onedrive mappában, akkor le akarta tölteni azokat, de bár elkezdte, végül megállt a letöltés azzal, hogy hibát jelez. Jobb oldalt alul az értesítési területen induláskor megjelenik a onedrive ikonja, kapcsolódni próbál, de jelzi, hogy nem sikerült. Az is furcsa, hogy több ilyen ikon is megjelenik és ahogy rámegyek az egérmutatóval eltűnnek az ikonok. A Microsoft ötletei, hogy a hibát megoldjam nem válltak be, illetve meg sem tudtam csinálni, mert az eltűnő ikonra nem tudok kattintani. A gépen jogtiszta NOD32 van, ami két kéretlen alkalmazást talált, ezeket letöröltem, újbóli ellenőrzéssel már nem talált semmit. Gondoltam újratelepítem a programot, de Windows 8.1 (jogtiszta, pár hónapja került fel) van a gépen, aminek része a onedrive, tehát nem engedte. Webes felületen be tudtam lépni a képek megvannak, csak a csatlakozás nem megy. Tudtok valami jó ötletet, hogy hogyan oldható meg a probléma? Köszönöm a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.