Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) emvy válasza wwhy (#196) üzenetére


emvy
nagyúr

Az online-only móddal mi a probléma?

while (!sleep) sheep++;

(#202) emvy válasza szabonagyur (#195) üzenetére


emvy
nagyúr

Biztos, hogy nem a Onedrive korrumpalja a fájlokat, valami mas lesz a problema.

while (!sleep) sheep++;

(#203) nobela


nobela
senior tag

Sziasztok, az miért lehet, hogy van egy tökéletesen szinkronizált OneDrive mappám, aztán minden előzmény nélkül egyszer csak néhány fájlt nem szinkronizáltnak jelez, és elkezdi a kliens újra feltölteni?

Most éppen tökéletesen szinkronizált állapotból elkezdett több mint 1 Gb adatot tölteni felfelé, megölve a sávszélességemet. Ez így egy használhatatlan sz@r! :W

Win7 x64, a kezdetektől használom, de eddig csak kisebb fájlokkal csinált ilyesmit...

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#205) Mate


Mate
nagyúr

Most olvastam, hogy 2 GB helyett 10 GB lett a max. fileméret illetve 3x gyorsabb a szinkronizációs idő. Mind a kettő jól jött, végre feltolhatom a megmaradt cuccokat is :)

(#206) #41133696


#41133696
törölt tag

Ehhe ,most léptem be rendet rakni, a régi gépek eltávolításával, az újak meghagyásával, és akkor látom, hogy már 40 GB tárhelyem van :D

(#207) Mate válasza #41133696 (#206) üzenetére


Mate
nagyúr

Bizony, azt is emelték :)

(#208) kispx válasza #41133696 (#206) üzenetére


kispx
addikt

Hűség-bónusz mit takar?

(#209) #41133696 válasza kispx (#208) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt talán a 2012-es szigorítás előtti régi profil miatt kaptam. Lehetett igényelni, csak az nem jön ki, mert 25 GB-ról lecsökkent 7-re, aztán a régi tagok visszakapták a 25 GB-ot, ha időben jelezték, hogy kell ingyen. Szóval nem tudom pontosan :DDD

(#210) kali válasza #41133696 (#209) üzenetére


kali
legenda

igen, továbbá aki február meghatározott napján 20 óra környékén résen volt, az még 100 + 20 gigabyte tárat is kapott díjmentesen, bár azt csak egy évre;

od

(#211) StLui válasza #41133696 (#209) üzenetére


StLui
veterán

Azért a plussz tíz, mert alapból most 15 jár, de akik régen "igényelték", hogy maradjon meg a 25, azoknak 25 van, tehát 15+10, valamint a fotostreamre adja most a +15-öt még

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#212) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Feltelepítettem a gépemre OneDrive-ot, mert elég gyakran használom mentéseket bedobálok a mappába és tök jó, viszont lenne egy kérdésem: van egy teljesen másik mappám mint ami be van állítva OneDrive mappának és azt szeretném h a másik mappát, mert fontos dolgaim vannak benne egyetemhez, automatikusan szinkronizálja, hol tudom beállítani a mappa elérési útvonalát és h szinkronizálja a tartalmát annak is?

Matthew 24:42

(#213) Mate válasza @matthew@ (#212) üzenetére


Mate
nagyúr

Milyen oprendszer?

(#214) @matthew@ válasza Mate (#213) üzenetére


@matthew@
őstag

Win7

Matthew 24:42

(#215) Mate válasza @matthew@ (#214) üzenetére


Mate
nagyúr

Sajnos win7-est nem ismerem és nincs is itthon win7-es gép, hogy megnézzem miként kell :(

(#216) StLui válasza @matthew@ (#212) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem csak akkor ha berakod a OneDrive mappába, ha jól sejtem van ilyened?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#217) @matthew@ válasza StLui (#216) üzenetére


@matthew@
őstag

Olyanom van, de manuálisan macerás lenne egy fa szerkezetű mappából kibogarászni h mit nem mentettem még le, ezért gondoltam hátha.

Akkor másik opció: OneDrive mappába fogom alapból tárolni és csinálok hozzá parancsikont, így el tudom érni. De tegyük fel ha véletlen törlődik egy file a felhőből akkor a gépről is törli vagy pont az hogy visszaszinkronizálja? Szóval a gépről automatikusan nem töröl, ugye?

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#218) StLui válasza @matthew@ (#217) üzenetére


StLui
veterán

Bárhonnan törlöd törlődik mindenhonnan, ez a lényge az ilyeneknek. Google drive-ban talán mintha lenne visszaállítás, itt nem tudom, még nem kerestem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#219) @matthew@ válasza StLui (#218) üzenetére


@matthew@
őstag

Értem, akkor lehet az lesz inkább h több helyre is elteszem őket, és driveba is h tuti meglegyen minden

Matthew 24:42

(#220) bendzso válasza @matthew@ (#219) üzenetére


bendzso
senior tag

Van Recycle Bin, amit az online felületről tudsz elérni, és ha jól emlékszem, minimum 1 hónapig megtartja a törölt fájlokat de akár tovább is, nekem most 6.29-i a legrégebben törölt elem.

(#221) @matthew@ válasza bendzso (#220) üzenetére


@matthew@
őstag

Hmm ez jó hír, akkor így már okés a dolog :K

Amúgy kíváncsi lennék hogy vajon tényleg törölik-e utána az emberek cuccait :U

Matthew 24:42

(#222) cellpeti


cellpeti
veterán

merjek feltölteni családi fotókat a OneDrive-ra?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#223) StLui válasza cellpeti (#222) üzenetére


StLui
veterán

Én ott tartok már több mint 50GB-ot, persze szinkronizálva a PC-re is

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#224) Polllen


Polllen
nagyúr

Láma vagyok...

Minden esetre, ha nem IE-ből kérem az online excel file-k megnyitását lokál excel-l, nem működik.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#225) #41133696


#41133696
törölt tag

Most szükségem volt erre:

How to reset SkyDrive/OneDrive sync?

(#226) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Sziasztok!

Anyu gépére telepítettem a programot és az én gépemről megosztottam egy mappát vele. Az ő gépükre nem tölti le csak állandóan mail-t küld, hogy megosztottam vele. Ez miért van? Több megosztott mappám is van és máshol működik... :/

win7 van mindegyik gépen

[ Szerkesztve ]

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#227) Dot


Dot
őstag

Hali!

Újra kellett telepítenem a windows.
MS office 2013 feltelepítette a skydrive pro-t.
Felhasznév+jelszó után ezt az ablakot dobta:

Mi az, hogy melyik tárat szeretné használni?? 1 van basszus...

Bármit írok be ezt dobja:

Próbáltam feltelepíteni a onedrive oldaláról a klienst, de azt írja a mostani frissebb.
Újratelepítés előtt w8.1 volt, ott működött, az előtt w7, mint most, ott is működött.

Ja és miért van, hogy letölti a képeket, de nem tudom megnézni? (ha működne) újra letölti őket. Amit nem értek mert ott van mind a gépemen, foglalja a helyet.

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#228) Воланд válasza Dot (#227) üzenetére


Воланд
titán

az ondrive pro-hoz sharepoint server kell, szoval neked azzal nem kell foglalkoznod. ha jol latom az onedrive mappad mag at lett teve masik meghajtora, azt megcsinaltad ujratelepites utan is?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#229) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

De felidegesített ez az onedrive. Elromlott az egyik merevlemezem. Ezért úgy döntöttem a családi képeket feltöltöm felhőbe. 27gb kép. Letöltöttem az alkalmazást. Majd bemásoltam a Onedrive mappába a képeket a meghajtómról. Fel is töltöttem kb egy hét alatt mindet. Megnéztem online. Minden meg is volt. Aztán gondoltam kitörlöm az OneDrive mappából, a képeket, hogy ne foglaljon helyet a C meghajtómon. Erre eltűnt a felhőből is az összes :DDD

Hogyan kell úgy feltölteni, hogy ha törtöm a merevlemezről akkor ne tűnjön el?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230) Воланд válasza .LnB (#229) üzenetére


Воланд
titán

az onedrive alkalmazasban kiveszed a kepeket tartalmazo mappa elol a pipat. ha meg win8-rol van szo, akkor azt kell bejelolni, hogy csak online legyen elerheto.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#231) .LnB válasza Воланд (#230) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Windows 7-ről van szó. Most akkor, hogy csináljam. Kiveszem a pipát, és belemásolom az onedrive mappába a képeket? Vagy megadom a mappát amit fel akarok tölteni. Azt kikapcsoltam telepítés után, hogy a dokumentumok képek/videók stb mappát autómatikusan szinkronizálja. Csak azokat töltse fel amit én akarok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232) Воланд válasza .LnB (#231) üzenetére


Воланд
titán

csinalsz a kepeknek egy mappat az onedrive alatt, feltoltod a kepeket, majd ha vegzett kiveszed a pipat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#233) .LnB válasza Воланд (#232) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem, köszönöm szépen a segítséget! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#234) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Sziasztok!

#226-ra tud valaki valami megoldást? :(

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#235) Dot válasza Воланд (#228) üzenetére


Dot
őstag

Persze. Ott van a képen!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#236) Воланд válasza Dot (#235) üzenetére


Воланд
titán

de ezek a kepek mar az os ujratelepiteskor is ott voltak, nem? mert szerintem az nem tetszik neki, hogy egy olyan mappaba van atiranyitva, ahol mar jelenleg is van tartalom, ugyan olyan nevvel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#237) Dot válasza Воланд (#236) üzenetére


Dot
őstag

Igen ott voltak.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#238) vasq


vasq
csendes tag

Üdv

A segítségeteket kérem a cégem OneDrive vállalati verziót használ, a gépen korábban már futott rendesen a OneDrive. De nemrég valami megakadt és úgy gondoltam nem tökölök vele és újra rakom rá a OneDrivot.(magához a rendszerhez nem lett nyúlva) Miután újraraktam rá, egyszerűen nem akar szinkronizálni, illetve elkezdi de kiírja hogy "Hiba történt a dokumentumtár szinkronizálásakor" és hogy keressem fel az IT mestert.
Próbáltam újra rakni, minden frissítés fent van a windowson de egyszerűen nem kezdi el a szinkronizálást. Folyamat ábra megy, és az is ki van írva hogy fájlok szinkronizálása, de nem történik semmi.
Valakinek valami ötlet?

Windows 7. 32bit

Előre is kösz a helpet.

(#239) ripgroove válasza vasq (#238) üzenetére


ripgroove
újonc

Sziasztok!

Nálam is ugyanez a probléma. Még nem találtam rá megoldást. Esetleg valakinek valami ötlet?

Üdv:
Rip

(#240) birorichard


birorichard
őstag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni?
Win 8.1 alatt az volna a problémám az asztali alkalmazással, hogy bemásolom a feltölteni kívánt fájlokat, amit fel is rak a felhőbe. Bejelölöm, hogy csak online legyen elérhető, viszont akkor is megmaradnak, csak rejtett fájlként, ha törlöm őket, akkor természetesen törlődnek a szerverről is.
Hogyan tudnám megoldani, hogy kizárólag csak online legyenek fent? Azon kívül, hogy kikapcsolom a szinkronizálást és a webes felületen töltöm fel őket.

(#241) kippedli


kippedli
tag

Az lenne a kérdésem ,hogy amit feltöltök a képek mappába onedriven azt nem látja senki csak én? Szóval más ember csak a nyilvános mappám látja vagy ,hogy megy ez? :R

(#242) emvy válasza birorichard (#240) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem maradnak meg rejtett fajlkent. Placeholderek ('helyettesitok') maradnak, amik nem foglalnak helyet (lenyegeben), arra jok, hogy ha megnyitod oket, akkor on the fly leszedi a szerverrol az adatot..

while (!sleep) sheep++;

(#243) emvy válasza kippedli (#241) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha nincs explicite megosztva, akkor nem latja mas. A Kepek mappa alapbol nem publikus.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#244) kippedli válasza emvy (#243) üzenetére


kippedli
tag

Köszi, hol tudom megnézni megvan-e osztva?

(#245) emvy válasza kippedli (#244) üzenetére


emvy
nagyúr

A webes feluleten bemesz a mappaba, aztan fent a megosztas (vagy share) feliratra kattintasz. Ott ki fogja irni, hogy kivel van jelenleg megosztva.

while (!sleep) sheep++;

(#246) kippedli válasza emvy (#245) üzenetére


kippedli
tag

Megvan, köszi. :R

(#247) szabonagyur


szabonagyur
félisten

hali

Van egy Onedrive fiókom kb 130GB-os... Elkezdtem feltölteni a képeimet mint biztonsági mentés, erre most látom, hogy egy mappába csak 100 fájlt rakott maximum... de erről nem is volt semmilyen figyelmeztetése sem. :F
A fura, hogy amit a telóm ment fel automatikusan ott már egy mappában 1000+ fájl is van.

Erre valami okosság? Mert ez így jó gagyi akkor...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#248) StLui válasza szabonagyur (#247) üzenetére


StLui
veterán

szerintem nincs korlátozva, az valami bakinak néz ki így hirtelen

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#249) szabonagyur válasza StLui (#248) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kb. 30Gb-ot töltöttem fel és az összes 100+-os mappa csak 100db fájlt tartalmaz...

Én sem értem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#250) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Annak mi lehet az oka, hogy egy megosztott fájlhoz - ISO kb. 4GB - való hozzáféréskor, a Onedrive bejelentkezést kér a címzettől, akivel megosztottam? (..és nem feltétlenül outlook.com-os a címzettem.)

Mindenképpen kell outlook.com-os cím egy bizonyos fájlméret fölött, vagy hogyan van ez? :F

Ahogy látom, korábban már kérdezték itt ezt, de választ nem találtam.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.