Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Воланд válasza StLui (#50) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#52) StLui válasza Воланд (#51) üzenetére


StLui
veterán

Köszönöm, ez gyors volt, akkor megoldom úgy, hogy a fele képet, (régieket amiket már nem piszkálok nagyon) csak simán tárolom a gépemen, és feltöltöm a másik fiókba, ennek csak annyi a hátránya, hogy nincs szinkonizáció, de a régi képeket úgysem babrálom már, tehát nem lesz mit szinkronizálni.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#53) catroot


catroot
veterán

Ide is beírom, hátha:

nem találkozott még valaki azzal a hibával, hogy amit megosztasz azt a másik fél nem látja? Szóval az egész mappában képek és videók helyett szürke thumbnail-el láthatóak.

Ha rákattintok valamelyikre, akkor nem tölti be a képet/videót. Másik fiókkal viszont működik a dolog.

Az sem segített ha újra megosztom a tartalmat. Sőt a később feltett képek, vagy a régebbiek is "láthatatlanok" lettek...

Olvastam tegnap az MS Answers-en, hogy volt másoknak is (2-3) ember, akinél jelentkezett, de választ még nem kaptak érdemben.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#54) StLui válasza catroot (#53) üzenetére


StLui
veterán

Én még csak visszajelzést kaptam, hogy nem sikerült megnézniük, letölteniük a képeket. Nincs win. fiókjuk az biztos, azt gondoltam az miatt, bár google-nél ez nem gond. De akkor lehet más a gond, majd megnézem náluk, mert egyik sem ért ilyenekhez sajnos.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#55) catroot válasza StLui (#54) üzenetére


catroot
veterán

"...nem sikerült megnézniük, letölteniük a képeket. Nincs win. fiókjuk az biztos, azt gondoltam az miatt, bár google-nél ez nem gond. De akkor lehet más a gond, majd megnézem náluk, mert egyik sem ért ilyenekhez sajnos."

Az MS Answers-től? :Y

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#56) StLui válasza catroot (#55) üzenetére


StLui
veterán

nem, akiknek én is próbáltam elküldeni azoktól :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#57) catroot válasza StLui (#56) üzenetére


catroot
veterán

Ja, ok. Kicsit megborultam volna, ha igennel válaszolsz :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#58) catroot válasza catroot (#53) üzenetére


catroot
veterán

Írt a support a mai napon. Amíg a vizsgálat folyik, addig nem lesz elérhető a fiókom.

Majd megosztom itt is, hogy mi volt a gond.

Helyrejött a fiók magától! :C

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#59) #41133696


#41133696
törölt tag

Na most ezzel van gondom, pontosan azon a gépen és azóta - ráadásul mind a két OS-én - amelyiken a Windows 8 RTM Trialt kipróbáltam. Pedig a Win 8 RTM a régi Kingston SSD-re ment, a 7-es és a Vista pedig maradt a HDD-n. A másik gépen semmi gondom nincs a Skydrive-al. Itt viszont már újra is volt telepítve, eltávolítást követően, de ugyanúgy megborul... néha meg működik :F

[ Szerkesztve ]

(#60) Воланд válasza #41133696 (#59) üzenetére


Воланд
titán

esemenynaplo?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#61) #41133696 válasza Воланд (#60) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem találtam benne rendellenessére utaló infót.

(#62) catroot


catroot
veterán

Na, most meg nem lehet feltölteni a skydrive-ba. Sem drag&drop-al, sem tallózással. Kicsit kezd már unalmas lenni ez a sok sz.rakodás. :W

Lehet ez a csodálatos Chrome szívat....

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#63) bendzso


bendzso
senior tag

Sziasztok!

Lehet tudni arról valamit, hogy egy regisztrációval nem rendelkező felhasználó, akinek csak megtekintési hivatkozást adtam, maximum mekkora méretű fájlt tölthet le?

Köszönöm a segítséget! :R

(#64) #41133696


#41133696
törölt tag

Szerk: Megtaláltam a kérdésemre a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#65) zoli03


zoli03
őstag

Le van töltve a SkyDrive progi, hogy könnyebben tudjam feltölteni a fájlokat. De egyszer csak azt vettem észre, hogy nem akar bejelentkezni, végig azt írja, hogy bejelentkezés, aztán semmi nem történik. Miért nem akar bejelentkezni? Újratelepítettem, a jelszót biztos, hogy jól írtam be, többször is kipróbáltam, neten jó. Viszont a netes felület annyira lassú, hogy használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#66) StLui válasza zoli03 (#65) üzenetére


StLui
veterán

Nekem nem volt vészes a netes sem de lehet a hiba most nem a te készülékedben van, próbáld kesobb

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#67) zoli03 válasza StLui (#66) üzenetére


zoli03
őstag

A program már 1-2 hete nem jelentkezik be, tesóm gépén se az ő SkyDrive-ja.

[ Szerkesztve ]

(#68) StLui válasza zoli03 (#67) üzenetére


StLui
veterán

passz, nekem kiírja, hogy módosítások keresése, és utána, hogy a fájlok naprakészek

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69) szakmaster válasza zoli03 (#67) üzenetére


szakmaster
tag

Sajnos hasonló cipőben járunk, ugyanis ha egy bizonyos helyen lévő internetkapcsolattal próbálok bejelentkezni, egyáltalán nem sikerül. Viszont egy másik helyről meg simán megy, ill. mobilneten keresztül is megy. Lehet, hogy szimplán nem komálja bizonyos netszolgáltatók hálózatát. :W
Ezt a jelenséget azóta tapasztalom, mióta elindult az új Outlook rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#70) StLui válasza szakmaster (#69) üzenetére


StLui
veterán

Akkor ez nem router tűzfal gond lesz?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#71) zoli03 válasza StLui (#70) üzenetére


zoli03
őstag

Erre nem gondoltam, pár hete új routerem van. Holnap megnézem, hogy közvetlenül a modemre rákötve is ugyanezt csinálja-e.

(#72) szakmaster válasza StLui (#70) üzenetére


szakmaster
tag

Sajnos, nálam közvetlenül modemre kötve se tud bejelentkezni a Skydrive kliens. A webes felületen működik a dolog, de feltölteni semmit se tudok, nem indul el a feltöltés bármivel is próbálkozom. Több géppel is próbáltam Win7, Win8 és semmi. Másik net szolgáltatóval semmi gond, megy mint a szél. :(

(#73) zoli03 válasza zoli03 (#71) üzenetére


zoli03
őstag

Modemre rákötve bejelentkezett. Visszakötöttem a routert, most már úgyis bejelentkezik. Elég érdekes, de legalább már működik.

(#74) szakmaster válasza szakmaster (#72) üzenetére


szakmaster
tag

Valami csoda folytán ma már be tud jelentkezni a Skydrive kliensem az itthoni nettel is. :)
Valamit mégiscsak mókolhattak Microsofték. :C

(#75) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Tapasztalt valaki olyat, hogy a sync-hez felcsatol mappát és azt nem szinkronizálja be a rendszer? Dolgozik a gép rendesen, de egy 1db fájlt sem tölt fel. :F

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#76) csako


csako
veterán

Hali!

Zenéket szeretnék feltölteni a tárhelyre és az lenne a kérdésem, hogy másik gépen, illetve mobilon le kell tölteni a meghallgatáshoz vagy streamelésre is hajlandó? És a szerzői jogok miatt ugye nem kell aggódnom, ha nincs megosztva a zenefájl?

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#77) bendzso


bendzso
senior tag

Sziasztok!

A webes felületről el lehet valahogy tüntetni a bal oldali sávból, a számítógépek felirat alól a nem használt gépeket? Kis szépséghiba csak, de örülnék, ha eltűnne...

(#78) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Feltoltam 30G képet, de ebből csak 25G-t szeretnék a számítógépen tárolni. Megoldható valahogyan, hogy az 5G-t amit letörlök az a Skydrive-n fentmaradjon és ne szinkronizálja a törlést?

(#79) Воланд válasza Pikkolo^^ (#78) üzenetére


Воланд
titán

sajnos nem tudod megoldani.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#80) Pikkolo^^ válasza Воланд (#79) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kár. Igaz ez Sugarsync-en sem volt megoldható amit eddig használtam.

A Skydrive lényegesen olcsóbb, ezért váltottam, a Sugarsync előfizetés úgyis most jár majd le.

(#81) Pikkolo^^ válasza Воланд (#79) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ma kijött egy frissítés, van már rá lehetőség :-)

(#82) #41133696 válasza Pikkolo^^ (#81) üzenetére


#41133696
törölt tag

Így van :K

(#83) Lacces


Lacces
őstag

SkyDrive-ban van lehetőség, hogy egy Google Docs-ban megosztott doksit "behúzz" a skydrive az egyik mappába? (Mert ez a letöltöm / feltöltöttöm opció nem tetszik)

(#84) StLui válasza Lacces (#83) üzenetére


StLui
veterán

Sajnos szerintem nincs, ahogy nem tudok facebookra sem feltölteni felhőben tárolt képet :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#85) Lacces válasza StLui (#84) üzenetére


Lacces
őstag

jó látni, hogy ez egy nem halott topic :)

Hm... Automatikus mentés lehetséges? (Jobban szeretem használni a SkyDrive-t, mint a Google Drive-t kinézet alapján, kellemesebb :), de funkcióban... már más a helyzet eddig).

(#86) StLui válasza Lacces (#85) üzenetére


StLui
veterán

Nem tudom mire gondolsz automatikus mentésre, én telepítettem a gépre is skydrive-ot és amit abba a mappába rakok az felkerül a felhőbe is (automatikusan), illetve nem rég óta már ki lehet választani, hogy mi kerüljön le a felhőből a gépre is. Én alapvetően fényképeket tárolok rajta másolatnak. Másra nem nagyon használtam még. És a gépen lévő skydrive mappát adtam meg a picasa-nak is mint fotótárhely.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#87) Lacces válasza StLui (#86) üzenetére


Lacces
őstag

jah, bocsi, még Office Web App a téma, az ottani online butított Word app :). Ott nem lehet beállítani az automatikus mentést? Google után olyan fura volt, hogy nincs...

(#88) Pikkolo^^ válasza StLui (#84) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Pedig van ilyen lehetőség rá, mert a skydrive oldalon a párosításánál írja ezt. Igaz én nem próbáltam.

(#89) StLui válasza Pikkolo^^ (#88) üzenetére


StLui
veterán

Ott vagyok a skydrive oldalamon és nem tudom hol lehet ez a párosítás ?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#90) Pikkolo^^ válasza StLui (#89) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

WP-s telefont használtam és akkor összekapcsolta és írta a megosztást. Pár napja viszont szétkapcsoltam és már nem tudom hol lehetne kézzel hozzáadni, mert nem találtam meg.

(#91) #41133696


#41133696
törölt tag

Most kaptam egy értesítést:

Kedves Mesh-felhasználó!

A közelmúltban bocsátottuk ki a SkyDrive legújabb verzióját, amely a következő lehetőségeket nyújtja: •Kiválaszthatja, hogy a SkyDrive tárolóhelyen lévő fájlok és mappák közül melyek szinkronizálódjanak az egyes számítógépeken.
•A SkyDrive-ot az Android v2.3 rendszerből egy vadonatúj alkalmazással, a Windows Phone, az iPhone és az iPad rendszerekből pedig frissített alkalmazásokkal érheti el.
•Közösen dolgozhat másokkal az interneten az olyan új Office Web alkalmazások segítségével, mint az Excel-űrlapok, a PowerPoint alkalmazásbeli társszerzőség, valamint a beágyazható Word-dokumentumok.
Jelenleg a Mesh-felhasználók 40%-a használja aktívan a SkyDrive-ot. Mivel a visszajelezések pozitívak, mi pedig egyre nagyobb figyelmet fordítunk a személyes célú, felhőalapú adattárolás továbbfejlesztésére, célszerűnek látjuk a SkyDrive és a Mesh egyesítését egyetlen termékben, amellyel bármikor és bárhol el lehet érni a fájlokat. Ezért 2013. február 13-án beszüntetjük a Mesh szolgáltatást. Ettől a naptól kezdve a Mesh egyes szolgáltatásai, köztük a távoli asztal és a társközi szinkronizálás többé nem lesz elérhető, a – Mesh szinkronizált tárolás vagy SkyDrive szinkronizált tárolás nevű – Mesh-felhőben tárolt adatokat pedig töröljük. Az Ön Mesh szolgáltatással szinkronizált mappáinak a szinkronizálása megszűnik, és arra sem lesz lehetősége, hogy a Mesh segítségével távolról csatlakozzon számítógépeihez.

Javasoljuk, hogy próbálja ki az új SkyDrive-ot, és állapítsa meg, mennyire felel meg igényeinek. Javasoljuk továbbá, hogy az átmeneti időszakban a Mesh használatával párhuzamosan a SkyDrive-val is szinkronizálja Mesh-fájljait. Ily módon kipróbálhatja a SkyDrive-ot, és meglévő Mesh-beállításait sem kell megváltoztatnia. A SkyDrive-ra való átállással kapcsolatban a Windows-webhelyen, A SkyDrive-ról Mesh-felhasználóknak című témakörben olvashat tanácsokat. Ha kérdései vannak, azokat a SkyDrive-fórumokon teheti fel.

(#92) Kommy


Kommy
veterán

Sziasztok
Tapasztalati kérdésem lenne hozzátok, nekem fenn van kb 8GB kép skydrive-ban Néhány napja véletlenül letöröltem a mappát, szerencsére csak lokálisan, mert ki volt kapcsolva a szinkronizálás. Viszont ennek a 8GB adatnak a visszatöltése 3 napba telt mire letöltötte, ez nálatok is ilyen lassú, mert ha igen akkor kérszer meggondolom, hogy egyáltalán használjam e. 10Mbit-es netem van, tehát elvielg ennek 2-3 óra alattle kellett volna töltődnie.

(#93) Pikkolo^^ válasza Kommy (#92) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nekem korábban 30G simán felment, letölteni nem nagyon szoktam :-)

(#94) Kommy válasza Pikkolo^^ (#93) üzenetére


Kommy
veterán

Most nekem is jó volt megpróbáltam mégegyszer, multkor nem tudom mi volt a gond.

(#95) Visormail


Visormail
addikt

"Megadhatja, hogy mely SkyDrive-mappákat szeretné szinkronizálni a gépével." Erre az alapfunkcióra is elég sokat kellett várni. Most már nagyon ideje lenne, hogy azt lehessen megadni a gépen lévő mappák közül melyiket szeretném szinkronizálni a skydrive-al. A fene se akarja belemásolni a cuccait a skydrive mappába, jó helyen vannak azok mégpedig különböző partíciókon és mappákban.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#96) Pikkolo^^ válasza Visormail (#95) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Szerintem a kettő ugyanaz.

(#97) Visormail válasza Pikkolo^^ (#96) üzenetére


Visormail
addikt

Attól még nem.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#98) Pikkolo^^ válasza Visormail (#97) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Miért is nem?

(#99) Воланд válasza Pikkolo^^ (#98) üzenetére


Воланд
titán

mert vannak a skydrive mappak a webes feluleten, meg vannak a skydrive mappak a gepeden es a kliensben csak azt allithatod be, hogy melyik mappak toltodjenek le a webes feluletrol, azt viszont nem, hogy a helyi gepen melyik mappakat toltse fel a webes feluletre. utobbit csak ugy tudod megoldani, hogy a skydrive library-ba masolod az adott mappakat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#100) Pikkolo^^ válasza Воланд (#99) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Mondj a sugarsync-en kívül olyan amelyik tudja. Úgy van beállítva mintha ez teljesen természetes lenne a felhőszolgáltatóknál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.