Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Воланд válasza Zsolt1 (#150) üzenetére


Воланд
titán

nem tolti le a telefonra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#152) Zsolt1 válasza Воланд (#151) üzenetére


Zsolt1
tag

Akkor hogyan tudom mégis megnézni, ha nincs csatlakozva internethez?

(#153) Воланд válasza Zsolt1 (#152) üzenetére


Воланд
titán

csak egy elonezeti kepet kapsz, plusz gyorsitotarban lehet valamennyi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#154) Zsolt1 válasza Воланд (#153) üzenetére


Zsolt1
tag

Rendben köszi.

(#155) alratar


alratar
addikt

Azt hol tudom beállítani az online wordben, hogy ne a magyar helyesírás szerint vizsgálja amiit beírok, hanem az angol szerint?
Azt megtaláltam, hogy a kijelölt szóra hol kell, de én az egész dokumentumra szeretném!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#156) k.kristof válasza alratar (#155) üzenetére


k.kristof
őstag

Véleményezés -> Helyesírás -> Ellenőrzés nyelvének megoldása... nem jó? Előtte lehet, hogy ki kell jelölni a teljes dokumentumot.

(#157) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!
A OneDrive oldalán olvastam, hogy lehet bővíteni a tárhelyet úgy, ha meghívok embereket és még a "Bónusz a Filmtekercshez" valamivel is.

Ha rámegyek a további információra, akkor a bejelentkezési oldalra dob, bejelentkezek és ugyanott vagyok.
Ez a filmtekercses dolog mi lenne?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#158) Воланд válasza zolka95 (#157) üzenetére


Воланд
titán

droidon, ios-n, vagy wp-n be kell kapcsolni az automatikus fenykepmentest.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#159) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Ez mi ez? (: Azon felül, hogy USA-ra állítom a lokalizációt mi kell még vajon hozzá?

(#160) Воланд válasza ng0ofy (#159) üzenetére


Воланд
titán

asszem ip cim ellenorzes van, de ez nem 100%.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#161) 66zio válasza ng0ofy (#159) üzenetére


66zio
aktív tag

Rámész a Bing oldalára beállítások Woldwide és kiválasztod Amerikát. Így elérhetővé válik a rewardos rész.
Azt hogy ezért bannolnak-e azt nem tudom. Várjuk a visszajelzést :D

(#162) ng0ofy válasza 66zio (#161) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

majd kipróbálom a céges acc-al ;]

(#163) beteg


beteg
őstag

Ha Office 2013-al OneDrive mappába mentek, 1-2 másodperc után leáll a működése a proginak. Excel, Word, PowerPoint. Majd újraindul és behozza a doksit, úgy, hogy a mentés nem vész el.

Van ötletetek, hogy oldjam meg?

A másik problémám, hogy a OneDrive mappába mentet doksimat ha elküldöm csatolmányként, nem az eredeti doksi megy el, hanem egy azzal megegyező nevű, de üres, 2-4 kb méretű üres fájl.

Csak futni kell!

(#164) 66zio válasza ng0ofy (#162) üzenetére


66zio
aktív tag

Van valami fejlemény? Ha sikeres hadjárat volt akkor én is szívesen bevetném.

(#165) Ádám16


Ádám16
addikt

1. Ha egy fájlt (Word dokumentum) feltöltök a OD-ra, és utána azt a dokumentumot a gépen szerkesztem, akkor a OD automatikusan frissíti a dokumentumot?
2. Ha egy adott mappát (Képek mappám) felhúzok a felhőbe, és utólag másolok még képeket abba a mappába, képes a OD ezt felismerni, és azokat a képeket automatikusan feltölteni -frissítve az online Képek mappámat?

(#166) Воланд válasza Ádám16 (#165) üzenetére


Воланд
titán

1.: office 2010, 2013, onedrive alaklmazas telepitve van?

2.: onedrive alkalmazas telepitve van?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#167) Ádám16 válasza ng0ofy (#159) üzenetére


Ádám16
addikt

Egyébként ez az egy évig ingyenes dolog hogy működik? Tegyük fel, hogy felhasználom mind a 100gigát, 1 év múlva pedig ha nem szeretnék fizetni érte, de akkor törlik azokat a dolgokat, amiket a 100gigába feltöltöttem? :U

WOLAND: Office 2007-em van, és W8.1-em-integrált OD, tehát az megvan.
Mindenképp szükséges legalább 2010-es Office?

[ Szerkesztve ]

(#168) Воланд válasza Ádám16 (#167) üzenetére


Воланд
titán

nem torlik, csak eppen uj dolgokat nem fogsz tudni majd feltolteni.

nem feltetlenul kell, eleg, ha beallitod, hogy alapertelmezetten onedrive-ba mentsen, vagy oda mented el a doksit es onnan nyitod meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#169) Ádám16 válasza Воланд (#168) üzenetére


Ádám16
addikt

Szeretem, ha megvannak a fontosabb doksik a gépemen is, ha esetleg szerverhiba van/elmegy a net... A legjobb az lenne, ha szinkronizálná a feltöltött fájljaimat, bizonyos időközönként. Office13-mal van erre lehetőség?
+ A "Képek" mappás kérdésemre tudsz megoldást?

(#170) Воланд válasza Ádám16 (#169) üzenetére


Воланд
titán

szinkronizalni igy nem tud.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#171) #27813376


#27813376
törölt tag

Üdv.
Most szinkronizál első körben, és a 100%-nál azt hittem megáll.
Ez mi ez, hogy 115% és még tolja csak tolja????

(#172) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

itt létezik kettős biztonság? Ha igen, az nagyon jó lenne.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#173) k.kristof válasza cellpeti (#172) üzenetére


k.kristof
őstag

Ha a kétlépéses ellenőrzésre gondolsz, lehetséges. Itt egy magyar leírás róla.

(#174) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy van ~130GB Onedrive helyem, jó lenne feltölteni a képeket, dokumentumokat ide, valamint beszinkronizálni, hogy mindkét gépemen mindig az aktuális verziók legyenek fent. Meg lehet valahogy azt oldani, hogy pl. D meghajtón van nekem a Dokumentumok és Képek mappa is és, hogy ezeket töltse fel? Tehát ne kelljen mindkét mappát bemásolni a Onedrive mappába?

Ha ez nem megoldható át lehet rakni a Onedrive mappát a D-re? Mert akkor abba beleraknám a Dokumentumok és Képek mappát.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#175) beteg válasza szabonagyur (#174) üzenetére


beteg
őstag

A Onedrive helyét és a dokumentunokmappa helyét is szabadon meghatározhatod. A te eseteden ha jól értem úgy kéne megoldani, hogy "D:\Onedrive" és abban a dokumentumok.
Elsőnek hozz létre egy ilyen mappát és állítsd be a Onedrive-ban, hogy az legyen a mappája.
Majd kattints jobb egérgombbal a dokumentumok mappádra és a tulajdonságainál állítsd át a helyét a "D:\Onedrive" mappára.

Csak futni kell!

(#176) szabonagyur válasza beteg (#175) üzenetére


szabonagyur
félisten

D-re át tudom rakni a Onedrive mappát ezzel nincs is baj. De nekem olyan kellene, hogy a D gyökérben vannak mappák, mint a Dokumentumok, Képek, Zene, Programok mappa, és ezeket nem akarom mozgatni sehova, de mégis mindet automatikusan tölts fel drive-ra.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#177) beteg válasza szabonagyur (#176) üzenetére


beteg
őstag

aha! értem! de ezt így nem lehet. csak azt tudod szinkronizálni, ami a onedrive mappában van.

Csak futni kell!

(#178) szabonagyur válasza beteg (#177) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen, én is így gondoltam, csak bíztam benne hátha, mert nem akarok egy fél meghajtót egy mappába rakni. Azt esetleg lehetne, hogy a Onedrive mappa ne egy mappa legyen, hanem az egész meghajtó? Ebben az esetben csinálnék egy 100GB-s partíciót amire csak az menne ami fontos.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#179) beteg válasza szabonagyur (#178) üzenetére


beteg
őstag

Logikai meghajtóval talán, de még nem próbáltam. Lemezkezelésnél létrehozol egy új virtuális merevlemezt.
Akkor lesz egy új meghajtód, saját betüjellel. Bár ebben az esetben is minden egy mappában lesz :)
De lehet, hogy ott bukik ez az elgondolás, hogy van fájlméretkorlát a onedriveban.

Csak futni kell!

(#180) szabonagyur válasza beteg (#179) üzenetére


szabonagyur
félisten

A fájl méretek max 10MB talán maximum, szóval ezzel nem lenne gond, csak sok fájl kb 80GB.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#181) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Beállítható, hogy a OneDrive elindításakor az outlook.com nyíljon meg?

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#182) Воланд válasza nylontacsko (#181) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#183) nylontacsko válasza Воланд (#182) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Szomorú.
Köszi.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#184) SzJoco_


SzJoco_
csendes tag

Sziasztok!

Problémám van a OneDrive-al. Régebben a SkyDrive-al semmi probléma nem volt, amióta váltottak és frissült, azóta nem tudok a gépre telepített programban jelszót beírni. Egyszerűen bármit gépelek, nem jelenik meg, de nem csak nem jelenik meg, nem ír semmit. Még a kurzort se látom benne. Gondoltam, hogy újrateepítem, azt értem el, hogy most már a felhasználói e-mail címet sem tudom beírni.

Remélem tudtok segíteni! Előre is köszönöm!

(#185) SzJoco_ válasza SzJoco_ (#184) üzenetére


SzJoco_
csendes tag

Up!

(#186) desolator


desolator
senior tag

Sziasztok!

Van arra valamilyen lehetőség akár fizetős is, hogy a onedrive 5mb-os online file szerkesztési lehetőségét kibővíteni? Mi egy 8mb-os excel filet szeretnénk szerkeszteni közösen, de sajnos a limit miatt ezt nem engedi.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#187) ragazzo válasza desolator (#186) üzenetére


ragazzo
őstag

Véleményem szerint nem. Nem véletlenül vannak a limitek ezekben az ingyenes online office-okban. Rákerestem a témára , de itt sem találtam semmit róla.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#188) taip


taip
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Nokia Lumia 630, WP 8.1-gyel. Gyárilag rajta van a OneDrive, OneNote, stb. és a OD Dokumentumok mappájában automatikusan létrehozott egy jegyzetfüzetet, amihez elvileg csak én férek hozzá. A probléma az, hogy én sem férek hozzá, azt mondja, hogy "Nem található a jegyzetfüzet", "lehet, hogy nincs engedélyem hozzá".
PC-n belépve simán bele tudok menni, telefonon nem. Mitől lehet?

Lehet, hogy nem OneDrive kérdés, hanem inkább mobilos, bocs ha rossz helyen kérdezek. Köszi.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#189) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Több hete bejelentették, hogy az eddigi 7GB-os tárhelyet felemelik 15GB-ra, már mindenkinek megemelték, de az én fiókom maradt 7GB, mi a fenét lehet ilyenkor tenni? :F

(#190) Macibook válasza taip (#188) üzenetére


Macibook
tag

Olyat meg tudsz csinalni skydriveba, hogy csak bizonyos emberek ferjenek hozza a dolgokhoz es azok szerkeszthessek is?

(#191) emvy válasza Kalandor (#189) üzenetére


emvy
nagyúr

Akkor is azt mondtak, hogy valamikor juliusban jon a valtozas. Szoval csak varj.

while (!sleep) sheep++;

(#192) zolka95


zolka95
őstag

Azt hogy lehet megoldani, hogy androidos telefonnal szinkronizálódjon a onedrive.
5GB zene van a onedrive tárhelyemen, de csak egyesével tudom letölteni. Én úgy szeretném, hogy letöltse mindet és ha gépen másolok még zenét a onedrive mappába, akkor a telefon automatikusan letöltse vagy még jobb lenne, ha most rá másolom a gépről és a későbbiekben szedné le onedrive-ról a számokat, amiket abba a mappába teszek.

Meg lehet ezt csinálni?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#193) énvagyokAdam


énvagyokAdam
tag

Üdv,

Win 8.1 alatt olyan problémába futottam a OneDrive-al, hogy egyik gépemen egyszer csak abbahagyta a szinkronizálást, és feldob egy 0x80040A41 hibaüzenetet.

Találkozott már bárki ilyesmivel? Szeretnék olyan megoldást találni, ami nem arról szól, hogy telepítsem újra az egészet. Köszi!

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#194) énvagyokAdam válasza énvagyokAdam (#193) üzenetére


énvagyokAdam
tag

Találtam egy részmegoldást. User account eltávolítása, újra hozzáadása. Nem a legszebb megoldás, de legalább jobb mint a reinstall. Ha valaki belefunta ilyen hibába...

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#195) szabonagyur


szabonagyur
félisten

A tegnapi napon csalódnom kellett a Onedriveban rendesen... felraktam a felhőbe a gépem drivereit, kb 1,2 GB-ot, driverenként gyárilag becsomagolva volt, és mind ezt egy mappába. Tegnap rámentem, hogy letöltse a mappát, el is kezdte egy csomagol fájlba... az még egy dolog, hogy 3-400 kb/s volt a sebesség (100 Mbit net esetében), de a letöltött fájlban 2 driver is hibás volt, volt a csomagolt fájlban is egy error txt. Letöltöttem még egyszer akkor mások lettek hibásak...

Ennyire gyenge a szolgáltatás? Mert ezek után akkor inkább semmit nem rakok fel..

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#196) wwhy


wwhy
veterán

Elég régóta használom a Drive-ot, most azonban sehogysem tudom megoldani a következőt: a Drive szinkronizálva van több géppel, offline minden fájl, mindenhol. Ha viszont bármelyik gépről törlök egy könyvtárat, akkor eltűnik a felhőből is a ktár illetve a többi gépről is (gondolom, a szinkr, miatt).
Megoldható, h úgy töröljek ktárat bármelyik gépen, h a felhőből ne törlődjön :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#197) Воланд válasza wwhy (#196) üzenetére


Воланд
titán

nem. maximum azt tudod csinalni, hogy win7 alatt kijelolod, hogy ne szinkronizalja az adott gepre, win8 alatt pedig beallitod, hogy csak online legyen elerheto. igy egyik kliensen sem fog helyet foglalni, win7 alatt pedig nem is fogod latni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#198) wwhy válasza Воланд (#197) üzenetére


wwhy
veterán

:(((
Más felhőben esetleg?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#199) Воланд válasza wwhy (#198) üzenetére


Воланд
titán

nem hasznalok mast. :D

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#200) StLui


StLui
veterán

Mi a módja OneDrive-ban tárolt képek közül kedvencek megjelölésének, hogy pl később csak azokat be tudjam állítani képrnyőkimélőnél. Offline mappa is van a gépen.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.