- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Kempingezés és sátrazás
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Geri Bátyó: B550 szűk keresztmetszet, de mi és miért?
- Chosen: Canon 5D II - portrézás 2025-ben
- Doky586: Helyreállítási partíció létrehozása (javítása)
- Gurulunk, WAZE?!
- bitpork: Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
-
LOGOUT
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
szundybence
aktív tag
válasz
Ditoo0225 #14320 üzenetére
Dehát most akkor miről írsz? Egyébként nekem mindig van LICE-linuxom pendrájvon, az ilyen helyzetekre. Merthogy az pendrájvról is fut tökéletesen. Tudnál vele letölteni, dvd-t írni, stb. De nem is írom tovább, mert itt annyi a windowsz-fan, hogy még a végén kitiltanak linux reklámozásért. Pedig nem reklámozom, csak uyge ha lenne, most te sem lennél megfürödve...
-
szundybence
aktív tag
válasz
Ditoo0225 #14313 üzenetére
Nem mindegy. Mert ha rám hallgatsz, többet nem lépsz bele ebbe a csapdába. De talán valaki segít másképpen megoldani a mostani helyzetedet. Szerintem ennek nincs most már megoldása, csak az, hogy gyalu, vissza a régi windowsz, aktiválni, particiómentés, rá a w10 perticiómentés.
-
szundybence
aktív tag
válasz
Ditoo0225 #14306 üzenetére
A windowszal? Üvegbezárt dugóhúzó.
Mégegyszer mindenkinek: Letöltöd ezt, felrakod, csinálsz vele egy emergency pendrájvot, vagy CD-t, azzal bebootolsz és mentesz, vagy visszaállítasz. Magánembernek ingyenes, pár perc alatt megvan a mentés, vagy a visszaállítás. És ennyi. Nincs idegeskedés, nincs kérdezősködés, stb.
(#14307) bwooster: Igen, az. Öreg motoros vagyok. Mindig minden rendszerről volt partíciómentésem. Nem is volt olyan gondom amikre itt megoldást keresnek utólag. Most mit mondjak, utólag szerintem már nincs jó és gyors megoldás.
-
szundybence
aktív tag
válasz
Ditoo0225 #14288 üzenetére
Ezt bebuktad. A W10 felrakása előtt és után is kellett volna egy-egy particiómentést csinálnod. Ha nem csináltál, akkor most kezdheted elölről a régi windows újrainstallálásával az egészet. Persze lehet tévedek, mert én nem vagyok egy windows-guru, de nem is szaladok bele ilyen csapdákba vakon. Alább már belinkeltem milyen ingyenes programmal érdemes partíció-mentést csinálni, de ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.
-
szunyi777
őstag
válasz
Ditoo0225 #13968 üzenetére
Ha Retail kulcsod van, akkor fő darab csere után in aktív lesz, de a gépházban újra aktiválhato lesz épp úgy mint a win8.1- esetében. A MS telefonos aktiválás után (5 perc az egész, és magyarul kapod az infót) . Ez a hátránya a retail kulcsnak.. De utána újra tartósan aktív lesz.
Más.
Tiszta telepítést felesleges csinálni.. A gépházban teljesen felujithato az egész rendszer! Nem marad semmi felesleges dolog, mielőtt bárki is ezt irná! -
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470 - i5-G6 I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Beszámítás! Apple Watch SE 2024 44mm Cellular okosóra garanciával hibátlan működéssel
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 1xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G RJ, HBA330, áfás
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P43s - i7-8G I 8GB I 256GB SSD I Nvidia I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest