Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16023) tpotyka válasza tpotyka (#16008) üzenetére


tpotyka
junior tag

Eszembe jutott még valami, ami esetleg könnyítheti a Win11-re fellépést és tesztelést, és megkímélhetné a Win10-es gép SSD-jét is, teljes rendszerrel együtt. Megvan ugyanis a régi gép eredeti 120GB-os Samsung 840EVO SSD-je, éspedig a gyárilag vagy a viszonteladó által felrakott Windows 8.1 op.rsz-rel, ami tehát tiszta, eredeti, bár nem tudom, milyen módon volt 2013-ban aktiválva. Az SSD-nek baja tudtommal nincs, csak tele van, tesztakció idejére vissza is tehető, gondolom. 1 éve csak egyszerűbb volt adatátmásolás után kivenni és új SSD-re cserélni, jelenleg dobozban pihen. Azóta az ezen a régi SSD-n lévő adatok, ill. programok sem érzékeny kör, ezek időben meghaladva vannak már a jelenleg használt adattárolókon.

Nem tudtam, hogy érinthet, ezért nem követtem a MS lestoppolt Win upgrade lehetőségének hírvonalát. Win7-8-8.1-ről gépen belül van mód most még Win10-11-re frissíteni és akár a rendszerkövetelmények átlépését is megkísérelni, vagy időben elúszott ez a lehetőség? Próbálta valaki a napokban?

Win8.1-ről nem lenne behatárolva a Pro-ra folytatás, nem úgy, mint a Win10 Home verziójának esetében.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.