Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#800) reelc


reelc
veterán

Végigvittem a Martyr sztoriját.
Tetszett.
ARPG-ben utoljára a sztori, és a hangulat a Grim Dawnban fogott meg, de az több, mint 3,5 éve volt.
Tetszett a Martyrban is, érdekelt a sztori.
Örültem, hogy végre egy sci-fi ARPG és 40k univerzumos.
Jó a hangulata és úgy vélem magát a játékot lehetne még bővítgetni.

Azért tartott ennyi ideig, mert nyomtam a mellékküldetéseket közben, és elkezdtem az első szezont is. Na meg a klános gyűjtögetős feladatokat is nyomattam sokat. Akkor használtam a Tarot kártyákat is, a kiemelt, Tarot küldikkel még nem foglalkoztam.
Vagy 10 skillpontot szórtam el, annyira nem merültem bele a dologba eddig. Az esetleges közelharcra átállás miatt ne kelljen olyan sok skillt visszavonni.
Ezek miatt nyilván nem volt optimális a haladásom :) de így tovább tartott a sztori, nem akartam végigrohanni rajta.
A tanácsokra hallgatva nem kraftoltam, a Meme vírusokat sem pazaroltam el. Szerintem nem rakták vissza az árushoz, mert egyszer sem találtam nála.
Párszol crashelt a játék, de nem volt nagy probléma. Inkább örültem, hogy egész jól elfutott a gépemen.
Néha belefutottam grafikai hibákba (pl. a gravipuska sugara néha nem a fegyverből jött), de én ezen sosem akadtam fenn.
Tetszett, hogy ha nagyon alacsony szintű feladatot csináltam, akkor is az én szintemhez volt a loot, meg a Befolyás pont se volt kevesebb, az XP igen de ez törvényszerű.
Tetszik a Tarotos megoldás, bár igen sok időbe telhet kimaxolni az egyes lapokat, és ugye random.
Lvl 1: 10, Lvl 2: 50 stb.
Melyik lapokra érdemes rámenni?

Ami viszont bosszantott: az utolsó ellenfél dropja. 3 relicet képtelen voltam felvenni, nem tudott odamenni a kari. A gyorsbillentyűvel sem tudtam felvenni. Sehogy.
Túl sok a felesleges drop. Túl sok idő elmegy feleslegesen a tárgyak szelektálásával.
Ezzel együtt a tárhely nagyon kevés.
Egy komoly lootfilter sokat lendítene a dolgon (a Grim Dawnban pár hónapja dolgozták át teljesen, nagyon jól testreszabható lett), ez kicsit kompenzálhatná a kevés helyet. Mondjuk közben csináltam 2 raktárkarit, pont annyit játszottam velük, hogy a hajó hídjához hozzáférhessek.
Ezt a szet dolgot még nem igazán értem. Az ok, hogy melyik 3 tárgy, és hogy a névnek olyannak kell lennie, de nem rémlik, hogy találkoztam volna a dologgal. Persze elsikkadhattam fölötte, mert ha jól sejtem 1-2 tárgynál nem írja ki a setbónuszt, csak ha rajtad van mind? Ez még nem tiszta.

Összességébe véve kellemesen csalódtam eddig. Eléggé kikapcsol a játék.
Hamarosan megveszem a Prophecyt is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.