Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) ProEvoFan válasza Xaels (#550) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha gondolod alakíthatsz (vagy én) egy klánt, hátha elég pár ember a trófeákhoz.Tudom, téged nem érdekelnek a trófeák. :B

(#552) Xaels válasza ProEvoFan (#551) üzenetére


Xaels
félisten

Bent vagyok egy klánban, Ordo Hungaria. Múlt héten még aktív volt de majd behívlak ha tudlak otthonról.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#553) ProEvoFan válasza Xaels (#552) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azt nagyon megköszönném!!! :R
Tegnap is nyomtam pár kört online.5-7 percet is várni kell egy partira.

(#554) Matej válasza ProEvoFan (#553) üzenetére


Matej
tag

Én még nem toltam online, kíváncsi vagyok, milyen.
Megveszem a fiamnak, legalább ketten tudjunk menni. :)

MaTeJ

(#555) Peace válasza Xaels (#550) üzenetére


Peace
nagyúr

Volt benne egy értelmes DLC, a Khorne-os! Azt gondolom csak úgy hozzácsaphatták ingyen, mert 10 hónap után újra feltettem a játékot, mikor vártam a 2.0-t (és persze nem jött ki! :DDD ). Az egy egészen tetszetős küldetéssorozat volt igazi narratívával! ;)

(#556) L_ajos


L_ajos
őstag

Én is visszatértem játszani. Szinteződöm, pajtásokat keresek :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#557) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Aki gondolja az vegyen fel ps4en. :R
PSN nevem: ProEvoFan_hun

(#558) Peace válasza L_ajos (#556) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is visszatértem úgy egy napra a nyár elején. De rájöttem, hogy még unalmas fos sajnos. A kiegészítőt szerintem megveszem majd, azzal még tesztek egy próbát...

(#559) reelc


reelc
veterán

Mióta kijött a 2.0 patch, Steamen jóval több pozitív értékelést kap, mint negatívat.
A játékosszám is több, mint korábban, esetenként az 1500 főt is eléri.

A mostani -50% is jót tesz neki, mondjuk jobban örültem volna, ha megközelíti a konzolos akciós árat, de ez van.
(Ha most kellene megvennem ezt vagy a Wolcent, egyértelműen ezt választanám. Majdnem megegyezik az áruk, és erre a játékra már jött sok patch, meg ugye 40k :) , nem a sokadik fantasy ARPG, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#560) Peace válasza reelc (#559) üzenetére


Peace
nagyúr

Hamar vissza fog esni ismét 150-200-ra. Mikor rájönnek az emberek, hogy érdemben nem lett jobb élmény, csak felgyorsították a sétát.

(#561) reelc válasza Peace (#560) üzenetére


reelc
veterán

Kár.
Pedig azt gondoltam, hogy 1 év alatt, a megjelenés óta kiadott 20+ patch és hotfix révén jobb lett. Főleg a 2.0 miatt.

A Roadmap is elég szépen kivan takarítva, és a jövőre nézve nincs semmi publikálva, csak július végéig - leszámítva a konzol 2.0-án, amivel a PC-s semmit sem ér.

A szezon rendszer hogy működik?
Mint a Diabloban, fut mondjuk 3 hónapig és kész?
Vagy megmarad, mert Subsectort nyit, lvl capot ad, stb.?

Számomra az a probléma (azon kívül, hogy jelenleg nemigen futna nálam), hogy nincs offline mód, vagyis amíg működnek a szerverek, addig lehet játszani. Egy fejlesztő megmagyarázta, miért nincs offline mód. De közben beugrott Van Helsing széria, ott is csináltak eventet, de nem volt túl sok, aztán magára hagyták a játékot, bár ott van offline mód.

[ Szerkesztve ]

(#562) Peace válasza reelc (#561) üzenetére


Peace
nagyúr

Majd kicsit jobban belemerülök lehet ebbe a 2.0-ba, de kötve hiszem, hogy sikerült élvezetessé varázsolni. Ami tetszett és pár órára lekötött, az a Khorne kiegészítő volt. Vagy nem tudom, hogy ez kieg volt-e vagy megkapta mindenki? Én feltettem 10 hónap szünet után a játékot és ott fogadott. Ott volt rendes történet és narratíva több küldetésen keresztül, újra elkapott a hangulat. Aztán véget ért és megint az egyhangú csőpályák, ugyanazok a küldetések ismétlődnek vég nélkül. A loot hulladék. Ha esik is valami, akkor olyan, ami neked nem jó. Ráadásul a relic szintű tárgyak különleges képességét sem lehet már reroll-olni, így konkrétan talán pár 1000 óra farmolással lehet a build-ednek megfelelő cuccokat összehozni. Nekem mázlim volt és még a reroll-os időszakból megvan a HP visszatöltő greatsword ("Each killing blow heals an amount equal to the damage dealt") és a rosarius force field-es páncél. Hiába 40-es szintű felszerelések, még mindig lehet velük haladni. Ha nem lenne ez a kard, akkor nagyon haldokolna szerencsétlen karakter. Nem hiszem, hogy az alapjátékkal már sokat fogok foglalkozni. A Prophecy-t még megveszem (már ha megjelenik valaha... :DDD ), aztán annyi.

[ Szerkesztve ]

(#563) reelc válasza Peace (#562) üzenetére


reelc
veterán

Úgy látom a Season 2 volt a Khorne. A Season 1 pedig a Dark Eldars.

Szerintem sajnos kevés értékelhető ARPG készül. Nézem a híreket, videókat, teszteket, és amint nagyon lemegy az ára, meg is veszem amit gondolok (ha futna a gépemen).
Úgy gondolom, hogy a majdnem 3 és fél éves Grim Dawn mellé a Martyr és a Wolcen volt a legesélyesebb vásárlásra, akcióban. Egyedül még a jövőre érkező Last Epoch van még, a többi valahogy nem fogott meg. Ezért érdekel ennyire, mert a Martyrban meglenne a potenciál. Csak ahogy fentebb írtam, az offline mód hiánya miatt eléggé lutri. A Diablo 3 az egyetlen olyan játék, aminek szintén szervere van és játszom időnként. De az a Blizzard, vannak erőforrások, 7 éve biztosítják a szervereket. A Neocore meg hazai csapat.

[ Szerkesztve ]

(#564) Rigel77 válasza ProEvoFan (#540) üzenetére


Rigel77
tag

Szerintem nem olyan nehéz kiplatinázni.

Szintet Tarott küldikkel lehet jól húzni. Szerencsére nem kell mind a két dönts szerint végigjátszani.
Most már kevesen vannak aktív tagok a klánban, de azért 4-5 szoktunk fent lenni össze vissza.

Üdv Wiri80

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#565) ProEvoFan válasza Rigel77 (#564) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi itt is a felvételt.
A játék baromira bejön.Napi szinten játszok vele.Tegnap éjje meglett a story vége is.Most szintzek, cél a lvl50.

"Szerencsére nem kell mind a két dönts szerint végigjátszani."
Ezt hogyan oldom meg?

(#566) reelc


reelc
veterán

A játék milyen endgame tartalommal bír?
A 2.0 verzió?

[ Szerkesztve ]

(#567) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szerintetek ps4en a dobozos alapjáték mentése kompatibilis lenne a dogitális Imperium Editional?

(#568) Peace válasza reelc (#566) üzenetére


Peace
nagyúr

Hulladék Warzone. Egy unalmas csőpályát ismételgetsz. Én ráuntam pár nap után, semmi értelme.

2.0-ra ilyet ígértek:

-Warzones will be revamped with new rewards and new maps
-They will be increasingly difficult challenges, allowing it to function as a gear-check challenge
-Completing a level for the first time will give better rewards

(#569) Fortian


Fortian
tag

Sziasztok!
Megvettem a játékot nem olyan rég és elkezdtem játszani. Nekem eddig bejön. Sok negatív kritikát olvastam mielőtt megvettem és úgy döntöttem tudok ezekkel a hibákkal együtt élni :)
Pc-n tolom. Van valami aktív klán vagy aktív emberek csoportosulása? :) Igaz kevés időm van játszani így lassan haladok, de szeretnék csapatba játszani egy klán tagjaként :DDD
Köszöntem!

(#570) reelc válasza Peace (#568) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
A Chaosbanenél nem lehet unalmasabb, gondolom. :) A kampányánál az ismétlődő pályákkal.

(#569) Fortian: Szia!
Jó szórakozást!
Úgy rémlik van PC-s magyar klán, de amikor Peace utoljára írt róla, eléggé inaktívak voltak a tagok.

Nem tudom más hogy van vele, de én egy ARPGtől többszáz óra szórakozást várok a jellegéből adódóan, nem kb. 30 óra sztorit, még valamennyi próbálkozást és ennyi. Persze meg kell tudnia fogni valamivel, ez meg elsősorban a sztori utáni normális endgame lenne, elvégre a sztori mód után jön a "végtelen" farm mód, bármi is a neve.
Most nem konkrétan erre a játékra írtam, hanem általában a műfajra.

[ Szerkesztve ]

(#571) Peace válasza reelc (#570) üzenetére


Peace
nagyúr

Ott ez nem okozott gondot, vitt magával a story. Itt viszont tényleg annyi volt ez a "zseniális" warzone, hogy 3 vagy 4 helyiséget kellett kipucolnod és mentél egyenesen előre. Volt egy skill stree ha jól emlékszem, ami csak és kizárólag warzone-ban működött, máshol nem. Loot is nagyon gyér volt. De én ezt tavaly próbáltam, azóta nem tudom mi lett belőle. Nem visz rá a lélek, hogy elindítsam és megnézzem ezt a 2.0-t. Majd a Prophecy.......ha kijön egyszer. :DDD

(#572) reelc válasza Peace (#571) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.

(#573) Fortian válasza reelc (#570) üzenetére


Fortian
tag

Köszi!
Szóval magyar klán ezek szerint nincs vagy ami van nem aktív.
Amennyiben mégis lenne keressen meg szívesen jönnék casualban.

(#574) Peace válasza Fortian (#573) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem enyém volt az egyetlen itt, de 3-4 héttel a megjelenés után meg is halt, mindenki otthagyta a játékot a ge*ibe. :DDD

(#575) Fortian válasza Peace (#574) üzenetére


Fortian
tag

Nem csodálkozom félreértés ne essék. A hangulata miatt vettem meg a játékot meg max kis esti aprításra, tudom vannak ezerszer népszerűbb és jobb játékok,de azért mégis WH40K :DDD
Mindegy körülnézek nemzetközi viszonylatba. Tudtok ajánlani fórumot ahol érdemes lenne nézelődni kabal után?

(#576) ProEvoFan válasza Fortian (#575) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, a hangulat ami miatt én is játszok vele.
Diablo 3 uncsi már...
Warhammer chaosbane még drága.
Szóval mondom kipróbálom a Martyrt és nem bántam meg. :N

(#577) Fortian válasza ProEvoFan (#576) üzenetére


Fortian
tag

Megnyugtató h nem vagyok egyedül aki a hangulata miatt húzta be.
Warhammer chaosbane nem annyira tetszik egyenlőre..majd ha kutya nem játszik vele leárazzák akkor lecsapok rá :DD

(#578) reelc válasza Fortian (#577) üzenetére


reelc
veterán

Én is a hangulata miatt játszanék vele.

A Chaosbanenek van egy óriási előnye: van offline mód, vagyis akár 1-2 év múlva is megveheted, ellenben a Martyrhoz kell a szerverük, anélkül nem megy.

(#579) ProEvoFan válasza reelc (#578) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor minél előbb szerezd meg a Martyrt. :K

(#580) Fortian válasza reelc (#578) üzenetére


Fortian
tag

Igen ez az egyetlen félelmem hogy leállnak a szerverek.
Bizakodó vagyok, mert megvan tőlük a deathtrap nevű játék és kutya nem játszik vele mégis mennek a szerverek, mivel pár hónapja simán nyomultam vele. ;]

(#581) Peace válasza Fortian (#575) üzenetére


Peace
nagyúr

A hangulat nem rossz!!! Nekem is visszajött a kedvem a Khorne pályák alatt 1 hónapja! Az a 4-5 küldetés megint adta, elkapott a hangulat!!! Aztán véget ért és ismét visszazuhant a játék a mélyunalomba és a folyamatosan ismétlődő 3-4 pályatípusba. 2.0-t és Prphecy-t is eltolták, így le is tettem nagyon hamar. :(

(#582) reelc válasza Fortian (#580) üzenetére


reelc
veterán

Nem játszottam a Deathtrappal, nincs meg.
Ami a szervert illeti, a Martyrnál nyilván külön van a 2 konzolnak és a PC-nek is.

Sajnos a minimál gépigénye az enyém fölött van, még DDR2-es rendszerem van, kb. 70e-be lenne alaplap-proci-memória olcsó upgrade, tényleg nem elszállt dolgokkal, elég minimalistán.
Akkor még nem is említettem a VGA-t, GeForce GTX 760-at írnak minimumnak, nekem 750-em van. Ha végre is tudnám hajtani az upgradet, VGA szóba sem jöhet, esetleg még később egy kisebb SSD, csak HDDm van.
Konzolvásárlás nem játszik be, PC-n van sok játékom, inkább majd egyszer ezt upgradelem.

[ Szerkesztve ]

(#583) Peace válasza reelc (#582) üzenetére


Peace
nagyúr

Pedig egy jó kis Xbox ONE 30.000-ből megvan aprón. A Martyr meg 5-6k lemezesen. ;)

Ezerszer jobb élmény controllerrel! Most próbáltam ki ugye 1 hónapja először a DS4-el.....össze se lehet hasonlítani az egeres szennvedéssel!

[ Szerkesztve ]

(#584) reelc válasza Peace (#583) üzenetére


reelc
veterán

Elhiszem, de ha vennék PS4-et vennék, másrészt akkor jó lenne az ingyen játék is amit előfizetéshez adnak, szóval még előfizetés is kellene - nem fér bele anyagilag az ilyesmi.
Persze az X-Box előfizetősdi is érdekes a Game Passal vagy mivel.
Azért is írtam, hogy konzol nem játszik be. :)

A kontrolleresdi utoljára az Injustice 1 játékkal ment, pl. a Grim Dawnban se próbáltam ki, pedig jó ideje belerakták a kontroller támogatást. Van egy régi Rumblepad II-őm.

Tudom, hogy a min. gépigény se szentírás, lentebb lehet venni a felbontást, árnyékot, élsimítás kikapcs, stb. :) ez a szokásos. A 2 órás Steam refundot is tudom, de mindezzel együtt is kevés lenne szerintem. Meg hát van különbség aközött, hogy a játék elején páran kolbászolnak, meg később amikor tömegesen + több effekt van. :)

[ Szerkesztve ]

(#585) Peace válasza reelc (#584) üzenetére


Peace
nagyúr

Még nálam is képes megmakkanni néha, ha a képernyőn van 50-60 ellenség. Pedig annyira nem szar a gép. :DDD Fosul van optimalizálva.

Mondjuk szinte minden.....a 6 magos proci nagyrészt unatkozik a játékok alatt. 15-20%-on van kihasználva.

[ Szerkesztve ]

(#586) reelc válasza Peace (#585) üzenetére


reelc
veterán

Nekem ősibb technológiám van, a Sötét Korból :) több alkatrész 10 éves:

Intel® Xeon® Processor E5440, 2.83 GHz - 4 magos.
2x2GB DDR2
GeForce GTX 750 2GB - ez csak pár éves.
Hagyományos HDD.

Szóval a korából kiindulva (elmúlt 10 éves) bedögölhet az alaplap, akkor kénytelen leszek váltani DDR4-es konfigra. A mostanit nincs értelme fejleszteni pl. emiatt sem. Több mint 1 éve húzom az upgradet, nem szívesen adnám ki azt a pénzt, kellhet másra.

[ Szerkesztve ]

(#587) reelc


reelc
veterán

Update for Inquisitor - v2.0.1 - July 4

Bárhogy is van, javítgatják. :)
A 2.0 óta a 4-ik javítás.
Díjazom, hogy rajta vannak a dolgon.

[ Szerkesztve ]

(#588) ProEvoFan válasza reelc (#586) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Konzol.Vegyél PS4et és tele leszel játékkal.Stratégia kivételével van rá minden, mint PCre.Sőt, több is...

(#589) reelc válasza ProEvoFan (#588) üzenetére


reelc
veterán

Ha vennék PS4-et vennék, de ahogy írtam fentebb egyrészt nem fér bele anyagilag (a játékok gyűjtése sem a 0-ról, sem az előfizetés), másrészt sok játékom van PC-re, egyszerűen nem érné meg a váltás. Csak egy minimális PC upgrade.
De nem szívesen OFFolnék erről.

(#590) Fortian


Fortian
tag

Ps4 nagyon jó befektetés, már szinte csak azon játszom. POE-t próbáltam ami hasonló műfajt képez és hihetetlenül jó és kényelmes az irányítása a kanapéról :DDD

Pár órát beletettem most már Inquisitor Martyr-ba és nem látok sok eltérést repetatív tekintetben POE és Diablo kapcsán. Ott is a sztorit végégnyomod azt véletlen generált pályagrind van hatalmas sebességgel még a textúrákat sem látod rendesen úgy végigpörögsz a pályán. Szerintem ilyen tekintetben sem lóg ki ez a gamme a nagyoktól.
Igaziból a játékosszám az ami aggasztó lehet ezzel kapcsolatban. Endgame messze van még nekem, de ezidáig ennyi jött le.

(#591) Peace válasza Fortian (#590) üzenetére


Peace
nagyúr

PoE tényleg állat volt PS-en! Én több alkalommal belekezdtem PC-n és mindig abbahagytam nagyon hamar. Megjelent PS-re, itt meg röhögve végigvittem az egész kampányt. ;)

(#592) reelc válasza Fortian (#590) üzenetére


reelc
veterán

Hagyományos 55cm TV-m van, kanapé nincs, szóval ha vennék konzolt, akkor is a monitor előtt ülnék, nem lenne meg a kanapés feeling. :)
A PoE-t nem tudtam úgy 60 óra alatt (2-3 nekifutás volt) megkedvelni, vagy kiismerni.
Ami a Diablo 3-at illeti van benne pár ezer órám (ezt se mostanában pakoltam bele :) ) és hiába tűnik randomnak pl. a GR, unalmas ha akár 2 óra játék alatt bekapod ugyanazt a pályát, vagy a 2-ik szintjét ami szintén hasonló. Persze ennyi beleölt idő alatt minden unalmassá válhat.

Csodát én sem várok a Martyrtól, szerintem jól ellennék vele.

Csak a Steames játékosszámot lehet látni a konzolosokról nem tudok.
De csak kitart a dev., ha még mindig tolják a patcheket + jön hamarosan egy kieg.

[ Szerkesztve ]

(#593) Fortian válasza reelc (#592) üzenetére


Fortian
tag

Igen én is ebben bízom, hogy kitartanak a játék mellett a fejlesztők :)
Megveszed szólj felveszlek barátlistára steamen azt tolhatjuk együtt /gyerek miatt szigorúan este 10 után :) /

(#594) reelc válasza Fortian (#593) üzenetére


reelc
veterán

Persze, majd szólok, de ez kitudja mikor lesz. :)
Amúgy kb. 22:00-ig szoktam játszani max. hétközben, mert meló miatt korán kell kelnem.

Ezzel kapcsolatban lenne egy javaslatom.
Lenne-e kedve valakinek egy topik Összefoglalót készíteni?
Egyúttal lehetne csinálni egy Discord szervert is, és kirakatni oda a címét.
Vagy csak a Discordot. Azon egyszerűbb lenne a party keresés. A tagokhoz lehet megjegyzést is fűzni, pl. ki PC-s, PS-es, X-Boxos.
Van Androidos és iOS változata is. Aztán a Discord létét ellehetne szórni a többi hazai fórumon, ami foglalkozik játékkal.
A nagy patch kijött, az új kieg a küszöbön, szerintem most lenne erre a legjobb alkalom.
Tisztában vagyok vele, hogy csak pár embert érintene, és még ez is megosztott lenne a platformok miatt, ill. az új kieg. miatt is, de talán így lehetne összehozni a legtöbb hazai embert fórumtól függetlenül.
Később csak nehezebb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#595) Peace válasza reelc (#594) üzenetére


Peace
nagyúr

Volt discord, csináltam megjelenéskor. Használtuk is vagy 3-4-en a klánból. Aztán ugye mindenki abbahagyta a játékot 2-3 hét után. :-D Pedig szép Martyr-os képe is volt a csatornának. :-D

(#596) reelc válasza Peace (#595) üzenetére


reelc
veterán

Nem rémlik, hogy ide posztoltad volna :) de elhiszem ha azt mondod igen.
Mivel nincs meg a játék, gondolom nem maradt meg bennem a dolog, mert csak nem csatlakozom olyan Discordhoz aminek nincs meg a játéka. :)
A fórum másabb, itt jobban lehet infókat szerezni, tájékozódni.

(#597) Peace válasza reelc (#596) üzenetére


Peace
nagyúr

#95 ;)

(#598) reelc válasza Peace (#597) üzenetére


reelc
veterán

Mondtam, hogy elhiszem, de köszi. :)

(#599) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez a játék mindent elkövet hogy utáljam.
PS4en nem adja be időben a trófeákat - pl a "lépj be egy klánba" trófea még mindig bugos - a hang óránként elmegy a játékban, és ha nem indítom újra, akkor lefagy az egész.A játék közbeni random fagyásokról nem is beszélve...de valahogy még is leülök elé minden nap játszani. :B Sőt, a dlck akciósan is belesznek szerezve.
Ha nem lenne ez a megmagyarázhatatlan hangulata, már rég kib@aztam volna az egészet a picsába.

(#600) reelc válasza ProEvoFan (#599) üzenetére


reelc
veterán

Nincs konkurenciája ennek a játéknak.
Nincs másik 40k ARPG, és sci-fi ARPG sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.