Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Xaels válasza ProEvoFan (#599) üzenetére


Xaels
félisten

Fura, mert amikor elindult anno konzolokon nem volt ennyi fagyás/kék halál, nálam Pro-n amit beszéltünk is a hang soha nem ment még úgy el mint nálad viszont amikor játszottunk az is fura volt amikor nekem totál szarul futott Pro-n performance módban, te a Slimmel meg nem tapasztaltad annyira gyásznak. Remélem a nagy 2.0 update helyre pofozza, mert játszanék még vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#602) ProEvoFan válasza Xaels (#601) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Van ez az erkölcs fa.Hogyan tudok ide pontokat szerezni?Storyban ok, ott kaptam a döntéseim után.Nade hogyan tovább?

(#603) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Elértem lvl50et.Erőm 1276.Gondoltam belépek a Warzoneba...hááát, szarrá szedtek semmi perc alatt. :DD Ide gondolom atom gear kellene.Hol esnek narancssárga itemek?Csak a Tarot küldetésekben ott is csak a nehezebb fokozaton?

[ Szerkesztve ]

(#604) Xaels válasza ProEvoFan (#603) üzenetére


Xaels
félisten

Igen neki kell feküdni a combos Tarot küldiknek

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#605) ProEvoFan válasza Xaels (#604) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyedül nem éppen optimális.
Ez enyhe célzás volt. :B

(#606) reelc válasza ProEvoFan (#605) üzenetére


reelc
veterán

Majd megy az ICs áldásával. ;]

Hotfix for Inquisitor - July 9 vagy az új hotfixsszel, ki tudja? :) Egész sok jött ki a 2.0 óta.
Ez mai.

[ Szerkesztve ]

(#607) TheSoloenOne


TheSoloenOne
tag

Sziasztok,
a "cannot connect to neocore server" bugra van valakinek valami otlete ?
Mar mindent megcsinaltam amit a neten talaltam :
-uj admin profl
- ip cim reset flush dns winsh stb
- regedit torles

Ezen felul kb semmi sincs fent sehol... csak 5-6 honapos halott topic-ok.
Egyszer elindult, tobbet nem.
Elore is koszonom !

(#608) Xaels válasza ProEvoFan (#605) üzenetére


Xaels
félisten

Mennék én játszani, de most munka van ezerrel mert hónap végén szabin leszek addig meg kidolgoztatják a belem. De mindenképpen akarok még játszani és szólok is majd.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#609) Fortian válasza ProEvoFan (#603) üzenetére


Fortian
tag

Kicsit több időm lenne gyorsabban haladnék. Jelenleg csak lvl 30 vagyok, de jövő héten több időm lesz játszani. Remélem tudunk később csapatba játszani. Írok ide, ha nagyobb lesz a szintem, hogy megbeszélhessük.

(#610) Peace válasza ProEvoFan (#605) üzenetére


Peace
nagyúr

Végig egyedül toltam, de valami botrányosan hulladék a fejlődési sebesség. Egyedül a "meme virus" nevű kütyüvel lehetett megtolni. Brutál tarot küldetés komoly xp bónuszát megduplázta. Azzal lehetett haladni. De amiatt is elkezdtek sírni, hogy legyen kivéve, de addigra sokan már bug miatt kiszedtek maguknak több 100 meme virust. :DDD Én is tudtam használni 6-7 darabot, többet sajnos nem. Állítólag 2.0-val már sokkal gyorsabb a fejlődés, de nem visz rá a lélek, hogy elindítsam a játékot. Nincs miért játszani, nincs semmi érdemleges endgame sajnos. Warzone miatt kifarmolni a max szintet?! :P

[ Szerkesztve ]

(#611) ProEvoFan válasza Peace (#610) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ugyan az mint q Diqblo 3.Mész, gyilkolsz, fejlődsz.Kb ennyi.A különbség, hogy D3 szarja a lootot, a Warhammer Martyr meg csak óvatosan adagolja.Bár most rámegyek a tarot küldikre, elvileg lesz drop.

(#609) Fortian
Nekem ps4en van meg.

[ Szerkesztve ]

(#612) Peace válasza ProEvoFan (#611) üzenetére


Peace
nagyúr

Volt kánaán időszak itt is tavaly nyáron!!!! 3-4 relic tárgy is esett tarot küldetésenként. És ugye a jóféle relic-ek, amiknek van speckó képessége! És akkor még lehetett a spec képességet is reroll-olni!!!!!!!!! Ezt ugye kivették, így sokkal nehezebb kifarmolni a megfelelő gear-t. Én potom pénzből összehoztam a gyógyítós greatsword-ot és a rosarius force field-es páncélt, amivel szinte halhatatlan a karakter. Minden gyilkolásból maxra tölti az életerejét és amíg rajtam az erőtér pajzs, addig nagyon nem sem sebeznek. :P

(#613) Peace


Peace
nagyúr

Egy kis érdekesség saját Discord csatornámról... az utolsó bejegyzés. Érdemes ránézni a dátumra. :DDD Addig volt érdekes a játék. Addigra el is tűnt a klán 99%-a. :P

(#614) reelc válasza Peace (#613) üzenetére


reelc
veterán

Látom a dátumot, 1 hónappal a megjelenés után.

(#612) Peace: Jó kis OP cuccaid lettek. :)

(#615) Peace válasza reelc (#614) üzenetére


Peace
nagyúr

Annyi a baj velük, hogy 40-esek. Akkor még 60 volt a max szint és 40 a max item level......

(#616) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tudok ajánlani build oldalakat?
Neten nem sok crusader buildet találtam.

(#617) Xaels


Xaels
félisten

Tolom a Season 1-et a Drukhari-t. Szerintem ez is egész jó, tartalmas. Igaz a sztori annyira nem izgalmas mint a Martyr-é de rendben van. Season 2-höz még nincs meg az 1300-as erőszintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#618) ori_za válasza ProEvoFan (#616) üzenetére


ori_za
tag

Van egy ilyen, nem tudom volt már-e:

[link]

uplay: Oriza_HUF

(#619) Fortian válasza ori_za (#618) üzenetére


Fortian
tag

Köszi szépen!
Első ránézésre hasznosnak tűnik. Mikor frissítették azt tudod? :C

(#620) Peace válasza Fortian (#619) üzenetére


Peace
nagyúr

Mocskos régi lehet. lvl 60-as meg 40-es itemeket mutat. Most már szerintem 80-as szintű tárgyak is vannak és piros színű új durva tárgyak. Amik jobbak a barnánál.

(#621) ori_za válasza Fortian (#619) üzenetére


ori_za
tag

Régi és szerintem már nem frissítik, de a buildek alapjai nem változtak mostanáig sem, inkább csak az, hogy több passive skill pointot lehet elosztani.
Én egy ehhez hasonló psykert gyűrök,most lvl 73-on, van bemutató is a video elején:

[link]

uplay: Oriza_HUF

(#622) Fortian válasza ori_za (#621) üzenetére


Fortian
tag

Értem. Köszi szépen.
Keresek közelharcos/tank/facetank buildet hátha van már fent. Lassan haladok így nem olyan unalmas :DDD

(#623) Peace válasza Fortian (#622) üzenetére


Peace
nagyúr

Két build volt, ami rohadt jól működött. Az életerő lopó greatswordos és pajzsos, ami nekem volt. Legalábbis én onnan merítettem az ihletet. A másik meg a a kétkezes kalapácsos ugrálós, aminek nagyon alacsonyan kellett tartani végig a HP-ját és akkor megállíthatatlan volt. Az nekem nem tetszett. Most már biztos van kismillió új variáns. Majd egyszer lehet ismét kicsit nekiülök. A Prophecy-t legalábbis megveszem. Az alapjátékot nem tudom, hogy elindítom-e még......

(#624) reelc válasza ori_za (#618) üzenetére


reelc
veterán

Egy tisztességes ARPG-nek lennie kellene egy online skill kalkulátorjának, aminek segítségével buildet lehet építeni.
Ennek és/vagy egy átfogó Wikinek lennie kell, minden ARPGnek.

Egynek találtam hűlt helyét, ki tudja mióta nem működik már (alig 1 éves játékról beszélünk, ugye): martyrbuild volt a neve, az oldal nem tölt be.
A doc fájlodban is ott a linkje, biztosan azalapján kreálták a buildeket, és azért olyan régiek, mert már nem működik a kalkulátor.

A Wiki oldal is több, mint 1 hónapja nem frissült, v1.1.0b a jelenlegi verzió rajta.

Ezt mind (a kalkulátort, wikit) egy lelkes közösségnek kellene karban tartania, bővítenie.

[ Szerkesztve ]

(#625) ori_za válasza reelc (#624) üzenetére


ori_za
tag

Persze tudom, ez itt sajnos most ilyen. A játék viszont sokat javult, fejlődött a 2.0 óta pc-n, azért vágtam bele újra és most egyelőre tetszik. A fejlesztők is dolgoznak rajta, van kis patch, nagy patch, stb. emelett persze hibák is. A martyrbuild valóban nem működik, de sokáig használható volt, valószínűleg az alkotója is ráhagyta már, én is egy nagy szünet után vagyok benne újra, úgyhogy meglátjuk hogy alakul. De mondom, azok a buildek, amit linkeltem, még most is jók egyfajta alapnak, aztán saját ötletből lehet alakítani tovább ahogy fejlődik a karakter. Esetleg még a Steamen is vannak útmutatók a játék oldalán, meg van egy külön Neocore discord is a játékhoz, ott is raknak fel az emberek ezt-azt.

uplay: Oriza_HUF

(#626) reelc válasza ori_za (#625) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Én most akadtam bele abba a dologba, azért írtam le, mert újabbaknak infó lehetett (ne keressék a buildert).

(#627) ProEvoFan válasza ori_za (#618) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi.Sajnos gyenge a drop, így nem igazán tudok bemenni warzoneba.Alig esik relic cucc. :( Lvl56, erő 1386.

(#628) ori_za válasza ProEvoFan (#627) üzenetére


ori_za
tag

Van az a Maelstrom of Carnage nevű DLC, abban lehet olyan küldit csinálni, ami elég sok relicet ad a végén, minél több pontra teljesíted, annál több. Egyébként tényleg elég gyéren adja.

uplay: Oriza_HUF

(#629) ori_za válasza ProEvoFan (#627) üzenetére


ori_za
tag

2.0-ban a warzone már csak arra jó, hogy teszteld a buildet. Relic gyűjtésre a Maelstrom of Carnage, és a void crusade. A sima mission meg a hozzávalókat adja, amivel elindítható.

uplay: Oriza_HUF

(#630) ProEvoFan válasza ori_za (#629) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS4en tolom.Vajon ott is ez a két dlc ennyire hasznos?
City of Sufferingot gondoltam megveszem, ez a többi dlcvel ellentétben nincs benne a szezon passban.

[ Szerkesztve ]

(#631) ori_za válasza ProEvoFan (#630) üzenetére


ori_za
tag

Void Crusade csak 2.0-ban lesz.Ha jól tudom az még nincs ps4-en :(

uplay: Oriza_HUF

(#632) reelc válasza ori_za (#631) üzenetére


reelc
veterán

Ne legyél szomorú, gondolom miután kipofozták a PC-s változatot, akkor írják át konzolra.
A 2.0 óta eddig 5 patch volt. Főleg javításokkal. Június 20 óta.

(#633) Fortian válasza Peace (#623) üzenetére


Fortian
tag

Pajzsos amire gyúrok jelenleg. Pár naponta tudok kicsit játszani ezért annyira lassan haladok, hogy lehet valaki felkarolja a build oldalt és lesz kint normális build :D

(#634) Peace válasza ori_za (#629) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez nem hangzik rosszul....

És ez sem. ;)

"Ez a DLC az Acélos Szív Erődje nevű űrállomást, mint Csillagtérkép helyszínt tartalmazza, ami egy új, saját ranglistával bíró játékmódot kínál......"

Még a végén csak visszanézek kicsit, ha elegem lett Division 2-ből. :DDD

(#635) Matej válasza Peace (#634) üzenetére


Matej
tag

Div 2, soha nem lesz eleged belőle. :)

Ok, vicc volt. :)

MaTeJ

(#636) Peace válasza Matej (#635) üzenetére


Peace
nagyúr

Most vettem meg szombaton, még egy ideig nem fogom unni. :DDD

(#637) Peace válasza ori_za (#629) üzenetére


Peace
nagyúr

Huhh, most elindítottam, csak pislogok. Eltűnt a power level? Azt kerestem 10 percig, de ilyen már nincs ezek szerint. Akkor mi határozza meg a karakter erősségét? És hogy mennyivel lesz nehezebb egy magasabb szintű küldetés? Void crusade az lényegében a tarot küldetések, csak új néven. És nem fate pont kell hozzá, hanem valami új megszerezhető tárgy, amiből 0 darabom van.....érdekes. Egyelőre nagyon fura, hogy szinte minden más lett. Ugye a craftolás fát is lenullázták a kedves fejlesztők. Arról mondjuk olvastam, hogy le fogják. De nem szép tőlük, mert maxos volt.......

(#638) Xaels válasza Peace (#637) üzenetére


Xaels
félisten

2.0 egyik újítása a power level eltörlése is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#639) Peace válasza Xaels (#638) üzenetére


Peace
nagyúr

De hát akkor honnan tudom, hogy ba**ó vagyok-e??? :DDD Eddig az mutatta, hogy kemény vagyok. :P Mondjuk 40-es kardommal simán bealáztam az egész Acélos Szív Erődöt......

(#640) reelc válasza Peace (#639) üzenetére


reelc
veterán

Ha te maradsz talpon és mindenki más meghal, akkor kemény vagy. :D

(#641) Peace válasza reelc (#640) üzenetére


Peace
nagyúr

hehe

Amúgy azt ígérték, hogy iszonyatosan felpörgetik a fejlődést 2.0-val, mert mindenki sírt a lassú haladás miatt. Megcsináltam most 13-15 küldetést gyorsan, haladt 1,5 cm-t !!!!!!! az xp csík 78-as szinten! :DDD :DDD :DDD

Hogy találok magasabb küldetéseket? Van egy ilyen gyors mission kereső gomb, de ott csak 70-eseket ajánl fel. Nem lehet állítani ezt magasabbra? :/

(#642) ori_za válasza Peace (#641) üzenetére


ori_za
tag

Tarot kártyákkal lehet állítani 80-ra vagy 90-re is. A Void Crusade is egyre erősödő missiont ad egymás után, a szintedhez igazítva kezdi el. És vannak ilyen intel nevű kis bigyók, azok is erősebbeket adnak.

uplay: Oriza_HUF

(#643) Peace válasza ori_za (#642) üzenetére


Peace
nagyúr

Az intelesből letoltam 5-6-ot most, elég gyengék azok is. A fate pontot (5-20) adó tarot kártya bugos, k*rvára nem adja be soha!!! Meg is untam 10-15 küldetés után és váltottam. A seal-ek is bugosnak tűnnek nem kicsit. Még mindig hulladék szemét a drop!!!!!!! És vicc, hogy 25-30 küldetést csináltam most együltő helyembe és nem tudtam 78-ról 79-re se fejlődni! :(((

(#644) ProEvoFan válasza ori_za (#628) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Maelstrom of Carnage dlct megveszem.Remélem jobb lesz a drop.

(#645) ProEvoFan válasza ori_za (#628) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tanácsod hasznos volt.Dobálja a relic itemeket. :R
De mi a francnak nem lehetett ezt a drop ratet beépíteni a "normál" pályákra???

(#646) Peace


Peace
nagyúr

Void Crusade így elsőre elég teljesíthetetlen volt nekem. Jobbra elindultam, harmadik mission-nél elfeküdtem és failed. Akkor elindultam balra. Ott megpróbáltam a legfölsőnek nekimenni. Azt írta, hogy ha elkezdem, akkor vége. Nem baj, csináljuk. Olyan szinten fektettek ki, hogy pislogni sem volt időm. :DDD Nem tudom milyen gear kell oda, de a HP visszatöltős greatsword-os build-em ide sovány, nem is kicsit! Szóval igazából marad a botrányosan unalmas 70-es küldetések farmolása vagy a Maelstrom of Carnage, de ahogy láttam az is nevetségesen kevés xp-t és fate pontot ad. Szóval ismét az volt, hogy megjött a kedvem és hangulatba hoztam magam, letoltam 30-40 küldetést és rá kellett jönnöm, hogy 2.0-n is ugyanolyan fos és ugyanúgy nincs az embernek kedve pár óra után többet játszani, mert nem lehet fejlődni és hulladék a drop. Annyi nehezítést sikerült továbbra is benne hagyni, hogy 120 meg 140%-okat sebeznek rám az ellenfelek és pillanatok alatt végem. Voltak kellemesen izgalmas és izzasztó küldetések, amik jól be lettek lőve. De nem sok. A többinél már hozzámérnek és végem. Szívesen használnék távolsági fegyvereket is ,de gondolom 1 év alatt sem voltak képesek használható szintre hozni a lőfegyvereket........

(#647) reelc válasza Peace (#646) üzenetére


reelc
veterán

Akkor ott tartunk, hogy beleöltél 100+ órát, és még sehol sincs a max. level szint a max. lvl cuccok miatt. Mert vacakul van szintezve a játék.
Kiábrándító, így tényleg végtelen farm fesztet csinálnak már az első karira is, az első karis küszködés megy. Így még unalmasabb lehet a játék, mert mégtöbb egyforma küldetést kell csinálnod, mintha normálisan adná az XP-t és a cuccot. Ez szívatás.

[ Szerkesztve ]

(#648) Peace válasza reelc (#647) üzenetére


Peace
nagyúr

13 hónapos a karakter és 79-es. :DDD

(#649) ori_za válasza ProEvoFan (#645) üzenetére


ori_za
tag

Gondolom azért, hogy kifizessünk érte 3 eur-t. Mondjuk 2 hete féláron volt mindegyik, szóval a fontosabbakat megvettem. Játékbeli fate pontért is lehet, csak úgy elég lassú lesz a folyamat.

uplay: Oriza_HUF

(#650) ori_za válasza reelc (#647) üzenetére


ori_za
tag

Lehet haladni gyorsabban is, csak kell az a meme virus nevű consumable Tarot kártyát mindig arra teszem, hogy nagyobb eséllyel adjon consumablet és csodák csodája működik, bár lehet hogy placebo, de amikor nem arra raktam, akkor nem jött meme virus, meg semmi consumable. Úgyhogy ezzel a vacakkal ilyen 18-20k xp-t ad egy mission, pár perc alatt kész, elég haladós.

uplay: Oriza_HUF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.