Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) pilóta válasza reelc (#1200) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát kifejlesztettem mindent, de nem tudok rájönni, hogyan kell bármit is beletenni a socketekbe.
Diabló nekem kimaradt sajna.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1202) reelc válasza pilóta (#1201) üzenetére


reelc
veterán

Eddig én sem tudtam. :)
Szóval odamész a Manufaktórium NPC-hez.
Tárgykészítés/Foglalat behelyezés menü.
Berakod a foglalatos tárgyat.
Majd utána ahol listázza a foglalatokat, behúzod oda a Shardot vagy a Psalm-Codest.

Először én is azt hittem, hogy az inventoryban ráhúzod, ahogy más játékokban, de nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1203) pilóta válasza reelc (#1202) üzenetére


pilóta
nagyúr

Megvan, köszi! :R Erre nem godoltam volna, kicsit túlbonyolították ezt :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1204) reelc válasza pilóta (#1203) üzenetére


reelc
veterán

Én sem, elég hülye megoldás.

(#1205) duvi


duvi
nagyúr

Sziasztok!
Haverokkal nemrég kezdtünk bele a játékba coopban. Induláskor a Sztori módot választottuk, de ez baromi könnyű és szeretnénk átállítani Kihívás nehézségre. Az alábbi kép alapján erre van lehetőség, de már 3x áttúrtam az összes menüt, sehol se találok nehézségi szint állítási lehetőséget :( Hol találjuk a nehézségi szint állítást? Rákeresve a topicban, láttam hogy vannak tarot kártyák, de ehhez mi még az elején járunk a storyban (épp most oldottuk fel a carftolást).

[ Szerkesztve ]

(#1206) reelc válasza duvi (#1205) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Ezt találtam: "You can set it on the Briefing screen before starting the mission."
Régi kép, ezt találtam, ne foglalkozz vele, hogy nem teljesen így néz ki.
Ott felül a koponyás ikont lehet átváltani.
Az egyik a sztori, a másik a kihívás. A khívást választva lehet állítani a nehézségét.

Sosem multiztam vele.
De egy infó: a Void Crusadest (Űrhadjárat) majd egy későbbi patch révén lehet majd multiban játszani.

[ Szerkesztve ]

(#1207) duvi válasza reelc (#1206) üzenetére


duvi
nagyúr

Fogadd örök hálánkat! :R Azért aki ezt kitalálta... :U

(#1208) reelc válasza duvi (#1207) üzenetére


reelc
veterán

Jó szórakozást!

Igen, ez elég furcsa.

(#1209) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Rákerestem a topikban, de nem találtam választ. Ezt a Khrone Warzone hány küldetéseből (harcból) áll? Vagy ez endless? Olyasmit olvastam valamelyik posztban, hogy 40-ik harcnál már aggályos volt. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1210) reelc válasza Kareszovics (#1209) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Itt minden infót megtalálsz.
Az, hogy mikortól húzós nyilván függ a játékos szintjétől és a cuccaitól is.

(#1211) reelc


reelc
veterán

Június 8 a PC-s szezonzárás.

(#1212) reelc


reelc
veterán

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr -75%, 12,49€
Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Complete Collection -75%, 19,99€
Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecy -75%, 6,24€ - Standalone kieg, a Complete tartalmazza.

(#1213) Szasza1977


Szasza1977
csendes tag

Pont erre szerettem volna felhívni a figyelmet én is. Remek akció, érdemes kihasználni. :C

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1214) reelc válasza reelc (#1212) üzenetére


reelc
veterán

Június 10-ig újra akciós árak vannak.

Sale and Event: Warhammer Skulls
Június 10-ig új event van.
Tavaly ilyenkor is volt hasonló. A Skulls esemény miatt.

(#1215) reelc


reelc
veterán

Announcing Season 3 - The Season of the Void Brethren
PC-n.
Szezon és patch: július 6.

Ahogy ígérték: Co-Op Void Crusades.

(#1216) reelc válasza reelc (#1215) üzenetére


reelc
veterán

Meg is érkezett a patch.

(#1217) reelc válasza reelc (#1215) üzenetére


reelc
veterán

Úgy látom a szezonban nem lehet tárhelyet szerezni, mint előző alkalommal.

Shocking Arc Sword BUILD GUIDE – Season of the Void Brethren - a béta alapján készült szezonos build.

(#1218) Szasza1977


Szasza1977
csendes tag

Most még akciós! Csapjatok le rá, minden fillért megér.

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1219) reelc válasza Szasza1977 (#1218) üzenetére


reelc
veterán

+ új szezon + Co-Op Void Crusades is van már.
A konzolosoknak később érkezik a patch.

Valóban, ennyit megér, mégha csak a sztorit is tolja ki valaki.

[ Szerkesztve ]

(#1220) gabranek


gabranek
aktív tag

Sziasztok!

Talán ti tudtok segíteni: A térképeken megjelentek zöld színű kalóz ládák. A pár hsz-el feljebb linkelt szezon leírásából azt hámozom ki, hogy a ládákat nyitó kulcshoz a Contraband Servoskull-ra lesz szükségem. Ez a Servosklull micsoda? Valami boss ami dobhatja a kulcsot? Vagy craftolni kellene?
60-es szintű vagyok amúgy, de gondolom ha a ládákat látom, akkor ki is tudnám nyitni.

田中れいな

(#1221) reelc válasza gabranek (#1220) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Ott a leírásban kép is volt, ez az.
Contraband Servoskulls can spawn instead of Villain type enemies, and work in a similar way to Void Crusade Servoskulls, e.g. you have a limited timeframe to kill them before they disappear. These grant you a stack of the Bounty of the Void Brethren buff and have a high chance of dropping Void Plunder Keys.
Ellenségfajta, korlátozott ideig van a mapon. Menekül, majd eltűnik.
Ő dobhatja a kulcsot.

Már 60-as szezonban? Szép.

[ Szerkesztve ]

(#1222) gabranek válasza reelc (#1221) üzenetére


gabranek
aktív tag

Oh, figyelmetlen voltam, tényleg oda van írva, bocsi :)

A sima szintem 60. A kampányt végigtoltam és most szimpla nyomozgatós küldiket csinálok, azért is lepett meg ezeknek a ládáknak a feltűnése. Azt hittem csak szezon karakter indításakor lehet ilyent találni.

田中れいな

(#1223) reelc válasza gabranek (#1222) üzenetére


reelc
veterán

Nem gond. :)

Én is azt hittem, hogy csak szezonos.
Azét írtam, hogy tegnap du óta szép a lvl. 60.

(#1224) reelc


reelc
veterán

Közben érkezett egy hotfix: Hotfix for Inquisitor - v2.4.0b | July 8

(#1226) gabranek


gabranek
aktív tag

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy mi az az "Intel küldetés"? Most elég szép bónuszt ad rá, de sehol nem találok ilyen megjelöléssel küldit :F

田中れいな

(#1227) Airedhyal válasza gabranek (#1226) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Az ilyenek adják őket, max 20 lehet aktív egyszerre.
[kép]

(#1228) gabranek válasza Airedhyal (#1227) üzenetére


gabranek
aktív tag

Köszi szépen :)

田中れいな

(#1229) reelc válasza Airedhyal (#1227) üzenetére


reelc
veterán

Majdnem. :)
A 20 azt jelenti, hogy egy kockányi tárhelyen 20db lehet max. belőle.

(#1230) Airedhyal válasza reelc (#1229) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Na ne mond má...

Kezd el számolni őket..

(#1231) reelc válasza Airedhyal (#1230) üzenetére


reelc
veterán

Bocs, ezt nem tudtam, mert aktiválás után mindig nekiugrottam.
Fel sem merült bennem, hogy ne csináljam, és aktiváljak másikat is.

(#1232) Otaku


Otaku
újonc

Sziasztok!

Keresnék aktív cabalt , egyedül elég unalmas,
:)

Ha beszámítást kérsz, adj meg mindig pontos típust. A BESZÁMITÁS AZT JELENTI VALAMIT BESZÁMITOK A TERMÉK ÁRÁBA, TEHÁT NEM CSERE!!!!!!!!! Ha eladtad a cuccodat nehogy jegeld, ne rakd archívba, ne töröld;és legfőképp ne válaszolj, hogy elkelt!

(#1233) reelc válasza Otaku (#1232) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Sok sikert!
Szerintem próbáld meg a játék klán keresőjét is.

[ Szerkesztve ]

(#1234) Otaku válasza reelc (#1233) üzenetére


Otaku
újonc

Hát amiket a kereső talál, ès magyar cabal-ok mindnèl hónapok óta nem volt online a vezèr.

Ha beszámítást kérsz, adj meg mindig pontos típust. A BESZÁMITÁS AZT JELENTI VALAMIT BESZÁMITOK A TERMÉK ÁRÁBA, TEHÁT NEM CSERE!!!!!!!!! Ha eladtad a cuccodat nehogy jegeld, ne rakd archívba, ne töröld;és legfőképp ne válaszolj, hogy elkelt!

(#1235) reelc válasza Otaku (#1234) üzenetére


reelc
veterán

Gondoltam.
Keress külföldit akkor.

Az a helyzet, hogy nagyon kevesen tartanak ki huzamosabb ideig ennél a játéknál.
Gyenge a "szavatossága".
Ezen a szezonrendszer sem javított.
Több, mint 3 éves a játék, és pl. ezt a co-op void dolgot vagy 2 éve bele kellett volna rakniuk, nem pedig most. Akkor lehet lassabb lett volna a lemorzsolódás.
A Steamcharts szerint július végétől az 1000 főt sem éri el az egyszerre belogolt játékosok száma napi szinten.

[ Szerkesztve ]

(#1236) Szasza1977


Szasza1977
csendes tag

Én is ránézek néha a statisztikáira és mindig nagyot nézek, hogy csak pár százan játsszák csak. Pedig kiváló játék... Én is játszanék néha másokkal, de sose találok fent senkit...

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1237) Peace válasza Szasza1977 (#1236) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem tudom mire lenne szükség, hogy én ezt újra elővegyem........

(#1238) reelc válasza Peace (#1237) üzenetére


reelc
veterán

Hasonlóan érzek én is.
Az előző szezonban addig játszottam amíg nem lett meg a + tárhely.
Az új szezonban már nem volt ilyen jutalom, és hamarabb is abbahagytam.
Szerintem irreálisan nagy elvárások vannak, ahhoz képest, mik a jutalmak.

Nem csoda, hogy nem nagyon talál aktív embert, ahogy írtam a játék szavatosságával vannak gondok. A számok azt mutatják, hogy nem csak szerintem.
Sokszor leárazzák ami jó, de nem sokan terveznek vele huzamosabb időre.
2 oka van, hogy olyan sokat játszottam korábban vele: akkoriban fedeztem fel, hogy jó ilyen játék közben podcastet hallgatni. Amikor már minden hangját ismered a játéknak, és más unod. A másik ok az, hogy jó a hangulata és néha visszarángat egy kis időre.
(Szerintem a Warhammer: Chaosbane sokkal vacakabb - és ennyi ebben a műfajban a Warhammer/40k játék)

Pedig anno még Discord szervert is csináltál.
Jut eszembe, 3 napja valaki csatlakozott. :)
Az előtte lévő utolsó esemény: 2019.08.26.

+ klánt is csináltál anno.

Szasza1977: fölötted 2 hsz-szel Otaku is partyt keres.
Ha ugyanaz a platformotok, akkor össze is hozhatjátok!
Jó szórakozást.

[ Szerkesztve ]

(#1239) Szasza1977 válasza reelc (#1238) üzenetére


Szasza1977
csendes tag

Köszi a tippet, majd ráírok. :)
Egyébként sajnálom magát a játékot, mert többre érdemes, a megjelenést elszúrták a Neocore-os fiúk, kicsit hamar adták ki és úgy látszik, hogy ez rányomta a bélyegét a játék egész életútjára. Én folyton visszatérek hozzá hosszabb-rövidebb időre, a fene tudja miért...

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1240) Peace válasza reelc (#1238) üzenetére


Peace
nagyúr

Én biztos nem telepítem fel, hogy menedzseljem a klánt. :P

(#1241) reelc válasza Peace (#1240) üzenetére


reelc
veterán

Ezt anélkül is tudtam, hogy leírtad. :P

Főnök, jelentem, amikor aktív voltam, 1 tagnál nem láttam többet online rajtam kívül. Nem hiszem, hogy ez jelentősen javult volna, sőt, én sem vagyok. :)

A cégnél az erőforrások egy jó ideje erre mennek.
Őszinte leszek, tavaly végigvittem a 3 Van Helsinget, a Martyrhoz vissza-visszanéztem (utoljára júliusban), nekem egy időre elég volt a Neocore.

Biztos írtam korábban, de úgy gondolom, hogy a Martyr a multiplatform volta miatt lett sikeres. Ha csak PC-s lett volna, már rég nem támogatnák.
Úgy rémlik valahol nyilatkozták, hogy ők AA stúdió, ha ez így van, szerintem eléggé túl volt árazva a Martyr 50 EUR-ért, amikor AAA alapjátékok mentek 60 EUR-ért.

[ Szerkesztve ]

(#1242) Peace válasza reelc (#1241) üzenetére


Peace
nagyúr

Én a King Arthur-t várom, nekem adja!

(#1243) Xaels


Xaels
félisten

Jövőre új kaszt, Adepta Sororitas

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1244) Peace válasza Xaels (#1243) üzenetére


Peace
nagyúr

Jeeeee....jah nem. :DDD

(#1245) reelc válasza Xaels (#1243) üzenetére


reelc
veterán

ANNOUNCING a New Class DLC - SORORITAS

Gondolom fizetős DLC.

[ Szerkesztve ]

(#1246) csaabz


csaabz
őstag

Sziasztok!
Már játszok egy ideje a játékkal, xbox-on. Lenne egy kérdésem, csatoltam egy képet és bekarikáztam. Meg tudjátok mondani, mi az?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1247) reelc válasza csaabz (#1246) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Rég játszottam (és akkor is magyarul), utána kellett néznem.
Azt hiszem ez: "Cortex Fragments for Favour" dolog.
A kék valamik Cortex Fragmentsek, és ezeket tudod Custodian Rebusnál hétvégén beváltani Favourra - ezt látod. Ebből nála lehet vásárolni.
Szóvak Favour pont.

[ Szerkesztve ]

(#1248) mephi666


mephi666
nagyúr

most nézem, hogy van ilyen topik és a kommentek számából már értem, hogy miért nem húz tovább engem sem a játék :DDD

a wh40k téma mindig tetszett, csak kevés játékkal játszottam (space marine bejött, de az 100% akció) ...ennek nekifeküdtem, de így lvl65ön sztorit napokkal ezelőtt befejezve teljesen kifújt... vannak beledobálva (d3ból lenyúlva) jó ötletek, de itt sok minden teljesen súlytalan és jelentéktelen... unalmas, repetitív, a kitartást egyre kevésbé jutalmazza... mellesleg bug is akad benne bőséggel... jó az alapanyag, vannak benne jó elgondolások, de nincs ami összetartsa az egészet... arról nem is beszélve, hogy a sok loading is bealtat... rég volt már ilyen játéknál, de itt nekiállok hogy "na, 2-3 questet letudok" és a kezdeti lelkesedés a 2. vagy 3. quest közepére elfogy és akkor már csak arra tudok gondolni, hogy "ezt végigszenvedem és kikapcsolom" :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1249) csaabz válasza mephi666 (#1248) üzenetére


csaabz
őstag

Nagyjából én is ezt látom, bár én 78-as szinten vagyok. Az összes kiegészítőjével együtt vettem meg, így azért volt tartalom a játékban, kb 3 hónapig játszottam vele folyamatosan. Azért hetente 1-2szer belépek, pár küldetést megcsinálok. Láttam yt-on egy videót, a srácnak már 100-as szintű karaktere volt, az nem kevés beletett időt jelent.
Azt nem tudom, miért nem terjedt el jobban a játék, szerintem klassz...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1250) mephi666 válasza csaabz (#1249) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, nem rossz, de valahogy nem olyan "letisztult", mint pl a d3 :) esnek a cuccok, főleg kevésbé ritkák, mindegyiken van féltucat effekt és igazából nem látom hogy mit érné meg erősíteni... küldetésből is néhány típus váltakozik, a nehézséget meg az adja, hogy magasabb szintű ellenfelek jönnek, amik nagyobbat ütnek és nagyobb a sebbcsökkjük: unalomig kell őket kalapálni :DDD kipróbáltam a hadjáratot, ott sorban jöttek a küldik, karakteremnél már 2-3 szinttel nagyobbak, majd egy pályán valami kaput találtam, amit próbáltam szétkapni, de olyan tempóban spawnolta rám a dögöket, hogy lenyomtak és bukta az egész hadjárat :D ...mindenféle reward nélkül... nem díjazza a játék a kitartást, pedig ebben volt pár órám, mire elszenvedtem odáig magam

olyan érzésem van, hogy vettek jó ötletet innen-onnan, de igazából nem találták meg ezeknek a megfelelő helyét, így egy turmix lett a végeredmény...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.