Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) reelc válasza _ocsisajt (#1000) üzenetére


reelc
veterán

Akkor látod, hogy a Martyr kb. középmezőny. :)
Last Epoch: megvan benne a potenciál, ahogy a Wolcenben is megvolt, csak az utóbbi nem élt vele. A Last Epoch simán jó lehet, megjelenés után megveszem.

Én is nézem néha annak az illetőnek a csatornáját. Nagy ARPG fan.

(#1002) _ocsisajt válasza reelc (#1001) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ja, Wolcent úgy vártam, mint a messiást :) Iszonyat jónak tűnt, aztán jött a nagy meh... :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1003) reelc válasza reelc (#999) üzenetére


reelc
veterán

Most beengedett.
Legfeljebb kihajít, ha nem jó.

(#1004) Airedhyal válasza reelc (#1003) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Beengedett engem is.

A fegyveremből lett egy másolatt. :))
Jó párszáz zsoltár-kód -om oda. :(

(#1005) reelc válasza Airedhyal (#1004) üzenetére


reelc
veterán

Mit csináltál?
Átpakolás közben hajított ki? :(
Írj a supportnak, hátha tudnak valamit tenni. Elvégre a mentések az ő szerverükön vannak.

(#1006) Airedhyal válasza reelc (#1005) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Pakoltam vissza a ládába a táskából, és kiléptem a játékból, és a cuc se itt, se ott.
Most farmolhatok, hogy a zsoltárdoktrinákhoz legyen anyag.

[ Szerkesztve ]

(#1007) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

No, jelentem egy barétomtól megkaptam ajiba a komplett verziót! 🤗🤗🤗 (nem tudom mivel érdemeltem ki :DDD ) Viszont én még nem érek rá, de majd később akkor elkezdem. :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1008) reelc válasza _ocsisajt (#1007) üzenetére


reelc
veterán

Jó szórakozást hozzá!
(Ha azt akarod, hogy a barátod is maradjon, ne egy példány Warhammer: Chaosbaneval viszonozd! ;] )

(#1009) _ocsisajt válasza reelc (#1008) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:DDD :DDD :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1010) _ocsisajt válasza reelc (#1008) üzenetére


_ocsisajt
őstag

no, mondjuk ez tök friss! :)
[link] Vlkn review a kéoszbén endgame overhaulról (szép magyarosan :DDD )
Megnézem nemsoká'

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1011) reelc válasza _ocsisajt (#1010) üzenetére


reelc
veterán

Megnéztem, köszi.
A Magnus Ed. ha maximum 15 EUR lesz, talán, de lehet még az is túlárazás lesz. ;]
Dolgozzanak még.
Durva ami a patchnotesben van, hogy több act kapott most, utólag 5-6 féle új enemyt.
Érted, a sztori mód, pont 1 évvel a megjelenés után kap új enemyket, hogy változatosabb legyen. :Y
Első hsz a videó alatt: "I am impressed that they are still working on this game."
Én is. :)
A Martyr sokat fejlődött a 2.0-ra. Szerencsére én ezután találkoztam vele.
Szóval jó, ha belátják kiadás után, hogy a játék akár komolyabb átalakításon is áteshet, mert az eredeti terv nem működött. Az is jó, hogy egyre olcsóbb. De ez nem vigasztalja azokat, akik a legtöbbet fektették bele.

(#1012) reelc válasza reelc (#998) üzenetére


reelc
veterán

A Skulls for the Skull Throne event meghosszabbítva június 18-ig.
Feltételezem kaptak visszajelzéseket, hogy túl sok időbe kerül így, hogy nem garantáltak a célpontok. Ha így van, akkor rendes tőlük, ha ezért hosszabbítottak.

Frissült a Roadmap!

Június 9: Hidden Foes event konzolokra!
Nyár: Seasonal event PC-re
Nyár: Charybdis Outpost DLC PC-re

(#1013) Airedhyal válasza reelc (#1012) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Én végeztem az eventel.
[kép]

(#1014) Peace


Peace
nagyúr

[link] Kijött az új Necromunda: Underhive Wars trailer. Természetesen 0 gameplay-el...

(#1015) reelc válasza Airedhyal (#1013) üzenetére


reelc
veterán

Gratulálok!
Olyan 75 körül járok, de nagyon unom.
Csak azért nem hagytam még abba ezt az eventet, mint a többit, mert ezt a cuccot most lehet feltölteni, és jó lesz majd új karinak.
Vagyis jó lenne :D , de akit még érdekel a játék, az úgyis szezonban indít majd új karit, hogy onnan is meglegyenek amiket adnak. :)

(#1016) Peace válasza Peace (#1014) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezt ide sikerült? Most nézem.....nem ide szántam. :DDD

(#1017) reelc válasza Peace (#1016) üzenetére


reelc
veterán

Direkt nem szóltam, sejtettem, hogy nem ide. :)
Ha már megtörtént, megtörtént.

(#1018) Peace


Peace
nagyúr

(#1019) reelc válasza Peace (#1018) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!
Ok, félretéve az unalmas endgamet, és még pár hibáját, örülök neki, hogy még mindig pofozgatják a játékot, és ahogy szó volt róla, lesz szezon is, meg új DLC.
Én tudom becsülni, ha megemberelik magukat, és tovább dolgoznak a rossz start és az azt követő időszak ellenére is.
Mert ahogy fentebb szó volt róla vannak erényei is a játéknak, nem komplett katasztrófa, jobb annál.
(Igen, talán egyszer valamikor a Chaosbane is megérdemelhet egy dicséretet tőlem. Talán... ;] )

[ Szerkesztve ]

(#1020) Peace


Peace
nagyúr

Érkezett 11 új jelentkező a klánba! :Y Akit tudtam, felvettem. De sajnos beteltünk, 30-an vagyunk. Mondjuk lehet kitehetem, aki 700 napja nem volt online..... :DDD

(#1021) reelc válasza Peace (#1020) üzenetére


reelc
veterán

Igen, néztem a múltkor, hogy voltak jelentkezők, meg távozók... meg inaktív vezér. :D
Mondjuk az utóbbit írtad itt, tudtam.
Én is kiraknám azokat akik mondjuk legalább 1-1,5 éve nem aktívak.

(#1022) Peace válasza reelc (#1021) üzenetére


Peace
nagyúr

Kérdés, hogy a 11 jelentkező mikor történt és játszanak-e még. :DDD

(#1023) reelc válasza Peace (#1022) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom, majd pár hónap múlva szanálod őket, ha akkor is inaktívak lesznek. :)
Viccen kívül, ha az a szezonos dolog a beindulásakor nem vonz vissza embereket, akkor kb. semmi sem fog.

(#1024) Peace válasza reelc (#1023) üzenetére


Peace
nagyúr

Engem most felkiáltójel fogadott a hídon, hogy a Martyr visszatért a hipertérből. :Y Ez nem tudom mi.....egy minikampány?

(#1025) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Skacok!

Az első karit amit kreáltam a játékban kitöröltem, akkor jöttem rá, hogy voltak nála ilyen spéci cuccok... Főleg az fáj amire emléxem, hogy az eladási értéke Stentelenül nagy volt. És valami küldetéses cucc volt (?)... Ezeket már nem kapom meg újra, gondolom. :(
(Mi lehetett a tárgy)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1026) reelc válasza _ocsisajt (#1025) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem ez az egyetlen küldetéses cucc. A Skullos event miatt.

Nem rémlik, hogy volt spéci tárgy a kampány során, de ettől még lehetett. Régen toltam a kampányt.
Ami értékes pl. a Meme Virus, vagy a csomagok, de ezek nemigen voltak kampány alatt... viszont ha összekötötted a Neocoreval a játékban a fiókod azért járt Meme.
Ha fegyver volt, stb. a kezdeti gyors szintlépések miatt elég hamar túl gyengék lesznek.

Ha már belevágtál a játékba annyit tudnod kell, hogy majd Sors pontokat szerintem ne költs, mert ha elég sok lesz, lehet DLC-t venni belőle. Igaz azt írtad komplettet kaptál, de a nyáron jön majd egy DLC.

[ Szerkesztve ]

(#1027) reelc válasza Peace (#1024) üzenetére


reelc
veterán

Nem rémlik, régen toltam a kampányt.
Az előbb belogoltam, nem volt ilyen, neked lehet valami félbehagyott dolgod?
Felmarkoltam az évfordulós jutalmakat, rendes tőlük.
2 Meme Virus, azt hiszem 10 Azure Shard az új Void Crusade Azurehoz, és egy alfa(?) csomag.

(#1028) _ocsisajt válasza reelc (#1026) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Nem, valami térképes/küldetéses izé volt, az eladási értékén lepődtem meg először. :)
Volt még 100% XP meg még valamilyen másik buff is. :(
Na mindegy.
Tudom, hogy a kezdeti tárgyak elavulnak*. :K

(*Dio 1 óta ARPG fan vagyok :B OMG! 19 éves voltam amikor megjelent, nemsokára rá már toltuk is havernál :B Bakker, szinte tegnap volt...)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1029) reelc válasza _ocsisajt (#1028) üzenetére


reelc
veterán

Nem kioktatásnak szántam. :)
Inkább vigasznak.

A Compendium tudomásom szerint a legbővebb infó forrás, ha majd érdekel valami.
A Meme Virus a +100% XP a következő 5 küldetésre. Ez az XP növelő cucc. Ha lesz ilyened valamikor ne pazarold el, nagyon magas player lvl szinten fog az kelleni.

(#1030) reelc válasza Airedhyal (#1013) üzenetére


reelc
veterán

Most végeztem én is.

(#1031) Airedhyal válasza reelc (#1030) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Grat.

Más.

Lv100 után mivan? Az űrhadjárat tovább szintezödik ahogy halad az ember? Lv92 -n kicsit durva volt a lv98 -as pálya.

(#1032) reelc válasza Airedhyal (#1031) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.

Nem tudom, nagyon messze vagyok még az akkora lvl szintektől.

(#1033) _ocsisajt válasza reelc (#1029) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszi! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1034) _ocsisajt válasza reelc (#1027) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Most kaptam közben szerintem még1 ilyet, jobb gombbal el tudtam menni egy spéci küldetésre, ahol 3 nagyon kemény xeno bosst kellett lenyomnom. :) (Idézővel vagyok, lenyomtam halál nélkül, ilyen epic pár HP-val rohantam el, HC skillz :DDD )

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1035) reelc válasza _ocsisajt (#1034) üzenetére


reelc
veterán

Akkor az az Információ, gondolom.
Eddig hogy tetszik?
Hol jársz a sztoriban?

[ Szerkesztve ]

(#1036) _ocsisajt válasza reelc (#1035) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Igen, az lesz, van még1 közben. :)

A hangulata borzasztó jó! Szokni kell a rendszert még! :)
Most találkoztam Fabius Bile Primogenitorral. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1037) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Van aktiv magyar guild a játékban?
Lv93 -on jó lenne nem egyedűl játszani.

(#1038) reelc válasza _ocsisajt (#1036) üzenetére


reelc
veterán

Na.
Mondtuk, hogy jó a hangulata és a sztori. :)

(#1037) Airedhyal: ezt nem tudom.
Pl. patchenként nézek vissza, a klán meglehetősen inaktív, full létszámnál 1 embert jelzett többször is aktívnak rajtam kívül.
Szerintem ez nem az a játék, amiben annyira coopoznának a játékosok.
Sőt, egyáltalán kevesen játsszák.
Még csak azt sem lehet mondani, hogy sokan néznek vissza patchek után.
Talán javul majd valamit a dolog a szezonos tartalommal.

Nekem az a véleményem, hogy ez a játék alkalmatlan a hosszabb távú folyamatos játszásra a jelenlegi formában. Az endgame miatt, nem más játékosok hiánya miatt, én jól megvagyok szólóban.

[ Szerkesztve ]

(#1039) _ocsisajt válasza reelc (#1038) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Bizony! :)

Mennyire lesz magas szinten életképes egy beszivárgó jellegű orgyilkos? (melee+klónos kombó van tervben) Most kezdtem újra, kipróbáltam ezt is és nagyon tetszik az agilitás/mobilitás kombó. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1040) reelc válasza _ocsisajt (#1039) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom az mennyire életképes.
De úgy általánosságban korábban a melee karik több törődést kaptak, a távolságik nem, de az utóbbiak is kaptak az előző 1-2 patch révén.
Próbálgasd. :)

(#1042) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Lehet volt már kérdés, de nincs rá mód, hogy az ellenek látszódjanak RENDESEN a térképen (igen, mini mapon látom), full életerővel is? Komolyan így targetelni...

"Petes" buildnél kényelmes volt, mert ugye automatán támadtak...ehhh

szerk: NEM, a hőlátás is bénaság...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1043) reelc válasza _ocsisajt (#1042) üzenetére


reelc
veterán

Jó helyen kutakodtál a menüben, hőlátás, stb. annyi lehetőség van amit ott láttál.

(#1044) _ocsisajt válasza reelc (#1043) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Van valami mod erre? (akármilyen)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1045) reelc válasza _ocsisajt (#1044) üzenetére


reelc
veterán

A játék nem mod támogatott.
A játékhoz szükséges internet és szerver kapcsolat, mint a Diablo 3 esetében.

(#1046) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Most nekem nem jön ki a matek, vagy valamit lehet rosszúú' értelmezek? :DDD

Marad ugye 26 adatfolyam pontyom a 3 badass robi után, a torony 26 pontyba kerülne...

ÉÉÉS MIÉRT SZÜRKE a torony??? Miért nem tudom megidézni? :U
(montázsolt kép, hogy látható legyen rendesen)

Én wok a hülye? :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1047) reelc válasza _ocsisajt (#1046) üzenetére


reelc
veterán

Nem sokat játszottam ezzel a karival, passz. :)

(#1048) _ocsisajt válasza reelc (#1047) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Sikerült még kisajtolnom 1 adatfolyam pontot (27 szabad lett), akkor már engedi... :U

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1049) Peace


Peace
nagyúr

Valami készül. Gondolom semmi említésre méltó....

(#1050) Xaels válasza Peace (#1049) üzenetére


Xaels
félisten

Még a Prophecy-t sem játszottam végig annyira kiestem a játékból. De az becsülendő, hogy nem hagyták magára az egészet és így vagy úgy de jön tartalom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.