Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) reelc válasza Peace (#1049) üzenetére


reelc
veterán

Kommentben annyit mondtak, hogy: "Not a new DLC, but a new, huge and long-requested feature for sure!"
Nem tudom mit akarnak tőlük annyira :) , de szerintem a szezonos dolog az. Benne van az ütemtervben, hogy nyáron jön.
Igazából így lenne értelme a központi szerveres dolognak, lásd Diablo 3/PoE (szigorúan a játék lehetőségeinek szempontjából nézve).

A héten leleplezik, bármi is az.

(#1052) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag


69 év mire vége lesz. :))

(#1053) reelc válasza Airedhyal (#1052) üzenetére


reelc
veterán

Tegnap este ez még 9 óra volt. :D

Az előbb belogoltam, lejárt.
Itt a remek alkalom annak a valaminek a bejelentésére. Vagy inkább induljon el, ne harangozzanak be semmit, hogy "majd". :)

(#1054) Airedhyal válasza reelc (#1053) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Ja.
Szólhatnának valamit már. :)

(#1055) reelc válasza Airedhyal (#1054) üzenetére


reelc
veterán

(#1056) Airedhyal válasza reelc (#1055) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Mit ártottam neked?! :DD

(#1057) reelc válasza Airedhyal (#1056) üzenetére


reelc
veterán

:D

Amúgy nem hiszem, hogy még ma bejelentenek valamit a Neocoreosok, van még 2 napjuk.

[ Szerkesztve ]

(#1058) reelc válasza reelc (#1057) üzenetére


reelc
veterán

Úgy látszik ma sem.
Nyilván nem dolgoznak a hétvégén. Mármint a community manager 5 percet, amíg kiírja az infót.
De akkor minek ígérik be a hétre? Szerdán, hogy a héten mondunk valamit?

Ugye azt sem lehet tudni, hogy jön valami, vagy csak dátumot mondanak, hogy majd jön valami. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1060) reelc válasza reelc (#1059) üzenetére


reelc
veterán

(#1061) reelc válasza reelc (#1060) üzenetére


reelc
veterán

Még értelme is lenne, ha mondjuk a Tier III adna egy + ládahelyet, vagy kari slotot. De semmi ilyesmi.
Úgy látom ez csak az elkötelezett játékosoknak szól, főleg a felső tierek. Sok időt kell beleölni és csak kozmetika jár érte.
Persze, tök jó, hogy csinálnak valamit, és kihasználják végre, hogy központi szerveres megoldásuk van. Az is jó, hogy a Diablo 3 sémájára épül... csak a jutalom lehetne komolyabb.

(#1063) HugóBoss


HugóBoss
tag

Sziasztok, van valami mód arra, hogy kipróbáljam a játékot? Nem nagyon akar lejjebb menni az ára, viszont az utóbbi időben valahogy semmi nem köt le, így ennyit nem akarok áldozni rá esetleg fölöslegesen.

(#1064) _ocsisajt válasza reelc (#1062) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Az armour badass! Főleg, hogy én csak robiidézővel vagyok hajlandó tolni, mert ezen a "HPcsík nemmutatáson amíg nem ütöm meg" nem tudok túllépni. Minden ARPG-ben amivel eddig játszottam (és számomra értelmes) láthatod a hp csíkot a meg nem ütött monsztáknak is. :D
Ez gyalázat, komolyan... :P

Viszont most egy ideje nem toltam, lesz értelme ennek a szezonozásnak? Arra viszont már nem emléxem, hogy adott külön sebzésük van a robiknak vagy profitálnak valamit a Tiedből? Mármint a bónuszokra értem, mivel ott a kard (ami assanak van tudom, értsétek úgy, hogy analóg a kérdés) ami nagyon mega lenne a hőágyús barátaimnak (ha tudná a summoner használni). :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1065) sith7 válasza HugóBoss (#1063) üzenetére


sith7
nagyúr

Steam - en megveszed, kevesebb mint 2 órát játszol vele, és ha nem tetszik, akkor refund

(#1066) reelc válasza sith7 (#1065) üzenetére


reelc
veterán

Ezt kicsit árnyalnám. Egyrészt ennek a játéknak pont a sztori rész az erőssége, és a 2 óra még ugye ezen belül van.

Másrészt elég sűrűn akciózzák, idén vagy 5-ször volt akcióban 17 ill. 25 EURért. Az alapjáték.
Ha igazak a hírek, ma kezdődik a Steam Summer Sale, szinte biztos, hogy nem hagyják ki.

(#1064) _ocsisajt: Sajnos nem tudok mit mondani. Az új karival végigvittem a sztoriját, az endgamet már nem azzal toltam, hanem a régi távolságis karimmal, hogy fejlődjön már.
Ahogy levolt írva és ahogy a többi játékban is van, a szezon elvan szeparálva, ha vége akkor normálra jön a kari és a cuccok.

Nekem érdemes a szezon, mert szinte minden időm egy távolságisba öltem, és itt lenne a remek alkalom közelharcossal, vagy pszivel.
Csak nem vagyok biztos benne milyen lenne most közelharcossal, hogy robbanhatnak az ellenfelek, meg ilyesmi. :)

[ Szerkesztve ]

(#1068) reelc válasza reelc (#1067) üzenetére


reelc
veterán

Content Update for Inquisitor - Season of the Inferno - June 25
Patch v2.3.0. Nem csak a szezonnal kapcsolatos.

(#1069) Peace: A Diablo 3-ban sem veszik el, átkonvertálódik NS karivá, a cuccaival együtt.

[ Szerkesztve ]

(#1069) Peace válasza reelc (#1068) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezt úgy kell elképzelni, mint a Diablo 3-ban? Indítasz egy szezonkarit, ami szezon végén elveszik?

(#1070) reelc válasza reelc (#1066) üzenetére


reelc
veterán

(#1072) Peace válasza Peace (#1069) üzenetére


Peace
nagyúr

Nos érdekes...bedobott 5-ös szinten valahova, majd adott 12-es szintű kampányküldetéseket. Érdekes ez a szezon.......de most TLoU 2 után nincs erőm semmi komolyhoz, csak agyatlan hentelésre vágytam.......

(#1073) reelc válasza Peace (#1072) üzenetére


reelc
veterán

Fura, nekem nem csinált ilyet, a szintemnek megfelelőeket ad.

(#1074) HugóBoss válasza reelc (#1070) üzenetére


HugóBoss
tag

Köszi :D

(#1075) reelc válasza Peace (#1072) üzenetére


reelc
veterán

A patch hozott érdekes dolgokat:
"Several new enchants have been implemented into the game:
Missing Telekinetic kind of enchant has been added
HP percentage
Suppression damage reduce major
Suppression damage reduce godlike
Loot quality minor
Loot quantity major
Damage Bonus for Area of Effect major
Damage reflect major
Damage reflect chance major
XP bonus"

Loot quality
XP bonus

HugóBoss: Jó szórakozás!

[ Szerkesztve ]

(#1076) _ocsisajt válasza reelc (#1071) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Igen, ezt már néztem! De köszönöm! :B

Majd ha lesz erőm, holnap nekiveselkedek! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1077) HugóBoss válasza reelc (#1075) üzenetére


HugóBoss
tag

Játszottam amennyit az időm engedett, ez most lvl14ig volt elég. A sztori tetszik, az itemizáció kicsit zavaros :)
Sniperkedek, aztán majd lesz valahogy..

(#1078) reelc válasza HugóBoss (#1077) üzenetére


reelc
veterán

Jó szórakozást.

Sajnálom, de nincs egy akár fan oldal a buildeknek.
Redditről és Youtuberól kell összevadászni.

(#1079) Peace


Peace
nagyúr

Jah és kivágtam 4-5 embert, akik 700+ napja nem voltak online. És így be tudtam venni a maradék jelentkezőt. ;)

(#1080) reelc válasza Peace (#1079) üzenetére


reelc
veterán

Épp online voltam akkor, láttam. :)

(#1081) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

De jóóó, szerettem volna kicsit játszani, erre steam offline... Nálatok is vacakol?

Peace: Ha van klánod és lesz üresedés, akkor szívesen csatiznék. :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1082) reelc válasza _ocsisajt (#1081) üzenetére


reelc
veterán

Nálam megy a Steam és a játék is.

(#1083) _ocsisajt válasza reelc (#1082) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Most már nálam is

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1084) HugóBoss válasza Peace (#1079) üzenetére


HugóBoss
tag

Ha van hely, jelentkeznék én is.

(#1085) reelc válasza HugóBoss (#1084) üzenetére


reelc
veterán

&_ocsisajt:
(un)cleaners a klán neve a játékon belül lehet jelentkezni, és gondolom ki tud még szórni pár olyan embert aki vagy másfél éve be sem lépett a játékba. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1086) reelc válasza reelc (#1071) üzenetére


reelc
veterán

Lvl53-as a karim, most éppen +94% XP van rajta.
Messze nem ideálisak a cuccaim, a Kastelan robotok ölnek.
Halok is néha, nyilván jobbak is lehetnének a cuccaim, ha nem az XP dologra megyek rá elsősorban.
Sztorit + Tarot küldiket + Info küldiket toltam.

(#1087) _ocsisajt válasza reelc (#1085) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Rendben, köszönöm! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1088) reelc válasza reelc (#1060) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem túllőttek a célon némelyik feladattal, és a jutalom is gyenge. Mégha plussz tárhely lenne azt mondanám ok.
Pl. Tier V
- Level up a Tarot Card to the Max (Level 5) ez azt jelenti, hogy 360 Tarotot kell 1 kártyára elköltened, kimaxolnod. Úgy rémlik az egyik korábbi patch óta ritkábban esik.
- Reach maximum influence in a whole Subsector (All solar systems within the subsector) - Ha jól értem, a befolyásnak maxnak kell lennie mindenhol.
- Complete all of the Available Challenges - gondolom a napi Challengek, fél óra alatt xy-t tolj le, magasabb szintű ellenfelek ellen pl.
- Több HC jellegű feladat, pl.: Complete 5 Missions on Difficulty Level 110 without Death

Értem, hogy a játék elé akarják szögezni az embereket és ez rendben is van, de nagyon időigényesnek gondolom, és abszolút nincs összhangban a jutalmakkal.
Annak jó aki csak ezt tolja, és szezonban egy olyan karit csinál ami neki még nincs.

Ne értsétek félre, nem baj ha nehéz, de az jutott az eszembe, mintha így nézne ki a Diablo 3 Season Journey felső tierje: gyűjts össze 2000 Paragont, szóló GR130, stb. szóval teljesíthetőek, de nagyon sokat kell bele ölni. Mondjuk a partyzóknak hamarabb meglenne, de egy sima játékosnak, aki pár nap alatt tolja végig manapság a Journeyt, annak nem. Ugye a D3 is csak kozmetikát ad, lógnak egy csomó ládahellyel amit valami teljesítmény probléma miatt nem adnak senkinek, ha megvan a korábbi mennyiség.

[ Szerkesztve ]

(#1089) _ocsisajt válasza reelc (#1088) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Még nem ástam bele magamat ebbe a szezonos rewardokba, de ez hááát. :DDD :U :B

Kicsit el is ment a kedvem... :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#1090) reelc válasza _ocsisajt (#1089) üzenetére


reelc
veterán

Nem akartam senki kedvét elvenni. :)

Neked pl. megéri szezonozni, új játékos vagy.

(#1091) zS0lt1_


zS0lt1_
csendes újonc

Rebust hogyan tudom elérni a szezon alatt?
Csak hétvégente elérhető? Vagy végig kell csinálnom a sztorit és utána elérhető?

(#1092) reelc válasza zS0lt1_ (#1091) üzenetére


reelc
veterán

Csak hétvégente van.
Azt most meg nem mondom, mikortól érhető el, milyen lvl szinten. De ez mindegy is, mert abból a vacakból sokat kell gyűjteni, amit konvertálni fog.

[ Szerkesztve ]

(#1093) zS0lt1_ válasza reelc (#1092) üzenetére


zS0lt1_
csendes újonc

Nekem csak azért kellene, hogy a szezonba mehessek Tier 2-be.

Milyen hosszú lesz a szezon? Arról van info?

(#1094) reelc válasza zS0lt1_ (#1093) üzenetére


reelc
veterán

Nincs infó.
De nem hiszem, hogy 1 hónapnál rövidebb lenne. Inkább 2 hónap legalább, de ez csak találgatás.
Ha jól rémlik az eventek 2 hetesek voltak ha nem voltak hosszabbítva, és itt sokkal több és időigényes feladat van.
Pl. Costudian miatt sem. Hétvégén van, és ahogy írtam sok kell a cuccából, amit konvertál.
Ja, a hétvégén beszéltem vele, a sztorit meg ma fejeztem be.
Ez ne akadályozzon, korábban linkeltem a feladatokat és a játékban is meglehet nyitni bármelyik tiert megnézni. Amit megcsinálsz, jóváírja fentebbi tierben is.
A jutalom elég nokedli, nemigen fog hiányozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1095) zS0lt1_ válasza reelc (#1094) üzenetére


zS0lt1_
csendes újonc

Engem csak a koponyák mozgatnak ebben a szezonban. Jól néznek ki, jól fog mutatni a hajón. :)
Az jó ha jóváírja mert már megtanultam kb egy tucat tervrajzot. :)

(#1096) reelc válasza zS0lt1_ (#1095) üzenetére


reelc
veterán

A játékban tudod ellenőrizni a haladásodat.
Ha kell mindegyik koponya, akkor mind az 5 tiert teljesítened kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#1097) zS0lt1_ válasza reelc (#1096) üzenetére


zS0lt1_
csendes újonc

Mit is írjak.... Elkeserítő az elvárás, főleg szólóban.
Ha valakinek kedve támadna coopozni és együtt letudni ezeket a lehetetlen dolgokat akkor örömmel látom.

(#1098) HugóBoss


HugóBoss
tag

A prophecy sokat ad az alapjátékhoz, vagy inkább az endgame-et bővíti? Valamint érdemes megvenni az 1 eurós DLC-ket?
lvl26 vagyok, lvl13as mesterlövész puskával...nem esik és venni sem tudtam jobbat eddig...

[ Szerkesztve ]

(#1099) reelc válasza HugóBoss (#1098) üzenetére


reelc
veterán

A Prophecy Steames adatlapján egész jól levan írva.
Amúgy a játék a 2.0-ra épül, akár alap, akár Prophecy, az endgame ugyanaz.
Ha veszel DLC-t, akkor a Prophecyt érdemes. De a helyedben várnék a vásár végéig, hogy endgameben is bejön-e a játék?
DLC-t nem érdemes venni, Sors pontokért lehet venni a játékban. A drágábbakat érdemes, a Footprints, -skull, Emote ezek kozmetikák.
Minden DLC oldalán magyarul levan írva, mi micsoda (bocs, nem megy fejből az értelmesebbje sem).

(#1100) HugóBoss válasza reelc (#1099) üzenetére


HugóBoss
tag

Közben megtaláltam :D Meg is vettem. Majd meglátjuk, hogy mi lesz az endgame sorsa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.