Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Peace válasza Bazsi1987 (#300) üzenetére


Peace
nagyúr

Mint mondottam volt, 3-4000-ért okés, hogy végigvidd a kampányt. De ennyi pénzt kiadni érte szerintem vétek. Nekem nem volt semmi más nyár elején, amivel játsszak. Ezt vártam a legjobban idén, ezért vettem ki szabadságot. De szívem szerint én is abbahagytam volna 17 óra játék után. Főleg ha tudtam volna, hogy mi következik utána. WH40K hangulat az rendben van és a kampány is jó, az első 15-17 órára teljesen elvarázsolt a áték. És onnantól veszi észre az ember, hogy valami esszenciális hiányzik belőle. Az a plusz, ami miatt egy Diablo és Grim Dawn vagy Titan Quest előtt ott tölt pár 100 órát az ember. Nincs ami előre hajtson, amitől éreznéd, hogy ezzel neked márpedig játszanod kell. Eléred a max szintet, kimaxolod a cuccokat, de azt is már unalommal, nem totális izgalommal. Endgame nincs. Van egy Warzone nevezetű szörnyűség, ahol a végtelenségig nehezedő pályákon mehetsz végig. Mind cső pálya és alig változik valamit is!!! Mindezek után döntsd el, hogy Neked ez megér-e 19.000 HUF-ot. Én is beléptem tegnap este, hogy elosztogassam klánomnak az összegyűlt pontokat, de semmilyen késztetést nem éreztem, hogy lejátsszak akár 1 küldetést is, pedig 68-as vagyok és 70 a max, de akkor sem... :(

[ Szerkesztve ]

(#302) Xaels válasza Bazsi1987 (#300) üzenetére


Xaels
félisten

Engem még igen, nem értem el a max szintet és a warzone-t sem tudtam még kipróbálni. Van egy csomó feloldani valóm még és ki akarom próbálni a Psykert is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#303) Xaels válasza Peace (#301) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem te túl nagy elvárásokat támasztottál. Ha már a Diablo szóba került, nemrég vettem azt is PS4-re a Necro miatt. Végigszaladtam rajta 2 délután alatt, meg megcsináltam pár Riftet és meguntam. Sztori szinte semmi, grafika fixnézetes nem nagy cucc, a küldetések még annyira sem változatosak mint a Martyr-ban csak az öld meg ezt vagy azt szint. Mindezt a Neocore költségvetésének a több tízszereséből vagy százszorosából.

Konzolon egyébként a lemezes valtozatot tovább lehet adni, max a season pass ha kódos akkor azt nem tudja, de nem bukik rajta annyit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#304) Peace válasza Xaels (#303) üzenetére


Peace
nagyúr

A lemezes továbbadást támogatom. Alap, hogy kegyetlenül nagy elvárásokat támasztottam. Sokat ígértek és vagy 2 évvel eltolták a megjelenést. Reménykedtem azért, hogy ennél többet sikerül. Nekem benne volt több mint 400 órám Diablo 3-ban, Grim Dawn-ban meg eddig 245, de nagyon várom a folytatást!!! ;)

(#305) Xaels válasza Peace (#304) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom mennyit játszottam D3-al mert PC-re is ott van a RoS, de megjelenéskor vettem az alapot. Az akkor rengeteg kritikát kapott, a lebutított skillrendszer, az aukciósház meg a loot is szar volt megjelenéskor. Sok sok patch kellett annak is, hogy olyan legyen mint most. Ettől függetlenül szerintem annyira nem tragikus a Martyr esete. Na GD nincs konzolra így arról nem tudok nyilatkozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#306) reelc válasza Xaels (#303) üzenetére


reelc
veterán

A Diablo 3 egy 6 éves játék.
Amikor indult (igaz én jóval később csatlakoztam), határozottan nem 2 délutános játék volt. Már kb. az, könnyű összeszedni bármilyen cuccot, és onnantól XP növelés és ugyanazon tárgyak minőségi cseréje folyik, amikhez akár annyi órát farmolhatsz nyersanyagot (és akár el is szúrhatod eredmény nélkül 5 perc alatt), ami időtartamban más játékban mondjuk a lvl100-at elérheted nem is rossz cuccokkal. Sokkal élvezetesebb játékkal.
Igazi konkurenciája akkor még nem volt, de több, mint 1 év múlva jött a "nyakára" a Path of Exile. Később más játékok, és elég kevés lett sikeres. Pl. a Grim Dawn szerintem (Steam játékosszámok, kritikák, stb. és persze egyéni tetszés szerint is) az egyik legjobb a műfajában. A régi Diablo 2 - Titan Quest iskolát követi, bizony meg kell szenvedni a cuccért. :)
A Diablo 3-at elbagatellizálták. Ezalatt azt értem, hogy túl könnyű lett az elmúlt 1,5 évben, és szinte biztos hogy hamarosan kerek évfordulót "ünnepelhetünk": 1 éve lesz minden tartalmi patch nélkül a játék. A szezonok futnak, kapsz kozmetikát ha teljesíted az évek óta rotálódó ugyanazokat a feladatokat és kész.
Valamin nagyon dolgoznak, de a 0 kommunikációval (és frissítéssel) épp a D3-as közösséget szívatják, ami a legnagyobb bázisa lenne egy új résznek.
Ami a sztorit illeti 1-2 alkalommal jó végignyomni (mondjuk pár év eltéréssel), de alapvetően multis játék, nem a sztori a lényege.
Mindezzel nem védeni akarom, csak nem árt figyelembe venni egy összehasonlításnál. :)

(#305) Xaels: Ja, most látom, hogy még PC-n is toltad, mindegy, fennáll amit írtam, nem törlöm ki. :)

(#307) EmThor válasza Xaels (#305) üzenetére


EmThor
addikt

Grim dawn jon xboxra.

Martyrt vennem de ennyiért kicsit sokkalom, megvárom míg olcsóbb lesz.

Addig belekezdek az Eisenhorn könyvekbe vagy a Horus Herecy-be, azokat ajanlottak ha bele akarok szagolni a világba + eloszedem a space marine-t.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#308) Peace válasza EmThor (#307) üzenetére


Peace
nagyúr

HH sorozatot én akkor ajánlanám, ha már tisztában vagy a 40K világával. Akkor csemegének jó, de kezdésnek nem annyira. Ian Watson könyveit tudom jó szívvel ajánlani kezdésnek vagy Gaunt Szellemei sorozatot akár. Eisenhorn is nagyon állat! Kezdésnek sem feltétlenül olyan rossz. Az a baj, hogy olyan szinten grandiózus a világ, 1987 óta épül és bővítik. Az ember néha azt se tudja hova nyúljon. Én is csak a 93. vagy 94. könyvemen vagyok túl és még mindig vannak hatalmas vaktoltjaim és hiányosságok a tudásomban. Pedig mellette toltam a táblás játékot és bújtam a kódexeket is, de itt sosem lehet megállni a tanulással, mindig lesz új infó. Imádom!!!! <3

(#309) Matej válasza EmThor (#307) üzenetére


Matej
tag

Én is meg fogom, venni, amint reális áron árulják.
Mivel a multija felejtős, így nincs nyomasztó kényszer a mielőbbi csatlakozásra.

MaTeJ

(#310) reelc válasza Matej (#309) üzenetére


reelc
veterán

PC-n szerintem elég jól fog esni az ára, fél -1 éven belül -50% lesz, elvégre 2 hónaposan már volt rá -25%.
A SteamCharts szerint elég gyenge a játékosok száma, Pl. a Grim Dawn a többszörösét ráveri, ami 2016-os játék (2017-ben jött egy kieg), és alapvetően singleplayer, de ARPG az is. Viszont az nem licenszelt világ, de jó játék.
PC-s ember felmegy a Steamre, megnézi a képeket, videókat, értékeléseket, meglátja a sok negatív kommentet, és majd talán akcióban -50-75%-ban jó lesz. Így meg kevesen veszik meg. Esetleg még megnézi a Metacriticet, a kedvenc oldalai tesztjeit.
Ahogy korábban írtam nagyon fontos az első pár hónap értékelései. Sokmindent eldönthet, hogy pozitív vagy negatív-e?
Nehéz helyzetbe kerül az a játék, ami már Early Accessben negatívba megy át, vagy kb. közepes.

[ Szerkesztve ]

(#311) Peace válasza reelc (#310) üzenetére


Peace
nagyúr

Megjelenés előtt még azért egy erős 7/10 volt Steam-en. Júni 5. után indult meg a lavina... :(

(#312) reelc válasza Peace (#311) üzenetére


reelc
veterán

Valószínűleg azért is, mert a korai értékelések nagyrésze bizakodó volt, mert ugye Early Access, meg frissítik, és megjelenéskor nem lesznek benne a hibák... továbbá a tömegek kivárták a megjelenést. Utána tudjuk mi lett.

[ Szerkesztve ]

(#313) Peace válasza reelc (#312) üzenetére


Peace
nagyúr

Tudjuk. :(((

(#314) Xaels


Xaels
félisten

PS4-es Patch v1.04

Major Changes & New features:

Improved auto-targeting system and fixed bugs with interactable objects and executions
Barrels can now be blown up with a button combination (shown on screen) for a better tactical experience
When you use the "Target Lock" on to an enemy, the camera will now automaticly zoom out to maximum distance
The duration of effects provided by Consumable Items are now also shown on the Star Map
Reworked Morality choice window in the campaign
A Party Leader indicator has been added to Character Portraits for clarity
The Player Information window now also includes the Player's last played Class, Rank and Power Rating
Tweaked the Dualshock controller speaker volume
Stability improvements
Numerous balance improvements
Bugfixes

Fixed numerous Campaign progression issues and blocks
Fixed an issue where the Player would encounter an undismissable 'Player Not Found' notification
Fixed an issue where the Inoculator or the skill bound to the R1 button could get stuck
Fixed an issue where using Armour skills made all the buttons unresponsive
Fixed an issue where the Player would get stuck on the invisible remains of destroyed objects
Fixed an issue where a player was unable to see other player's execution animations during Co-Op missions
Fixed an issue where the Cabal description's scrollbar at the Player Info card caused the selector to get stuck
Fixed an issue where Cabal Invitations got stuck in the player's Data Terminal after accepting them
Fixed an issue where the Data Terminal would remain stuck on the screen even after clearing its contents
Fixed an issue where the 'Search Cabal' function was present on the Character Sheet for players that were already Cabal members
Fixed an issue where the player was unable to Salvage the default Inoculator item
Fixed an issue where pressing the Square button on the Command Bridge would bring up the Munitorium screen
Fixed an issue where the player can't select the mission properly at the Warzone Boss window.
Fixed the missing Select button on the Warzone screen
Fixed an issue where the player could face the Nemesis boss before completing 'Battle 10'
Fixed an issue where the player could face the Nemesis boss without having enough Favor
Fixed an issue where multiple Local Coop characters would appear on the Command Bridge during a Couch Coop session
Fixed an issue where the Crusader would not charge towards an enemy when using the Greataxe's 'Execute' skill
Fixed an issue where the player had infinite uses of the 'Artillery Strike' world skill on Siege missions
User Interface improvements related to the Pending Rewards and Full Inventory frame
The turrets' secondary fire function is now assigned to R2
Fixed the swapped icons on the Morality window
Fixed the missing voice acting for Ragna van Wynter after players have activated Uther's Tarot
Fixed a wrong dialog of Helena Goslar at the end of the 'Through Fire and Flames' investigation
The correct Weekly Glory value is now shown after completing a Priority Assignment
Added missing 'Digital Weapons' buff description
Added missing 'Deflector' buff description and icon
Added several missing error messages
Fixed the description of the 'Allied Units' Tutorial
Fixed an issue where the player was able to initiate a Local Co-Op session while being in an Online Multiplayer Party
Dismissing the Local Co-Op 2nd player's Controller Disconnection pop-up on the 2nd player's Options Window will now automatically remove Henchman Characters from the game session
The tooltip for the Advanced Crafting Materials will no longer get stuck after switching to the Crafting tab
The red exclamation mark on the inventory screen now disappears immediately after checking the new items
The missing 'Protector:' text has been added next to the Players names on the Subsector View of the Starmap
Several GUI improvements and bugfixes (unreadable texts, line cuts etc.)
Several localization fixes (for example code strings in Skill tree descriptions, english sentences etc.)
Fixed scrollbars for languages with special characters
The background of the following screens will now appear properly: Crafting, Inoculator, Tarot Missions
Fixed a graphical artifacting issue with the Feral Beast Psymaster's purple 'War Pillars' skill's impact effect
Major stability improvements and crash fixes
Known Issues:

The "Invite Friends" button does not work at the moment - players can now invite friends by opening the Navigation Wheel and selecting the Social panel to invite friends with the Square button.
The 'Verminslayer', 'Reaper', 'Cull the Strong' and 'Where It Hurts' Heroic Deeds can be reached sooner than the corresponding Trophies. This does not affect their functionality and the Trophies can be obtained.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#315) reelc


reelc
veterán

Friss PC-s patch: v1.2.0 - Sept. 11
Jó sok "fixed", hibajavítás.

[ Szerkesztve ]

(#316) Peace válasza reelc (#315) üzenetére


Peace
nagyúr

Már senki nem játszik vele szerintem. :DDD :O

Az mennyire kemény már!

July 2018 -71.47% August 2018 -36.19%

[ Szerkesztve ]

(#317) reelc válasza Peace (#316) üzenetére


reelc
veterán

Kemény.
Számszerűsítve az elmúlt 24 órában egyszerre max. 474 játékos volt.
Csak a konzolos eladások menthetik meg.
Ha így kb. szinkronban tartják majd a PC és konzol verziót (patchek, szezonok stb.).

Az a durva, hogy manapság a már régóta nem frissülő 2012-es Torchlight II-őt is többen tolják (most 663 fő), sőt a Titan Quest Anniversary Editiont is (most 1259 fő, szerintem nagyon szép játékosszám), amit igaz 2 éve ingyen megkapott mindenki akinek megvolt a régi változat, de akkor 10 éves volt a játék, és a tavalyi elég drága DLC is dobott rajta.

[ Szerkesztve ]

(#318) Xaels válasza reelc (#317) üzenetére


Xaels
félisten

Nálunk a konzolos klán elég aktív és vagyunk már egy páran. Most, hogy befejeztem a Pókember sztoriját megyek vissza Mártírozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#319) reelc válasza Xaels (#318) üzenetére


reelc
veterán

Örülök, hogy jobban megy konzolon, ahogy írtam, hátha húzza magával a PC-s verziót is.
Mi csak Steames játékosszám statisztikákat tudunk nézni.

(#320) Peace válasza Xaels (#318) üzenetére


Peace
nagyúr

Nálunk is aktívkodtak még júniusban. Ha jól emlékszem 18 főt sikerült verbuválnom a kis klánomba, de nem tudom, hogy játszik-e még bárki..... :F

(#321) ori_za válasza Peace (#320) üzenetére


ori_za
tag

Néha szoktam.

uplay: Oriza_HUF

(#322) Peace válasza ori_za (#321) üzenetére


Peace
nagyúr

Na szuper! Múlt héten beléptem egyszer elosztani a klán pontot. :-)

(#323) Xaels


Xaels
félisten

Befejeztem a Pókember sztoriját, most felmentem kiproa patch-et meg játszani és mintha jobb sebességgel futna Pro-n illetve az auto targeting is jobbnak érződik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#324) Delávégá


Delávégá
tag

Warhammer: Chaosbane

(#325) Xaels válasza Delávégá (#324) üzenetére


Xaels
félisten

Mi van vele? Szerintem azokat nem "vígasztalja" akik egy scifi témájú ARPG-re vágynak, amit néztem belőle meg tipikus fantasy ARPG mint a többi tucat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#326) reelc válasza Xaels (#325) üzenetére


reelc
veterán

Igazad van.

Beírta pár helyre, hátha nem tud róla valaki.
Pl. a Diablo 3-hoz is. Ide szerintem a "Warhammer" miatt írta. Még ha nem is 40k ami készül..

(#327) Xaels válasza reelc (#326) üzenetére


Xaels
félisten

Amúgy most visszatérve a Martyrhoz, még mindig élvezem. Ma toltam pár küldetést egyedül, egy tarot meg egy sima küldit coopban. Igaz én voltam az egyik nehezék a csapatban kb. a 20 szintes lemaradásommal de tök jó volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#328) reelc válasza Xaels (#327) üzenetére


reelc
veterán

Ez számít, hogy tetszik. :)
Lassan 1 hónapos lesz konzolon a játék.

(#329) Peace válasza Delávégá (#324) üzenetére


Peace
nagyúr

Lényegében egy átskinezett Diablo 3, de ettől még természetesen várós!!! Szívesen látok minden igényes H&S játékot. ;)

(#330) Delávégá válasza Peace (#329) üzenetére


Delávégá
tag

Ha már kicsit bonyolultabb lesz mint D3 akkor nem kérdés melyik a jobb. De szerintem a Warhammer fantasy öregebb mint a Diablo. :)

(#331) Peace válasza Delávégá (#330) üzenetére


Peace
nagyúr

Egy csöppet igen! ;) De jöjjön csak, szeretjük a stílust!

(#332) reelc válasza Peace (#331) üzenetére


reelc
veterán

Igen, jöhet majd. :)

(#333) Peace válasza reelc (#332) üzenetére


Peace
nagyúr

Erre legalább jó az Inquisitor topic, hogy várjuk és beszéljünk a Chaosbane-ről! :DDD :(

(#334) reelc válasza Peace (#333) üzenetére


reelc
veterán

Akkor ON leszek:

A Roadmap alapján lesz még itt szeptemberben 1-2 dolog PC-snek, konzolosnak is.

(#335) Peace válasza reelc (#334) üzenetére


Peace
nagyúr

Abszolút semmilyen módon nem képes már lázba hozni.... :( Ha meg tényleg fizetős a Season 2-től, akkor meg igazából megnézhetik, hogy a maradék 300 játékosból hányan veszik meg a kis kiegészítőiket. :DDD

(#336) Xaels


Xaels
félisten

Our newest update - 1.2.1 - will go live today on PC after a short maintenance (starting at 4PM CEST). It includes an in-game store for Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr, among other fixes. You will be able to spend your Fate points here, allowing to purchase certain DLCs. Our first DLC is a Priority Assignment called Mind Plague - also available in the Steam Store. You can read the details and the full patch notes over here: [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#337) Xaels


Xaels
félisten

Patch Notes PC V1.2.1
Fixed Bugs

Localization fixes
Stability improvements
Improved the Defense section and AI pathing of Through the Fire and the Flames 4
Fixed swapped Morality Icons
Fixed a rare issue where players did not have enough available missions and NPCs were missing from the Command Bridge
Fixed the Favour boost consumable
The Extreme Fortune increased drop rates a lot more than intended - this has been fixed
Fixed a typo in the Enemy Below briefing
Fixed a typo in the description of unknown clues
Fixed a typo in the tooltip of Demolition Armor
Fixed a typo in the Rotwang briefing
Fixed the tooltip of the "Each Kill generates Class Resource based on Enemy Type" enchant
Updated the tooltip to properly reflect that the Blessed by the Omnissiah Heroic Deed is Crusader only
Now every warp gate kill counts towards the Seal the Gates Heroic Deed
Fixed an issue where Player names were not displayed properly on Warzone Pop-up error messages
Fixed an issue where the Player could learn skills in the Single DPS skill tree without getting necessary prerequisites
Controller

Fixed an issue where Players were unable to target with the Special Ability when using the Advanced Layout
Fixed an issue where the Player could teleport past the Cutscene triggers
Fixed an issue where the Player was unable to interact with the Warzone Vote window
Fixed an issue where everyone in the Party was able to launch a Warzone Mission
Balance

While in Stealth, Adrenaline no longer regenerates for Assassins

Patch Notes Xbox V1.0.1.5
Miscellaneous

News Feed added
Stability improvements
Starmap Performance improvements
Network optimization
Shader optimizations
Minor UI improvements
Fixed bugs

The Targeting System no longer targets otherwise untargetable objects on the ground
Fixed an issue where Players were unable to revive each other in Co-op
Fixed an issue where Players were unable to target with the Special Ability when using the Advanced Layout
Fixed the unresponsive Invite Friends button at the Online Co-op window
Fixed an issue where the Player could teleport past the Cutscene triggers
Fixed an issue where the Player was unable to interact with the Warzone Vote window
Fixed an issue where everyone in the Party was able to launch a Warzone Mission
Fixed an issue where the Player could learn skills in the Single DPS skill tree without getting necessary prerequisites
Fixed a crash when opening the Warzone Battle window in Italian language
Fixed an issue where the explosion decal of the Nurgle Dreadnought would get stuck until the end of the Mission
Fixed an issue where the game would crash or enter into an unresponsive state when playing Unholy Cathedral for more than an hour
Fixed an issue where Player names were not displayed properly on Warzone Pop-up error messages
Fixed an issue where the game would crash if the Xbox was put into Connected Standby mode during the loading of the Command Bridge
Various typo fixes
Localization fixes

PS4-re még várni kell kicsit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#338) Peace válasza Xaels (#336) üzenetére


Peace
nagyúr

Most akartam linkelni. Fate pontért DLC az egy jó dolog.

"this Assignment consist of a short story and a series of new missions..."

Még a végén ismét leülök elé legalább 1 órára. :DDD Gondolom körülbelül addig tarthat majd ez a kis kampány. :P

(#339) Xaels válasza Peace (#338) üzenetére


Xaels
félisten

Jó elgondolás bár elnézve a fórumot, ha ingyen adnák sem lenne elég jó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#340) Peace válasza Xaels (#339) üzenetére


Peace
nagyúr

Mármint melyiket? Steam-es? Vagy ez? Az itteni az halott. :D

(#341) Xaels válasza Peace (#340) üzenetére


Xaels
félisten

Hivatalos Neocore fórum meg FB. Megy a rinya, hogy grindelni kell a Fate-t stb... PS4-en még nincs kint az új update, meg sajnos éves vizsgára készülök és most nem nagyon volt konzolozás több mint egy hete.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#342) Peace válasza Xaels (#341) üzenetére


Peace
nagyúr

Sajnos kinyírta magát a játék, mielőtt elindulhatott volna. Júniusban megvették az emberek. Rájöttek, hogy mit kaptak és júliusban már zuhanni is kezdett a játékosszám. Ezt már semmiféle contenttel nem lehet feléleszteni. Neocore rendesen elintézte most magát. Legalábbis szerintem végleg leírták magukat.

(#343) Xaels válasza Peace (#342) üzenetére


Xaels
félisten

Korai volt kiadni. Azért remélem nem dobják be a törülközőt mielőtt befejeznék. Nekem még mindig bejön.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#344) Xaels


Xaels
félisten

Megjött ma a PS4-re is a Patch.

Miscellaneous

News Feed added
Stability improvements
Starmap Performance improvements
Network optimization
Shader optimizations
Minor UI improvements
Fixed bugs

The Targeting System no longer targets otherwise untargetable objects on the ground
Fixed an issue where Players were unable to revive each other in Co-op
Fixed an issue where Players were unable to target with the Special Ability when using the Advanced Layout
Fixed the unresponsive Invite Friends button at the Online Co-op window
Fixed an issue where the Player could teleport past the Cutscene triggers
Fixed an issue where the Player was unable to interact with the Warzone Vote window
Fixed an issue where everyone in the Party was able to launch a Warzone Mission
Fixed an issue where the Player could learn skills in the Single DPS skill tree without getting necessary prerequisites
Fixed a crash when opening the Warzone Battle window in Italian language
Fixed an issue where the explosion decal of the Nurgle Dreadnought would get stuck until the end of the Mission
Fixed an issue where the game would crash or enter into an unresponsive state when playing Unholy Cathedral for more than an hour
Fixed an issue where Player names were not displayed properly on Warzone Pop-up error messages
Fixed an issue where a debug text would be shown during a Nemesis Battle
Reward windows will no longer open on top of each other
Various typo fixes
Localization fixes

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#345) Peace


Peace
nagyúr

Beléptem valamikor a múlt héten talán megvettem 1200 fate pontért ezt a "DLC"-t......konkrétan semmi kampány narratíva vagy bármi, mint a Season1 kezdetén. Ott legalább kicsit megerőltették magukat. Itt semmi. Ugyanaz a szar. Ölj meg minden ellenfelet, nyerd ki az adatokat a konzolból....komolyan mintha már rohadtul nem is próbálkoznának. Elkönyvelték, hogy bukta, aztán annyi. :-(

[ Szerkesztve ]

(#346) Xaels válasza Peace (#345) üzenetére


Xaels
félisten

Szomorúan hallom, nagyon lassan haladnak vele. Ennél jobban kellene pörögjenek a javítások meg a tartalmi dolgok.

PS-en a Season Pass és a DLC-k féláron vannak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#347) Xaels


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#348) reelc válasza Xaels (#347) üzenetére


reelc
veterán

Most ránéztem a Roadmapra.
Most már a Season 2 és 3-hoz is oda van írva, hogy "Free update".
Úgy látszik Seasononként van +lvl cap.
Novemberben 3 DLC várható PC-re.

[ Szerkesztve ]

(#349) Matej


Matej
tag

Sziasztok!

Hátha érdekel valakit.

Én erősen gondolkodom, hátha lesz még nagyobb akcióban is.

Martyr

MaTeJ

(#350) Peace válasza Matej (#349) üzenetére


Peace
nagyúr

80%-os leárazásba max. Többet nem ér. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.