Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) HugóBoss válasza HugóBoss (#1149) üzenetére


HugóBoss
tag

A Tuannál a megrendelt 6 könyv 24.657,-
Szukitsnál 21.681,-
Szóval azért kicsit túlzás, hogy a Tuannál olcsóbb. 1-1 előrendelésnél olcsóbb, viszont a csomagok meg az extra akciók miatt a Szukits jobban megéri. Ami azért érdekes mert a Tuan a kiadó.

(#1152) Peace válasza HugóBoss (#1151) üzenetére


Peace
nagyúr

Lehet könyve válogatja. Én most csak gyorsan bejelentkeztem Tuan oldalra és 1-2 könyv árát összevetettem a Szukits akcióval és olcsóbb volt Tuan-nál. De ha előrendeled Tuan oldalon, akkor biztos, hogy olcsóbb lesz, mint megjelenés után.

(#1153) reelc válasza Peace (#1152) üzenetére


reelc
veterán

Igen.
Mindenre van egy alapkedvezmény ha tőlük veszed (-15%) és ennél valamivel nagyobb, ha előrendelésben (-25%).
Ami a Szukitsot illeti, nyilván partnercég, és időszakosan miért ne lehetne jobb akciója a partnernek, mint a kiadónak? Ráadásul ha nem előrendelés, ott a csomagok olcsóbbak.
A kiadó akciózza nyilván ekkor is a partner felé.

[ Szerkesztve ]

(#1154) Szasza1977


Szasza1977
csendes tag

Bocs, más téma. Egy kérdés a játékkal kapcsolatban: Valaki meg tudná mondani, hogy egy egykezes fegyvert hogy a francba tudok kétkezesként használni, a 3. és 4. képesség eléréséhez? Mondjuk egy hiperűrpálca alapból egykezes, de oda van írva a a fegyver alá, hogy használható kétkezesként is. De hogy? Biztos én vagyok nagyon láma, de nem jöttem rá...

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1155) Coradiel válasza Szasza1977 (#1154) üzenetére


Coradiel
csendes tag

Kettő ugyanolyan típusú fegyvert kell betenned.
Egyet a jobb egyet a bal kézbe.

(#1156) Szasza1977 válasza Coradiel (#1155) üzenetére


Szasza1977
csendes tag

Köszi a választ, kipróbáltam. Nem tudok két ugyanolyan egykezes fegyvert használni. Csak az egyik kezébe engedi betenni, a másikba nem...

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1157) reelc válasza Szasza1977 (#1156) üzenetére


reelc
veterán

Pl. 2 pisztollyal működik más karinál.
Psykert nem ismerem, lehet ott nem lehet offhandbe tenni a pálcát.
Mutatsz a fegyverről egy képet? Hátha valakinek lesz ötlete.

[ Szerkesztve ]

(#1158) Szasza1977 válasza reelc (#1157) üzenetére


Szasza1977
csendes tag

Mindegy, milyen egykezes fegyverrel próbálkozom...


Itt látható a nálam lévő fegyver és tulajdonságai. Én úgy látom, hogy mind a 4 képessége aktív. A képességek alatt ott van a szöveg is, amit fentebb említettem.

Használat közben viszont látszik, hogy csak két képessége hozzáférhető...

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1159) reelc


reelc
veterán

(#1161) reelc


reelc
veterán

A Roadmap alapján majd ősszel várható a szezon konzolra.

(#1162) reelc


reelc
veterán

A Neocore ügyködik valamin.
"We've been super busy these past few months, working on something grim and exciting. Can't wait to share more details about this new adventure in the coming weeks! Stay tuned!"

Ezt a W40K: Inquisitor Twitteren és a Van Helsingén is megosztották, nem csak a Neocore Twitteren.
Úgyhogy akármi lehet.

(#1164) reelc válasza reelc (#1162) üzenetére


reelc
veterán

Majd közölnek pontosabb dátumot, elvileg november eleje körül zárják a szezont.
Várható majd egy az Infernoshoz hasonló nagy patch, jön majd event is.

Ennyit közöltek a készülő új játékukról, fantasynek tűnik, akár Van Helsing is lehet.

(#1167) reelc válasza reelc (#1164) üzenetére


reelc
veterán

King Arthur: Knight's Tale lesz a következő játékuk.
Infók.

(#1168) reelc


reelc
veterán

Azért ezt jó hallani: The state of our games - including Warhammer 40,000: Inquisitor
Bármit is jelentsen konkrétan, a Martyr nincs elfeledve.

[ Szerkesztve ]

(#1169) reelc


reelc
veterán

(#1171) reelc


reelc
veterán

Content Update for Inquisitor - Season of the Warp Surge - December 9
Benne van az új szezon tudnivalóihoz is a link.

(#1172) pilóta


pilóta
nagyúr

Sziasztok!
Most akciós a steamen a játék, de a Mechanicus is.
Mindkettőre úgysem lenne időm, feleslegesen nem akarok költeni akciósan sem, melyiket érdemesebb megvenni?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1173) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Én is nagyon régóta szemezgetek a játékkal...de valahogy eddig sosem kapott el a must buy érzés. Most viszont 15 euróért már igencsak elgondolkodtató. A kérdés az, hogy mennyire érdemes megvenni...pl a warhammer chaosbane-t behúztam annó pár euróért...annyit éppen megért, de gyorsan unalmas lett, pedig szeretem az arpg játékokat. Játékmenet tekintetében mennyire hasonlít a készítők előző játékára a Van Helsingre? Mert pl az nekem kevésbé jött be.

(#1174) reelc válasza pilóta (#1172) üzenetére


reelc
veterán

és basaharc502:

Sziasztok!

Nem játszottam még a Mechanicussal, de inkább az. :)

A Martyr sztorija jó, utána igen hamar unalmassá válik.
Van már szezon is, most a 2-ik fut, de nem hiszem, hogy belátható időn belül feltelepítem a játékot. Valószínűleg ezt a topikot is itthagyom hamarosan, hónapokig csak én írkáltam bele. :D
A lényeg az, hogy elég nokedli a játékos megtartó ereje.
A Chaosbanet meg ismerősnél próbáltam megjelenés után, meg sokat beszélgettem vele és kb. nekem fájt az a játék. Unalmas pályadesign, és ellenfelek, stb. Volt azóta rengeteg patch, pl. actokba plusz ellenfél fajtákat is raktak. Ami nem jellemző egy kész játék esetében, hacsak a fejlesztők nem érzik azt, hogy elég vacak lett a végeredmény.
Szerintem jobb választás a Grim Dawn. Most 5 EUR az alapjáték, ha megtetszik, akkor még az akció végéig tudsz kieget is venni.

[ Szerkesztve ]

(#1175) pilóta válasza reelc (#1174) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi!
Akkor bezsákolom a Mechanicust, aztán meglátom meddig jutok az ünnepek alatt, lehet kipróbálom a Grim Dawn-t is :R

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1176) Peace válasza pilóta (#1172) üzenetére


Peace
nagyúr

Mechanicus mindenképp, az csúcs!!! ;)

(#1177) Szasza1977


Szasza1977
csendes tag

ARPG fronton jelenleg a Grim Dawn messze a legjobb, ez vitán felül áll. Warhammer hack&slash témában viszont teljesen rendben van a Martyr. Akcióban simán megéri az árát. Foglalkoznak vele, nem egy magára hagyott game.

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1178) basaharc502


basaharc502
aktív tag

No, én végül megvettem a Martyr-t és nem csalódtam, azt a pár 1000 Ft-ot bőven megérte.
Egyenlőre 4-5 órám van benne és bőven hozza azt, amit egy arpg-től elvár az ember. Külön +, hogy magyar nyelv alapból van benne és így a sztori is kövehthető, amit azért angolul, aki nem járatos a 40k világában kb. esélytelen lenne megérteni.
Mivel az elején vagyok ezért a véleményem természetesen nem mutat túl az alapokon:
- fejlődésrendszer, irányítás nekem tetszik.
- rombolható környezet
- 5-10 perces pályák, amelyek egy része a sztorihoz kapcsolódik közvetlenül + egy csomó másily bolygórendszer+ pálya, ami közvetetten kapcsolódik a sztorihoz, vagy akár új eseménysorozatot indít, de ezek inkább farmolás miatt vannak.
- temérdek tárgy, de változatosságuk azért nem említhető egy lapon pl a diabloval. Amit sajnálok, hogy a karakter kinézetét meghatározó páncélzatot letudták egy "páncél elemmel", tehát nincs sisak, váll és mellvért, kesztyű stb. Ez azért nagyon kellett volna szerintem.

Összességbében volt már ennél sokkal rosszabb vásárlásom is játékok terén. Bőven játtszatja magát a játék, a fejlődés szerencsére nem túl gyors, tehát ésszel kell 1-1 bolygóra leszállni. Találtam is egy szerintem ritka tárgyat, ami különleges + küldetést ad vagy eladhatom nagyon sok kreditért. Na mondom naná, hogy megyek a küldetésre...hát le is darlátak annak rendje és módja szerint, mivel csak 3 halál engedélyezett. Szeretem az ilyen plusz dolgokat, amelyek jobb loot-al kecsegtetnek...egy arpg-nél a loot nagyon komoly tényező, hiszen a jobb loot reményében vágsz bele még egy küldibe, aztán mégegybe stb stb.

Tehát azoknak, akik esetleg vacillálnak úgy mint én, hogy megéri-e megvenni avagy sem, a válaszom ennyiért már bőven megvevős kategória. Azt nem tudom milyen volt a játék x hónappal vagy évvel ezelőtt, sok negatív értékelés még azokra az időkre vonatkozik. Ahogy nézem az utóbbi hónapok értékelései kifejezetten pozitívak, tehát úgy gondolom érdemes belevágni, már csak azért is mert űrös arpg, ami még jó is tudtommal a Martyr-on kívül nem nagyon van.

(3 nappal a vásárlás után lenne benne 32 órám biztos mást írnék...valszeg azért is, mert orrvérzésig játszottam volna sokan itt rontják el a hosszútávú szórakozást, 3-4 játék kell, amivel mindig játszik az ember egy keveset, így nincs megcsömörlés egyiktől sem)

(#1179) Szasza1977 válasza basaharc502 (#1178) üzenetére


Szasza1977
csendes tag

A páncélok változatosságáról: igaz, hogy nincs külön kesztyű, vállvért stb., DE később Omicronnál egyedivé teheted bármelyiket (és a fegyvert is). Színek, textúra, részletesség fokozat...

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1180) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

Nemrég kezdtem a játékot Xbox - n, régebben írtátok, hogy sors pontokért lehet DLC -ket venni, azt hol lehet, mert én sehol nem találom :F

(#1181) Szasza1977 válasza sith7 (#1180) üzenetére


Szasza1977
csendes tag

Szia!

Rögtön az elején, a kezdőképernyőn tudsz venni, ahol az aktuális karaktered is látható. Tőle jobbra vannak kis info panelek, abból az egyik az (letölthető tartalom (DLC)). Ahol ki van írva az aktuális szezon, hét stb...

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1182) reelc válasza Szasza1977 (#1181) üzenetére


reelc
veterán

Ezen felül ha jól emlékszem a hídon a kiemelt megbízásoknál is lehet venni.

(#1183) sith7


sith7
nagyúr

Köszi a válaszokat

letölthető tartalom (DLC)
Itt próbáltam, de nekem csak HUF - ban írja ki :F

A kiemelt megbízásoknál nincs elérhető küldetés, azt írja

(#1184) sith7


sith7
nagyúr

pár kérdés :R

Hogyan , mivel tudok szupresszió sebzést okozni ?
Ezt a build -et próbálom összerakni [link]
15:00 - nál neki mind a 4 spell - je aktív, nekem csak az első 2, az miért van ?
Mind az 5 - t be tudom állítani, de nem jelennek meg játék közben.

(#1185) sith7 válasza sith7 (#1184) üzenetére


sith7
nagyúr

közben már rájöttem, ne fáradjatok a válasszal :D

(#1186) reelc


reelc
veterán

Tudom a kutyát se érdekli ;] , de:
Content Update for Inquisitor - v2.3.6 - March 16
19-e estig nagy akcióban van a Steamen. Nem volt még ennyiért, a Complete sem.

(#1187) Szasza1977 válasza reelc (#1186) üzenetére


Szasza1977
csendes tag

Köszi az infót! Ennyiért ajándék. :)

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#1188) reelc válasza Szasza1977 (#1187) üzenetére


reelc
veterán

Jó szórakozást!

(#1189) reelc


reelc
veterán

Announcing Co-Op Void Crusades
Diablo 3-as nyelven: a 3-ik szezonra elvileg lehet majd Co-opozni GR-ben.

Szóval az endgame Void Crusadesben lehet majd co-opozni.
Állításuk szerint ez az egyik legtöbbet és legrégebben kért funkció a fórumaikon.

(#1190) Fortian válasza reelc (#1189) üzenetére


Fortian
tag

Szerintem nem lenne rossz..csak játszanák többen :DDD

(#1191) reelc válasza Fortian (#1190) üzenetére


reelc
veterán

Nekem mindegy hányan játsszák, nem igazán szeretek multizni.

(#1192) Fortian válasza reelc (#1191) üzenetére


Fortian
tag

Én szeretek/nék/ multizni itt, de nem találok embereket se kabalt :(

(#1193) reelc válasza Fortian (#1192) üzenetére


reelc
veterán

Az az igazság, hogy nem sok embert nyerhetett meg olyan szinten, hogy folyamatosabban játsszák.
A nyáron lesz 3 éves.
Kevés ARPG képes arra, hogy ennyivel a megjelenése után legyen egy stabilabb játékosszáma, aminek nem 3000 körül van a plafonja (hanem mondjuk a duplája).
Ami ugye szétoszlik a PC és 2 konzol között.
Meg ugye szezon és NS között.
Amit tehetnek, a folyamatos updatek és az, hogy a mostani leárazás legyen a standard akció, ráadásul évente többször.

A klán se ér sokat, ha kb. te vagy az egyetlen aktív ember, és néha látsz még egy másikat.
Talán Q2-ben jobb lesz kicsit a helyzet, ha valóban co-op képes lesz, de csodát így se várj. :)

[ Szerkesztve ]

(#1194) Fortian válasza reelc (#1193) üzenetére


Fortian
tag

Mivel még csak lvl 50 körül tengődöm és tényleg nem tudok sokat játszani nem látok ennyire bele. Igaziból elég jó játék, élvezem a fő story-t. Meg azt h mindent szétlehet b...ni :DDD

(#1195) reelc válasza Fortian (#1194) üzenetére


reelc
veterán

A sztori a legjobb része a játéknak. Amíg tart.
Ahhoz nem is kell társ.
Amiről szó volt fentebb, a Void Crusades az endgame tartalom.

Jó játék, tényleg.
A hangulat, a grafika, a világ, a karakterek, stb. - a 40k licensz miatt olyan, amilyen. A hangulat, a világa szokott visszahozni ehhez a játékhoz.
Nekem tetszik a sztori, és hogy végre sci-fi ARPG.

Csak az endgamet nagyon hamar meguntam. Ezzel nem vagyok egyedül.
Véleményem szerint ez egy nagyon fontos része a hasonló játékoknak.
A sztori is unalmassá válik pár kari után, és ha nem ránt be az endgame, akkor nem sokat foglalkozik vele az ember utána.
Márpedig szerintem ez az a műfaj, amiben 1000+ órát is bele lehet ölni a játékba, ha az alkalmas rá.

[ Szerkesztve ]

(#1196) Fortian válasza reelc (#1195) üzenetére


Fortian
tag

Igen tudom. csak még nem vagyok endgame-nél. Még időben kezdek társakat keresni :)

(#1198) reelc válasza reelc (#1171) üzenetére


reelc
veterán

A decemberi patchlogban pár napja szúrtam ki:

"Two new Stasis Casket tabs will be available for players
One tab will be granted upon completing Tier 3 in Season of the Warp Surge
The other one will be granted if one links their in-game account with their Neocore Account. If one already has their accounts linked, this tab will automatically appear in their Stasis Casket"

A Compendiumjukban nem szerepel a Tier 3 rewardok között.
Ezek szerint elfelejtették beleírni.

Korábban épp ezt hiányoltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#1199) pilóta


pilóta
nagyúr

Némely tárgynál vannak ilyen "üres helyek" nevű kis kockák. Az mire jó? Hogyan kell oda dolgokat tenni, amik mit is csinálnak? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1200) reelc válasza pilóta (#1199) üzenetére


reelc
veterán

A Compendiumban nézd meg innen a Tarot részig.

Mint a Diablokban.
A Shard a gem, a Psalm-Codes pedig a rúna.
A kovácsot fel kell fejleszteni, hogy pl. tudj kombinálni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.