Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Ellia válasza reelc (#450) üzenetére


Ellia
addikt

Igen, olvastam :)

(#452) Djuree válasza Ellia (#449) üzenetére


Djuree
félisten

ahogy néztem meg olvasgattam róla, nem tűnik valami jó cuccnak sajnos. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#453) Peace válasza Djuree (#452) üzenetére


Peace
nagyúr

Hát klasszisokkal jobb ennél!!!!!!!!!!!! ;-)

(#454) Ellia válasza Djuree (#452) üzenetére


Ellia
addikt

Az első beta után olvastam ilyen véleményeket amit írsz, a második után pedig leginkább pozitívakat. Engem mindenesetre érdekel :)

(#455) Matej válasza reelc (#442) üzenetére


Matej
tag

Micsoda meglepetés 20-ig -50%.

MaTeJ

(#456) reelc válasza Matej (#455) üzenetére


reelc
veterán

Csak így tovább! :)
Eddig ez a legkomolyabb, hátha lesz folytatása, mert jön a kieg.

(#457) Pedro78


Pedro78
senior tag

Ennyiért megéri mar a játék vagy nem történt vele semmi pozitív fejlődés? Mikor megjelent olvastam hogy hamar kifujt és nincs mit csinálni, most hogy áll a dolog?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#458) reelc válasza Pedro78 (#457) üzenetére


reelc
veterán

Nem akarlak sem rá- sem lebeszélni, nekem nincs is meg. :)
De itt van 1-2 link. Nem tudom mennyit jelent valójában, de dolgoznak rajta és terveik is vannak.

Roadmap.
Elvileg hónap végén lép a 2.0-ra a játék.

Emellett a nemrég bejelentett fizetős kieg: Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecy

Szóval külső szemlélőként örömmel látom, hogy nincs magára hagyva a játék, voltak javítások is és új tartalom, vannak terveik... de azt nem tudom mindez mire elég és mennyit ér. :)

[ Szerkesztve ]

(#459) reelc


reelc
veterán

Rengeteg Warhammer cím akciós a Steamen, nem csak a Martyr, 20-áig!

(#460) Peace válasza Pedro78 (#457) üzenetére


Peace
nagyúr

Nehéz megmondani. Én a kezdeti elképesztő lelkesedés után hihetetlenül ráuntam a kampány vége után. Ez olyan 27-es karakterszintet jelent. Szenvedtem még utána vele, de nem éreztem úgy, hogy nekem ezt többször el kell indítanom. Feltoltam max szintre a karaktert meg próbálkoztam ezekkel a "DLC küldetésekkel", de már nem sikerült elkapnia a hangulatnak. Viszont van olyan ismerősöm, aki totálisan megvan őrülve érte és imádja, hogy rengeteg benne a tennivaló és sosem fog végezni vele. Ha tényleg járni fog a 30%-os kedvezmény, akkor lehet teszek majd egy próbát a Prophecy-vel....meg ahogy néztem a 2.0-s peccset, kb. most lesz olyan a játék, amilyennek 1 évvel ezelőtt lennie kellett volna. Én október óta nem indítottam el, de a 2.0 miatt biztosan felkerül majd egyszer, hogy belelessek. De 31-én indul a Chaosbane!!!!!!!!! <3 :P

szerk.: Közben elérhetővé vált a Prophecy Steam oldala is: "You don't need to own our previous game, Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr to run this standalone expansion, however, if you do own it, you'll receive a 30% discount off the price of 'Prophecy'. This discount will be active for a month."

[ Szerkesztve ]

(#461) Pedro78 válasza Peace (#460) üzenetére


Pedro78
senior tag

Igazabol a latvany ok, a vilag ok, ez nalam fel siker. (kis kihagyas utan en meg mindig destiny2-vel jatszom :D)
Mellesleg a tobbi wh jatekot nem tartom vonzonak. Eternal crusade ami meg vonzott, meg a space marine, (multi miatt, tudom mas mint a martyr de a vilag miatt tetszettek, viszont sajna mindketto halott multiban, sm tuti, eternal crusade meg optimalizalatlan) Egy ami meg visszatart az az idohiany, valszeg emiatt lesz ha nem veszem meg.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#462) Peace válasza Pedro78 (#461) üzenetére


Peace
nagyúr

A kampányon 15-20 óra alatt simán végig lehet menni és igazából az a hangulatos része. Az endgame-el nem tudtak mit kezdeni. A 2.0-ból néztem videókat, az már igencsak tetszetős. Felturbózták a játék sebességét és szinte minden mást is átdolgoztak. Mintha egy másik játék lenne. Remélem tényleg így lesz! Meg a tyranida-s Prophecy-t is beszerzem szerintem, mert szimpatikusnak tűnik és a Tech-Adept Inquisitor is érdekesen hangzik. Persze csak ha nem lesz valami horror ára!

(#463) reelc válasza Peace (#462) üzenetére


reelc
veterán

Warhammer 40,000: Inquisitor – Prophecy will be available on PC on May 28 for $24.99, while those who already own a copy of Inquisitor – Martyr receive -30% off of their purchase for a limited time.

Innen copzva.

[ Szerkesztve ]

(#464) reelc válasza reelc (#463) üzenetére


reelc
veterán

19:00-kor lejár a -50%, eddig ez a legnagyobb akció, és kitudja mikor lesz megint ekkora... Lehet beleugranék én is (ha a gépem elérné a minimumot :) ) egyrészt érdekel, másrlészt abból a megfontolásból is, hogy szerveres dolog, szóval kell a supportja a cégnek, és kitudja mi lesz mondjuk 2 év múlva.
+ rövid ideig lesz akcióban a kieg. is.

(#465) Peace válasza reelc (#463) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezt vágom, de az alap ár is kérdéses. Oké, hogy standalone meg új kaszt, de semmit nem tudunk a tényleges játékidőről és tartalomról. Ha 4-5 órányi játékért elkérnek 20 eurót, az már ismét pofátlanságszagú....

(#466) reelc válasza Peace (#465) üzenetére


reelc
veterán

Igen, de szerintem lesz elég videó, teszt a promóció végéig, hogy ellehessen dönteni.
Az eddigiek alapján szerintem nem lesz elég tartalmas. Ahogy írtad 15-20 óra az alapjáték kampánya, reális lehet a kb. 4-5 órás becslésed.
Viszont az emberek nagyrésze szeret multizni, szóval aki Coopozik annak valamennyire megfog nyúlni a dolog. Nekik jobban megéri majd.
Esetleg az új kaszttal végigdarálni újra az alapjátékot is - ez is játékóra növelő.
A 2.0-val a multit is átdolgozzák? Érdemesebb lesz?

Fura, hogy ezzel szétszabdalják azt a kevés játékost. Az expansion mindig rizikósabb emiatt, mint a sima DLC.

[ Szerkesztve ]

(#467) Peace válasza reelc (#466) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem tudom milyen a multi, sosem érdekelt. Nem hiszem, hogy az alapjáték kampánya végigjátszható lesz a Prophecy új kasztjával. De lehet tévedek.

(#468) reelc válasza Peace (#467) üzenetére


reelc
veterán

Ezt csak más játékok alapján feltételeztem. Mondjuk azokban az esetekben nem standalone kiegről van szó.

(#469) Peace válasza reelc (#468) üzenetére


Peace
nagyúr

7 nap múlva kiderül. ;) Ha nem vészes összeg, úgyis megveszem, amilyen hülye vagyok. :DDD Május 31-től meg úgyis Chaosbane orrvérzésig....

szerk.: egyébként meg ott írják Steam oldalon, hogy $24.99. Majdnem láttam is. :C

[ Szerkesztve ]

(#470) Djuree válasza Peace (#453) üzenetére


Djuree
félisten

úgy legyen, bár nekem még mindig nem tűnik nagy durranásnak. egy tucat diablo klónnak tűnik ami leköt pár órára esetleg. de ne legyen igazam...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#471) Peace válasza Djuree (#470) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem nagyon adja a hangulat és a játékmenet is! Első béta még kicsit problémás volt, második beta-ban már nagyon sok mindent javítottak vagy változtatásokat építettek be, amiket javasoltak a tesztelők. Ráadásul kipróbálhattuk a második bétában az íjjászt és a törpét is és mindkettő nagyon állat! Kiderül mennyire fog bejönni és meddig köt le. De rákattantam a Warhammer Fantasy-re, kiolvastam gyorsan 3 könyvet is, úgyhogy rá vagyok pörögve. Mondjuk Inquisitor Martyr előtt is gyorsan megrendeltem és elolvastam a "The Magos"-t, aztán mi lett a vége.... :DDD :P Mind1. Még 1-2 pofára esés előrendelésekkel és végképp felhagyok vele. Mondjuk most legutoljára Days Gone-al nagyon beletrafáltam, úgyhogy egy újabb strigula a teljesen megérte oszlopba. ;)

(#472) reelc válasza Djuree (#470) üzenetére


reelc
veterán

Ezért lenne más ugye a Martyr, mert végre egy sci-fi ARPG a sok fantasy között!

Szeretem a fantasyt, de hogy szinte az egész műfaj csak ebből álljon... így valóban Diablo klónnak érez az ember kb. mindent. Úgyhogy az adott játéknak valamivel rendelkeznie kell, amivel kitűnik, ami beszippantja az embert. Ebben az esetben a Warhammer Fantasy világa lenne, főleg azoknak akik ismerik valamennyire. Mondjuk én kb. semmit sem tudok róla, de Peace lelkesedése figyelemre méltó! :)

(#473) Peace válasza reelc (#472) üzenetére


Peace
nagyúr

A Martyr kap nálam még egy esélyt a 2.0-val és a Prophecy-vel. Ha ezek sem győznek meg, akkor én végképp leírtam a játékot és a csapatot.

(#474) Peace


Peace
nagyúr

Letoltam tegnap a Khorne-os kieget, egészen korrekt volt! Elkapott a hangulat rendesen. Azt kell mondjam, hogy nagyon fasza controllerrel! Valahogy azzal minden jobbnak tűnik. :-D Kíváncsian várom a Prophecy-t ezek után. Most rákattantam ismét kicsit a játékra. Sokat segít a Bestia sorozat 12. kötete. :-P

(#475) Matej válasza Peace (#474) üzenetére


Matej
tag

Akkor belépjek a klánba? :) :) :)

MaTeJ

(#476) Peace válasza Matej (#475) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem rajtam kívül mindenki offline úgy egy éve. :DDD De gyere nyugodtan. (un)cleaners a cabal neve. 18-an vagyunk, nem tudom mennyi a max.

(#477) Matej válasza Peace (#476) üzenetére


Matej
tag

Köszi, megyek is.
Bizos nem 19. :) :)

Megpróbálom becsábítani a fiam is, jó lenne coop-ban kampányolni. :)

MaTeJ

(#478) L_ajos


L_ajos
őstag

Lehet ma én is visszanézek :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#479) Peace válasza Matej (#477) üzenetére


Peace
nagyúr

Elő is léptettelek! :DDD Nem tudom van-e jelentősége, de megláttam, hogy van ilyen opció, hogy promote. :C

(#480) reelc válasza Peace (#479) üzenetére


reelc
veterán

Ja, hát így kellett volna reklámoznod a klánod, hogy "gyors karrierlehetőség"! :)

(#481) Peace válasza reelc (#480) üzenetére


Peace
nagyúr

Elba**tam. :DDD Mindenképpen lelépett volna mindenki a ge*ibe, nem az előléptetéseken múlott szerintem. :U

(#482) reelc válasza Peace (#481) üzenetére


reelc
veterán

Viccnek szántam, persze nem te tehetsz róla. .:)
A játék és a tartalmassága, igen.

(#483) Peace válasza reelc (#482) üzenetére


Peace
nagyúr

Most egészen élvezem amúgy. Nem akartam már semmi újba belekezdeni Plague Tale után, és most kimondottan jól esik az agyatlan hent. Controllerrel pedig csúcs!!! Ha ezt tudtam volna....... :P

(#484) Matej válasza Peace (#483) üzenetére


Matej
tag

Sziasztok!

Ha tolnátok coop-ban szóljatok, igaz még kicsike vagyok. :)

MaTeJ

(#485) Peace válasza Matej (#484) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem tudom mekkora élmény lehet velem játszani úgy. 78-as vagyok 2030 körüli power levellel. Fogalmam sincs, hogy kihez skálázza a játék a mobok erejét. :(

(#486) Djuree válasza Peace (#476) üzenetére


Djuree
félisten

mennék én is mert ahova jelentkeztem mindenki offline és sehova nem vettek be. :DDD

nekem már sikerült pár random 4-es coop-ot indítani, de jó erős mobok voltak, valami 40-es szintű lehetek, de mindenki erősebb volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#487) Peace válasza Djuree (#486) üzenetére


Peace
nagyúr

Jelentkezz, beveszlek szívesen. Nem tudom meddig leszek aktív. Lehet csak a Prophecy erejéig. :DDD

(#488) Xaels


Xaels
félisten

Csúsznak a srácok:
"Inquisitors,

In order to provide a more polished experience for you, we have come to the difficult decision to reschedule the release of Inquisitor - Prophecy and Patch 2.0. We will keep working hard to make the game even better, and in the meantime, we'd like to ask for your patience and understanding.

According to our updated roadmap, Patch 2.0 will hit on June 20, while Inquisitor - Prophecy will arrive on July 30.

In the meantime, we have assembled an in-depth compendium containing all the new features coming with the update, including all the new items and more, so that you can see what's coming in Patch 2.0.

You can find the compendium at https://neocoregames.com/…/warhammer-40k-inquisitor-martyr-…

The Emperor Protects."

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#489) Peace válasza Xaels (#488) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahhahhhhhhh!!!! :DDD Ezt is ma kell bejelenteni.....pedig kaptak volna egy esélyt, ma megvettem volna a kieget. Akkor asszem törlöm is lefele a játékot, ne is lássam. :P

(#490) Xaels válasza Peace (#489) üzenetére


Xaels
félisten

Majd 20-án bejelentik, hogy kell még 1 hónap a patchre és eljátszák ugyanezt a kieggel is :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#491) Djuree válasza Peace (#489) üzenetére


Djuree
félisten

lehet hogy megéri várni! :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#492) Ellia válasza Peace (#489) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem szimplán csak nem akarták ráereszteni a Chaosbane-re.

(#493) Peace válasza Ellia (#492) üzenetére


Peace
nagyúr

Teljesen mind1 mikor hozzák ki. Új vásárlóik max elvétve lesznek a jelenlegi értékelések mellett. Olyan idióta mint én, meg még kevesebb. Aki gondolta, hogy 1 év után visszanéz a 2.0 miatt.........és ráadásul még a Prophecy-t is megvettem volna, mert most könyv miatt újra hangulatba kerültem. Vártam ezt a mai napot. :(((

[ Szerkesztve ]

(#494) Xaels válasza Peace (#493) üzenetére


Xaels
félisten

Tavaly ugyanezt csinálták a konzolos megjelenéskor is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#495) Peace válasza Peace (#493) üzenetére


Peace
nagyúr

Most elolvastam FB kommenteket is. Nem nagy az öröm. De van pár vicces is. Kínomban nevetek már. :D

(#496) reelc válasza Peace (#493) üzenetére


reelc
veterán

Csak annyit tudok mondani, hogy jó szórakozást a Chaosbanehez, remélem bejön a teljes játék is!

(#497) Peace válasza reelc (#496) üzenetére


Peace
nagyúr

Köszi! Bízom benne!!!!!!

(#498) ripla


ripla
őstag

Sziasztok.

A Martyr-al kapcsolatban mik a vélemények? Érdemes megvenni az alapjátékot, vagy még mindig hemzseg a bugoktól? Lag, szerver crash, optimalizálatlanság, balance problémák, stb., ilyenekre gondolok

(#499) reelc válasza ripla (#498) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Nekem nincs meg, nem tudom :) de mindenképpen várd meg a Steam Summer Salet, ami elvileg 3 hét múlva kezdődik.
Ha konzolos vagy, akkor olyan 6e körül is volt már, azt írták.

Gyakorlati tapasztalatokat elsősorban Peace kommentjei tartalmaznak.

Elég rosszul indult az egész, azóta sok javító patch volt, és elvileg június 20-án jön a 2.0-ás patch, ami nagy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#500) ripla válasza reelc (#499) üzenetére


ripla
őstag

PC-re venném meg, csak az van. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.