Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Ellia válasza ripla (#500) üzenetére


Ellia
addikt

Hónap végén jön a 2.0 verzió, ott fog eldőlni, hogy érdemes-e vele a továbbiakban foglalkozni vagy nem.

(#502) ripla válasza Ellia (#501) üzenetére


ripla
őstag

Akkor azt megvárom.

(#503) ripla


ripla
őstag

Megbízható szerintetek ez az oldal?
[link]

(#504) Ellia válasza ripla (#503) üzenetére


Ellia
addikt

A g2a lutri, ha a "szurke" zonaban akarsz jatekot venni akkor ajanlom a cdkeys-t.

(#505) ripla válasza Ellia (#504) üzenetére


ripla
őstag

Csak ott nincs fent, néztem a greenmangaming-et, ott sincs, csak itt a g2a-n.

[ Szerkesztve ]

(#506) ripla


ripla
őstag

Ami számomra fura, hogy dobozosan PC verziót sehol nem árulnak, csak konzolosat, és abból az alapverzió 5-6000 forint, dobozosan, PC-re meg 15000, digitálisan...

[ Szerkesztve ]

(#507) Ellia válasza ripla (#506) üzenetére


Ellia
addikt

https://isthereanydeal.com/game/warhammeriv0000inquisitormartyr/info/

Tenyleg nincs... ez esetben akkor vard meg szerintem a kovi steam sale-t, a jelenlegi ara kisse magas.

(#508) Peace válasza ripla (#503) üzenetére


Peace
nagyúr

Steam Summer Sale-en hozzád vágják majd szerintem 25-30 euróért. Jelen állapotában nem éri meg, főleg nem 50 euróért!!! Kiderül majd, hogy a 2.0-s peccsel milyen szintre sikerül feltornászni a játékot. De most megint rengetegen felháborodtak és elfordultak a magyar csapattól, hogy a peccs és a Prophecy kiegészítő megjelenési napjának délelőttjén jelentették be, hogy egyébként rohadtul nem jelenik meg egyik sem......... :(((

(#509) ripla válasza Peace (#508) üzenetére


ripla
őstag

Meg ez, hogy külön van hozzá 15(!) DLC... ha mindet megvenné az ember, 100 dollár körül kellene fizetnie. Szép, kezet foghatnak az EA-val.

Na mindegy, megvárok egy leárazást, addig meg el leszek a Chaosbane-el. :)

(#510) Peace válasza ripla (#509) üzenetére


Peace
nagyúr

Az összes DLC megvásárolható játékban kifarmolható Fate pontokból. Az más kérdés, hogy befonod a hajadat, mire a ge*i idegesítő küldetésekből megcsinálsz 2000 darabot és összejön a kellő mennyiségű ingame currency pár darab rövid küldetésre...... :P

(#511) ripla válasza Peace (#510) üzenetére


ripla
őstag

Pff...

(#512) Ellia válasza Peace (#508) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem csináltak egy baromi nagy amatőr hibát, nem vették figyelembe a Chaosbane megjelenését...

(#513) Peace válasza Ellia (#512) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem meg szimplán ugyanazt a szarságot csinálták meg az emberekkel, mint egy éve. Mikor szintén a megjelenés napja előtt 1-2 nappal tologatták és halogatták folyamatosan a megjelenést (PC és PS is). Chaosbane nem versenytárs szerintem. Nem mindenki szereti a Fantasy-t, aki a 40K-t. Én tényleg ismét rápörögtem a Martyr-ra, újra feltelepítettem, vártam a 2.0-t és a Prophecy-t is megakartam venni. Erre ismét csalódnom kellett bennük.......

(#514) reelc válasza ripla (#503) üzenetére


reelc
veterán

Best Buy játékos topikban korábban kivoltak tárgyalva az ilyen oldalak.
Ez piactér, a kitudja honnan szerzett kulcsokat árulják az emberek. Valakinek nincs gondja, van akinek lesz, mert leveszik a játékát, mert aki eladta pl. lopott bankkártyával fizetett. Szóval rizikós.

(#507) Ellia: Igen, ezek legál kereskedők, jó kiindulási pont.

Nemrég volt -50%-on, de az különleges, 1 évben egyszeri Warhammer játékokat érintő akció volt. Szerintem olyan -30% körülre számíthatsz a Summer Salen a Steamen.

(#512) Ellia: Szerintem a kettő nem függ össze.

Magánvélemény, de szerintem aki játszani akar vele, vegye meg az első jobb akcióban. Ha esetleg jövőre úgy gondolják, hogy nem éri meg és lelövik a szervereket, legalább addig tudsz játszani vele (amíg meg nem unod).
Ha jól emlékszem a Van Helsing III-hoz is próbáltak valami eventeket és nem volt hosszú életű. Most persze mögöttük van a 40k, szóval picit tovább is élhet, nameg ezúttal nem teltek el évek a PC-s és a konzol verziók között.
Az én szememben a legnagyobb kérdés, hogy ha majd valamikor megveszem (lesz gépem is a futtatáshoz), lesz-e valami forgatókönyv, hogy pl. singleben menjen az összes tartalom, mert addigra nem lesz szerverük, az igen valószínű. :)

[ Szerkesztve ]

(#515) ripla válasza reelc (#514) üzenetére


ripla
őstag

Igen, ez a legnagyobb probléma az ilyen játékokkal. Megveszed, aztán lehet hogy 2 hónap múlva lelövik a szervert.

(#516) reelc válasza ripla (#515) üzenetére


reelc
veterán

Nem hiszem, hogy 2 hónap, de értem, példa. Ezért is írtam, hogy akit érdekel az szerintem ne várjon pl. karácsonyi leárazást, csak a nyárit.
Szerintem az idei év végig fog menni, remélhetőleg a következő is. Csak volt annyi össz. eladás (PC+konzol) + ami a DLC-kből bejön + majd a kieg, nem?
A figyelem fenntartása stb, más téma, fontos az is.

[ Szerkesztve ]

(#517) Ellia válasza ripla (#515) üzenetére


Ellia
addikt

Ketlem, hogy ilyen hamar lelonek a szervereket. Szerintem penzugyileg nem volt minuszos, igaz tuti tobbet vartak tole. Ha nagyon minuszos lett volna kieget se csinalnanak.

(#518) Peace válasza reelc (#516) üzenetére


Peace
nagyúr

A konzolosok kivannak idegileg. Azt olvasom összes felületen, hogy állítólag **arnak a fejükre. Nem tudom mennyi az igazság, nekem PC-n van meg. De még most is besírtam, hogy olyan dolgok maradtak benne, amik miatt 2018. júniusában sírtunk, hogy javítsák már ki!!! :W

(#519) reelc válasza Peace (#518) üzenetére


reelc
veterán

Akkor DLC gyártáson kívül mit csinálnak? A szezontartalom sem teljes elfoglaltság... ja igen, összeütöttek egy kieget. ;]

(#520) Peace válasza reelc (#519) üzenetére


Peace
nagyúr

A 2.0-val elvileg teljesen átdolgozták a játékot. Meglátjuk, hogy olyan lett-e, mint amilyennek eredetileg lennie kellett volna...

(#521) reelc


reelc
veterán

Elnézést az OFFért, most nagy akcióban van: The Incredible Adventures of Van Helsing széria, a készítők előző ARPG-i. Úgy látszik nagyon kell a pénz.
Még annyi plussz infó, hogy korábban volt olyan lehetőség, hogy ha Steamen megvan mind a 3 rész, akkor Final Cutot lehetett igényelni (egybeszerkesztve a 3 rész, nem tudom milyen módosításokkal).
Elvileg él még a link.

(#522) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megvettem ps4re a játékot.3890 forintot szerintem megér.
Kicsit visszaolvastam.A lelövik a szervereket az mit is takar pontosan?Ok, gondolom online coopmak annyi, de remélem az egyjátékos kampány teljes pompájában játszható marad.
PS4re akkor most mikor jön a 2.0 patch?

[ Szerkesztve ]

(#523) reelc válasza ProEvoFan (#522) üzenetére


reelc
veterán

Annyiért jó vétel volt.
PC-n kb. sosem lesz annyi, ha így haladnak a dolgok.
Nem biztos, hogy csak az online coopnak lenne annyi ebben az esetben.
Lehet pl. a megjelenés óta megnyitott szektor(ok)nak is akár.
Ugye azt se lehet tudni mit tárol a gépeden, és mit a szerverükön (gondolj pl. a Diablo 3-ra pl. a mentéseidet ott tartja, és egyebeket, és kell online kapcsolat hozzá. Ha holnap lelőnék a szerverét, menne az egész a levesbe).

Ha visszaolvastál, akkor láttad, hogy a patchet szépen elhalasztották. Nem hiszem, hogy konzolra hamarabb jönne ki. Később jön majd mint a PC-s.
Itt a roadmap a tervezett és megvalósult frissítésekkel.
A PC-s időpont is már egy elhalasztott dátum (aznap tolták el, amikor ki kellett volna jönnie 3 héttel. A kieget meg 2 hónappal tolták el, ami elvileg szintén aznap jött volna ki. Kommunikáció egyes alá. A Wolcenes gárda még ilyen).

[ Szerkesztve ]

(#524) Peace válasza ProEvoFan (#522) üzenetére


Peace
nagyúr

"PS4re akkor most mikor jön a 2.0 patch?"

Arra aztán lehet várni. Arról híresek a srácok, hogy szeretnek minden halogatni 2-3 alkalommal. A konzol változattal meg nem igen foglalkoznak a hozzászólások alapján. Valamikor a PC megjelenés után talán érkezik....

(#525) Peace


Peace
nagyúr

Na még fél nap és bejelenthetik, hogy holnap sem jön a peccs. :DDD

(#526) Xaels válasza Peace (#525) üzenetére


Xaels
félisten

Ma már volt valami hír FB-on, de nem napolásról

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#527) reelc válasza Peace (#525) üzenetére


reelc
veterán

Hátha mégis jön: Patch 2.0 maintenance time
Ha ez kijön az "új" időben, meg a Wolcenesek bétája se késik többet, tuti eljön a világvége vagy valami. ;]

[ Szerkesztve ]

(#528) Peace válasza Xaels (#526) üzenetére


Peace
nagyúr

Volt....de ez náluk semmit nem jelent. :-D

(#529) Xaels válasza Peace (#528) üzenetére


Xaels
félisten


Azért kíváncsi leszek a tapasztalatokra. Most végeztem a DMC5-tel a Days Gone után és vakarom a fejem mibe kezdjek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#530) ProEvoFan válasza Xaels (#529) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De ez egyelőre csak pc up?
Lassan végzek az AC Originsel, szóval jöhet a Martyr.

(#531) Xaels válasza ProEvoFan (#530) üzenetére


Xaels
félisten

Igen egyelőre csak a PC-s, a konzolosnak még nincs megjelenési ideje.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#532) Xaels


Xaels
félisten

Itt a LINK a leíráshoz

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#533) Peace


Peace
nagyúr

Meglestem egy gyors küldetést reggel. Nem tudom minek kellett változnia, nem is olvastam el már a listát, olyan szinten nem érdekel. Annyi tűnt fel, hogy a karakter 5-ször gyorsabban rohan és a kamera folyamatosan ba**akodik controllerrel. :DDD

(#534) reelc válasza Peace (#533) üzenetére


reelc
veterán

(#535) ProEvoFan válasza Xaels (#531) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Felraktam a játékot.Most már csak dönteni kellene.Most játszak vele, vagy várjam meg a patchet?

(#536) Xaels válasza ProEvoFan (#535) üzenetére


Xaels
félisten

A konzolos patch fene sem tudja mikor jön, akár lehet 3-6hónap is még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#537) reelc válasza ProEvoFan (#535) üzenetére


reelc
veterán

Roadmap.
Innen tudsz tájékozódni a frissítésekkel kapcsolatban.
Nem mertek dátumot írni.
Gondolom kikalapálják PC-n és utána írják át konzolra. Jó esetben.

(#538) Peace válasza ProEvoFan (#535) üzenetére


Peace
nagyúr

Teljesen mind1 szerintem. :-)

(#539) Matej


Matej
tag

Játszottam ma picit és egy igen kulturált mondat jutott az eszembe.

Why isn't a fucking save in this fucking game? :) :)

MaTeJ

(#540) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Elkezdtem játszani vele.Eddig tetszik.Az van amire számítottam.Sokkal lassabb mint a D3, de nem zavar.Néha kicsit fps low dropok vannak ps4en, amivel együtt tudok élni.Am kicsit zavaró, az a bizonyos helyzetekben icipici magyar felirat.Lehet valahol nagyobbra állítani? Elsőre a képességek elosztása igen terebélyes.Gondolom sokat kell majd grindelni ha mindent akarok.
PS4 trófeákat nézegettem.Ha eljön az ideje, akkor az online trófeákra majd kérek szépen egy kis helpet. :R Megpróbálom platinázni, ami nem kis meló lesz...
A dlc tengerben mit érdemes megvenni?Kib@szott sok(k) dlc van hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#541) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Most olvastam, hogy a konzolos patch csak ősszel jön...
Addig kb szarrá fogom játszani a programot.

[ Szerkesztve ]

(#542) Peace válasza ProEvoFan (#541) üzenetére


Peace
nagyúr

Lesz az tél is. ;) Mégis csak Neocore..... :DDD

(#543) reelc


reelc
veterán

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr 24,99 EUR, -50% Steam Summer Sale.
Csalódtam, a közelében sincs a konzolos akciós árnak.

[ Szerkesztve ]

(#544) ripla válasza reelc (#543) üzenetére


ripla
őstag

Megvettem, első 3 pálya alapján eddig tetszik. :)

(#545) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tegnap játszottam online pár kört.
PS4en sokszor laggolt a négyes party, de pont belefért...
Nem is értem mi tetszik ebben a játékban :B Közepes grafika, alig kivehető harccal.Ismétlődő, egymásra hasonlító pályák...de valahogy a hangulat ami megfogott benne, pedig nem is vagyok Warhammer rajongó.

(#546) Xaels válasza ProEvoFan (#545) üzenetére


Xaels
félisten

Nem véletlenül daráltam el vele tavaly több mint 70 órát. Ha túl teszi magát az ember a technikai dolgokon akkor jó kis szaftos darálás, bár nem túl színes de én azért találtam

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#547) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha van kedved valamikor játszani vele, akkor csak szólj :R
Úgy is kell az 50 online misszió trófea.
Mondjuk a klános trófeákat nem tudom hogyan csinálom meg, mert minimum 10 klánba jelentkeztem, de még semmi visszaigazolás.Én is tudok klánt alapítani, de gondolom egyedül kevés vagyok a klános trófeákhoz.

(#548) reelc válasza ProEvoFan (#547) üzenetére


reelc
veterán

Peace klánvezér. De PC-n.

Úgy emlékszem ebben a topikban többen PS4-re vették meg.

(#549) Peace: Valamiért úgy rémlett, hogy PS4-re vetted. Szerkesztettem a hsz-emet.

[ Szerkesztve ]

(#549) Peace válasza reelc (#548) üzenetére


Peace
nagyúr

PC-n van meg.

(#550) Xaels válasza ProEvoFan (#547) üzenetére


Xaels
félisten

Biztos lesz, fent van még a gépen mert néha jó levezetni benne 1-2 mapon a feszkót és a Youngbloodig most nincs semmi ami beszippantana úgy néz ki, na meg a sok DLC-vel sem foglalkoztam még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.