Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) reelc válasza ori_za (#649) üzenetére


reelc
veterán

Csinálnak még 2 DLC-t, és az összes annyiba fog kerülni, mint a játék. :)

(#652) ori_za válasza reelc (#651) üzenetére


ori_za
tag

Most is volt 1 pár napja, az a koncepció, hogy ha olyan cuccot ad, aminek haszna is van, akkor 3 eur, ha csak vmi látvány elemet, footprint, vagy ilyesmi, akkor 2. Ki van ez találva :D

uplay: Oriza_HUF

(#653) ProEvoFan válasza ori_za (#649) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

890 forintot megért nekem. A Szenvedés Városát is megveszem majd.
Viszont a platinát feladom...ez a trófea durva. 250 warzone cointot kell összeszedni hozzá. :Y

(#654) ori_za válasza ProEvoFan (#653) üzenetére


ori_za
tag

Én is megvettem azokat, amik használható dolgokat adtak, a lábnyom meg egyéb kozmetikai vackokat kihagytam. A MoC relic cucc gyűjtésre teljesen jó, minél több pontot csinálsz, annál több a láda, amiben tuti relic van.

uplay: Oriza_HUF

(#655) ori_za válasza ori_za (#654) üzenetére


ori_za
tag

Lehet hogy keverem a két dlc-t, a cityt, meg a maelstromot, sebaj.... :F

uplay: Oriza_HUF

(#656) ProEvoFan válasza ori_za (#654) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pár hét alatt nagyon megtetszett a játék.Ha akcióban lesz a szezonbérlet, akkor megveszem azt is.
Konzolra a "nagy update" elvileg ősszel jön, amikorra ígérik az önállóan futtatható kiegészítőt is.Szóval érdekes lesz ha a két csomag egyszerre érkezik konzolra.
Amúgy konzolra csúszni fog a kieg, ez kb borítékolható.

[ Szerkesztve ]

(#657) reelc válasza ProEvoFan (#653) üzenetére


reelc
veterán

Érdekes ez az oldal.
Legalább nem csak a PC-s játékosszámot látom.
Game Owners: 2,441
Recent Players: 30

PC (Steam)
200000-500000 Játék birtokosai
Mai csúcs: 1,293 (STEAMCHARTS alapján)
all-time peak: 9699 (egyszerre ennyien voltak a legtöbben bejelentkezve).

[ Szerkesztve ]

(#658) ori_za válasza ProEvoFan (#656) üzenetére


ori_za
tag

Pc-re is csúszott több mint 1 hónapot, de, mondom, most tetszik, haladok, elvagyok. Úgy látom a fejlesztők is igyekeznek, lesz új kieg, szóval most nekem ennyi elég. Ha a játék megjelenésekor ez így meglett volna, vagy legalább a közelében, még most is nagyon sokan játszanának, így sajnos a játékosok nagy része már odavan. De hát ez a játék készítési tendencia mostanság, még nagy kiadók is sorra buknak bele az AAA+ néven kiadott, hitvány, félkész termékekbe. Ez van :(

uplay: Oriza_HUF

(#659) Peace válasza ori_za (#650) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meme virust 1 éve nem láttam! :DDD Melyik ez a consumable-s tarot? A fate pontos tuti nem működik és szerintem sok másik sem, ahogy tesztelgettem őket. Hogy a fenébe varázsolsz 18-20k xp-t??!!!!!! :Y Jó esetben ilyen 1600-akat ad tarot kártyákkal (+130% reward, ha jól emlékszem.....).

(#660) ori_za válasza Peace (#659) üzenetére


ori_za
tag

Tarot kártyákból, major arcana: The Possessed
minor arcana: Perseverance és Superstition
pl. lvl 82 mission, a kari 81-es, ezekkel a kártyákkal 5919-re felmegy az xp, meme virussal olyan 18k körül lesz, nem tudom pontosan.

uplay: Oriza_HUF

(#661) reelc


reelc
veterán

Jelenleg PC-n 18 DLC van, 1 ingyenes.
Itt listázva vannak magyarul, de pl. nincs benne olyan infó amit fentebb ori_za írt, hogy olyan tárgyat kapunk, ami "relic cucc gyűjtésre teljesen jó, minél több pontot csinálsz, annál több a láda, amiben tuti relic van."
Csak az van a DLC leírásnál, hogy "A DLC tartalma egy egyedi ranglista-mód, egy új Csillagtérkép helyszín és egy különleges jutalom."
Úgy látom DLC tekintetében nem tapasztalható nagy lemaradás a konzolosoknál.

Jelenleg ezek vannak PC-n:
Desperate Crusade 2,99€
Seal of Inquisition Footprints 1,99€
Maelstrom of Carnage 2,99€
Forgotten Arsenal 2,99€
Discordant Choir 2,99€
Servo Commissar-skull 1,99€
Grim Penance 2,99€
Corrosive Footprints 1,99€
Occult Siege 2,99€
Faith Undone 2,99€
Monotask Servo-skull 1,99€
City of Suffering 2,99€
Poisoned Souls 2,99€
Heresy Emote 1,99€
Mind Plague 2,99€
Grieving Cherub - Ingyenes
Hollow Bliss 2,99€
Reverence Emote 1,99€

Ez rengeteg, hogy tisztában legyen mindenki melyeknek van értelme, leírnátok 1-1 sorba a tapasztalatokat?
A Martyr Wiki semmire sem való, a hivatalos oldalon se láttam konkrétumot, és a fentebb linkelt Steam oldal sem elégséges. Pl. egyedi Tarot-kártya jutalom, de hogy mire jó, nincs infó.

Pl. a fentebb említett: City of Suffering:
- A DLC tartalma egy egyedi ranglista-mód, egy új Csillagtérkép helyszín és egy különleges jutalom. Tapasztalat: olyan tárgyat kapunk, ami "relic cucc gyűjtésre teljesen jó, minél több pontot csinálsz, annál több a láda, amiben tuti relic van." - ori_za.

[ Szerkesztve ]

(#662) ori_za válasza reelc (#661) üzenetére


ori_za
tag

Általánosságban az a tapasztalatom, hogy ami 1,99-be kerül, az csak vmi kozmetikai vackot ad, lábnyomai lesznek az emberkének pl, vagy vmi hasonló. A többinél, ami 2,99-be kerül, azok ilyenek, hogy pl. máshol nem megszerezhető tarot kártyát ad, vagy innoculator töltést, stb. Ezeket egyszer lehet csak megcsinálni. És van még a Maelstrom of Carnage és a City of Suffering, amik akárhányszor ismételhető küldiket adnak, ezekben kell a minél több pontot elérni, hogy a végén sok láda legyen. Nagyjából ennyi.

uplay: Oriza_HUF

(#663) reelc válasza ori_za (#662) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.

Szóval kozmetikák:

Lábnyom:
Seal of Inquisition Footprints 1,99€
Corrosive Footprints 1,99€

Servo-skull:
Servo Commissar-skull 1,99€
Monotask Servo-skull 1,99€

Emote:
Heresy Emote 1,99€
Reverence Emote 1,99€

Az én szememben ezek totál fölöslegesek.

Az egyszer megcsinálható DLC-k tárgyai megmaradnak, vagy felhasználódnak?

(#664) ori_za válasza reelc (#663) üzenetére


ori_za
tag

A kozmetikai cuccos dlc-ket én sem vettem meg. A többinél megmaradnak a jutalmak, pl. a kártya onnantól fejleszthető és használható lesz.

uplay: Oriza_HUF

(#665) ProEvoFan válasza ori_za (#664) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Olyan dlc nincs, ahol olyan tarot kártya a jutalom, ami a sors pontokat kicsit felturbózza?Elkelne.

(#666) ProEvoFan válasza ori_za (#660) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor ezt az xp boost tatot kártyát pontosan melyik dlc adja?

(#667) Peace válasza ProEvoFan (#666) üzenetére


Peace
nagyúr

Az +100% xp 5 küldetésre az egy consumable item, meme virus a neve. Van olyan tarot kártya, ami valamennyi eséllyel dob ilyet a küldetés végén. Nekem most beadott két darabot, nem is akartam hinni a szememnek!!!!! :DDD

Egyébként sima 70-es küldetés az 950-1050 xp-t ad tarot módosítókkal együtt, az lófa**. A magasabb szintű küldetés, amit ugye item-ből lehet elindítani, az ad 6000-et tarot módosítókkal. Szóval az a 18-20k xp sehogy sem jön össze meme virussal sem. ;) Az egyetlen, ami jó xp, az a szutyok küldetés, ahol terelgetni kell a mobokat és orbitális bombázással meglesznek szórva. Viszont az meg rohadt unalmas. :P De ami jó hír, hogy a HP lopós greatsword kiesett végre 78-as szintű!!! Nem gyengén lett jobb a sebzésem! Mondjuk még mindig hulladék a rendszer. Mert odaírta, hogy +18 power levellel lesz keményebb a 40-es szintű kardomnál, viszont a sebzés nem gyengén ugrott meg. Nem értem miért nem lehetett maradni annál, hogy kiírja 35%-al nagyobb fizikai sebzés, aztán jóidő.......ez a power lvl rendszer teljesen értelmetlen számomra.

(#668) ProEvoFan válasza Peace (#667) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ok, de melyik az a tarot kártya és honnan szerezhető be?
A narancssárga színű erőszint küldetések kb 2500 xpt adnak.Ugyan ez tarot küldetésnél kb 6000 xp.
A sima legkönnyebb küldetések adnak 700-1000 xpt.
Nem értem neked miért ennyire kevés a jutalom xp.

[ Szerkesztve ]

(#669) Peace válasza ProEvoFan (#668) üzenetére


Peace
nagyúr

Mert 78-as szinten beléptem, egész délután toltam 25-30 küldetés és 78-as szintű maradtam. Ami vicc. Ha azt nézzük, hogy 100 szint van. Na mind1. A két meme virust azért eltolom, meglátjuk mire lesz elég. Orbital bombardmentes küldetés 10.500 xp körül ad, az megduplázva már csak elég lesz valamire.........

(#670) Matej


Matej
tag

Azt jól látom, hogy a kampányt nem lehet coop-ban letolni?

MaTeJ

(#671) Xaels válasza Matej (#670) üzenetére


Xaels
félisten

Majd a 2.0-ban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#672) ori_za válasza Peace (#667) üzenetére


ori_za
tag

Nem tudom, hogy számolja a 100%-ot, vagy mihez adja hozzá, de a 6k-ból 18-20 lesz a végén, ez biztos. Majd csinálok róla képet.

uplay: Oriza_HUF

(#673) Matej válasza Xaels (#671) üzenetére


Matej
tag

PC-n tolnánk a fiammal. :)

MaTeJ

(#674) Xaels válasza Matej (#673) üzenetére


Xaels
félisten


[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#675) Matej válasza Xaels (#674) üzenetére


Matej
tag

Köszi. :)

MaTeJ

(#676) Peace válasza ori_za (#672) üzenetére


Peace
nagyúr

Rém fura.....

(#677) ProEvoFan válasza Peace (#676) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kicsit fejlődött a karim, új build...stb.A tarot küldetéseket "lehetetlen" nehézségen játszom.Kb 12000 xp a jutalom.Nekem nincs meg az a xp turbó item.

(#678) Peace válasza ProEvoFan (#677) üzenetére


Peace
nagyúr

Itt már nincs ilyen. 2.0-ban eltűntek ezek a jó kis lehetetlen módok. Nem tudsz nehézségi szintet választani, csak tarot kártyákat betenni.

(#679) Matej


Matej
tag

Ha egy DLC-t vehetnétek meg, melyik lenne az?

MaTeJ

(#680) ProEvoFan válasza Matej (#679) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Maelstrom of Carnage.
A relic drop miatt.

(#681) reelc


reelc
veterán

Elnézést az OFFért.
Aki kicsit megfáradt a Császár szolgálatában, de még maradna az ARPG-knél: itt próbáltam összeszedni a Diablo 3 óta a megjelenéseket + amik jönnek majd. Itt egy frissebb.

Többször írtam, hogy mennyire kuriózumnak tartom a 40k-t és mert sci-fi ARPG ami nagyon ritka.. volt. Na majd valamikor elkészül 2 sci-fi ARPG, de ránézésre nekem sokkal jobban bejön a Martyr náluk.

(#682) reelc válasza reelc (#681) üzenetére


reelc
veterán

Persze a listához tartozik a következő Diablo cím is, de sem a név, sem a megjelenés éve nem ismert.

(#683) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A f@sz kivan, hogy online alig talál partyt...ps4en.

(#684) Xaels válasza ProEvoFan (#683) üzenetére


Xaels
félisten

Jövő héttől szabin vagyok, akkor többet fogok tudni lenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#685) Peace válasza ProEvoFan (#683) üzenetére


Peace
nagyúr

Sose kerestem party-t. ;]

(#686) ProEvoFan válasza Xaels (#684) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az fasza lenne.:)De pont délelőttös leszek.Azért megoldjuk.
Lassan 80as leszek. :B

(#687) Xaels válasza ProEvoFan (#686) üzenetére


Xaels
félisten

Megoldjuk. Nem kell a gyerekekért rohangálnom sem mert ovi szünet lesz már. Viszont le vagyok maradva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#688) ProEvoFan válasza Xaels (#687) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Váltottam fejsze/pajzs párosra.Háritásom 70%, magasabb nem is lehet.A dlcvel záporoztak a relic itemek.Esett élet visszanyerő kétkezes kard.Szóval tudok magas tarot küldiket nyomni.Egy kör 16-18k xp.
Akkor nyomhatjuk majd.Igaz jelenleg alig van sors pontom.
Kis érdekesség.Hiába lvl80 a max szint, de az itemeknél lvl70 a plafon.

(#689) Peace válasza ProEvoFan (#688) üzenetére


Peace
nagyúr

Bizony! Eredetileg meg ha jól emlékszem 60-as volt a max szint és 40-es a max item level. Élet lopós pallos a legnagyobb királyság!!!

(#690) ProEvoFan válasza Peace (#689) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az egykezes fegyver + pajzs is hasznos.A pajzsra van skill, ami növeli a hárítási értékedet.Warzoneba mikor ezren rádmennek, nem gyengén hatásosan megvéd.De persze a pallós is ok, csak ott gyorsan keresni kell egy nagyobb csoportot, ahol visszajön az élet.

(#691) Peace válasza ProEvoFan (#690) üzenetére


Peace
nagyúr

Most olyanokat pörgettem a 78-as szintű pallosra, hogy minden 1 sec-nél hosszabb CD-s skill jóval gyorsabban pörög ki. Így szinte folyamatos a dara. Csak be kell húzni jól a mobokat egy kupacra. :P

(#692) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Elég komolyan belehúztam.Mér csak egy trófea kell a ps4 platinához.A "10 klán direktíva" még hiányzik.
Warzoneban eljutottam a 40. csatához.Ez már nem sikerül halál nélkül.Kell a magasabb warzone lvl.
A kard+pajzs nekem nagyon adja.
Jöhetne mér a kieg. :K

(#693) reelc


reelc
veterán

A Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecyről volt ma livestream.
Belenéztem, megerősítették a 30-i megjelenést.
PC-ről van szó, a konzolost nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#694) ori_za válasza Peace (#689) üzenetére


ori_za
tag

Időközben a Cabal elérte a lvl 9-et, ha majd arra jársz, léptesd fel, köszi :)

uplay: Oriza_HUF

(#695) Peace válasza ori_za (#694) üzenetére


Peace
nagyúr

:Y :Y :Y

(#696) Peace válasza ori_za (#694) üzenetére


Peace
nagyúr

Done.

(#697) Peace


Peace
nagyúr

Na holnap lehet számítani a Prophecy késésének bejelentésére. :P

(#698) reelc válasza Peace (#697) üzenetére


reelc
veterán

Nem is. :)
Nézd milyen keményen dolgoztak, a Roadmapon pár napja még volt pár release előtt lévő DLC konzolra, de ma már nincs. ;]

(#699) Peace


Peace
nagyúr

Ha valaki tolja PC-n, akkor egy kérdés. Megpróbáltam új tv-re kitolni a játékot, de akár 4K-ra, akár 1080p-re állítom a felbontást, valami pixeles hulladék marad nagyon alacsony felbontáson, gusztustalan grafikával. Fullscreenben és borderless windowed módban is próbáltam, nem tudom változtatni a felbontást. Hiába állítom be, marad a takony grafika. Régi LG tv-vel semmi gond nem volt, 1920*1080-ban szépen futott a játék tv-n. Mi lehet a bibi? Ott is a monitor kiterjesztése volt a tv és a monitor volt az elsődleges kijelző........

(#700) reelc válasza Peace (#699) üzenetére


reelc
veterán

Csak tippjeim vannak. Tapasztalat nincs.
A TV csere ideje alatt volt bármilyen frissítés?
A játéknak, a Windowsnak, vagy drivernek? Visszaállhatott valami opció korábbi állapotba emiatt?
Első körben ilyesmire gondolok.
Kipróbálnék más játékot is, az hogy közvetíti a képet PC-ről (a Martyr problémája-e vagy nem).
(Második körben: az Omnissiah áldását bírja az új TV? Vagy Xeno technológia? ;] )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.