Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) 42861


42861
senior tag

Köszi az infókat, kicsit többre számítottam. De hátha behúz többre is. :)

(#902) reelc válasza 42861 (#901) üzenetére


reelc
veterán

Az intő jeleket megkaptad! :)

(#903) Xaels válasza 42861 (#901) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a sztori kellőképpen tartalmas. Sok más AAA játék nem tart ki eddig ilyen szempontból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#904) Djuree


Djuree
félisten

engem nagyon beszippantott a játék, a gameplay nagyon fluent, élvezetes az irtás. már 52-es vagyok.
viszont a coop missionnek semmi értelme, végigtoljuk 4-en de alig ad xp-t vagy bármi más jutalmat, tárgyak se esnek jobbak mint egy sima pályán...
érdekes dolgot tapasztaltam tegnap, gyártani akartam egy relic tárgyat, 5-öt enged egy tervből, rá is nyomtam, le is ment 4-re, de se a pénzt se a nyersanyagot nem vonta le és a cuccot se adta meg, másodjára sem. ez valami bug? lila cuccot azt megcsinálja rendesen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#905) reelc


reelc
veterán

A Warhammer címek akciósak a Humble Bundle oldalon.
A Martyr is benne van -50%, a Prophecy is, -25%.

(#906) reelc


reelc
veterán

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr -60% 19,99 EUR.
Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecy -33% 16,74 EUR.
Sosem voltak még ennyiért!
Patch is jött: Content Update for Inquisitor - 2.2.0 - Nov 19

[ Szerkesztve ]

(#907) reelc válasza reelc (#906) üzenetére


reelc
veterán

Végre kezdenek azzal valamit, hogy onlinera vagy kényszerítve.
Limitált ideig tartó eventek, rewardok (lásd az előző post patch notesét!).

(#908) Xaels válasza reelc (#906) üzenetére


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#909) reelc válasza reelc (#906) üzenetére


reelc
veterán

Valami hotfix jöhetett, 9.1MB, jegyzék (még) nincs róla.

(#910) Pedro78 válasza reelc (#906) üzenetére


Pedro78
senior tag

En a [COMPLETE COLLECTION] -t vettem 32euroert

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#911) reelc válasza Pedro78 (#910) üzenetére


reelc
veterán

Igen, most már van olyan is.
Mondjuk aki rendesen csinál feladatokat, a fate pontokkal feltudja oldani idővel, ami kellhet. Azt nem tudom ez mindre érvényes-e?

[ Szerkesztve ]

(#912) reelc válasza reelc (#911) üzenetére


reelc
veterán

Most látom, hogy a csomagban benne van a Prophecy is, a standalone kieg!
Eddig nem tűnt fel.
A fate pontos dolog a kis DLC-kre értendő, nem a kiegre.

(#913) Peace válasza Pedro78 (#910) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, ez így ennyiért már egy korrekt ajánlat. Aki még nem találkozott a játékkal, annak ezt így érdemes most megvennie!

(#914) 42861


42861
senior tag

Xbox Store-ban is 6100 ft most az alapjáték. Van egy Imperium Edition változat is. De jól látom, hogy ebben nincsenek benne a dlc-k? [link]

(#915) Peace válasza 42861 (#914) üzenetére


Peace
nagyúr

Az alapjáték nem olyan rossz annyiért. A Prophecy az ,amit majd érdemes még beszerezni, de nem tudom, hogy mikor készülnek el vele konzolokra....

(#916) reelc


reelc
veterán

Steam sale.
Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr -60%, 19,99€
Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Complete Collection 31,99€ - ez utóbbi nem a vásár óta akciós, közben dobták be. Korábban valaki kereste akciósan.

Más.
Ez az új küldetéses dolog nem hozott lázba.
Amikor bevezették akkor elővettem újra a játékot, és játszottam olyan pályán ahol a levadászandó ellenség típusa volt, de nem adta be a célpontot.
Aztán nem foglalkoztam vele azóta sem.

[ Szerkesztve ]

(#917) WayneGace


WayneGace
őstag

Bizonyos hangeffekt hangját lehet csökkenteni vagy kikapcsolni? A reflected damage kopogó hangja elég zavaró számomra.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#918) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. Nemrég kezdtem el a játékot Xbox-on. Az első 1-2 óra után úgy gondoltam, hogy ez nem lesz hosszú kapcsolat, de azóta elég szépen behúzott, szóval marad egy jódarabig. :)

Lenne pár kérdésem.

Itt egy képes példa. Jól értelmezem, hogy a zöld géppuskán lévő 3 tulajdonság közül csak a legfelső aktív? Ugye csak ott világít a pötty a sor elején. Ha igen, el lehet valahogy érni, hogy egy itemen az összes tulajdonság aktív legyen? Illetve ez minek a függvénye, hogy mi aktív és mi nem? Csak simán ahogy dobja a random generátor?

Láttam, hogy level 100-ig lehet fejlődni. Egészen addig dobál is a szintemnek megfelelő itemeket, vagy azok megállnak mondjuk level 50-nél?

Mire érdemes inkább ráfeküdni a játékban itemszerzés céljából? Farmolni és majd dobja, vagy venni a csajszitól, esetleg a craftolás, cserélgetni a tulajdonságokat?

Előre is köszi a válaszokat.

(#919) reelc válasza 42861 (#918) üzenetére


reelc
veterán

Hamarabb untam meg, minthogy akár lvl80-ig eljussak.
A fejlődés a későbbiekben gyötrelmesen lassú.
Itt találsz rengeteg tudnivalót.
Esnek tervrajzok, ill. venni is lehet, ha nem esik valami, lekraftolod vagy megveszed. Ha jól rémlik, a tervrajzok szintje is megy fentebb veled együtt.
Tulajdonságot sosem cseréltem.
Meg nem mondom pontosan, mondjuk lvl50-ig jó a fejlődés. Akkor bőven végeztél már a sztorival, jó ideje endgamet tolsz. A loot bőséges, mennyire használható az más kérdés.
Én inkább a Tarot kártyákat fejlesztgettem. Van sokféle.
Szerintem a Végzet pontokat gyűjtögesd, lehet majd DLC-ket venni, korábban volt szó vagy 2-3-ról amit érdemes bekeríteni. Most meg nem mondom mik voltak.

Tapasztaltabbak szerint inkább közelharcost érdemes kiépíteni, a távolsági gyenge. Legalábbis korábban ez volt a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#920) reelc


reelc
veterán

Egyes Warhammer címek akciósak a Humble Storeban.
A Martyr és a Prophecy is köztük van.

[ Szerkesztve ]

(#921) Xaels


Xaels
félisten

PS Store-on most akciós. A sima 4,6k az Imperium 6k

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#922) Devil81


Devil81
csendes tag

Új karinál mindig újra kell tolni az egész storyt? Nyilván nem kell de se craft se +map....
1* jó volt a story, de ha pl 3 karit szeretnék, mert retalent van azaz 1-1 elég mindből akkor, az már kicsit sok lenne....

thx

Szóval, a számítógépek? Azt hallottam, hogy alapvetően mindent nullák és egyesek formájában ábrázolnak. Azt nem tudom, hogy ezekből hogy' lesznek meztelen nők a képernyőn, de az Isten áldjon meg érte benneteket emberek.

(#923) reelc válasza Devil81 (#922) üzenetére


reelc
veterán

Személyes vélemény: + kétszer még a sztori nem akkora áldozat, mint az endgame unalma. Amilyen lassú a fejlődés a későbbiekben, és kevés az endgame tartalom.
Ezt az alapjátékra írtam, ha vannak értelmes DLC-id nyilván van olyan ami feldobja a játékot.
Persze lehet fejleszteni olyan Tarot lapot, ami pl. a Memo vírus dropra is van ráhatása, de egyre több idő szintezni a lapokat, minél magasabb szinten vannak.

Fogalmam sincs amúgy, mennyi idő lenne mondjuk lvl90-re (direkt nem 100-at írtam) felhúzni egy karit, nem jutottam el odáig.

[ Szerkesztve ]

(#924) WayneGace válasza reelc (#923) üzenetére


WayneGace
őstag

Én egyáltalán nem érzem úgy, hogy lassan haladna az ember a szintekkel. Sőt. Nyílván lv70-ről 71-re nem két küldetés. De nem is kell hozzá hú, de sok.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#925) Peace válasza WayneGace (#924) üzenetére


Peace
nagyúr

Én sosem voltam képes eljutni a 90 közelébe, pedig az egyik legnagyobb rajongója voltam a játéknak....a megjelenés előtt. ;] Mocskos unalmas és tökéletesen felesleges. Semmi endgame, nulla értelme felhúzni a karaktert. A kampány jó meg a kiegészítő és itt ki is fulladt az egész.

(#926) reelc válasza WayneGace (#924) üzenetére


reelc
veterán

Direkt lvl90-et írtam. :)
Tudom jól, hogy úgy működnek a hasonló játékok, hogy ahogy egyre magasabb szinten vagy, annál több XP-t kell összeszedni.
De általában szokott lenni valami könnyen bekeríthető normális cucc, ami boostolja az XP-t. Na ennél a játéknál a Meme virus az. Csakhogy ezesetben nagyon ritka cucc.
Persze a Perseverance Tarot kártyával lehetne növelni az esélyt, de sok Uther Tarot kellene hozzá, hogy jó legyen. Persze az Uther Tarot esését is lehet boostolni, valamelyik Tarot kártyával.
Meg persze ott van a Murder Tarot kártya, ami: "Increases XP gain from the mission by Card Level * 30%." De lehet nem ezt választod, mert csak 3 kártyát lehet berakni egy küldibe. Lehet inkább olyat választ inkább az ember az XP-s helyett, ami a jobb cuccok esélyét növeli?
A lényeg, hogy nagyon sok Uther Tarot kártya kell a Tarotok boostolásához.

Én rengeteget játszottam úgy, hogy nagyon fáradt voltam már, nem volt kedvem kínlódni, és bőven a szintem alá lőttem a nehézséget. Azért, hogy haladjak, és essenek azok a vackok (Meme, Uther, tervrajzok). Sok időt beáldoztam miattuk a fejlődés rovására, de egy kártyát se tudtam kimaxolni. Pedig estek.

Nem lenne ez rossz rendszer, csak túl sokat kell gyűjtögetni hozzá szerintem. Hamarabb lehet elunni az egészet, mint kimaxolni egy karit. Lásd: Peacet, vagy engem. :)
Pedig sokezer órát öltem ARPG-kbe az elmúlt években, nem lehet rám azt mondani, hogy nem tűröm jól a monotonítást. :) De felismerem a szenvedést.
360 Uther Tarot kártya kell egy Tarot lap kimaxolásához.

Eddig hány órád van benne, és mekkora a karid/karijaid?

(#927) reelc


reelc
veterán

Az mindenesetre jó hír, hogy vannak terveik.
A rossz meg az, hogy a Steamcharts szerint a kutya se játssza.
Másfél éves, online jelenlétet megkövetelő játék.
Gondolom konzolon kicsit jobb a helyzet, mert oda később érkezik a tartalom tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#928) Xaels


Xaels
félisten

Konzolos Prophecy Feb 13.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#929) reelc válasza Xaels (#928) üzenetére


reelc
veterán

Ez egy jó hír!
Ha ezen túl lesz a Neocore, akkor gőzerővel koncentrálhat a többi roadmapos tervére is!

[ Szerkesztve ]

(#931) reelc válasza reelc (#930) üzenetére


reelc
veterán

Visszaraktam pár napja a játékot.

New event: Hidden Foes: megnövelték a rejtett termek előfordulási esélyét.
Benne egy boss, a mobjai és egy láda.
Hol érdemes keresni őket: ahol eddig is előfordultak, olyan mapokon.
Úgy rémlik korábban a nagy egybefüggő nyílt terepeken nem volt ilyen (mert egy nagy map az egész, nincsenek "üres helyek"). Pl. amikor a katonákkal kell szaladni, vagy sivatagos vadászós pályák. Szóval ha lehet ne ilyeneket válassz.

Ecru Void Crusade: még nem próbáltam.

Cortex Fragments: Custodian Rebusnál lehet beváltani Favourra, 1-et kapunk 100 Fragmentsért, amiből 200 gyűjthető egy héten.
Péntek estétől vasárnapig van ez a kereskedő, kiírja a menü, ha megnézed a feladatokat.
Igazából nem foglalkoztam vele korábban.
Viszont mostantól könnyebben lootolható: "From now on Cortex Fragments can be looted from Villains, Elites, and Commanders."

Amikre váltható:
Unique Portrait Frames
Command Bridge Decorations
Footprints
Consumables
Auras
Summons

Engem ez így eléggé hidegen hagy, de pl. aki partyzik az vehet aurát, ami a csapatra hat.
Ja, vannak dolgok amik megmaradnak végleg, vannak amik csak pl. 5 egymás utáni küldetésre, az ilyen infók az egyes tárgyak leírásánál vannak.

(#932) reelc válasza reelc (#931) üzenetére


reelc
veterán

Még annyi, hogy minden hidden room kitakarításáért pénz jár és 10 Sors pont.
Minden 10-ikért külön jutalom, a játék írja.

Nem hiszem, hogy az ilyen MMO féle megoldásokkal olyan sok embert visszacsábítanának, de legalább próbálkoznak, és ha már játszik az ember, adnak valami célt is.
Úgyhogy ügyködjenek tovább a fejlesztők! :)

[ Szerkesztve ]

(#933) reelc


reelc
veterán

Amint aktív lesz a konzolosoknak a Prophecy megjelenés, jó játékot kívánok hozzá!

(#934) Xaels válasza reelc (#933) üzenetére


Xaels
félisten

Még nincs fent PS-en. Úgy alakult, hogy a Darksiders Genesis-hez sem kaptuk meg EU-ban a korai hozzáférést emiatt gondoltam akkor megveszem a Prophecy-t ha felrakják de még az sincs. Szopás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#935) Xaels


Xaels
félisten


Ezt így sikerült este fél 10-kor kinyögni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#936) Peace válasza Xaels (#935) üzenetére


Peace
nagyúr

Csak a szokásos NeocoreGames stílus. :DDD ;)

(#937) Xaels válasza Peace (#936) üzenetére


Xaels
félisten

Ja, bár végül is a világ többi részén csak sikerült nekik, bár lehet ott csak az időeltolódás miatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#938) Peace válasza Xaels (#937) üzenetére


Peace
nagyúr

Elindul, de összeomlik. :DDD Na jó, csak nem!

(#939) Xaels


Xaels
félisten

Felkerült a PS Store-ba, de én ma már nem veszem meg mert ott a Darksiders.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#940) Peace válasza Xaels (#939) üzenetére


Peace
nagyúr

Az jó? Elkezdtem, de kiléptem, mert nem tetszett a nézet annyira. Azt hittem Diablo-sabb lesz.....

(#941) Xaels válasza Peace (#940) üzenetére


Xaels
félisten

Konzolon 30fps limites, kicsit olyan lomha hatásúak a karakterek de szokható. A kamera fix, változtatja néha a nézőpontot de nem mindig segít, sőt néha elég fura szögeket állít be. Sokkal inkább twinstick shooteres mint RPG-s, sok a platformer rész.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#942) Peace válasza Xaels (#941) üzenetére


Peace
nagyúr

Lehet nekem ezért inkább ki is marad. Jobb lett volna nekem az ARPG-s megközelítés. Ez nekem annyira nem fekszik....

(#943) reelc


reelc
veterán

Semmi.

[ Szerkesztve ]

(#944) Szasza1977 válasza 42861 (#918) üzenetére


Szasza1977
csendes tag

Szia! A "pöttyökkel" kapcsolatban van infóm (megkérdeztem a Neocore-t, mert engem is érdekelt), idézem: "Ezek azt jelzik, hogy mely csoportból került ki az adott jellemző: van elsődleges és másodlagos csoport is. Az elsődleges csoport jellemzői nagyrészt hasznosabb képességekkel ruházzák fel a karakterünket de vannak olyan jellemzők, melyek csak a másodlagos csoportban találhatóak meg, így azok is értékesek tudnak lenni egy adott build-nél."

Én ebből azt vettem le, hogy minden tulajdonság aktív, csak nem ugyanabból a csoportból származnak.

https://steamcommunity.com/id/szasza159

(#945) WayneGace válasza Szasza1977 (#944) üzenetére


WayneGace
őstag

Például + sebzés lassított ellenfélre azért nem olyan színű, mert csak akkor aktív, amikor van lassított ellenfél, akit sebezhetsz illetve konkrétan sebzel. De, ha megteszed, akkor számolja a plusz százalék sebzést.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#946) ripla


ripla
őstag

2 dolog ami rohadtul zavar.

Az egyik, hogy a kamera dőlésszöge nem jó, a maximális kizoomolható távolság rendben van, viszont ebben a pozícióban kellene egy olyan, hogy jobban megdönthessem oldalra a kamerát a játéktér jobb beláthatósága miatt. Így most olyan, mintha egy repülőről néznék le a karakterre, ha meg közelebb zoomolok, akkor nem látom hogy mi történik a képernyő másik oldalán.

A másik, és ez zavar a legjobban, hogy egyszerűen nem lehet látni a mobokat a pályán. Minden egyenszürke színű, főleg világosabb pályákon teljesen beleolvadnak a talajba, a havas részeken meg az a hófújás effekt ez mellé csak még tovább rontja a láthatóságot. Ha sok mob van a pályákon akkor meg egy egybeolvadt szürke massza az egész, többször is meghaltam azért, mert egyszerűen csak egy nagy szürke masszát láttam, még a saját karakterem is beleveszett ebbe az egészbe.
Tudom hogy be lehet kapcsolni hogy világítsanak, de akkor meg mindegyik úgy néz ki, mint egy pirosban szaladgáló utcai lámpa, szóval nekem így totál rossz ez az egész. Konkrétan főleg ezért nem játszok vele.
A Diablo 3-ban a legsötétebb és a legvilágosabb pályákon is tökéletesen meg lehet állapítani hogy épp milyen mob támad ránk. Itt nem. Ezzel nem akarnak kezdeni valamit?

(#947) reelc válasza ripla (#946) üzenetére


reelc
veterán

Nem rémlik, hogy bárkitől olvastam volna ilyen problémát a topikban, vagy hogy tömegesen kifogásolnák a dolgot a fejlesztőknél (bár lehet, ki tudja)?
De az a lényeg, hogy tudjanak róla, szerintem posztold a fórumjukra vagy Redditre. Ezen a 2 helyen rákereshetsz, jelezték-e ezeket?
Ha nem tudnak róla, akkor biztos nem csinálnak semmit. Meg nyilván akkor sem, ha csak pár embernek gond ez.

Én PC-n játszok, monitor előtt, és egyik dolog sem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#948) Xaels válasza ripla (#946) üzenetére


Xaels
félisten

A kamera eltolást lehet állítani, amerre néz a karakter arra jobban eltolja a kamerát így nagyobb lesz abba az irányba a látótávolság.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#949) Peace válasza ripla (#946) üzenetére


Peace
nagyúr

Kismillió problémám volt ezzel a játékkal, de ezek nem zavartak soha.

(#950) Szasza1977 válasza ripla (#946) üzenetére


Szasza1977
csendes tag

Hát nem tudom, én mondjuk PC-n játszom, de ezek sose tűntek fel. Az, hogy mennyit látsz be a pályából, az felbontás és képarány függő is. Én tisztán látom a mobokat.

https://steamcommunity.com/id/szasza159

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.